0
0
Subtotal: تومان

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

درباره ما

مجموعه خبره شو در سال ۱۴۰۰ با هدف دانش افزایی، همگانی کردن امر تعلیم و در دسترس قرار دادن مجموعه دوره‌های آموزشی متنوع، کاربردی و با کیفیت شروع به کار نموده است. هدف خبره شو، پیش از همه، فراهم آوردن امکان برخورداری ایرانیان و تمامی فارسی زبانان از تولیدات آموزشی موسسات آموزشی معتبر و برترین دانشگاه‌های جهان با صرف هزینه‌ای مقرون به صرفه است.

همراهان خبره شو حضور در کلاس‌های برترین دانشگاه‌ها و موسسات آموزشی طراز اول جهان را تجربه کرده و همچنین می‌توانند در کنار ارائه نظرات و به اشتراک گذاری تجربه حضور خود در دوره با یکدیگر، پاسخ سوالات خود را از مربیان راهنما هر دوره که اشراف کاملی روی موضوع بحث دارند، بگیرند.

در همین راستا مجموعه خبره شو سعی دارد تا در کنار استفاده از منابع آموزشی برتر جهان به کمک مربیان راهنما (منتور) محتوای دوره‌های آموزشی را به فراخور شرایط محیطی ایران بومی سازی کرده و درک ملموسی از مواد آموزشی در اختیار کاربران خود قرار دهد.

خبره‌شو همچنین در راستای بهره گیری از ظرفیت‌های داخلی و با در نظر گرفتن اصل به‌روز بودن محتوا قصد دارد در آینده با همکاری جمعی از اساتید حاذق ایرانی به تولید محتوای آموزشی پرداخته و به گنجینه مطالب خود بیافزاید.