LearnDash LMS - en to fa_IR translation catalogue (3254 entries)

en: Default format: %1$s %2$s  %3$s %4$s
fa_IR: فرمت پیش‌فرض: %1$s %2$s  %3$s %4$s

en:  . Points:
fa_IR:  . امتیازها:

en:  Include admin users in reports, including ProPanel reporting.
fa_IR:  کاربران مدیر را در گزارش‌ها، از جمله گزارش‌گیری پنل‌پیشرفته قرار دهید.

en:  Options
fa_IR:  گزینه‌ها

en:  characters. Most search engines use a maximum of %1$s chars for the %2$s.
fa_IR:  کاراکترها. بیشتر موتورهای جستجو از حداکثر تعداد %1$s کاراکتر برای %2$s استفاده می‌کنند.

en:  on
fa_IR:  در

en:  out of
fa_IR:  از

en:  question(s)
fa_IR:  سوال(ها)

en: "Different points - mode 2" disable
fa_IR: "امتیازهای متفاوت - حالت 2" غیرفعال شد

en: "Different points - mode 2" enabled
fa_IR: "امتیازهای متفاوت - روش 2" فعال شد

en: "Different points for each answer" enabled
fa_IR: "امتیازهای متفاوت برای هر پاسخ" فعال شد

en: "Different points for every answer" is not possible at "Free" choice
fa_IR: "امتیازهای متفاوت برای هر پاسخ" در گزینۀ "رایگان" قابل انتخاب نیست

en: "Free" choice
fa_IR: گزینه‌های "آزاد"

en: "Matrix Sorting" choice
fa_IR: گزینه‌های "مرتب‌سازی ماتریسی"

en: "Sorting" choice
fa_IR: گزینه‌های "مرتب‌سازی"

en: #1: Invalid post data
fa_IR: شماره 1: داده‌های پست نامعتبر است

en: #2: Invalid post data
fa_IR: شماره 2: داده‌های پست نامعتبر است

en: % score
fa_IR: %s نمره

en: %1$s/%2$s Points Awarded
fa_IR: امتیازهای به‌دست‌آمده %1$s/%2$s

[ctx: %1$s: Lesson Steps Complete %2$s: Total lesson steps]
en: %1$d/%2$d Steps
fa_IR: %1$d/%2$d مرحله

en: %d star | %d stars
fa_IR[0]: %d ستاره
fa_IR[1]: %d ستاره

en: %s ago
fa_IR: %s قبل

en: %s day | %s days
fa_IR[0]: %s‌ روز
fa_IR[1]: %s‌ روز

en: %s hour | %s hours
fa_IR[0]: %s ساعت
fa_IR[1]: %s ساعت

en: %s minute | %s minutes
fa_IR[0]: %s دقیقه
fa_IR[1]: %s دقیقه

en: %s or higher
fa_IR: %s یا بالاتر

en: %s second | %s seconds
fa_IR[0]: %s ثانیه
fa_IR[1]: %s ثانیه

en: &lsaquo; prev
fa_IR: &lsaquo; قبلی

en: &mdash; No Change &mdash;
fa_IR: &mdash; بدون تغییر &mdash;

en: (0 = All on one page)
fa_IR: (0 = همه در یک صفحه)

en: (access expired)
fa_IR: (دسترسی منقضی شد)

en: (based on %s rating) | (based on %s ratings)
fa_IR[0]: (بر اساس %s امتیاز)
fa_IR[1]: (بر اساس %s امتیاز)

en: (no parent)
fa_IR: (بدون مادر)

en: (opens in a new tab)
fa_IR: (در تب جدید باز می‌شود)

en: (optional)
fa_IR: (اختیاری)

en: (required)
fa_IR: (ضروری)

en: (view)
fa_IR: (مشاهده)

en: -- Install Translation --
fa_IR: -- نصب ترجمه --

en: -- Select --
fa_IR: -- انتخاب --

en: 0 = no limit
fa_IR: 0 =  بدون محدودیت

en: 10,15% or 10.15% allowed (max. two digits after the decimal point)
fa_IR: 10,15% یا 10.15% مجاز است. (حداکثر دو رقم اعشار)

en: 2Checkout
fa_IR: پرداخت الکترونیکی (2Checkout)

en: 404 Error on LearnDash Content
fa_IR: خطای 404 در محتوای لرن‌دش

[ctx: : Quiz]
en: %s Options
fa_IR: گزینه‌های %s

en: <span class="ld-display-label">Available on:</span> <span class="ld-display-date">%s</span>
fa_IR: <span class="ld-display-label">در این تاریخ در دسترس خواهد بود:</span> <span class="ld-display-date">%s</span>

en: <span style="color:green">Success: Email sent to %d users.</span>
fa_IR: <span style="color:green">هووورا: ایمیل به %d نفر از کاربران گروه ارسال شد.</span>

en: <span style="color:red">Error: Email(s) not sent. Please try again or check with your hosting provider.<br />wp_mail() returned %1$d.<br />Error: %2$s</span>
fa_IR: <span style="color:red">خطا: هیچ ایمیلی ارسال نشد. لطفاً دوباره تلاش کنید یا اینکه با پشتیبان هاست خود تماس بگیرید.<br />تابع wp_mail() خطای زیر را برگرداند %d.<br />خطا: %s</span>

en: <span style="color:red">Mail Args empty. Unepected condition from filter: ld_group_email_users_args</span>
fa_IR: <span style="color:red">مقادیر مورد نیاز ایمیل خالی است. یک وضعیت غیر منتظره از فیلتر: ld_group_email_users_args</span>

en: <strong>Compatible</strong> with your version of WordPress
fa_IR: با این نسخه از وردپرس شما <strong>سازگار</strong> است

en: <strong>Incompatible</strong> with your version of WordPress
fa_IR: با این نسخه از وردپرس شما <strong>ناسازگار</strong> است

en: <strong>Warning:</strong> This plugin has <strong>not been marked as compatible</strong> with your version of WordPress.
fa_IR: <strong>اخطار:</strong> این افزونه هنوز با این نسخه از وردپرس شما<strong>تست نشده است</strong>.

en: <strong>Warning:</strong> This plugin has <strong>not been tested</strong> with your current version of WordPress.
fa_IR: <strong>اخطار:</strong> این افزونه هنوز با این نسخه از وردپرس شما<strong>تست نشده است</strong>.

en: ADMIN NOTIFICATIONS
fa_IR: اعلان‌های مدیر

en: ALL - The student must complete all the prerequisites
fa_IR: همه - دانشجو باید تمام پیش‌نیاز را گذرانده باشد

en: ANY (default) - The student must complete at least one of the prerequisites
fa_IR: هرکدام (پیش‌فرض) - دانشجو باید حداقل یکی از پیش‌نیازها را گذرانده باشند

en: ASC (default) - lowest to highest values
fa_IR: صعودی (پیش‌فرض) - از مقادیر کمتر به بیشتر

en: ASC - lowest to highest values
fa_IR: صعودی - از مقادیر کمتر به بیشتر

en: AUTO_INCREMENT missing
fa_IR: تابع AUTO_INCREMENT وجود ندارد

en: Accent Color
fa_IR: رنگ سازمانی

en: Access Denied Message
fa_IR: پیام دسترسی محدود

en: Access Mode
fa_IR: حالت دسترسی

en: Access Period
fa_IR: بازه زمانی دسترسی

en: Access to certificate page is disallowed.
fa_IR: دسترسی به صفحه گواهینامه ممنوع می‌باشد.

en: Action
fa_IR: اقدام

en: Actions
fa_IR: اقدامات

en: Activate
fa_IR: فعال کردن

en: Activate Plugin
fa_IR: فعال کردن افزونه

en: Activate graduation
fa_IR: فعال‌سازی فارغ التحصیلی

en: Activate hint for this question?
fa_IR: آیا برای این سوال راهنمای راه حل فعال شود؟

en: Activate statistics
fa_IR: فعال‌سازی آمارها

en: Active Installations:
fa_IR: نصب‌های فعال:

en: Active LD Theme
fa_IR: قالب لرن‌دش فعال

en: Active Template
fa_IR: قالب فعال

en: Add Custom Styles (CSS) to be used on all Certificates
fa_IR: استایل‌های سفارشی (CSS) را برای استفاده در همۀ گواهینامه‌ها وارد کنید

en: Add Media
fa_IR: افزودن رسانه

en: Add New
fa_IR: افزودن جدید

[ctx: Add New Certificate Label]
en: Add New
fa_IR: افزودن جدید

[ctx: Add New Group Label]
en: Add New
fa_IR: افزودن جدید

[ctx: Add New Item Certificate Label]
en: Add New Certificate
fa_IR: افزودن گواهینامه جدید

[ctx: Add New Quiz Label]
en: Add New
fa_IR: افزودن جدید

en: Add New Submitted Essay
fa_IR: افزودن یک سوال تشریحی ثبت شده

[ctx: Add New Topic Label]
en: Add New
fa_IR: افزودن جدید

en: Add Section Heading
fa_IR: افزودن هدینگ بخش

en: Add a list of needed documents or URLs. This field supports HTML.
fa_IR: لیستی از مستندات یا آدرس‌های URL مورد نیاز را اضافه کنید. این فیلد از HTML پشتیبانی می‌کند.

en: Add answer
fa_IR: افزودن پاسخ

en: Add custom styles (CSS) to be used.
fa_IR: استایل‌های سفارشی (CSS) را برای استفاده وارد کنید.

en: Add field
fa_IR: افزودن فیلد

en: Add graduation
fa_IR: افزودن فارغ التحصیلی

[ctx: Add lesson, topic, quiz...]
en: Add
fa_IR: افزودن

en: Add new answer
fa_IR: پاسخ جدید اضافه کنید

en: Add settings
fa_IR: افزودن تنظیمات

en: Add-ons
fa_IR: افزودنی‌ها

en: Adding a User Profile Page
fa_IR: افزودن صفحه پروفایل کاربر

en: Additional Resources
fa_IR: منابع اضافی

en: Additional Resources:
fa_IR: منابع اضافی:

en: Adjust the maximum width of the content area within Focus Mode
fa_IR: حداکثر عرض ناحیۀ محتوا را در حالت تمرکز تنظیم کنید

en: Admin
fa_IR: مدیر

en: Admin User Settings
fa_IR: تنطیمات کاربری مدیر

en: Admin e-mail notification
fa_IR: اعلان ایمیل مدیر

en: Admin e-mail settings
fa_IR: تنظیمات ایمیل مدیر

en: Admin is included in reports
fa_IR: مدیر در گزارش‌ها قرار داده شده است

en: Admin is not included in reports
fa_IR: مدیر در گزارش‌ها قرار داده نشده است

en: Admin must follow the progression and access rules
fa_IR: مدیر باید قوانین پیشرفت و دسترسی را دنبال کند

en: Admin users are auto-enrolled.
fa_IR: کاربرانی که نقش مدیر دارند بطور اتوماتیک ثبت‌نام شده هستند.

en: Administrative and Data Handling Settings
fa_IR: تنظیمات مدیریتی و مدیریت داده‌ها

en: Advanced
fa_IR: پیشرفته

en: Advanced Settings
fa_IR: تنظیمات پیشرفته

en: After completing sub-steps
fa_IR: بعد از انجام زیرمرحله‌ها

en: All
fa_IR: همه

en: All Authors
fa_IR: همۀ کاربران

[ctx: All Certificates Label]
en: Certificates
fa_IR: گواهینامه‌ها

en: All Selected
fa_IR: همه انتخاب شده‌اند

en: All Submitted Essays
fa_IR: تمام سوال‌های تشریحی ثبت شده

en: All Users
fa_IR: همۀ کاربران

en: All fields have to be filled.
fa_IR: تمام فیلدها باید کامل شوند.

en: All user
fa_IR: همه کاربران

en: All users
fa_IR: همه کاربران

en: Allow HTML
fa_IR: اجازۀ تایپ HTML

en: Allow Student to Delete own Assignment(s)
fa_IR: اجازه داشتن دانشجو برای حذف تکلیف‌(های) خود

en: Allow file deletion
fa_IR: اجازۀ حذف فایل

en: Allow the user to delete their own uploaded files. This is only possible up until the assignment has been approved.
fa_IR: به کاربران اجازه دهید تا فایل‌های آپلود شده خودشان را حذف کند. این کار تنها تا زمان تأیید شدن تکلیف ممکن است.

en: Allow this assignment to be assigned points when it is approved.
fa_IR: اجازه دهید که به این تکلیف هنگام تأیید شدن امتیاز اختصاص داده شود.

en: Allowed File Extensions
fa_IR: پسوندهای مجاز فایل

en: Allowed File Size
fa_IR: حجم مجاز فایل

en: Allowed Users
fa_IR: کاربران مجاز

en: Allowed variables
fa_IR: متغیرهای مجاز

en: Allows adjustment of the left column's width, and the right column will auto-fill the rest of the available space. Increase this to allow accommodate longer criterion text. Defaults to 20%.
fa_IR: امکان تنظیم عرض ستون سمت چپ را فراهم می‌کند، و ستون سمت راست بقیۀ فضای موجود را به طور خودکار پر می‌کند. عرض این ستون را افزایش دهید تا متن معیار طولانی‌تر جای بگیرد. این مقدار بطور پیش‌فرض 20% است.

en: Allows user to resume video position. Uses browser cookie. VooPlayer not supported.
fa_IR: به کاربر اجازه می‌دهد تا ویدیو را از ادامه مشاهده کند. این قابلیت از کوکی مرورگر کاربر استفاده می‌کند. VooPlayer پشتیبانی نمی‌شود.

en: Alter the look and feel of your Learning Management System
fa_IR: ظاهر و وضعیت سیستم مدیریت آموزشی خود را تغییر دهید

en: Always visible
fa_IR: همیشه قابل مشاهده است

[ctx: Amount of steps in this course or quiz]
en: in this
fa_IR: در این

en: An alphanumeric identifier for the price type.
fa_IR: این یک شناسه با ترتیب عددی برای نوع قیمت می‌باشد.

en: An alphanumeric identifier for the progress status.
fa_IR: این یک شناسه با ترتیب عددی برای وضعیت پیشرفت می‌باشد.

en: An array of answer data objects
fa_IR: یک آرایه از شیءهای داد‌های جواب‌ها

en: An error has occurred.
fa_IR: خطایی رخ داده است.

en: An error occurred while submitting your request. Please try again.
fa_IR: هنگام ارسال درخواست شما خطایی رخ داد. لطفاً دوباره امتحان کنید.

en: Announcements
fa_IR: اعلان‌ها

en: Anonymous
fa_IR: ناشناس

en: Anonymous user
fa_IR: کاربر ناشناس

en: Anonymous user only
fa_IR: فقط کاربران ناشناس

en: Anonymous users only
fa_IR: فقط کاربران ناشناس

en: Anonymous visitors only
fa_IR: فقط بازدیدکنندگان ناشناس

en: Answer
fa_IR: پاسخ

en: Answer Type
fa_IR: نوع پاسخ

en: Answer correct.
fa_IR: پاسخ درست است.

[ctx: Answer for a question]
en: Enter an answer
fa_IR: یک پاسخ وارد کنید

en: Answer incorrect.
fa_IR: پاسخ نادرست است.

en: Answer is missing
fa_IR: جواب موجود نیست

en: Answer type
fa_IR: نوع پاسخ

en: Answer updated
fa_IR: پاسخ بروزرسانی شد

en: Answer:
fa_IR: پاسخ:

en: Answered
fa_IR: پاسخ داده شده

en: Answers
fa_IR: پاسخ‌ها

en: Any
fa_IR: هر

en: Any Selected
fa_IR: هیچکدام انتخاب نشده‌اند

en: Apply
fa_IR: اعمال

en: Approval Status
fa_IR: وضعیت تأیید

en: Approve
fa_IR: تأیید کردن

en: Approved
fa_IR: تأیید شده

en: Archive Page
fa_IR: صفحه آرشیو

en: Are you sure that you want to remove ALL LearnDash data?
fa_IR: آیا شما اطمینان دارید که می‌خواهید تمام اطلاعات لرن‌دش را حذف کنید؟

en: Are you sure want to reset the PayPal values?
fa_IR: آیا مطمئن هستید که می‌خواهید مقادیر پی‌پال را بازنشانی (ریست) کنید؟

en: Are you sure want to reset the custom labels?
fa_IR: آیا مطمئن هستید که می‌خواهید برچسب‌های سفارشی را بازنشانی (ریست) کنید؟

en: Ascending
fa_IR: صعودی

en: Assessment
fa_IR: ارزیابی

en: Assign the max amount of points someone can earn for this assignment.
fa_IR: حداکثر امتیازی که یک فرد می‌تواند در این تکلیف به دست آورد را تعیین کنید.

[ctx: Assigned Course Label]
en: Assigned %s
fa_IR: %s اختصاص داده شده

[ctx: Assigned Question Label]
en: Assigned %s
fa_IR: %s اختصاص داده شده

[ctx: Assigned Quiz Label]
en: Assigned %s
fa_IR: %s اختصاص داده شده

en: Assignment
fa_IR: تکلیف

en: Assignment Approved Status
fa_IR: تکلیف‌های تأیید شده

en: Assignment Custom Post Type Options
fa_IR: گزینه‌های پست تایپ سفارشی تکلیف‌ها

en: Assignment Points Awarded
fa_IR: امتیازهای اهدا شده تکلیف‌ها

en: Assignment Points Enabled
fa_IR: امتیازهای فعال‌شده تکلیف‌ها

en: Assignment Points Maximum
fa_IR: حداکثر امتیازهای تکلیف‌ها

en: Assignment Points.
fa_IR: امتیازهای تکلیف‌ها.

en: Assignment URL
fa_IR: آدرس URL تکلیف

en: Assignment Upload Dir
fa_IR: مسیر آپلود تکلیف‌ها

en: Assignment Uploads
fa_IR: بارگذاری تکلیف‌ها

[ctx: Assignment approval status]
en: Approved
fa_IR: تأیید شده

[ctx: Assignment approval status]
en: Not Approved
fa_IR: تأیید نشده

en: Assignment download.
fa_IR: دانلود تکلیف‌ها.

en: Assignment successfully deleted.
fa_IR: تکلیف با موفقیت حذف شد.

en: Assignment successfully uploaded.
fa_IR: تکلیف با موفقیت بارگذاری شد.

en: Assignments
fa_IR: تکلیف‌ها

en: Assignments Count
fa_IR: تعداد تکلیف‌ها

[ctx: Assignments Menu Label]
en: Assignments
fa_IR: تکلیف‌ها

en: Associated Certificate
fa_IR: گواهینامۀ مرتبط

en: Associated Content
fa_IR: محتوای مرتبط

[ctx: Associated Course Label]
en: Associated %s
fa_IR: %s‌ مرتبط

en: Associated Settings
fa_IR: تنطیمات مرتبط

[ctx: At the end of the quiz (before the quiz result)]
en: At the end of the %1$s (before the %2$s result)
fa_IR: در انتهای %1$s (قبل از نتیجه %2$s)

en: Author:
fa_IR: نویسنده:

en: Auto Approve Assignment
fa_IR: تأیید خودکار تکلیف‌ها

en: Auto Paragraph
fa_IR: پاراگراف خودکار

en: Auto-approve
fa_IR: تأیید خودکار

en: Automatic user entry
fa_IR: ورود خودکار کاربر

en: Automatically Submit After
fa_IR: ارسال خودکار پس از

en: Automatically add [raw] shortcode
fa_IR: افزودن کدکوتاه [raw]  به‌صورت خودکار

en: Autostart
fa_IR: شروع خودکار

en: Available
fa_IR: در دسترس

en: Available Release Schedule
fa_IR: زمان‌بندی آزاد شدن دسترسی

en: Available Translations
fa_IR: ترجمه‌های در دسترس

en: Average Rating
fa_IR: میانگین امتیازها

en: Average Score
fa_IR: میانگین نمره

en: Average score
fa_IR: میانگین نمره

en: Award Points for Assignment
fa_IR: اهدای امتیاز برای تکلیف

en: Award points for submitting assignments
fa_IR: اهدای امتیاز برای ارسال تکلیف‌ها

en: Awarded Post does not exist.
fa_IR: پست اهدا شده وجود ندارد.

en: Awarded on Completion
fa_IR: اهدای امتیاز پس از تکمیل

en: Back
fa_IR: برگشت

en: Back to Certificate
fa_IR: بازگشت به گواهینامه

en: Back to Certificates
fa_IR: بازگشت به گواهینامه‌ها

en: Basic
fa_IR: پایه

en: Before completed sub-steps
fa_IR: قبل از تکمیل شدن زیرمرحله‌ها

en: Below the result text
fa_IR: در زیر متن نتیجه

en: Best user
fa_IR: بهترین کاربر

en: Billing Address
fa_IR: آدرس صورتحساب

en: Billing City
fa_IR: شهر صورتحساب

en: Billing Cycle
fa_IR: چرخۀ صورتحساب

en: Billing Cycle for the recurring payments in case of a subscription.
fa_IR: چرخۀ صورتحساب برای تمدید پرداخت‌های مکرر در حالت اشتراک.

en: Billing State
fa_IR: استان صورتحساب

en: Billing ZIP
fa_IR: کد پستی صورتحساب

[ctx: Bootcamp headline]
en: Enter Your License
fa_IR: مجوز خود را وارد نمایید

en: Both Email Subject and Message are required and cannot be empty.
fa_IR: موضوع و متن پیام ایمیل، هر دو ضروری بوده و نباید خالی باشند.

en: Browse
fa_IR: جستجوی فایل

en: Browser Cookie Answer Protection
fa_IR: محافظت از پاسخ کوکی مرورگر

en: Builder
fa_IR: دوره‌ساز

[ctx: Builder - Add selected Lessons, Topics, Quizzes or Questions]
en: Add Selected
fa_IR: آیتم انتخاب شده را اضافه کنید

[ctx: Builder - Final quiz. Placeholder in JavaScript]
en: Final
fa_IR: نهایی

[ctx: Builder - Load more Lessons, Topics, Quizzes or Questions]
en: Load More
fa_IR: بارگذاری بیشتر

[ctx: Builder - Refresh list of Lessons, Topics, Quizzes or Questions]
en: Refresh
fa_IR: تازه‌سازی

[ctx: Builder actions dropdown]
en: Actions
fa_IR: اقدامات

[ctx: Builder elements]
en: Collapse All
fa_IR: بستن همه

[ctx: Builder elements]
en: Expand All
fa_IR: بازکردن همه

en: Builders
fa_IR: دوره‌سازها

en: Button
fa_IR: دکمه

en: Button URL
fa_IR: آدرس دکمه

[ctx: Button to add a certificate]
en: Add your first Certificate
fa_IR: اولین گواهینامه خود را اضافه کنید

en: Buy Now
fa_IR: خرید کن

en: Buy now
fa_IR: خرید

en: By %s
fa_IR: توسط %s

en: Bypass User Roles
fa_IR: نقش‌های کاربری را در نظر نگیرید

en: Callback
fa_IR: جایگزین

en: Cancel
fa_IR: لغو

en: Cannot be enabled while Video progression or Assignments are enabled
fa_IR: در حالی که پیشرفت ویدئو یا تکلیف‌ها فعال هستند، امکان فعالسازی وجود ندارد

en: Cannot delete only answer
fa_IR: فقط امکان حذف پاسخ‌ها وجود ندارد

en: Captcha
fa_IR: کپچا

en: Cardholder Name
fa_IR: نام دارنده کارت

en: Categories
fa_IR: دسته‌بندی‌ها

en: Category
fa_IR: دسته‌بندی

en: Category Score
fa_IR: نمره دسته‌بندی

en: Category deleted.
fa_IR: دسته‌بندی حذف شد.

en: Category management
fa_IR: مدیریت دسته‌بندی

en: Category updated.
fa_IR: دسته‌بندی بروزرسانی شد.

en: Category-Overview
fa_IR: بررسی اجمالی دسته‌بندی

en: Certificate
fa_IR: گواهینامه

en: Certificate Awarded for
fa_IR: گواهینامه اهدا شد برای

en: Certificate Custom Post Type Options
fa_IR: گزینه‌های پست تایپ سفارشی گواهینامه

en: Certificate Custom Styles
fa_IR: استایل‌های سفارشی گواهینامه

en: Certificate Documentation
fa_IR: مستندات گواهینامه

en: Certificate Post does not exist.
fa_IR: پست گواهینامه وجود ندارد.

[ctx: Certificate Published Label]
en: Certificate Published
fa_IR: گواهینامه منتشر شد

[ctx: Certificate Published Privately Label]
en: Certificate Published Privately
fa_IR: گواهینامه به‌صورت خصوصی منتشر شد

[ctx: Certificate Reverted to Draft Label]
en: Certificate Reverted to Draft
fa_IR: گواهینامه به‌عنوان پیش‌نویس برگردانده شد

[ctx: Certificate Scheduled Label]
en: Certificate Scheduled
fa_IR: گواهینامه زمان‌بندی شد

en: Certificate Shortcodes
fa_IR: کدهای کوتاه گواهینامه

en: Certificate Threshold
fa_IR: سطح گواهینامه

[ctx: Certificate Updated Label]
en: Certificate Updated
fa_IR: گواهینامه به‌روزرسانی شد

en: Certificate draft updated.
fa_IR: پیش‌نویس گواهینامه بروزرسانی شد.

en: Certificate page
fa_IR: صفحه گواهینامه

en: Certificate restored to revision from %s
fa_IR: گواهینامه از زمان %s برای بازبینی بازگردانده شد

en: Certificate saved.
fa_IR: گواهینامه ذخیره شد.

en: Certificate submitted.
fa_IR: گواهینامه ارسال شد.

en: Certificates
fa_IR: گواهینامه‌ها

en: Certificates Documentation (only available in English)
fa_IR: مستندات گواهینامه (فقط به زبان انگلیسی در دسترس است)

[ctx: Certificates Menu Label]
en: Certificates
fa_IR: گواهینامه‌ها

[ctx: Certificates Post Type Label]
en: Certificates
fa_IR: گواهینامه‌ها

[ctx: Certificates Post Type Singular Name]
en: Certificate
fa_IR: گواهینامه

en: Changelog
fa_IR: تغییرات

en: Check
fa_IR: انتخاب

en: Check -> continue
fa_IR: بررسی -> ادامه

en: Check Now
fa_IR: همین الان بررسی نمائید

en: Check Updates
fa_IR: بررسی بروزرسانی‌ها

en: Check this if you want to auto-approve the uploaded assignment
fa_IR: اگر می‌خواهید تکلیف‌ها آپلود شده به طور خودکار تایید شوند، این گزینه را تیک بزنید

en: Check this if you want to make it mandatory to upload assignment
fa_IR: اگر می‌خواهید آپلود تکلیف‌ها اجباری باشد، این گزینه را تیک بزنید

en: Check to enable the PayPal sandbox.
fa_IR: اگر می‌خواهید سَندباکس پی‌پال را فعال کنید، این گزینه را تیک بزنید.

en: Checkbox
fa_IR: چک‌باکس

en: Choose the respective Quiz, which you would like to export and press on "Start export"
fa_IR: آزمون مربوطه را که می‌خواهید برون‌بری کنید انتخاب کنید، سپس بر روی "شروع برون‌بری" کلیک کنید

en: Choose the sort order.
fa_IR: نحوۀ مرتب کردن را انتخاب کنید.

en: City
fa_IR: شهر

en: Click Here to Continue
fa_IR: برای ادامه کلیک کنید

en: Click Here to Continue (Button)
fa_IR: برای ادامه کلیک کنید (دکمه)

en: Click for Help!
fa_IR: برای راهنمایی کلیک کنید!

en: Click here
fa_IR: اینجا کلیک کنید

en: Click here to edit the answer
fa_IR: برای ویرایش پاسخ اینجا کلیک کنید

en: Click here to edit the matrix
fa_IR: برای ویرایش ماتریس اینجا کلیک کنید

en: Click the Export button below to export the transaction list.
fa_IR: برای خروجی گرفتن از لیست تراکنش‌ها، بر روی دکمۀ برون‌بری کلیک کنید.

en: Click to toggle
fa_IR: برای تغییر کلیک کنید

en: Close
fa_IR: بستن

en: Closed
fa_IR: بسته

en: Collapse
fa_IR: بستن

en: Collapse All
fa_IR: بستن همه

en: Collapse Comments
fa_IR: بستن دیدگاه‌ها

en: Color used for all successful progress-related items (completed items, certificates, and progress bars).
fa_IR: رنگ مورد استفاده برای همه آیتم‌های مرتبط با پیشرفت موفقیت آمیز (آیتم‌های تکمیل شده، گواهینامه‌ها و نوارهای پیشرفت).

en: Columns
fa_IR: ستون‌ها

en: Comments
fa_IR: دیدگاه‌ها

en: Comments enabled
fa_IR: دیدگاه‌ها فعال شدند

en: Compare
fa_IR: مقایسه

en: Compare Mode
fa_IR: حالت مقایسه

en: Compatible up to:
fa_IR: سازگار تا نسخه‌های:

en: Complete
fa_IR: تکمیل شده

en: Complete Your Purchase
fa_IR: خرید خود را کامل کنید

en: Completed
fa_IR: تکمیل شده

en: Completed timestamp
fa_IR: زمان تکمیل

en: Completion delay
fa_IR: تاخیر در تکمیل

en: Confirm the data deletion
fa_IR: عملیات حذف اطلاعات را تأیید نمائید

en: Contact Support
fa_IR: تماس با پشتیبانی

[ctx: Content type, e.g. lesson]
en: Add a new
fa_IR: افزودن جدید

[ctx: Content type, e.g. lesson]
en: or add an existing one from the sidebar
fa_IR: یا یک مورد موجود را از سایدبار اضافه کنید

en: Context
fa_IR: محتوا

en: Continue previous upgrade processing?
fa_IR: آیا فرایند ارتقاء قبلی را ادامه می‌دهید؟

en: Contributors
fa_IR: مشارکت‌کنندگان

en: Control and customize the REST API endpoints.
fa_IR: نقاط پایانی REST API را کنترل و سفارشی‌سازی کنید.

en: Control options specific to the Certificates post type
fa_IR: گزینه‌های مربوط به پست تایپ گواهینامه‌ها را کنترل کنید

en: Control the LearnDash Assignment Custom Post Type Options.
fa_IR: گزینه‌های پست تایپ سفارشی تکلیف‌های لرن‌دش را کنترل کنید.

en: Controls access to view single Assignments on the front-end.
fa_IR: دسترسی به مشاهده تک تکلیف‌ها در صفحه فرانت‌اند را کنترل می‌کند.

en: Controls data handling options, notifications and templates.
fa_IR: گزینه‌های مدیریت داده‌ها، اعلان‌ها و الگوها را کنترل می‌کند.

en: Controls how the results page will look
fa_IR: اینکه صفحه نتایج چطور نمایش داده می‌شود را کنترل می‌کند

en: Controls how users interact with the content and their navigational experience
fa_IR: نحوۀ تعامل کاربران با محتوا و تجربه پیمایشی آن‌ها را کنترل می‌کند

en: Controls if comments are enabled.
fa_IR: اگر دیدگاه‌ها فعال باشند، کنترل می‌کند.

en: Controls the Login functionality.
fa_IR: عملکرد ورود را کنترل می‌کند.

en: Controls the Logout functionality.
fa_IR: عملکرد خروج را کنترل می‌کند.

en: Controls the URL slugs for the custom posts used by LearnDash.
fa_IR: نامک‌های URL برای پست‌های سفارشی مورد استفاده در لرن‌دش را کنترل می‌کند.

en: Controls the URL slugs for the custom taxonomies used by LearnDash.
fa_IR: نامک‌های URL برای طبقه‌بندی‌های سفارشی مورد استفاده در لرن‌دش را کنترل می‌کند.

en: Controls the global pagination for the LD shortcodes as well as courseinfo widget. These can be overridden individually.
fa_IR: صفحه‌بندی سراسری برای کدهای‌کوتاه لرن‌دش و همچنین ابزارک اطلاعات دوره (courseinfo widget) را کنترل می‌کند. این‌ها می‌توانند به‌صورت جداگانه قرار بگیرند.

en: Controls the pagination for the WordPress Profile LearnDash elements.
fa_IR: صفحه‌بندی مربوط به المان‌های پروفایل وردپرسی لرن‌دش را کنترل می‌کند.

en: Cookie time limit
fa_IR: محدودیت زمان کوکی

en: Copy
fa_IR: کپی

en: Copy Failed
fa_IR: کپی انجام نشد

en: Copy Success
fa_IR: کپی با موفقیت انجام شد

en: Copy System Info
fa_IR: کپی اطلاعات سیستم

en: Correct
fa_IR: درست

en: Correct / Incorrect Answer Marks
fa_IR: علامت‌گذاری پاسخ درست/نادرست

en: Correct / Incorrect Messages
fa_IR: پیام‌های درست/نادرست

en: Correct and incorrect answer mark
fa_IR: علامت‌گذاری پاسخ درست و نادرست

en: Correct answer was not selected!
fa_IR: پاسخ درست انتخاب نشد!

en: Count
fa_IR: تعداد

en: Country Codes
fa_IR: کدهای کشور

en: Course
fa_IR: دوره

[ctx: Course Complete Report label: NO]
en: NO
fa_IR: خیر

[ctx: Course Complete Report label: YES]
en: YES
fa_IR: بله

[ctx: Course Custom Post Type Options]
en: %s Custom Post Type Options
fa_IR: گزینه‌های پست تایپ سفارشی %s

[ctx: Course Expires on date]
en: Expires: %s
fa_IR: منقضی می‌شود: %s

en: Course Grid Add-on
fa_IR: افزودنی شبکه‌سازی دوره‌ها

en: Course Grid Add-on [Article]
fa_IR: [مقالۀ] افزودنی شبکه‌سازی دوره‌ها

[ctx: Course Info Label]
en: %s Info
fa_IR: اطلاعات %s

[ctx: Course Navigation Home Label]
en: %s Home
fa_IR: صفحه اصلی %s

[ctx: Course Navigation Label]
en: %s Navigation
fa_IR: پیمایش %s

[ctx: Course Points]
en: %s Points
fa_IR: امتیازهای %s

[ctx: Course Progress Bar Label]
en: %s Progress Bar
fa_IR: نوار پیشرفت %s

[ctx: Course Progress Overview Label]
en: %s Progress
fa_IR: پیشرفت %s

[ctx: Course Settings]
en: Settings
fa_IR: تنظیمات

[ctx: Course Shortcodes Label]
en: Shortcodes
fa_IR: کدهای کوتاه

[ctx: Course Status Label]
en: %s Status:
fa_IR: وضعیت %s:

[ctx: Course Users Label]
en: %s Users
fa_IR: کاربران %s

[ctx: Course Users label]
en: %s Users
fa_IR: کاربران %s

[ctx: Course progress details link]
en: (details)
fa_IR: (جزئیات)

en: Courses
fa_IR: دوره‌ها

en: Create
fa_IR: ایجاد

en: Create new category
fa_IR: ساخت دسته‌بندی جدید

en: Create new template
fa_IR: ایجاد الگوی جدید

[ctx: Create quiz]
en: Create %s
fa_IR: ایجاد %s

en: Criterion
fa_IR: معیار

en: Currency Codes
fa_IR: کدهای واحد پول

en: Current
fa_IR: فعلی

en: Current Active LD Theme
fa_IR: قالب لرن‌دش فعال فعلی

en: Current Status
fa_IR: وضعیت فعلی

en: Currently same message is displayed as above.
fa_IR: در حال حاضر همان پیام بالا نمایش داده می‌شود.

en: Currently showing default pagination
fa_IR: در حال حاضر صفحه‌بندی پیش‌فرض را نشان می‌دهد

en: Custom
fa_IR: سفارشی

en: Custom Answer Feedback
fa_IR: بازخورد پاسخ سفارشی

en: Custom Button Label
fa_IR: برچسب دکمه سفارشی

en: Custom Button URL
fa_IR: آدرس دکمه سفارشی

[ctx: Custom Essay post type status: Graded]
en: Graded
fa_IR: نمره دار

[ctx: Custom Essay post type status: Not Graded]
en: Not Graded
fa_IR: بدون نمره

en: Custom Field
fa_IR: فیلد سفارشی

en: Custom Field ID
fa_IR: شناسه فیلد سفارشی

en: Custom Fields
fa_IR: فیلدهای سفارشی

en: Custom Labels
fa_IR: برچسب‌های سفارشی

en: Custom Pagination
fa_IR: صفحه‌بندی سفارشی

en: Custom Results Display
fa_IR: نمایش نتایج سفارشی

en: Custom Styles (CSS)
fa_IR: استایل‌های سفارشی (CSS)

en: Custom callback function to be used instead of default output
fa_IR: تابع جایگزین سفارشی برای اینکه بجای خروجی پیش‌فرض استفاده شود

en: Custom field deleted.
fa_IR: فیلد سفارشی حذف شد.

en: Custom field updated.
fa_IR: فیلد سفارشی بروزرسانی شد.

en: Custom fields
fa_IR: فیلدهای سفارشی

en: Custom fields enable
fa_IR: فعال‌سازی فیلدهای سفارشی

en: Customize the LearnDash REST API namespace and endpoints. Leave text fields blank to revert to default.
fa_IR: نامگذاری و نقاط پایانی REST API لرن‌دش را سفارشی‌سازی کنید. فیلدهای متن را خالی بگذارید تا به حالت پیش‌فرض برگردند.

en: DB Version
fa_IR: نسخه پایگاه‌داده

en: DESC (default) - highest to lowest values
fa_IR: نزولی (پیش‌فرض) - از مقادیر بیشتر به کمتر

en: DESC - highest to lowest values
fa_IR: نزولی - از مقادیر بیشتر به کمتر

en: DESC - highest to lowest values (default)
fa_IR: نزولی - از مقادیر بیشتر به کمتر (پیش‌فرض)

en: Data Deletion
fa_IR: حذف داده‌ها

en: Data Upgrades
fa_IR: ارتقاهای داده‌ها

en: Database Tables
fa_IR: جدول‌های پایگاه‌داده

en: Date
fa_IR: تاریخ

en: Date - Order by post date
fa_IR: تاریخ - ترتیب بر اساس تاریخ

en: Date Taken (default) - Order by date taken
fa_IR: تاریخ گرفته شده (پیش‌فرض) - ترتیب بر اساس تاریخ گرفته شده

en: Date completed
fa_IR: تاریخ تکمیل

en: Date started
fa_IR: تاریخ شروع

en: Date.
fa_IR: تاریخ.

en: Day
fa_IR: روز

en: Deactivate
fa_IR: غیرفعال کردن

en: Decimals
fa_IR: اعداد اعشاری

en: Default (960px)
fa_IR: پیش‌فرض (960 پیکسل)

en: Default is 1
fa_IR: پیش‌فرض 1 می‌باشد

en: Default maximum file size supported is controlled by your host.
fa_IR: حداکثر اندازه پیش‌فرض پشتیبانی شده توسط هاست شما کنترل می‌شود.

en: Default registration used
fa_IR: از ثبت‌نام پیش‌فرض استفاده شده است

en: Delete
fa_IR: حذف

en: Delete Assignment
fa_IR: حذف تکلیف

en: Delete Permanently
fa_IR: حذف کردن برای همیشه

en: Delete all entries
fa_IR: حذف کردن همۀ ورودی‌ها

en: Delete and submit another license
fa_IR: حذف و ثبت یک مجوز دیگر

en: Delete answer
fa_IR: حذف پاسخ

en: Delete graduation
fa_IR: حذف فارغ التحصیلی

en: Delete this uploaded Assignment
fa_IR: تکلیف آپلود شده را حذف کنید

en: Deleted user
fa_IR: کاربر حذف شده

en: Descending
fa_IR: نزولی

en: Design & Content Elements
fa_IR: المان‌های طراحی و محتوا

en: Destination Tables
fa_IR: جدول‌های مقصد

en: Details
fa_IR: جزئیات

en: Determines how a user can submit answer.
fa_IR: تعیین می‌کند که چگونه یک کاربر می‌تواند پاسخ را ارسال کند.

en: Different points - modus 2 activate
fa_IR: امتیازهای متفاوت - روش 2 فعال می‌شود

en: Different points for each answer
fa_IR: امتیازهای متفاوت برای هر پاسخ

en: Directory does not exists
fa_IR: پوشۀ مورد نظر وجود ندارد

en: Directory not writable
fa_IR: پوشه مورد نظر قابل نوشتن نیست

en: Directory successfully renamed.
fa_IR: نام پوشه با موفقیت تغییر یافت.

en: Disable correct and incorrect
fa_IR: غیرفعال کردن درست و نادرست

en: Disables the distinction between correct and incorrect.
fa_IR: تمایز بین درست و نادرست را غیرفعال می‌کند.

en: Dismiss this notice.
fa_IR: این اعلان را پنهان کنید.

en: Display Back button
fa_IR: نمایش دکمه برگشت

en: Display Position
fa_IR: نمایش موقعیت

en: Display Timing
fa_IR: نمایش زمان‌بندی

en: Display a summary table before submission
fa_IR: قبل از ارسال، یک جدول خلاصه نمایش دهید

en: Display and Content Options
fa_IR: گزینه‌های محتوا و نمایش

en: Display answers randomly
fa_IR: نمایش پاسخ‌ها به‌صورت تصادفی

en: Display as Button or link
fa_IR: نمایش به‌صورت دکمه یا لینک

en: Display category
fa_IR: نمایش دسته‌بندی

en: Display position
fa_IR: نمایش موقعیت

en: Display results after each submitted answer
fa_IR: نمایش نتایج پس از هر پاسخ ثبت شده

en: Display results at the end only
fa_IR: نمایش نتایج فقط در پایان

[ctx: Displayed when the post type, e.g. course, has no content]
en: has no content yet.
fa_IR: هنوز هیچ محتوایی نیست.

en: Displays a list of Certificates
fa_IR: لیستی از گواهینامه‌ها را نشان می‌دهد

en: Do not load the Javascript-files in the footer
fa_IR: در فوتر فایل‌های جاوا اسکریپت بارگذاری نکنید

en: Do you really want to reset the statistic?
fa_IR: آیا واقعا می‌خواهید آمار را بازنشانی کنید؟

en: Documentation
fa_IR: مستندات

en: Documentation on date and time formatting
fa_IR: مستندات در فرمت تاریخ و زمان

en: Don't have an account? Register one!
fa_IR: حساب‌کاربری ندارید؟ پس ثبت‌نام کنید!

en: Donate to this plugin &#187;
fa_IR: حمایت مالی از افزونه &#187;

en: Download
fa_IR: دانلود

en: Download Assignment
fa_IR: دانلود تکلیف

en: Download Certificate
fa_IR: دانلود گواهینامه

en: Download PO File from your server.
fa_IR: فایل PO را از سرور خود دانلود کنید.

en: Download POT File from your server.
fa_IR: فایل اصطلاحات اصلی POT را از سرور خود دانلود کنید.

en: Download the original strings (POT) File.
fa_IR: دانلود فایل اصطلاحات اصلی (POT).

en: Drop-Down menu
fa_IR: منوی بازشونده

en: E-Mail
fa_IR: ایمیل

en: E-Mail settings
fa_IR: تنظیمات ایمیل

en: E-Mail settings can be edited in global settings.
fa_IR: تنظمیات ایمیل می‌تواند در قسمت تنظیمات عمومی نیز ویرایش شود.

en: ERROR: Cannot create working folder. Check that the parent folder is writable
fa_IR: خطا: فولدر مربوطه نمی‌تواند ساخته شود. لطفا بررسی کنید که فولدر مادر قابل نوشتن باشد

en: Each Sort Element must be unique, and only one-to-one associations are supported.
fa_IR: ترتیب هر المان باید منحصر به فرد باشد، و فقط انجمن‌های یک به یک پشتیبانی می‌شوند.

en: Edit
fa_IR: ویرایش

en: Edit Assignment
fa_IR: ویرایش تکلیف

[ctx: Edit Certificate Label]
en: Edit Certificate
fa_IR: ویرایش گواهینامه

[ctx: Edit Certificate Label]
en: New Certificate
fa_IR: گواهینامه جدید

[ctx: Edit Quiz Label]
en: Edit %s
fa_IR: ویرایش %s

en: Edit Submitted Essay
fa_IR: ویرایش سوال تشریحی ثبت شده

en: Edit Title
fa_IR: ویرایش عنوان

en: Edit answer settings
fa_IR: ویرایش تنطیمات پاسخ

en: Edit date
fa_IR: ویرایش تاریخ

en: Edit list
fa_IR: ویرایش لیست

en: Edit profile
fa_IR: ویرایش پروفایل

en: Editor Supported Settings
fa_IR: تنظیمات پشتیبانی ویرایشگر

en: Email
fa_IR: ایمیل

en: Email Message:
fa_IR: متن پیام ایمیل:

en: Email Notifications
fa_IR: اعلان‌های ایمیلی

en: Email Subject:
fa_IR: موضوع ایمیل:

en: Email trigger
fa_IR: ایمیل تریگِر

en: Email:
fa_IR: ایمیل:

en: Enable Nested URLs
fa_IR: فعال کردن آدرس‌های URL تودرتو

en: Enable the items you wish to display on the Result Page
fa_IR: آیتم‌هایی را که می‌خواهید در صفحه نتیجه نمایش داده شوند را فعال کنید

en: Enabled
fa_IR: فعال شده است

en: Enables WordPress supported settings within the editor and theme.
fa_IR: تنظیمات پشتیبانی وردپرس را در ویرایشگر و قالب فعال می‌کند.

en: Enclose a assesment with {}. The individual assessments are marked with [].
fa_IR: هر ارزیابی را در { } قرار دهید. ارزیابی‌های تکی با [ ] علامت‌گذاری می‌شوند.

en: Enclose the searched words with { } e.g. "I {play} soccer". Capital and small letters will be ignored.
fa_IR: کلمات جستجو شده خود را در { } قرار دهید، مثلاً "من فوتبال {بازی می‌کنم}". حروف بزرگ و حروف کوچک (انگلیسی) نادیده گرفته می‌شوند.

en: Enroll in Group
fa_IR: در گروه ثبت‌نام کنید

en: Enrolled only
fa_IR: فقط کاربران ثبت‌نام شده

en: Enrollment-based
fa_IR: مبتنی بر ثبت‌نام

en: Enter comma-separated list of allowed file extensions: pdf, xls, zip or leave blank for any.
fa_IR: لیست پسوندهای مجاز را با کامای انگلیسی (,) از هم جدا کنید به طور مثال pdf,xls,zip یا اگر همه پسوندها را مجاز می‌دانید این قسمت را خالی بگذارید.

en: Enter comma-separated list of allowed file extensions: pdf,xls,zip or leave blank for any.
fa_IR: لیست پسوندهای مجاز را با کامای انگلیسی (,) از هم جدا کنید به طور مثال pdf,xls,zip یا اگر همه پسوندها را مجاز می‌دانید این قسمت را خالی بگذارید.

en: Enter specific User ID
fa_IR: شناسه مخصوص کاربر را وارد کنید

en: Enter specific User ID. Leave blank for current User.
fa_IR: شناسه کاربر خاص را وارد کنید. برای کاربر فعلی، این مقدار را خالی بگذارید.

en: Enter the URL used for IPN notifications.
fa_IR: آدرس URL استفاده شده برای اعلان‌های IPN را وارد کنید.

en: Enter the URL used for completed purchases (typically a thank you page).
fa_IR: آدرس URL صفحه خریدهای موفق خود را وارد کنید (معمولاً یک صفحه تشکر از خرید).

en: Enter the URL used for purchase cancellations.
fa_IR: آدرس URL برای لغو خرید را وارد کنید.

en: Enter the maximum number of assignment uploads allowed. Default is 1. Use 0 to unlimited.
fa_IR: حداکثر تعداد مجاز تکلیف برای آپلود را وارد کنید. تعداد پیش‌فرض 1 می‌باشد. برای تعداد نامحدود عدد 0 را وارد کنید.

en: Enter the number of posts to display per page.
fa_IR: تعداد نوشته‌های موجود برای نمایش در هر صفحه را وارد کنید.

en: Enter your PayPal email here.
fa_IR: ایمیل پی‌پال خود را اینجا وارد کنید.

en: Entered on
fa_IR: کسب شده در

en: Entries
fa_IR: ورودی‌ها

en: Error
fa_IR: خطا

en: Error, the file %1$s could not be moved to: %2$s
fa_IR: خطا، امکان انتقال فایل %1$s وجود ندارد: %2$s

en: Essay
fa_IR: سوال تشریحی

en: Essay / Open Answer
fa_IR: سوال تشریحی / بازکردن پاسخ

en: Essay Grading Status
fa_IR: وضعیت نمرۀ سوال تشریحی

en: Essay Points Awarded
fa_IR: امتیازهای اهدا شده سوال تشریحی

en: Essay URL
fa_IR: آدرس سوال تشریحی

en: Essay Upload
fa_IR: بارگذاری سوال تشریحی

en: Essay Upload Dir
fa_IR: مسیر آپلود سوال تشریحی

[ctx: Essay answer grading option]
en: Graded, Full Points Awarded
fa_IR: نمره دار، امتیاز کامل داده شد

[ctx: Essay answer grading option]
en: Not Graded, Full Points Awarded
fa_IR: بدون نمره، امتیاز کامل داده شد

[ctx: Essay answer grading option]
en: Not Graded, No Points Awarded
fa_IR: بدون نمره، هیچ امتیازی داده نشد

[ctx: Essay answer grading option has not been set]
en: Not set
fa_IR: تنظیم نشده

en: Essay type not found
fa_IR: نوع سوال تشریحی یافت نشد

en: Essay upload success.
fa_IR: سوال تشریحی با موفقیت بارگذاری شد.

en: Essays
fa_IR: سوال‌های تشریحی

en: Essays Count
fa_IR: تعداد سوال‌های تشریحی

en: Example: pdf, xls, zip
fa_IR: به طور مثال:  pdf, xls, zip

en: Example: pdf,xls,zip
fa_IR: به طور مثال: pdf,xls,zip

en: Examples:
fa_IR: نمونه‌ها:

en: Exclude
fa_IR: مستثنی کردن

en: Exclude From Search
fa_IR: مستثنی کردن از جستجو

en: Expand
fa_IR: بازکردن

en: Expand All
fa_IR: بازکردن همه

en: Expand Comments
fa_IR: باز کردن دیدگاه‌ها

en: Expand/Collape Section
fa_IR: بازکردن/بستن بخش

en: Expire Access
fa_IR: دسترسی منقضی شده است

en: Expire Access After (days)
fa_IR: دسترسی بعد از (چند روز) منقضی می‌شود

en: Expired
fa_IR: منقضی شد

en: Explanation of points calculation
fa_IR: توضیحات نحوۀ محاسبۀ امتیازها

en: Export
fa_IR: برون‌بری

en: Export &raquo;
fa_IR: برون‌بری &raquo;

en: Export Progress
fa_IR: فرآیند برون‌بری

[ctx: Export Quiz Data Label]
en: Export %s Data
fa_IR: برون‌بری داده‌های %s

en: Export Results
fa_IR: برون‌بری نتایج

[ctx: Export User Course Data Label]
en: Export User %s Data
fa_IR: برون‌بری داده‌های %s‌ی کاربر

[ctx: Export User Quiz Data Label]
en: Export User %s Data
fa_IR: برون‌بری داده‌های %s‌ی کاربر

en: External link to Certificate online documentation
fa_IR: لینک خارجی به مستندات آنلاین گواهینامه

en: Extra-wide (1600px)
fa_IR: خیلی-عریض (1600 پیکسل)

en: FAQ
fa_IR: سوالات متداول

en: Featured image
fa_IR: تصویر شاخص

en: Field
fa_IR: فیلد

en: Field name
fa_IR: نام فیلد

en: File Extensions
fa_IR: پسوندهای فایل

en: File Size Limit
fa_IR: محدودیت اندازه فایل

en: File cannot be processed
fa_IR: فایل نمی‌تواند راه اندازی شود

en: File have wrong format
fa_IR: فرمت فایل اشتباه می‌باشد

en: File is not compatible with the current version
fa_IR: فایل با نسخه جدید سازگار نیست

en: File was not uploaded
fa_IR: فایل آپلود نشد

en: Files you have uploaded
fa_IR: فایل‌هایی که شما آپلود کرده‌اید

en: Fill in the blank
fa_IR: جای خالی را پر کنید

en: Filter
fa_IR: فیلتر

en: Filter by User ID
fa_IR: فیلتر بر اساس شناسه کاربری

en: Filter returned results by step type.
fa_IR: فیلتر ، نتایج را بر اساس نوع مرحله نماش می‌دهد.

en: First Name
fa_IR: نام

en: First Page
fa_IR: اولین صفحه

en: First time using LearnDash?
fa_IR: سلام :) آیا اولین باری است که از لرن‌دش استفاده می‌کنید؟

en: Focus Mode
fa_IR: حالت تمرکز

en: Focus Mode Content Width
fa_IR: عرض محتوای حالت تمرکز

[ctx: Focus mode welcome placeholder]
en: Hello, %s!
fa_IR: سلام، %s!

[ctx: Forced Lesson Timer Label]
en: Forced %s Timer
fa_IR: زمان‌سنج %s اجباری

en: Format
fa_IR: فرمت

en: Format shortcode content into proper pararaphs.
fa_IR: محتوای کدکوتاه را در پاراگراف‌های مناسب فرمت‌بندی کنید.

en: Format:
fa_IR: فرمت:

en: Free
fa_IR: رايگان

en: Free form
fa_IR: فرم آزاد

en: From Email
fa_IR: از ایمیل

en: From Email:
fa_IR: از ایمیل:

en: From Name
fa_IR: از نام

en: From Name:
fa_IR: از نام:

en: Front
fa_IR: فرانت

en: Front-end Profile Display
fa_IR: نمایش پروفایل فرانت‌اِند

en: Full width
fa_IR: تمام عرض

en: General
fa_IR: عمومی

en: Generally all LDAdvQuiz-Javascript files are loaded in the footer and only when they are really needed.
fa_IR: عموماً فایل‌های جاوا اسکریپت آزمون پیشرفته لرن‌دش فقط زمانی که واقعا مورد نیاز باشند، در فوتر بارگذاری می‌شوند.

en: Get Started
fa_IR: شروع کنید

en: Getting Started
fa_IR: شروع کار

en: Getting Started Guide
fa_IR: راهنمای شروع کار

en: Getting Started [Guide]
fa_IR: [راهنمای] شروع کار

en: Global Pagination Settings
fa_IR: تنظیمات صفحه‌بندی سراسری

en: Global settings
fa_IR: تنظیمات سراسری

en: Graded
fa_IR: نمره دار

en: Graded <span class="count">(%s)</span> | Graded <span class="count">(%s)</span>
fa_IR[0]: نمره دار <span class="count">(%s)</span>
fa_IR[1]: نمره دار <span class="count">(%s)</span>

en: Graded, Full Points Awarded
fa_IR: نمره دار، امتیاز کامل داده شد

en: Grading Type
fa_IR: نوع نمره

en: Grading can be reviewed and adjusted.
fa_IR: نمره‌دهی و تعیین سطح ممکن است بررسی و ارزیابی شود.

en: Group
fa_IR: گروه

[ctx: Group Custom Post Type Options]
en: %s Custom Post Type Options
fa_IR: گزینه‌های پست تایپ سفارشی %s

en: Group Leader
fa_IR: سرگروه

[ctx: Group Settings]
en: Settings
fa_IR: تنظیمات

en: Groups
fa_IR: گروه‌ها

en: HTML class for link element
fa_IR: کلاس HTML برای لینک المان

en: Has Graded
fa_IR: نمره دار است

en: Have some questions or need a helping hand? The LearnDash support team is standing by, ready to assist you!
fa_IR: سؤال دارید یا به کمک کننده نیاز دارید؟ تیم پشتیبانی لرن‌دش ایستاده است ، آماده کمک به شما است!

en: Here you can create an assessment question.
fa_IR: در این قسمت شما می‌توانید یه سوال ارزیابی ایجاد کنید.

en: Here you can enter solution hint.
fa_IR: در این قسمت می‌توانید یک راهنمایی برای راه حل وارد کنید.

en: Hide "View question" button
fa_IR: دکمه "نمایش سوال" را مخفی کنید

en: Hide LearnDash Bootcamp
fa_IR: مخفی‌کردن اردوگاه آموزشی لرن‌دش

en: Hide correct- and incorrect message
fa_IR: مخفی‌کردن پیام درست و نادرست

en: Hide score - display
fa_IR: مخفی‌کردن نمره - نمایش

en: Hide the "View question" button in the Frontend.
fa_IR: دکمه "نمایش سوال" در فرانت‌اِند مخفی کنید.

en: Hide title
fa_IR: مخفی‌کردن عنوان

en: Hiding Post Meta Data
fa_IR: مخفی‌کردن داده‌های متای پست

en: Hint
fa_IR: راهنمایی

en: Hint message.
fa_IR: پیام راهنما.

en: Hint:
fa_IR: راهنمایی:

en: Hints used
fa_IR: راهنمایی‌های استفاده شده

en: History
fa_IR: تاریخ

en: Hour
fa_IR: ساعت

en: How many entries should be displayed
fa_IR: چند ورودی باید نمایش داده شود

en: How many entries should be shown on one page:
fa_IR: چه تعداد ورودی باید در یک صفحه نمایش داده شود:

en: How should the user submit their answer?
fa_IR: کاربر چگونه باید پاسخ‌های خود را ارسال کند؟

en: How to Get Help [Article]
fa_IR: [مقالۀ] چگونه می‌توانم کمک بگیرم

en: ID
fa_IR: شناسه

en: ID - Order by post id
fa_IR: شناسه - ترتیب بر اساس شناسۀ نوشته

en: ID - Order by post id.
fa_IR: شناسه - ترتیب بر اساس شناسۀ نوشته.

en: ID - Order by post id. (default)
fa_IR: شناسه - ترتیب بر اساس شناسه پست. (پیش‌فرض)

en: IP Address
fa_IR: آدرس آی پی

en: IP-address of the user
fa_IR: آدرس آی‌پی کاربر

en: IP-lock time limit
fa_IR: محدودیت زمانی آی‌پی‌های قفل شده

en: If "Different points for each answer" is activated, you can activate a special mode.<br> This changes the calculation of the points
fa_IR: اگر گزینه "امتیازهای متفاوت برای هر پاسخ" فعال شده باشد، شما می‌توانید یک مدل خاص را فعال کند.<br> این کار باعث تغییر در نحوه محاسبه امتیازهای خواهد شد

en: If mode "Different points for every answer" is activated, you can assign points with |POINTS. Otherwise 1 point will be awarded for every answer.
fa_IR: اگر حالت "امتیازهای متفاوت برای هر جواب" فعال باشد، شما می‌توانید ( با علامت | ) امتیازهای متفاوتی برای جواب‌های متفاوت اختصاص دهید. در غیر این صورت برای همۀ جواب‌ها 1 امتیاز  اختصاص داده خواهد شد.

en: If this option is activated, a [raw] shortcode is automatically set around LDAdvQuiz shortcode ( [LDAdvQuiz X] ) into [raw] [LDAdvQuiz X] [/raw]
fa_IR: اگر این گزینه فعال شود، یک کدکوتاه [raw] به‌صورت خودکار در LDAdvQuiz (آزمون پیشرفته لرن‌دش) ( [LDAdvQuiz X] ) به‌صورت [raw] [LDAdvQuiz X] [/raw] ایجاد می‌شود

en: If this option is activated, all answers are numbered (only single and multiple choice)
fa_IR: اگر این گزینه را فعال کنید، تمام جواب‌های شماره‌گذاری می‌شوند (فقط برای انتخاب‌های تکی و چندگانه)

en: If you activate this option, a cookie is set additionally for unregistrated (anonymous) users. This ensures a longer assignment of the user than the simple assignment by the IP address.
fa_IR: اگر این گزینه را فعال کنید، یک کوکی اضافی برای کاربران ثبت‌نام نشده (ناشناس) تنظیم خواهد شد. این کار یک تکلیف طولانی‌تر از یک تکلیف ساده با آدرس آی‌پی را برای کاربر تضمین می‌کند.

en: If you activate this option, all LDAdvQuiz-Javascript files are loaded in the header even if they are not needed.
fa_IR: اگر این گزینه را فعال کنید، تمام فایل‌های جاوا اسکریت آزمون پیشرفته لرن‌دش، در هدر سایت بارگذرای می‌شوند، حتی اگر نیازی به آن‌ها نباشد.

en: If you enable this option, additional captcha will be displayed for users who are not registered.
fa_IR: اگر این گزینه را فعال کنید، کپچای اضافه برای کاربرانی که هنوز ثبت‌نام نکرده‌اند نمایش داده خواهد شد.

en: If you enable this option, answers won't be color highlighted as correct or incorrect.
fa_IR: اگر این گزینه را فعال کنید، جواب‌های به‌عنوان درست یا نادرست هایلایت رنگی نخواهند شد.

en: If you enable this option, category will be displayed in the question.
fa_IR: اگر این گزینه را فعال کنید، دسته‌بندی در کنار سوالات نمایش داده خواهد شد.

en: If you enable this option, custom fields are enabled.
fa_IR: اگر این گزینه را فعال کنید، فیلدهای سفارشی فعال می‌شوند.

en: If you enable this option, final score won't be displayed on the results page anymore.
fa_IR: اگر این گزینه را فعال کنید، نمره نهایی در صفحه نتایج نمایش داده نخواهد شد.

en: If you enable this option, logged in users will be automatically entered into leaderboard
fa_IR: اگر این گزینه را فعال کنید، کاربرانی که لاگین کرده‌اند به طور اتوماتیک به لیست برترین‌ها اضافه می‌شوند

en: If you enable this option, no correct- or incorrect message will be displayed.
fa_IR: اگر این گزینه را انتخاب کنید، هیچ پیام درست یا نادرست نمایش داده نخواهد شد.

en: If you enable this option, the results of each category is displayed on the results page.
fa_IR: اگر این گزینه را فعال کنید، نتایج هر دسته‌بندی در صفحه نتایج نمایش داده می‌شوند.

en: If you enable this option, you can enter different points for every answer.
fa_IR: اگر این گزینه را فعال کنید، می‌توانید امتیازهای متفاوتی برای هر پاسخ اختصاص دهید.

en: If you have any problems with the Touch Library, please deactivate it.
fa_IR: اگر با کتابخانه لمسی مشکلی دارید، آن را غیرفعال کنید.

en: If you have problems with the front ajax, please activate it.
fa_IR: اگر با فرانت ای‌جکس مشکلی دارید، آن را فعال کنید.

en: Immediately
fa_IR: بلافاصله بعد خرید

en: Import
fa_IR: درون‌ریزی

en: Import only *.wpq or *.xml files from known and trusted sources.
fa_IR: فقط فایل‌هایی با فرمت *.wpq یا *.xml و از منابع معتبر و شناخته‌شده را درون‌ریزی کنید.

en: Import/Export
fa_IR: درون‌ریزی/برون‌بری

en: Important Resources
fa_IR: منابع مهم

en: In Progress
fa_IR: در حال پیشرفت

[ctx: In Progress item status]
en: Complete
fa_IR: تکمیل شده

[ctx: In Progress item status]
en: Graded
fa_IR: نمره دار

[ctx: In Progress item status]
en: In Progress
fa_IR: در حال پیشرفت

[ctx: In Progress item status]
en: Not Graded
fa_IR: بدون نمره

en: In Version 0.13 a new Touch Library was added for mobile devices.
fa_IR: در نسخه 0.13 یک کتابخانه لمسی برای دستگاه‌های موبایل اضافه شد.

en: In a button
fa_IR: در یک دکمه

en: In this mode, Sort Elements must be assigned to their corresponding Criterion.
fa_IR: در این حالت، ترتیب المان‌ها باید بر اساس معیارهای مربوطه اختصاص داده شوند.

en: In this video we will briefly explain the layout of LearnDash, our free add-ons, and where you can go to read more details about our features.
fa_IR: در این ویدئو ، ما به طور خلاصه طرح‌بندی لرن‌دش، افزودنی‌های رایگان و مکان‌هایی را که شما می‌توانید جزئیات بیشتری را دربارۀ ویژگی‌های لرن‌دش بخوانید، توضیح خواهیم داد.

en: In very old WordPress themes this can lead to problems.
fa_IR: در بسیاری از قالب‌های وردپرس قدیمی، منجر به خطا می‌شود.

en: Include in Reports
fa_IR: شامل در گزارشات

en: Incomplete
fa_IR: تکمیل نشده

en: Incorrect
fa_IR: نادرست

en: Incorrect post password.
fa_IR: رمز عبور پست نادرست است.

en: Incorrect username or password. Please try again
fa_IR: نام‌کاربری یا رمز عبور اشتباه است. لطفا دوباره امتحان کنید

en: Information
fa_IR: اطلاعات

en: Input URL, iFrame, or shortcode here.
fa_IR: آدرس URL ،iFrame یا کدکوتاه را در اینجا وارد کنید.

en: Insert Shortcode
fa_IR: درج کدکوتاه

en: Install
fa_IR: نصب

en: Install %s now
fa_IR: نصب %s

en: Install Now
fa_IR: نصب

en: Install Update Now
fa_IR: بروزرسانی را هم اکنون نصب کنید

en: Installed Translations
fa_IR: ترجمه‌های نصب شده

en: Invalid License Notice
fa_IR: اعلان مجوز نامعتبر

en: Invalid Price Type.
fa_IR: نوع قیمت نامعتبر است.

en: Invalid Progress Status.
fa_IR: وضعیت پیشرفت نامعتبر است.

en: Invalid User ID.
fa_IR: شناسه کاربر اشتباه است.

en: Invalid current user ID.
fa_IR: شناسه کاربر فعلی نامعتبر است.

en: Invalid current user.
fa_IR: شناسه کاربر فعلی نامعتبر است.

en: Invalid email.
fa_IR: ایمیل نامعتبر است.

en: Invalid entry
fa_IR: ورودی نامعتبر است

en: Invalid essay uploaded file type.
fa_IR: نوع فایل سوال تشریحی آپلود شده مجاز نیست.

en: Invalid or unknown User.
fa_IR: شناسه کاربر نامعتبر یا نامشخص است.

en: Invalid or unkown user.
fa_IR: شناسه کاربر نامعتبر یا نامشخص است.

en: Invalid user ID.
fa_IR: شناسه کاربر نامعتبر است.

en: Invalid user ID. #1
fa_IR: شناسه کاربر نامعتبر است. #1

en: Invalid username.
fa_IR: نام‌کاربری نامعتبر است.

en: Invoice
fa_IR: صورتحساب

en: Is Multisite
fa_IR: آیا وردپرس شبکه (مولتی‌سایت) است

en: Is it open to all, free join, one time purchase, or a recurring subscription?
fa_IR: آیا برای همه آزاد است، رایگان است، خرید دائمی است یا یک خرید اشتراکی مکرر است؟

en: Is required only in rare cases.
fa_IR: فقط در برخی موارد خاص مورد نیاز است.

en: Join Group (Button)
fa_IR: به گروه بپیوندید (دکمه)

en: LD30 template only
fa_IR: فقط الگوی LD30

en: LMS License
fa_IR: لایسنس سیستم مدیریت آموزشی

[ctx: LMS License Tab Label]
en: LMS License
fa_IR: لایسنس سیستم مدیریت آموزشی

en: Label
fa_IR: برچسب

en: Label after
fa_IR: برچسب بعد از

en: Label before
fa_IR: برچسب قبل از

en: Label for link shown to user
fa_IR: برچسب لینکی که به کاربر نشان داده می‌شود

en: Label to rename Group Leader user role.
fa_IR: این برچسب برای تغییر نام نقش کاربری "سرگروه" استفاده می‌شود.

en: Label to replace "Click Here to Continue" button.
fa_IR: این برچسب برای جایگزینی متن دکمه "برای ادامه کلیک کنید" استفاده می‌شود.

en: Label to replace "Join Group" button.
fa_IR: این برچسب برای جایگزینی متن دکمه "به گروه بپیوندید" استفاده می‌شود.

en: Label to replace "Mark Complete" button.
fa_IR: این برچسب برای جایگزینی متن دکمه "علامت تکمیل‌شده بزنید" استفاده می‌شود.

en: Label to replace "Take this Course" button.
fa_IR: این برچسب برای جایگزینی متن دکمه "در این دوره شرکت کنید" استفاده می‌شود.

en: Label to replace "course" (singular).
fa_IR: این برچسب برای جایگزینی متن کلمه "دوره" (در حالت مفرد) استفاده می‌شود.

en: Label to replace "courses" (plural).
fa_IR: این برچسب برای جایگزینی متن کلمه "دوره‌ها" (در حالت جمع) استفاده می‌شود.

en: Label to replace "group" (singular).
fa_IR: این برچسب برای جایگزینی متن کلمه "گروه" (در حالت مفرد) استفاده می‌شود.

en: Label to replace "groups" (plural).
fa_IR: این برچسب برای جایگزینی متن کلمه "گروه‌ها" (در حالت جمع) استفاده می‌شود.

en: Label to replace "lesson" (singular).
fa_IR: این برچسب برای جایگزینی متن کلمه "درس" (در حالت مفرد) استفاده می‌شود.

en: Label to replace "lessons" (plural).
fa_IR: این برچسب برای جایگزینی متن کلمه "درس‌ها" (در حالت جمع) استفاده می‌شود.

en: Label to replace "question" (singular).
fa_IR: این برچسب برای جایگزینی متن کلمه "سوال" (در حالت مفرد) استفاده می‌شود.

en: Label to replace "questions" (plural).
fa_IR: این برچسب برای جایگزینی متن کلمه "سوال‌ها" (در حالت جمع) استفاده می‌شود.

en: Label to replace "quiz" (singular).
fa_IR: این برچسب برای جایگزینی متن کلمه "آزمون" (در حالت مفرد) استفاده می‌شود.

en: Label to replace "quizzes" (plural).
fa_IR: این برچسب برای جایگزینی متن کلمه "آزمون‌ها" (در حالت جمع) استفاده می‌شود.

en: Label to replace "topic" (singular).
fa_IR: این برچسب برای جایگزینی متن کلمه "موضوع" (در حالت مفرد) استفاده می‌شود.

en: Label to replace "topics" (plural).
fa_IR: این برچسب برای جایگزینی متن کلمه "موضوع‌ها" (در حالت جمع) استفاده می‌شود.

en: Landscape (default)
fa_IR: افقی (پیش‌فرض)

en: Last Name
fa_IR: نام خانوداگی

en: Last Page
fa_IR: صفحه آخر

en: Last Updated:
fa_IR: آخرین آپدیت:

[ctx: Last activity date in infobar]
en: Last activity on %s
fa_IR: آخرین فعالیت در %s

en: Last completed step
fa_IR: آخرین مرحله تکمیل شده

en: Last run: none
fa_IR: آخرین اجرا: هیچ وقت

en: Latest Version Installed
fa_IR: آخرین نسخه نصب شد

en: Leaderboard
fa_IR: لیست برترین‌ها

en: Leaderboard not enabled.
fa_IR: لیست برترین‌ها فعال نیست.

en: Leaderboard time format
fa_IR: فرمت زمانی لیست برترین‌ها

en: LearnDash
fa_IR: لرن‌دش

en: LearnDash 3.0
fa_IR: لرن‌دش 3.0

en: LearnDash Add-ons
fa_IR: افزودنی‌های لرن‌دش

[ctx: LearnDash Bootcamp Title]
en: LearnDash Bootcamp
fa_IR: اردوگاه آموزشی لرن‌دش

en: LearnDash Categories
fa_IR: دسته‌بندی‌های لرن‌دش

en: LearnDash Certificate Options
fa_IR: گزینه‌های گواهینامه لرن‌دش

en: LearnDash Certificates Options
fa_IR: گزینه‌های گواهینامه‌های لرن‌دش

en: LearnDash Community Facebook Group
fa_IR: گروه فیس‌بوک انجمن لرن‌دش

en: LearnDash Core Docs
fa_IR: سندهای اصلی لرن‌دش

en: LearnDash Data Upgrade
fa_IR: ارتقای داده‌های لرن‌دش

en: LearnDash Documentation
fa_IR: مستندات لرن‌دش

en: LearnDash Facebook Group
fa_IR: گروه فیس‌بوک لرن‌دش

en: LearnDash Import/Export
fa_IR: درون‌ریزی/برون‌بری لرن‌دش

en: LearnDash LMS
fa_IR: سیستم لرن‌دش

en: LearnDash LMS Blocks
fa_IR: بلوک‌های سیستم آموزشی لرن‌دش

en: LearnDash LMS Plugin - Turn your WordPress site into a learning management system.
fa_IR: افزونه سیستم مدیریت آموزشی لرن‌دش - سایت وردپرس خود را به یک سیستم مدیریت یادگیری تبدیل کنید.

en: LearnDash LMS Purchase Transactions
fa_IR: تراکنش‌های خرید سیستم آموزشی لرن‌دش

en: LearnDash License Valid
fa_IR: آپدیت اتوماتیک لرن‌دش فعال است

en: LearnDash Login
fa_IR: ورود لرن‌دش

en: LearnDash Login & Registration [Guide]
fa_IR: [راهنمای] ورود و ثبت‌نام لرن‌دش

en: LearnDash Minimum Requirements
fa_IR: حداقل نیازمندی‌های لرن‌دش

en: LearnDash News
fa_IR: اخبار لرن‌دش

en: LearnDash Overview
fa_IR: بررسی اجمالی لرن‌دش

en: LearnDash Permalinks
fa_IR: پیوندهای‌یکتای لرن‌دش

en: LearnDash Settings
fa_IR: تنظیمات لرن‌دش

en: LearnDash Shortcodes
fa_IR: کدکوتاه‌های لرن‌دش

en: LearnDash Taxonomy Permalinks
fa_IR: پیوندهای‌یکتای طبقه‌بندی لرن‌دش

en: LearnDash Tips
fa_IR: نکات لرن‌دش

en: LearnDash Transactions Options
fa_IR: گزینه‌های تراکنش‌های لرن‌دش

en: LearnDash YouTube
fa_IR: یوتیوب لرن‌دش

en: LearnDash YouTube Channel
fa_IR: کانال یوتیوب لرن‌دش

en: LearnDash zhk License
fa_IR: مجوز لرن‌دش

en: LearnDash: Focus Mode Dropdown
fa_IR: لرن‌دش: بازشوندۀ حالت تمرکز

[ctx: Learndash Report Menu Label]
en: Reports
fa_IR: گزارشات

en: Learndash Version
fa_IR: نسخه لرن‌دش

en: Leave a Comment
fa_IR: دیدگاه خود را منتشر کنید

en: Leave this field unchecked if access never expires.
fa_IR: اگر می‌خواهید دسترسی هرگز منقضی نشود، این فیلد را خالی بگذارید.

en: Leave this field unchecked if points not used.
fa_IR: اگر از امتیازها استفاده نمی‌شود، این گزینه را خالی بگذارید.

en: Leave this field unchecked if prerequisite not used.
fa_IR: اگر هیچ پیش‌نیازی برای دوره وجود ندارد، این گزینه را تیک نزنید.

en: Left - To left of label
fa_IR: چپ - سمت چپ برچسب

en: Legacy
fa_IR: بازمانده

en: Lesson
fa_IR: درس

[ctx: Lesson Complete Percentage]
en: %s%% Complete
fa_IR: %s%% تکمیل‌شده

[ctx: Lesson Content Label]
en: %s Content
fa_IR: محتوای %s

[ctx: Lesson Settings]
en: Settings
fa_IR: تنظیمات

[ctx: Lesson, Topic, Quiz or Question]
en: Start adding your first
fa_IR: اولین آیتم خود را اضافه کنید

[ctx: Lesson, Topic, Quiz or Question posts]
en: View all
fa_IR: مشاهده همه

en: Lessons
fa_IR: درس‌ها

en: Letter / USLetter (default)
fa_IR: نامه/نامه آمریکا (پیش‌فرض)

en: Libz Version
fa_IR: نسخه Libz

en: License Key:
fa_IR: کلید مجوز:

en: License Settings
fa_IR: تنظیمات مجوز

en: License code is valid.
fa_IR: کد مجوز شما معتبر است.

en: License key
fa_IR: کلید مجوز

en: Limit number of uploaded files
fa_IR: محدود کردن تعداد فایل‌های آپلودی

en: Linear
fa_IR: خطی

en: Link
fa_IR: لینک

[ctx: Link back to the post type overview]
en: Back to
fa_IR: بازگشت به

[ctx: Link to the license page on the LearnDash website]
en: You can also find them listed %1$s
fa_IR: همچنین می‌توانید لیست آن‌ها را %1$s پیدا کنید

en: List Users
fa_IR: لیست کاربران

[ctx: List of recent lessons, topics, quizzes or questions]
en: Recent
fa_IR: اخیر

en: Loading
fa_IR: در حال بارگذاری

en: Loading more results…
fa_IR: در حال بارگذاری نتایج بیشتر…

en: Loading...
fa_IR: درحال بارگذاری...

en: Locale
fa_IR: محلی

en: Logged-in User only
fa_IR: فقط کاربران وارد شده

en: Login
fa_IR: ورود

en: Login & Registration
fa_IR: ورود و ثبت‌نام

en: Login / Registration Settings
fa_IR: تنظیمات ورود / ثبت‌نام

en: Login Displayed as
fa_IR: ورود نمایش داده می‌شود به‌صورت

en: Login Icon Placement
fa_IR: مکان‌یابی آیکون ورود

en: Login Label
fa_IR: برچسب ورود

en: Login Logo
fa_IR: لوگوی ورود

en: Login Logo 2
fa_IR: لوگوی ورود 2

en: Login URL
fa_IR: آدرس URL ورود

en: Login to Enroll
fa_IR: برای شرکت در دوره وارد شوید

en: Logo Upload
fa_IR: بارگذاری لوگو

en: Logout
fa_IR: خروج

en: Logout Displayed as Button
fa_IR: خروج به‌صورت دکمه نمایش داده می‌شود

en: Logout Icon Placement
fa_IR: مکان‌یابی آیکون خروج

en: Logout Label
fa_IR: برچسب خروج

en: Logout URL Redirect
fa_IR: تغییر مسیر آدرس URL خروج

en: Lost Your Password?
fa_IR: آیا رمز عبور خود را فراموش کرده‌اید؟

en: Mail To
fa_IR: ایمیل به

en: Main License is related to Zhaket License! Please activate the zhaket license key to all features work. You can find your license key from Zhaket Dashboard > Downloads.
fa_IR: مجوز (لایسنس) شرکت اصلی وابسته به مجوز ژاکت است. لطفاً کلید مجوز ژاکت را ثبت نمائید تا همۀ تنظیمات و قابلیت‌ها فعال شوند. کد مجوز شما در پروفایل ژاکت > بخش دانلودها وجود دارد.

en: Main color used throughout the theme (buttons, action items, and highlights).
fa_IR: رنگ اصلی مورد استفاده در سرتاسر قالب (دکمه‌ها، آیتم‌های فعال و هایلایت‌ها).

[ctx: Make Lesson Visible X Days After Sign-up]
en: Make %s visible X Days After Sign-up
fa_IR: بعد از ثبت‌نام، %s برای x روز قابل مشاهده باشد

[ctx: Manage Questions in builder]
en: Manage %1$s in builder
fa_IR: %1$s را در دوره‌ساز مدیریت کنید

en: Manage Users
fa_IR: مدیریت کاربران

en: Manage WP Categories via the Actions dropdown
fa_IR: دسته‌بندی‌های وردپرس را از طریق واکنش‌های کشویی مدیریت کنید

en: Manage WP Tags via the Actions dropdown
fa_IR: برچسب‌های وردپرس را از طریق واکنش‌های کشویی مدیریت کنید

en: Manually grade
fa_IR: نمره دستی

en: MariaDB version
fa_IR: نسخۀ پایگاه‌داده

en: Mark Complete
fa_IR: علامت تکمیل‌شده بزنید

en: Mark Complete (Button)
fa_IR: علامت تکمیل‌شده بزنید (دکمه)

en: Mark Complete Button
fa_IR: دکمۀ علامت تکمیل‌شده بزنید

en: Mark Incomplete
fa_IR: علامت‌گذاری به‌عنوان تکمیل‌نشده

en: Materials
fa_IR: اطلاعات تکمیلی

en: Materials Eabled
fa_IR: اطلاعات تکمیلی فعال شد

[ctx: Matrix answer Criteroion]
en: Criterion
fa_IR: معیار

en: Maximal 15 levels
fa_IR: حداکثر 15 سطح

en: Menu
fa_IR: منو

en: Menu - Order by Page Order Value
fa_IR: منو - ترتیب بر اساس مقدار ترتیب صفحه

en: Menu Order
fa_IR: ترتیب منو

en: Message
fa_IR: پیام

en: Message body:
fa_IR: بدنۀ پیام:

en: Message for correct answer - optional
fa_IR: پیام برای پاسخ درست - اختیاری

en: Message for incorrect answer - optional
fa_IR: پیام برای پاسخ نادرست - اختیاری

en: Message shown to user
fa_IR: پیام نمایش داده شده به کاربر

en: Message with the correct / incorrect answer
fa_IR: پیام با پاسخ درست/نادرست

en: Message with the correct answer
fa_IR: پیام برای جواب درست

en: Message with the incorrect answer
fa_IR: پیام برای جواب نادرست

en: Middle Initial
fa_IR: حرف اول نام میانی

en: Minimum score required to award a certificate, between 0 and 1 where 1 = 100%.
fa_IR: حداقل نمرۀ لازم برای اهدای یک گواهینامه، عددی بین 0 تا 1 است، که 1 = 100% نمره است.

en: Minute
fa_IR: دقیقه

en: Missing ProQuiz Associated Settings.
fa_IR: تنطیمات مربوط به آزمون پیشرفته وجود ندارد.

en: Missing User IDs.
fa_IR: شناسه‌های کاربران موجود نیست.

en: Month
fa_IR: ماه

en: More Details
fa_IR: جزئیات بیشتر

en: More information about %s
fa_IR: اطلاعات بیشتر در مورد %s

en: Move
fa_IR: انتقال

[ctx: Move the current element down in the builder interface]
en: Move down
fa_IR: انتقال به پایین

[ctx: Move the current element up in the builder interface]
en: Move up
fa_IR: انتقال به بالا

en: Move to Trash
fa_IR: انتقال به زباله‌دان

en: Multiple Applications per user
fa_IR: برنامه‌های چندگانه برای هر کاربر

en: Multiple choice
fa_IR: انتخاب چندگانه

en: MySQL version
fa_IR: نسخه MySQL

en: Name
fa_IR: نام

en: Name / Native
fa_IR: نام / بومی

en: Narrow (768px)
fa_IR: باریک (768 پیکسل)

en: Need more help?
fa_IR: آیا به کمک بیشتری نیاز دارید؟

en: Nested URLs
fa_IR: آدرس‌های اینترنتی تو در تو

en: Network Activate
fa_IR: فعالسازی شبکه

en: New
fa_IR: جدید

en: New ProQuiz association
fa_IR: انجمن آزمون پیشرفته جدید

en: New Section Heading
fa_IR: هدینگ بخش جدید

en: New Submitted Essay
fa_IR: سوال تشریحی ثبت شده جدید

en: New answer
fa_IR: پاسخ جدید

en: New front-end design options and settings can be used when the LearnDash 3.0 template is activated.
fa_IR: وقتیکه الگوی لرن‌دش 3.0 فعال می‌شود، گزینه‌ها و تنظیمات طراحی فرانت‌اِند جدید می‌توانند استفاده شوند.

en: New license key
fa_IR: کلید مجوز جدید

en: Newer Version (%s) Installed
fa_IR: نسخه جدیدتر (%s) نصب شد

en: Newest entry
fa_IR: جدیدترین ورودی

en: Next
fa_IR: بعدی

en: Next Certificate
fa_IR: گواهینامه بعدی

en: Next Page
fa_IR: صفحه بعدی

en: No
fa_IR: خیر

[ctx: No Certificates found Label]
en: No Certificates found
fa_IR: هیچ گواهینامه‌ای یافت نشد

[ctx: No Certificates found in Trash Label]
en: No Certificates found in Trash
fa_IR: هیچ گواهینامه‌ای در زباله‌دان یافت نشد

en: No Pagination Match
fa_IR: بدون تطبیق صفحه‌بندی

en: No Translations installed
fa_IR: هیچ ترجمه‌ای نصب نشده است

en: No answer deposited!
fa_IR: هیچ پاسخی ذخیره نشد!

en: No assignment found
fa_IR: تکلیفی یافت نشد

en: No assignment found in Trash
fa_IR: تکلیفی در زباله‌دان یافت نشد

en: No assignments at this time
fa_IR: در حال حاضر هیچ تکلیفی وجود ندارد

[ctx: No assignments message]
en: No assignments submitted at this time
fa_IR: در حال حاضر هیچ تکلیفی ارسال نشده است

en: No attempts
fa_IR: بدون تلاش

en: No attributes passed in
fa_IR: هیچ ویژگی در نظر گرفته نشده است

en: No category
fa_IR: بدون دسته‌بندی

en: No content found at this address
fa_IR: محتوایی در این آدرس یافت نشد

en: No data available
fa_IR: هیچ اطلاعاتی در دسترس نیست

en: No data will be deleted. Only LDAdvQuiz tables will be repaired.
fa_IR: هیچ اطلاعاتی حذف نخواهد شد. فقط جدول‌های آزمون پیشرفته لرن‌دش تعمیر خواهند شد.

en: No file selected
fa_IR: هیچ فایلی انتخاب نشده است

en: No grading or approval needed. The assignment will be automatically approved and full points will be awarded.
fa_IR: هیچ نمره یا تأییدی لازم نیست. این تکلیف به طور خودکار تأیید می‌شود و امتیازها بطور کامل اهدا می‌شوند.

[ctx: No matching Lesson, Topic, Quiz or Question found]
en: Nothing matches your search
fa_IR: هیچ چیز با جستجوی شما مطابقت ندارد

en: No name or e-mail entered.
fa_IR: هیچ نام یا ایمیلی وارد نشده است.

en: No number in the field "Points" or less than 0
fa_IR: در فیلد "امتیازها" هیچ عددی نیست یا کمتر از 0 است

en: No number in the field "Points" or less than 1
fa_IR: در فیلد "امتیازها" هیچ عددی نیست یا کمتر از 1 است

en: No records found for this request.
fa_IR: هیچ سوابقی برای این درخواست یافت نشد.

en: No results found
fa_IR: هیچ نتیجه‌ای یافت نشد

en: No sort element in the criterion
fa_IR: هیچ معیاری برای ترتیب المان نیست

en: No translations available for this plugin.
fa_IR: هیچ ترجمۀ قابل دسترسی برای این افزونه وجود ندارد.

en: No users found.
fa_IR: هیچ کاربری یافت نشد.

en: No users.
fa_IR: هیچ کاربری وجود ندارد.

en: No. of Correct Answers
fa_IR: تعداد پاسخ‌های درست

en: None - No icon
fa_IR: هیچ - بدون آیکون

en: Normal
fa_IR: معمولی

en: Normal + Back-Button
fa_IR: معمولی + دکمه برگشت

en: Not Approved
fa_IR: تأیید نشده

en: Not Enrolled
fa_IR: ثبت‌نام نشده

en: Not Graded
fa_IR: بدون نمره

en: Not Graded <span class="count">(%s)</span> | Not Graded <span class="count">(%s)</span>
fa_IR[0]: بدون نمره <span class="count">(%s)</span>
fa_IR[1]: بدون نمره <span class="count">(%s)</span>

en: Not Graded, Full Points Awarded
fa_IR: بدون نمره، امتیاز کامل داده شد

en: Not Graded, No Points Awarded
fa_IR: بدون نمره، هیچ امتیازی داده نشد

en: Not Started
fa_IR: شروع نشده

en: Not all fields completed.
fa_IR: همۀ فیلدها کامل نشده‌اند.

en: Not allowed to view other user content.
fa_IR: شما مجاز به مشاهده محتوای کاربران دیگر نیستید.

en: Not categorized
fa_IR: دسته‌بندی نشده

en: Not from LearnDash
fa_IR: از لرن‌دش نیست

en: Not registered users have to enter name and e-mail (e-mail won't be displayed)
fa_IR: کاربران ثبت‌نام نشده باید نام و ایمیل خود را وارد کنند (ایمیل نمایش داده نخواهد شد)

en: Note, due to browser requirements videos will be automatically muted for autoplay to work.
fa_IR: توجه داشته باشید که به دلیل نیازهای مرورگرها، فیلم‌ها به‌طور اتوماتیک در هنگام پخش خودکار بی‌صدا می‌شوند.

en: Notifications, Warnings, etc...
fa_IR: اعلان‌ها، هشدارها و غیره...

en: Number
fa_IR: عدد

en: Number Answers
fa_IR: شماره پاسخ‌ها

en: Number answers
fa_IR: شماره پاسخ‌ها

en: Number of Retries Allowed
fa_IR: تعداد تلاش‌های مجدد مجاز

en: Number of allowed assignment uploads reached.
fa_IR: تعداد تکلیف‌های بارگذاری شده به حد مجاز رسید.

en: Number of decimal places to show. Default is 2.
fa_IR: تعداد ارقام اعشار قابل نمایش. پیش‌فرض 2 رقم اعشار است.

en: Number of displayed entries
fa_IR: تعداد ورودی‌های نمایش‌داده‌شده

en: Number of repeats allowed. blank is unlimited, 0 is 1 repeats, 1 is 2 repeats, etc.
fa_IR: تعداد تکرارهایی که مجاز است. خالی = تلاش‌های نامحدود. 0 = 1 تلاش، 1 = 2 تلاش و...

en: OK
fa_IR: باشه

en: Object Cache
fa_IR: حافظه پنهان

en: Ok
fa_IR: باشه

en: Oldest entry
fa_IR: قدیمی‌ترین ورودی

en: One entry per line
fa_IR: یک ورودی در هر خط

en: Only Logged-in Users
fa_IR: فقط کاربران وارد شده

en: Only available for YouTube and local videos.
fa_IR: فقط برای ویدئوهای یوتیوب و محلی در دسترس است.

en: Only available for YouTube and local videos. Vimeo supported if autostart is enabled.
fa_IR: فقط برای ویدئوهای یوتیوب و محلی در دسترس است. اگر شروع خودکار فعال باشد، ویمئو هم پشتیبانی می‌شود.

en: Only visible to enrollees
fa_IR: فقط برای ثبت‌نام کنندگان قابل مشاهده است

en: Open
fa_IR: آزاد

en: Optional
fa_IR: اختیاری

en: Options
fa_IR: گزینه‌ها

en: Options Reset.
fa_IR: گزینه‌ها بازنشانی شدند.

en: Options Updated.
fa_IR: گزینه‌ها بروزرسانی شدند.

en: Order
fa_IR: ترتیب

en: Order Date
fa_IR: تاریخ سفارش

en: Order Direction
fa_IR: جهت ترتیب

en: Order Email
fa_IR: ایمیل سفارش

en: Order ID
fa_IR: شناسه سفارش

en: Order Item
fa_IR: آیتم سفارش

en: Order Total
fa_IR: مجموع سفارش

en: Order by
fa_IR: ترتیب بر اساس

en: Overall Score
fa_IR: نمره کلی

en: Override default label "Login"
fa_IR: جایگزین شدن بر روی برچسب پیش‌فرض "ورود"

en: Override default label "Logout"
fa_IR: جایگزین شدن بر روی برچسب پیش‌فرض "خروج"

en: Override default login URL
fa_IR: جایگزین شدن بر روی آدرس ورود پیش‌فرض

en: Override default logout URL.
fa_IR: جایگزین شدن بر روی آدرس خروج پیش‌فرض.

en: Overview
fa_IR: بررسی اجمالی

en: Own themes changes internal  order of filters, what causes the problems. With additional shortcode [raw] this is prevented.
fa_IR: قالب‌های شخصی تغییراتی در ترتیب فیلترهای ایجاد می‌کند، ممکن است باعث اختلال شود. استفاده از کدکوتاه [raw] از این اختلال جلوگیری می‌کند.

en: PDF Page Orientation
fa_IR: جهت صفحۀ پی‌دی‌اف

en: PDF Page Size
fa_IR: سایز صفحۀ پی‌دی‌اف

en: PHP OS
fa_IR: سیستم عاملPHP

en: PHP OS Family
fa_IR: خانواده سیستم عامل PHP

en: PHP Version
fa_IR: نسخه PHP

en: PRINT YOUR CERTIFICATE
fa_IR: گواهینامه خود را چاپ کنید

en: Page %d
fa_IR: صفحه %d

en: Pages:
fa_IR: صفحه‌ها:

en: Parent Submitted Essay:
fa_IR: سوال تشریحی ثبت شده مادر:

en: Parent:
fa_IR: مادر:

en: Pass
fa_IR: قبول

en: Passing Percentage
fa_IR: درصد قبولی

en: Passing Score
fa_IR: نمره قبولی

en: Passing Score Percentage
fa_IR: درصد نمرۀ قبولی

en: Path
fa_IR: مسیر

en: Path to the CA certificates
fa_IR: مسیر گواهینامه‌های CA

en: Path to the CA certificates not set.
fa_IR: مسیر گواهی‌نامه‌های CA هنوز تنظیم نشده است.

en: Path to the CA certificates not set. Please add it to curl.cainfo in the php.ini file. Otherwise, PayPal may not work.
fa_IR: مسیر گواهینامه‌های CA تنظیم نشده است. لطفا آن را به curl.cainfo که در فایل php.ini وجود دارد اضافه کنید. در غیر این صورت، ممکن است پی‌پال کار نکند.

en: Pause the video if user switches to a different window. VooPlayer not supported.
fa_IR: اگر کاربر به یک پنجرۀ دیگر رفت، ویدئو مکث شود. VooPlayer پشتیبانی نمی‌شود.

en: PayPal
fa_IR: پی‌پال

en: PayPal - The safer, easier way to pay online.
fa_IR: پی‌پال - ساده‌ترین و امن‌ترین روش پرداخت آنلاین.

en: PayPal Cancel URL
fa_IR: آدرس URL لغو پی‌پال

en: PayPal Country
fa_IR: کشور پی‌پال

en: PayPal Country Code cannot be empty.
fa_IR: کد کشور پی‌پال نمی‌تواند خالی باشد.

en: PayPal Country Code should not be longer than 2 letters.
fa_IR: کد کشور پی‌پال نباید از 2 رقم بیشتر باشد.

en: PayPal Currency
fa_IR: واحد پول پی‌پال

en: PayPal Currency Code cannot be empty.
fa_IR: واحد پول پی‌پال نمی‌تواند خالی باشد.

en: PayPal Currency Code should not be longer than 3 letters.
fa_IR: واحد پول پی‌پال نباید از 3 رقم بیشتر باشد.

en: PayPal Email
fa_IR: ایمیل پی‌پال

en: PayPal Email must be a valid email.
fa_IR: ایمیل پی‌پال باید یک ایمیل معتبر باشد.

en: PayPal Notify URL
fa_IR: آدرس URL اعلان پی‌پال

en: PayPal Return
fa_IR: بازگشت پی‌پال

en: PayPal Settings
fa_IR: تنظیمات پی‌پال

en: PayPal Settings [Article]
fa_IR: [مقالۀ] تنظیمات پی‌پال

en: Payment Buttons
fa_IR: دکمه‌های پرداخت

en: Pending
fa_IR: در انتظار

[ctx: Pending Certificate Status Label]
en: Pending
fa_IR: در انتظار

en: Percentage
fa_IR: درصد

[ctx: Percentage of course completion]
en: %s%% Complete
fa_IR: %s%% تکمیل‌شده

en: Percentage passed
fa_IR: درصد قبولی

en: Percentage width of criteria table column:
fa_IR: درصد عرض ستون جدول معیارها:

en: Permalinks
fa_IR: پیوندهای‌یکتا

[ctx: Permanently Delete Course Data Label]
en: Permanently Delete %s Data
fa_IR: حذف کردن داده‌های %s برای همیشه

en: Phone #
fa_IR: شماره تلفن #

[ctx: Placeholder for course home link]
en: %s Home
fa_IR: صفحه اصلی %s

[ctx: Placeholder text when no certificates have been created]
en: You don't have any Certificates yet
fa_IR: شما هنوز گواهینامه‌هایتان را ایجاد نکرده‌اید

[ctx: Placeholder: Group]
en: %s Progress
fa_IR: پیشرفت %s

[ctx: Placeholder: Groups]
en: You don't have any %s yet
fa_IR: شما هنوز %sیتان را ایجاد نکرده‌اید

[ctx: Placeholder: Groups, Group, Groups]
en: Users can be placed into %1$s and assigned a %2$s Leader who can track the progress and performance of any user in the %3$s.
fa_IR: کاربران می‌توانند در %1$sیی قرار داده شوند و برای آن‌ها یک سر%2$s اختصاص داده شود بطوریکه بتواند پیشرفت و عملکرد هر یک از اعضای %3$s را پیگیری کند.

[ctx: Placeholder: Lesson Progress]
en: %s Progress
fa_IR: پیشرفت %s

[ctx: Placeholders: Lesson, Topic]
en: Assigned %1$s / %2$s
fa_IR: %1$s / %2$s اختصاص داده شده

en: Please check your email for the password reset link.
fa_IR: لطفاً برای دریافت لینک بازنشانی رمز عبور ، ایمیل خود را بررسی کنید.

en: Please enable one or more 'Show' options within the Block Settings.
fa_IR: لطفا یک یا چند گزینۀ "نمایش" را در بلوک تنظمیات فعال کنید.

en: Please go back and complete the previous step.
fa_IR: لطفا به مرحله قبل برگردید و مرحله قبل را تکمیل کنید.

en: Please insert your license code
fa_IR: لطفاً کد مجوز خود را وارد کنید

en: Please login to view sample content
fa_IR: لطفاً برای مشاهده محتوای نمونه، ابتدا وارد شوید

en: Please note
fa_IR: لطفا توجه کنید

en: Please run the Data Upgrade.
fa_IR: لطفا اطلاعات را بروزرسانی کنید.

en: Please select user name:
fa_IR: نام کاربری را انتخاب کنید:

en: Please sort the answers in right order with the "Move" - Button. The answers will be displayed randomly.
fa_IR: لطفا پاسخ‌ها را در سمت راست با دکمه "جابجایی" مرتب کنید. پاسخ‌ها به‌صورت تصادفی نمایش داده می‌شوند.

en: Please upgrade.
fa_IR: لطفا بروزرسانی کنید.

[ctx: Please wait while the form is loading]
en: Please wait...
fa_IR: لطفاً صبر کنید...

en: Please wait...
fa_IR: لطفاً شکیبا باشید...

en: Plugin
fa_IR: افزونه

en: Plugin Homepage &#187;
fa_IR: صفحه اصلی افزونه &#187;

en: Plugin Installation
fa_IR: نصب افزونه

en: Plugin has been detected.
fa_IR: افزونه شناسایی شد.

[ctx: Plugin installer section title]
en: Changelog
fa_IR: تغییرات

[ctx: Plugin installer section title]
en: Description
fa_IR: توضیحات

[ctx: Plugin installer section title]
en: FAQ
fa_IR: سوالات متداول

[ctx: Plugin installer section title]
en: Installation
fa_IR: نصب

[ctx: Plugin installer section title]
en: Other Notes
fa_IR: نکات دیگر

[ctx: Plugin installer section title]
en: Reviews
fa_IR: بررسی‌ها

[ctx: Plugin installer section title]
en: Screenshots
fa_IR: اسکرین‌شات‌ها

en: Plugin is not installed.
fa_IR: افزونه نصب نشد.

en: Point Value
fa_IR: مقدار امتیاز

en: Points
fa_IR: امتیازها

en: Points amount
fa_IR: مقدار امتیازها

en: Points available
fa_IR: امتیازهای موجود

en: Points awarded
fa_IR: امتیازهای اهدا شده

en: Points not enabled
fa_IR: امتیازها فعال نیستند

en: Points per answer enabled.
fa_IR: امتیاز برای هر پاسخ فعال شد.

en: Points scored
fa_IR: امتیازهای داده‌شده

en: Points scored.
fa_IR: امتیازهای داده‌شده.

en: Points total
fa_IR: مجموع امتیازها

en: Points total.
fa_IR: مجموع امتیازها.

en: Popular Articles
fa_IR: مقالات محبوب

en: Popular Support Topics
fa_IR: موضوع‌ها پشتیبانی محبوب

en: Portrait
fa_IR: پُرتره

en: Pos.
fa_IR: رتبه.

[ctx: Post Type General Name]
en: Submitted Essays
fa_IR: سوال‌های تشریحی ثبت شده

[ctx: Post Type Singular Name]
en: Submitted Essay
fa_IR: سوال تشریحی ثبت شده

en: Post a comment
fa_IR: دیدگاه خود را بنویسید

en: Posts Per Page
fa_IR: تعداد نوشته‌های موجود در هر صفحه

en: Prerequisites
fa_IR: پیش‌نیازها

en: Present
fa_IR: موجود

en: Preview
fa_IR: پیش‌نمایش

en: Previous Certificate
fa_IR: گواهینامه قبلی

en: Previous Page
fa_IR: صفحه قبلی

[ctx: Previous Quiz Button Label]
en: View Previous Answers
fa_IR: مشاهده پاسخ‌های قبلی

en: Price
fa_IR: قیمت

en: Price Types
fa_IR: انواع قیمت‌ها

en: Print Your Certificate
fa_IR: گواهینامه خود را چاپ کنید

en: Profile
fa_IR: پروفایل

[ctx: Profile Course Content Label]
en: Your %s
fa_IR: %s‌ی شما

[ctx: Profile Course Label]
en: %s Name
fa_IR: نام %s

[ctx: Profile Search Courses]
en: Search Your %s
fa_IR: %s‌ی خود را جستجو کنید

en: Progess Status
fa_IR: وضعیت پیشرفت

en: Progress Color
fa_IR: رنگ پیشرفت

en: Progress Order
fa_IR: ترتیب پیشرفت

en: Progress order by:
fa_IR: ترتیب پیشرفت بر اساس:

en: Progress order:
fa_IR: ترتیب پیشرفت:

en: Progression and Restriction Settings
fa_IR: تنظیمات پیشرفت و محدودیت

en: Protect the statistics from spam. Result will only be saved every X minutes from same IP. (0 = deactivated)
fa_IR: آمارها را از اسپم محافظت کنید. نتایج فقط هر X دقیقه از آی‌پی مشابه ذخیره خواهند شد. (0 = غیرفعال)

en: Protect the statistics from spam. Results will only be saved every X minutes.
fa_IR: از آمارها در برابر هرزنامه محافظت کنید. نتایج فقط هر X دقیقه ذخیره می‌شوند.

en: Protocols
fa_IR: پروتکل‌ها

en: Public
fa_IR: عمومی

en: Publicly Viewable
fa_IR: قابل مشاهده عمومی

en: Question
fa_IR: سوال

[ctx: Question Settings]
en: Settings
fa_IR: تنظیمات

[ctx: Question settings. Placeholder in JavaScript]
en: Settings
fa_IR: تنظیمات

[ctx: Question type description for Free Answers]
en: correct answers (one per line) (answers will be converted to lower case)
fa_IR: جواب‌های درست (در هر خط یک جواب) (کارکترهای جواب به‌صورت خودکار به حروف کوچک تبدیل خواهند شد)

[ctx: Question type description for Sort Answers]
en: Please sort the answers in the right order with the "move" button. The answers will be displayed randomly.
fa_IR: لطفا پاسخ‌ها را در سمت راست با دکمه "جابجایی" مرتب کنید. پاسخ‌ها به‌صورت تصادفی نمایش داده می‌شوند.

en: Questions
fa_IR: سوالات

[ctx: Questions, quiz, question]
en: Controls the pagination for the %1$s admin widget when editing a %2$s or %3$s.
fa_IR: صفحه‌بندی را برای ابزارک مدیر %1$s هنگام ویرایش یک %2$s یا %3$s کنترل می‌کند.

en: Quick Links
fa_IR: لینک‌های سریع

en: Quiz
fa_IR: آزمون

[ctx: Quiz Builder]
en: Global %s Management & Display Settings
fa_IR: تنظیمات مدیریت و نمایش سراسری %s

[ctx: Quiz Import/Export Tab Label]
en: Import/Export
fa_IR: درون‌ریزی/برون‌بری

[ctx: Quiz Leaderboard Tab Label]
en: Leaderboard
fa_IR: لیست برترین‌ها

[ctx: Quiz Passed Report label: NO]
en: NO
fa_IR: خیر

[ctx: Quiz Passed Report label: YES]
en: YES
fa_IR: بله

[ctx: Quiz Settings]
en: Settings
fa_IR: تنظیمات

[ctx: Quiz Statistics Tab Label]
en: Statistics
fa_IR: آمار

[ctx: Quiz Submitted Essays Tab Label]
en: Submitted Essays
fa_IR: سوال‌های تشریحی ثبت شده

[ctx: Quiz Summary]
en: %s Summary
fa_IR: خلاصه %s

en: Quiz-Name
fa_IR: نام امتحان

en: Quizzes
fa_IR: آزمون‌ها

en: REST API Settings
fa_IR: تنظیمات REST API

en: REST API must be enabled
fa_IR: REST API باید فعال شود

en: RSS/Atom Feed
fa_IR: فید RSS/Atom

en: Radio
fa_IR: دکمه رادیویی

en: Randomize Answers
fa_IR: پاسخ‌های تصادفی

en: Randomize Order
fa_IR: ترتیب تصادفی

en: Rank:
fa_IR: رتبه:

en: Re-apply after
fa_IR: اقدام مجدد بعد از

en: Reached points
fa_IR: امتیازهای کسب‌شده

en: Read all reviews on WordPress.org or write your own!
fa_IR: همۀ بررسی‌ها را در سایت WordPress.org بخوانید یا دیدگاه خود را بنویسید!

en: Read more.
fa_IR: بیشتر بخوانید.

en: Recommended
fa_IR: پیشنهاد می‌شود

en: Recommended WordPress Themes
fa_IR: قالب‌های وردپرس پیشنهادی

en: Recommended at least 100M memory.
fa_IR: حداقل 100 مگابایت حافظه توصیه می‌شود.

en: Recommended at least 256M memory.
fa_IR: حداقل 256 مگابایت حافظه توصیه می‌شود.

en: Recurring
fa_IR: خرید اشتراکی

[ctx: Recurring duration message]
en: Every %1$s %2$s
fa_IR: هر %1$s %2$s

en: Refresh
fa_IR: تازه‌سازی

en: Refresh Translations
fa_IR: تازه‌سازی ترجمه‌ها

en: Register
fa_IR: ثبت‌نام

en: Register License
fa_IR: ثبت مجوز

en: Register Now
fa_IR: همین الان ثبت نمائید

en: Register an Account
fa_IR: یک حساب‌کاربری بسازید

en: Registered order by
fa_IR: ترتیب ثبت‌نام‌شده بر اساس

en: Registered order by:
fa_IR: ترتیب ثبت‌نام‌ها بر اساس:

en: Registered order:
fa_IR: ترتیب ثبت‌نام‌ها:

en: Registered per page
fa_IR: ثبت‌نام‌شده در هر صفحه

en: Registered per page:
fa_IR: تعداد ثبت‌نام شده در هر صفحه:

en: Registered show thumbnail:
fa_IR: تصویر بندانگشتی نمایش ثبت‌نام شده:

en: Registered users only
fa_IR: فقط کاربران ثبت‌نام شده

en: Registration & Login
fa_IR: ثبت‌نام و ورود

en: Registration confirmation will be emailed to you.
fa_IR: تأییدیه ثبت‌نام برای شما ایمیل خواهد شد.

en: Registration email exists.
fa_IR: ایمیل ثبت‌نام از قبل وجود دارد.

en: Registration requires a username.
fa_IR: ثبت‌نام به یک نام‌کاربری نیاز دارد.

en: Registration requires a valid email.
fa_IR: ثبت‌نام به یک ایمیل معتبر نیاز دارد.

en: Registration successful, please check your email to set your password.
fa_IR: ثبت‌نام با موفقیت انجام شد، لطفا ایمیل خود را بررسی کنید تا بتوانید رمز عبور خود را تنظیم کنید.

en: Registration username exists.
fa_IR: نام‌کاربری ثبت‌نام از قبل وجود دارد.

en: Related help and documentation
fa_IR: کمک و مستندات مرتبط

en: Reload
fa_IR: بارگذاری مجدد

en: Remove
fa_IR: حذف

en: Remove all items
fa_IR: حذف همۀ آیتم‌ها

en: Remove item
fa_IR: حذف آیتم

en: Remove settings
fa_IR: حذف تنظیمات

en: Remove translation from server
fa_IR: حذف ترجمه از سرور

en: Rename WPProQuiz DB Tables
fa_IR: نام جدول‌های پایگاه‌داده WPProQuiz را تغییر دهید

[ctx: Rename the current element in the builder interface]
en: Rename
fa_IR: ویرایش نام

en: Repair database
fa_IR: تعمیر پایگاه‌داده

en: Repeats
fa_IR: تکرار می‌شود

en: Replace setting
fa_IR: جایگزینی تنظیمات

en: Reply
fa_IR: پاسخ

en: Report
fa_IR: گزارش

en: Reporting
fa_IR: گزارش‌گیری

en: Required
fa_IR: ضروری

en: Required for Access
fa_IR: برای دسترسی ضروری است

en: Required?
fa_IR: ضروری؟

en: Requires WordPress Version:
fa_IR: نیاز به وردپرس با نسخۀ:

en: Reset
fa_IR: بازنشانی

en: Reset ALL LearnDash Data
fa_IR: بازنشانی تمام داده‌های لرن‌دش

en: Reset Settings
fa_IR: بازنشانی تنظیمات

en: Reset entire statistic
fa_IR: بازنشانی همۀ آمارها

en: Reset statistics
fa_IR: بازنشانی آمارها

en: Reset the user identification
fa_IR: بازیابی مجدد شناسایی کاربر

en: Reset user statistics
fa_IR: بازنشانی آمارهای کاربر

en: Resets user identification for all users.
fa_IR: شناسایی کاربر را برای همۀ کاربران مجدداً بازنشانی می‌کند.

[ctx: Restart Quiz Button Label]
en: Restart %s
fa_IR: شروع مجدد %s

en: Result
fa_IR: نتیجه

en: Result Message(s)
fa_IR: نتیجه پیام(ها)

en: Result in percent
fa_IR: نتایج به صورت درصد

en: Results
fa_IR: نتایج

en: Results Page Display
fa_IR: نمایش صفحه نتایج

en: Results text
fa_IR: متن نتایج

en: Retries Applicable to
fa_IR: تلاش‌های قابل اجرا برای

en: Return to
fa_IR: بازگشت به

en: Return to LearnDash Add-ons Page
fa_IR: بازگشت به صفحۀ افزودنی‌های لرن‌دش

en: Returned values.
fa_IR: مقادیر بازگشت داده شد.

en: Revalidate
fa_IR: تأیید اعتبار مجدد

en: Review
fa_IR: بررسی

en: Review / Skip
fa_IR: بررسی / رد کردن

en: Reviews
fa_IR: بررسی‌ها

en: Reviews with %1$d star: %2$s. Opens in a new window. | Reviews with %1$d stars: %2$s. Opens in a new window.
fa_IR[0]: بررسی‌ها با %1$d ستاره: %2$s. در یک پنجره جدید باز می‌شود.
fa_IR[1]: بررسی‌ها با %1$d ستاره: %2$s. در یک پنجره جدید باز می‌شود.

en: Revisions
fa_IR: بازبینی‌ها

en: Right - To right of label
fa_IR: راست - سمت راست برچست

en: SSL Version
fa_IR: نسخه SSL

en: Samcart
fa_IR: اسمارت کارت

en: Same text for correct- and incorrect-message?
fa_IR: آیا می‌خواهید برای پیام درست یا نادرست بودن پاسخ‌ها، از یک متن مشابه استفاده کنید؟

en: Save
fa_IR: ذخیرە

en: Save Changes
fa_IR: ذخیره تغییرات

en: Save Options
fa_IR: ذخیره گزینه‌ها

en: Save as Template
fa_IR: ذخیره به‌عنوان الگو

en: Save as template
fa_IR: ذخیره به‌عنوان الگو

en: Save order
fa_IR: ذخیره ترتیب

en: Score
fa_IR: نمره

en: Score
fa_IR: نمره

en: Search
fa_IR: جستجو

[ctx: Search All Course Users]
en: Search All %s Users
fa_IR: جستجو در تمام کاربران %s

[ctx: Search All Courses Label]
en: Search All %s
fa_IR: جستجو در تمام %s

[ctx: Search Assigned Course Users]
en: Search Assigned %s Users
fa_IR: جستجوی کاربران اختصاص داده شده به %s

en: Search Assignments
fa_IR: جستجوی تکلیف‌ها

[ctx: Search Enrolled Courses Label]
en: Search Enrolled %s
fa_IR: جستجو در %s ثبت‌نام شده

en: Search Submitted Essays
fa_IR: جستجوی سوال‌های تشریحی ثبت شده

en: Search Users
fa_IR: جستجوی کاربران

en: Search documentation
fa_IR: جستجوی مستندات

en: Search or select a certificate…
fa_IR: یک گواهینامه را جستجو یا انتخاب کنید…

en: Search or select a template…
fa_IR: جستجو یا انتخاب یک الگوی…

en: Search the Documentation website. A new tab will be opened on submission.
fa_IR: در وبسایت مستندات جستجو کنید. یک تب جدید با توجه به ارسال باز خواهد شد.

en: Search...
fa_IR: جستجو...

en: Search:
fa_IR: جستجو:

en: Searching…
fa_IR: در حال جستجو…

en: Seconds
fa_IR: ثانیه‌

en: Seconds - 1436
fa_IR: ثانیه - 1436‌

en: Seconds Format
fa_IR: فرمت ثانیه‌

en: Section Heading
fa_IR: هدینگ بخش

en: Section Headings
fa_IR: هدینگ‌های بخش

en: Security Check - If you receive this in error, log out and back in to WordPress
fa_IR: بررسی امنیتی - اگر این خطا را دریافت کردید، از اکانت وردپرس خود خارج شده و دوباره وارد شوید

en: See <a target="_blank" href="https://codex.wordpress.org/Class_Reference/WP_Query#Order_.26_Orderby_Parameters">the full list of available orderby options here.</a>
fa_IR: از اینجا <a target="_blank" href="https://codex.wordpress.org/Class_Reference/WP_Query#Order_.26_Orderby_Parameters">لیست کامل گزینه‌های موجود برای مرتب‌سازی را ببینید.</a>

en: See <a target="_blank" href="https://codex.wordpress.org/Class_Reference/WP_Query#Order_.26_Orderby_Parameters">the full list of available orderby options here</a>.
fa_IR: از اینجا <a target="_blank" href="https://codex.wordpress.org/Class_Reference/WP_Query#Order_.26_Orderby_Parameters">لیست کامل گزینه‌های مرتب‌سازی موجود</a> را ببینید.

en: See upload below.
fa_IR: بارگذاری زیر را ببینید.

en: Select Certificate
fa_IR: انتخاب گواهینامه

en: Select Template
fa_IR: انتخاب الگو

en: Select a ProQuiz association
fa_IR: یک انجمن آزمون پیشرفته انتخاب کنید

en: Select a Template to load
fa_IR: یک الگوی برای بارگذاری انتخاب کنید

en: Select a category
fa_IR: یک دسته‌بندی انتخاب کنید

en: Select a category to update or delete the title.
fa_IR: یک دسته‌بندی انتخاب کنید سپس عنوان را بروزرسانی یا حذف کنید.

en: Select a choice...
fa_IR: یک گزینه را انتخاب کنید...

en: Select a template
fa_IR: یک الگو انتخاب کنید

en: Select a template to update or delete the title.
fa_IR: برای بروزرسانی یا حذف عنوان، یک الگو انتخاب کنید.

en: Select a templates to save or new
fa_IR: الگوهایی را برای ذخیره یا ایجاد مورد جدید انتخاب کنید

en: Select a test:
fa_IR: یک تست را انتخاب کنید:

[ctx: Select an option]
en: Select
fa_IR: انتخاب

en: Select category
fa_IR: دسته‌بندی را انتخاب کنید

en: Select example:
fa_IR: انتخاب نمونه:

en: Select image
fa_IR: انتخاب تصویر

en: Select/upload image
fa_IR: انتخاب/بارگذاری تصویر

en: Send
fa_IR: ارسال

en: Sending...
fa_IR: در حال ارسال...

en: Separate multiple email addresses with a comma, e.g. wp@test.com, test@test.com
fa_IR: برای وارد کردن چندین ایمیل، آن‌ها را با کاما انگلیسی (,) از هم جدا کنید، مانند wp@test.com, test@test.com

en: Separate multiple email addresses with a comma, e.g. wp@test.com, test@test.com.
fa_IR: برای وارد کردن چندین ایمیل، آن‌ها را با کاما انگلیسی (,) از هم جدا کنید، مانند wp@test.com, test@test.com.

en: Server Settings
fa_IR: تنظیمات سرور

en: Set Enrolled Date:
fa_IR: تعیین تاریخ ثبت‌نام:

en: Set Number of Points for Assignment
fa_IR: تعداد امتیازهای تکلیف را مشخص کنید

en: Set a global message for any user trying to access the protected post / page without permission.
fa_IR: یک پیام سراسری برای هر کاربری که قصد دارد بدون مجوز به یک صفحه یا پست محافظت شده دسترسی پیدا کند، تنظیم کنید.

en: Set all children steps as incomplete?
fa_IR: آیا تمام بچه‌مرحله‌ها به‌عنوان تکمیل‌نشده تنطیم شوند؟

en: Set all parent steps as incomplete?
fa_IR: آیا تمام مرحله‌های مادر به‌عنوان تکمیل‌نشده تنطیم شوند؟

en: Set the score needed to receive a certificate. This can be different from the "Passing Score".
fa_IR: نمره لازم برای دریافت گواهینامه را تنظیم کنید. این نمره می‌تواند متفاوت از "نمره قبولی" باشد.

en: Setting
fa_IR: تنظیمات

en: Setting-up User Registration
fa_IR: تنظیم ثبت‌نام کاربر

en: Settings
fa_IR: تنظیمات

[ctx: Settings Menu Label]
en: Settings
fa_IR: تنظیمات

en: Settings in case of problems
fa_IR: تنظیمات در صورت وجود مشکل

en: Shortcode
fa_IR: کدکوتاه

en: Shortcodes
fa_IR: کدهای کوتاه

en: Shortcodes & Widgets
fa_IR: کدهای‌کوتاه و ابزارک‌ها

en: Show
fa_IR: نمایش

en: Show All Transactions Types
fa_IR: نمایش همۀ انواع تراکنش‌ها

en: Show Profile Header
fa_IR: نمایش هدر پروفایل

en: Show Profile Link
fa_IR: نمایش لینک پروفایل

en: Show Search
fa_IR: نمایش جستجو

en: Show as button
fa_IR: نمایش به‌صورت دکمه

en: Show average points
fa_IR: نمایش میانگین امتیازها

en: Show category score
fa_IR: نمایش نمره دسته‌بندی

en: Show leaderboard
fa_IR: نمایش لیست برترین‌ها

en: Show more details
fa_IR: نمایش اطلاعات بیشتر

en: Show points
fa_IR: نمایش امتیازها

en: Show reached points in the correct- and incorrect message?
fa_IR: آیا در پیام‌های درست و نادرست بودن پاسخ، امتیازهای کسب شده نشان داده شود؟

en: Single choice
fa_IR: انتخاب تکی

en: Single choice options
fa_IR: گزینه‌های تک انتخاب

en: Site Language
fa_IR: زبان سایت

en: Solution hint
fa_IR: راهنمای راه حل

en: Some %s options are disabled! To be able to use all pro features, please insert you license key first.
fa_IR: برخی از تنظیمات "%s" غیرفعال هستند! برای اینکه بتوانید از همۀ امکانات لرن‌دش استفاده نمائید، لطفاً ابتدا کلید مجوز ژاکت را فعال نمائید.

en: Something goes wrong please try again.
fa_IR: خطایی رخ داده است. لطفاً دوباره تلاش کنید.

en: Something went wrong connecting to www.learndash.com. Please reload the page.
fa_IR: هنگام اتصال به سایت www.learndash.com مشکلی پیش آمد. لطفاً صفحه را بارگذاری مجدد کنید.

en: Sorry, you are not allowed to edit this post.
fa_IR: متأسفیم، شما مجاز به ویرایش این کاربر نیستید.

en: Sorry, you are not allowed to edit this user.
fa_IR: متأسفیم، شما مجاز به ویرایش این کاربر نیستید.

en: Sorry, you are not allowed to view this item.
fa_IR: متأسفیم، شما مجاز به مشاهده این آیتم نیستید.

en: Sort By
fa_IR: مرتب شده با

en: Sort Direction
fa_IR: جهت مرتب‌سازی

en: Sort Direction YYY
fa_IR: جهت مرتب‌سازی YYY

en: Sort by Category
fa_IR: مرتب‌سازی بر اساس دسته‌بندی

en: Sort by:
fa_IR: ترتیب بر اساس:

en: Sort elements
fa_IR: ترتیب المان‌ها

en: Sort list by
fa_IR: مرتب‌سازی لیست بر اساس

en: Sort list by?
fa_IR: مرتب‌سازی لیست بر اساس؟

[ctx: Sort matrix answer element]
en: Sort element
fa_IR: المان مرتب‌سازی

en: Sort string.
fa_IR: متن مرتب‌سازی.

en: Source Tables
fa_IR: جدول‌های منبع

en: Specific date
fa_IR: تاریخ خاص

en: Specify the default number of items displayed per page for various listing outputs.
fa_IR: تعداد پیش‌فرض آیتم‌های نمایش داده شده در هر صفحه را برای خروجی‌های لیستی مختلف مشخص کنید.

en: Specify the maximum number of files a user can upload for this assignment.
fa_IR: حداکثر تعداد فایل‌هایی که کاربر می‌تواند برای این تکلیف بارگذاری کند، را مشخص کنید.

en: Specify the type of files users can upload. Leave blank for any.
fa_IR: نوع فایل‌هایی که کاربران می‌توانند بارگذاری کنند را مشخص کنید. اگر همه پسوندها مجاز هستند، این قسمت را خالی بگذارید.

en: Start export
fa_IR: شروع برون‌بری

en: Start import
fa_IR: شروع درون‌ریزی

en: Started / Completed
fa_IR: شروع شده / تکمیل شده

en: Started timestamp
fa_IR: زمان شروع

en: State
fa_IR: استان

en: Statistic ID
fa_IR: شناسه آمار

en: Statistic time format
fa_IR: فرمت زمان آمار

en: Statistic time format
fa_IR: فرمت زمانی آمار

en: Statistics
fa_IR: آمار

en: Statistics IP-lock
fa_IR: آمار آی‌پی‌های قفل‌شده

en: Statistics not enabled.
fa_IR: آمار فعال نیست.

en: Statistics-function must be enabled.
fa_IR: تابع آمارها (Statistics-function) باید فعال شود.

en: Stats not enabled
fa_IR: آمار فعال نیست

en: Status
fa_IR: وضعیت

en: Status / Points
fa_IR: وضعیت / امتیازها

en: Status:
fa_IR: وضعیت:

en: Status: Graded
fa_IR: وضعیت: نمره دار

en: Status: Not Graded
fa_IR: وضعیت: بدون نمره

en: Step ID
fa_IR: شناسه مراحل

en: Steps
fa_IR: مراحل

en: Steps Displayed
fa_IR: مراحلی که نمایش داده می‌شوند

en: Street Address
fa_IR: آدرس خیابان

en: Stripe
fa_IR: استرایپ

en: Stripe Integration [Article]
fa_IR: [مقالۀ] ادغام استرایپ

en: Student
fa_IR: دانشجو

en: Sub-Total:
fa_IR: زیرمجموعه:

en: Subject
fa_IR: موضوع

en: Subject:
fa_IR: موضوع:

en: Submit
fa_IR: ثبت

[ctx: Submit essay answer as an upload]
en: File upload
fa_IR: بارگذاری فایل

[ctx: Submit essay answer in a text box]
en: Text entry
fa_IR: متن ورودی

en: Submitted By
fa_IR: ثبت شده توسط

en: Submitted Essay Not found
fa_IR: سوال تشریحی ثبت شده یافت نشد

en: Submitted Essay Not found in Trash
fa_IR: سوال تشریحی ثبت شده در زباله‌دان یافت نشد

en: Submitted Essay Published
fa_IR: سوال تشریحی ثبت شده منتشر شد

en: Submitted Essay Published Privately
fa_IR: سوال تشریحی ثبت شده به‌صورت خصوصی منتشر شد

en: Submitted Essay Reverted to Draft
fa_IR: سوال تشریحی ثبت شده به‌صورت پیش‌نویس برگردانده شد

en: Submitted Essay Scheduled
fa_IR: سوال تشریحی ثبت شده زمان‌بندی شد

en: Submitted Essay Updated
fa_IR: سوال تشریحی ثبت شده بروزرسانی شد

en: Submitted Essays
fa_IR: سوال‌های تشریحی ثبت شده

[ctx: Submitted Essays Menu Label]
en: Submitted Essays
fa_IR: سوال‌های تشریحی ثبت شده

en: Success
fa_IR: موفقیت آمیز

en: Successfully
fa_IR: موفقیت آمیز

en: Support
fa_IR: پشتیبانی

en: Supported Post Types
fa_IR: پست‌تایپ‌هایی که پشتیبانی می‌کند

[ctx: Supported media formats in question answers]
en: Only image, video and audio files are supported.
fa_IR: فقط فایل‌های تصویری، ویدئویی و صوتی پشتیبانی می‌شوند.

en: Supported variables
fa_IR: متغیرهای پشتیبانی

en: Table Name
fa_IR: نام جدول

en: Table is loading
fa_IR: جدول در حال بارگذاری است

en: Take this Course
fa_IR: در این دوره شرکت کنید

en: Take this Course (Button)
fa_IR: در این دوره شرکت کنید (دکمه)

en: Template
fa_IR: الگو

en: Template Name
fa_IR: نام الگو

en: Template Path
fa_IR: مسییر الگو

en: Template deleted.
fa_IR: الگو حذف شد.

en: Template updated.
fa_IR: الگو بروزرسانی شد.

en: Templates
fa_IR: الگوها

en: Text
fa_IR: متن

en: Text Box
fa_IR: جعبه متن

en: TextArea
fa_IR: ناحیه متن

en: Textarea
fa_IR: ناحیه متنی

en: Thanks! Your license activated successfully.
fa_IR: هووورا! کلید مجوز شما با موفقیت فعال شد.

en: The DB_USER defined in your wp-config.php does not have CREATE permission.
fa_IR: تابع DB_USER تعریف شده در فایل wp-config.php وردپرس مجوز دسترسی برای ایجاد جدول را ندارد.

en: The Data Upgrades should only be run if prompted or advised by LearnDash Support. There is no need to re-run the Data Upgrades every time you update LearnDash core or one of the add-ons. Re-running the data upgrades when not needed can result in data corruption.
fa_IR: ارتقاء داده‌ها فقط در صورت درخواست یا توصیۀ پشتیبانی learndash.com قابل اجرا هستند. نیازی به راه‌اندازی مجدد ارتقاء داده‌ها در هر بار بروزرسانی هسته لرن‌دش یا یکی از افزونه‌های آن نیست. استفاده مجدد از ارتقاء داده‌ها در صورت عدم نیاز ممکن است منجر به آسیب دیدن داده‌های سایت شما شود.

en: The answer text.
fa_IR: متن جواب.

en: The description for the price type.
fa_IR: این یک توضیحات برای نوع قیمت می‌باشد.

en: The description for the progress status.
fa_IR: این یک توضیحات برای وضعیت پیشرفت می‌باشد.

en: The following is the search order paths for override templates, relative to site root:
fa_IR: در زیر مسیرهای ترتیب جستجو برای جایگزینی الگوها است ، مربوط به مسیر سایت:

en: The label prefix shown after access has expired
fa_IR: بعد از اینکه دسترسی منقضی شد، برچسب پیشوند نمایش داده می‌شود

en: The label prefix shown before the access expires
fa_IR: قبل از اینکه دسترسی منقضی شود، برچسب پیشوند نمایش داده می‌شود

en: The language directory is not writable
fa_IR: پوشۀ زبان (language) قابل نوشتن نیست

en: The leaderboard allows users to enter results in public list and to share the result this way.
fa_IR: لیست برترین‌ها به کاربران اجازه می‌دهد که نتایج خود را به لیست عمومی اضافه کنند و با این روش نتیجه را به اشتراک بگذارند.

en: The leaderboard works independent from internal statistics function.
fa_IR: لیست برترین‌ها مستقل از تابع آمارهای داخلی کار می‌کند.

en: The message to show when the answer is correct.
fa_IR: پیامی که برای جواب درست نمایش داده می‌شود.

en: The message to show when the answer is incorrect.
fa_IR: پیامی که برای جواب نادرست نمایش داده می‌شود.

en: The number of options in the maximum score.
fa_IR: تعداد گزینه‌ها در حداکثر نمره.

en: The number of points that can be obtained from the answer.
fa_IR: تعداد امتیازهایی که می‌توان از این جواب بدست آورد.

en: The page number requested is larger than the number of pages available.
fa_IR: شماره صفحه درخواستی از بزرگترین شماره صفحه موجود بیشتر است.

en: The password for the post if it is password protected.
fa_IR: رمز عبور نوشته در صورتی که این نوشته با پسورد محافظت می‌شود.

en: The percent values in result text are incorrect.
fa_IR: مقدارهای درصد در متن نتیجه نادرست هستند.

en: The percentage width of the criteria table column for matrix sort answer.
fa_IR: عرض درصد ستون جدول معیارها برای جواب مرتب‌سازی ماتریسی.

en: The solution hint for the question.
fa_IR: راهنمای جواب برای سوال.

en: The statistic function have to be enabled.
fa_IR: تابع آماری باید فعال باشد.

en: The title for the object.
fa_IR: عنوان شیء.

en: The title for the price type.
fa_IR: این یک عنوان برای نوع قیمت می‌باشد.

en: The title for the progress status.
fa_IR: این یک عنوان برای وضعیت پیشرفت می‌باشد.

en: The type of the answer.
fa_IR: نوع جواب.

en: The uploaded file could not be move to the destination directory.
fa_IR: پرونده بارگذاری شده به دایرکتوری مقصد منتقل نشد.

en: The uploaded file type is not allowed.
fa_IR: نوع فایل بارگذاری شده مجاز نیست.

en: The user IDs
fa_IR: شناسه‌های کاربری

en: The user IDs.
fa_IR: شناسه‌های کاربری.

en: The user IDs. Limit 50 per request.
fa_IR: شناسه‌های کاربری. به ازای هر درخواست تا 50 مورد محدود می‌باشد.

en: The user can only progress if the essay is marked as "Graded" and if the user has enough points to move on.
fa_IR: کاربر فقط در صورتی می‌تواند پیشرفت کند که سوال تشریحی اش به‌صورت "نمره دار" علامت‌گذاری شده باشد و امتیاز کافی برای ادامه داشته باشد.

en: The value entered is not a valid email address
fa_IR: ایمیل وارد شده معتبر نیست

en: The video now starts automatically on page load
fa_IR: اکنون این ویدئو با بارگذاری صفحه به طور خودکار شروع می‌شود

en: Theme
fa_IR: قالب

en: Theme LearnDash 3.0 Options
fa_IR: گزینه‌های قالب لرن‌دش 3.0

en: There is something wrong with your %s license. please check it.
fa_IR: برای مجوز %s شما خطایی رخ داده است. لطفاً بررسی نمائید.

en: There was an unexpected error while loading. Please try refreshing the page. If the error continues, contact LearnDash support.
fa_IR: هنگام بارگذاری یک خطای غیرمنتظره رخ داد. لطفاً صفحه را نوسازی کنید. اگر خطا ادامه داشت، با پشتیبانی لرن‌دش تماس بگیرید.

en: These settings should only be set in cases of problems with LD Advanced Quiz.
fa_IR: این تنظیمات فقط باید زمانی‌که برای آزمون پیشرفته لرن‌دش مشکلی بوجود آمده است، تنظیم شوند.

en: Third Party
fa_IR: جانبی

en: This can be used to change the date format. Default: "F j, Y, g:i a" shows as <i>March 10, 2001, 5:16 pm</i>. See <a target="_blank" href="http://php.net/manual/en/function.date.php">the full list of available date formating strings  here.</a>
fa_IR: این قسمت می‌تواند برای تغییر فرمت نمایش تاریخ استفاده شود. پیش‌فرض: "F j, Y, g:i a" که خروجی آن به این صورت است <i>March 10, 2001, 5:16 pm</i>. <br> از اینجا <a target="_blank" href="http://php.net/manual/en/function.date.php">لیست کامل تنظیمات فرمت تاریخ موجود را ببینید</a>

en: This can be used to change the date format. Default: "F j, Y, g:i a" shows as <i>March 10, 2001, 5:16 pm</i>. See <a target="_blank" href="http://php.net/manual/en/function.date.php">the full list of available date formating strings here.</a>
fa_IR: این قسمت می‌تواند برای تغییر فرمت نمایش تاریخ استفاده شود. پیش‌فرض: "F j, Y, g:i a" که خروجی آن به این صورت است <i>March 10, 2001, 5:16 pm</i>. <br> از اینجا <a target="_blank" href="http://php.net/manual/en/function.date.php">لیست کامل تنظیمات فرمت تاریخ موجود را ببینید</a>

en: This can be used to change the format of seconds. Default: "time" shows a number of seconds as <i>XXmin YYsec</i>.
fa_IR: این گزینه برای تغییر فرمت ثانیه‌ها استفاده استفاده می‌شود. پیش‌فرض: "زمان" تعداد ثانیه‌ها را به صورت <i>XXدقیقه YYثانیه</i> نمایش می‌دهد.

en: This color is used when there are warning, important messages.
fa_IR: این رنگ هنگامی که پیام‌های هشدار مهمی وجود دارند استفاده می‌شود.

en: This entry should really be deleted?
fa_IR: آیا این ورودی واقعا باید حذف شود؟

en: This field is auto-populated with the UserIDs of those who have access to this course.
fa_IR: این فیلد به طور خودکار برای شناسه‌های کاربرانی که به این دوره دسترسی دارند کامل می‌شود.

en: This is the email name of the sender. If not provided will default to the system email name.
fa_IR: این قسمت مربوط به نام فرستنده ایمیل است. اگر نامی انتخاب نشده باشد، این مقدار به‌عنوان پیش‌فرض برای نام فرستنده ایمیل انتخاب می‌شود.

en: This is the name of the sender. If not provided will default to the system email name.
fa_IR: این قسمت مربوط به نام فرستنده ایمیل است. اگر نامی انتخاب نشده باشد، این مقدار به‌عنوان پیش‌فرض برای نام فرستنده ایمیل انتخاب می‌شود.

en: This logo will appear in the Focus Mode and LearnDash Login form when enabled. Optional.
fa_IR: این لوگو از زمانی‌که فعال می‌شود، در حالت تمرکز و ورود لرن‌دش ظاهر خواهد شد. اختیاری.

en: This option applies to:
fa_IR: این گزینه اعمال شود برای:

en: This option requires additional plugin:
fa_IR: این گزینه نیاز به نصب افزونه اضافی دارد:

en: This parameter determines the information to be shown by the shortcode.
fa_IR: این پارامتر اطلاعاتی که توسط کدکوتاه نشان داده می‌شود را مشخص می‌کند.

en: This response will be awarded full points automatically, but it can be reviewed and adjusted after submission.
fa_IR: این پاسخ به‌طور خودکار باعث دریافت امتیاز کامل می‌شود، با این حال پس از ارسال، ممکن است پاسخ بررسی و ارزیابی شود.

en: This response will be awarded full points automatically, but it will be reviewed and possibly adjusted after submission.
fa_IR: این پاسخ به‌طور خودکار باعث دریافت امتیاز کامل می‌شود، با این حال پس از ارسال، پاسخ بررسی و ارزیابی خواهد شد.

en: This response will be reviewed and graded after submission.
fa_IR: این پاسخ بعد از ارسال، بررسی شده و به آن نمره داده می‌شود.

en: This shortcode adds the login button on any page
fa_IR: این کدکوتاه در هر صفحه دکمه ورود را اضافه می‌کند

en: This shortcode can show the payment buttons on any page.
fa_IR: این کدکوتاه می‌تواند دکمه‌های پرداخت را در هر صفحه‌ای نمایش دهد.

en: This shortcode shows a Certificate download link.
fa_IR: این کدکوتاه یک لینک برای دانلود گواهینامه را نمایش می‌دهد.

en: This shortcode takes a parameter named field, which is the name of the user meta data field to be displayed. See <a href="http://codex.wordpress.org/Function_Reference/get_userdata#Notes">the full list of available fields here. Note for security reasons some fields are not allowed.</a>
fa_IR: این کدکوتاه پارامتر فیلد نامگذاری‌شده را قبول می‌کند، که این نام همان نام فیلد متای کاربر می‌باشد که نمایش داده می‌شود. از اینجا <a href="http://codex.wordpress.org/Function_Reference/get_userdata#Notes">لیست همۀ فیلدهای موجود را ببینید. نکتۀ قابل توجه اینکه، بخاطر دلیل امنیتی بعضی از فیلدها غیرمجاز هستند.</a>

en: This text will be visible if answered correctly. It can be used as explanation for complex questions. The message "Right" or "Wrong" is always displayed automatically.
fa_IR: در صورت پاسخ درست، این متن قابل مشاهده خواهد بود. این می‌تواند به‌عنوان توضیح برای سوالات پیچیده استفاده شود. پیام‌های "درست" و "نادرست" همیشه به طور خودکار نمایش داده می‌شوند.

en: This text will be visible if answered incorrectly. It can be used as explanation for complex questions. The message "Right" or "Wrong" is always displayed automatically.
fa_IR: در صورت پاسخ نادرست، این متن قابل مشاهده خواهد بود. این می‌تواند به‌عنوان توضیح برای سوالات پیچیده استفاده شود. پیام‌های "درست" و "نادرست" همشه به طور خودکار نمایش داده می‌شوند.

en: This upgrade will rename the existing WPProQuiz database tables to a new name inline with LearnDash standards.<br /><strong>It is recommended you set your site to maintenance mode before performing this upgrade.</strong>
fa_IR: این بروزرسانی، جدول‌های پایگاه‌داده آزمون پیشرفته وردپرس موجود را به یک نام جدید با استانداردهای لرن‌دش تغییر نام می‌دهد.<br /><strong>توصیه می‌شود قبل از انجام این بروزرسانی، سایت خود را در حالت تعمیر و نگهداری قرار دهید.</strong>

en: This will make your videos within video progression responsive. Disable if you notice video display issues.
fa_IR: این باعث می‌شود که فیلم‌های شما در نوار پیشرفت ویدئو واکنشگرا باشند. اگر مشکلاتی در نمایش ویدئو داشتید این گزینه را غیرفعال کنید.

en: Time
fa_IR: زمان

en: Time - 20min 49sec
fa_IR: زمان - 20دقیقه 49ثانیه

en: Time Limit
fa_IR: محدودیت زمانی

en: Time Limit Enabled
fa_IR: محدودیت زمانی فعال شد

en: Time Spent
fa_IR: زمان سپری شده

en: Time format:
fa_IR: فرمت زمان:

en: Time has elapsed
fa_IR: زمان به اتمام رسیده است

en: Time limit
fa_IR: محدودیت زمان

en: Timespent
fa_IR: زمان سپری شده

en: Timestamp
fa_IR: زمان

en: Tips and Tricks
fa_IR: نکات و ترفندها

en: Title
fa_IR: عنوان

en: Title (default) - Order by post title
fa_IR: عنوان (پیش‌فرض) - ترتیب بر اساس عنوان نوشته

en: Title - Order by post title
fa_IR: عنوان (پیش‌فرض) - ترتیب بر اساس عنوان نوشته

[ctx: Title for the new course, lesson, quiz]
en: Enter a title
fa_IR: یک عنوان وارد کنید

en: Title is not filled!
fa_IR: عنوان وارد نشده است!

en: Title:
fa_IR: عنوان:

en: To:
fa_IR: به:

en: Today
fa_IR: امروز

[ctx: Toggles visibility of the LearnDash Bootcamp section]
en: Show LearnDash Bootcamp
fa_IR: نمایش اردوگاه آموزشی لرن‌دش

en: Topic
fa_IR: موضوع

[ctx: Topic Settings]
en: Settings
fa_IR: تنظیمات

en: Topics
fa_IR: موضوع‌ها

en: Total
fa_IR: مجموع

en: Total Points
fa_IR: مجموع امتیازها

en: Total completed steps
fa_IR: مجموع مراحل تکمیل شده

[ctx: Total points]
en: TOTAL:
fa_IR: کل:

en: Touch Library
fa_IR: کتابخانه لمسی

en: Transaction Type
fa_IR: نوع تراکنش

en: Transactions
fa_IR: تراکنش‌ها

[ctx: Transactions Tab Label]
en: Transactions
fa_IR: تراکنش‌ها

en: Translation Files
fa_IR: فایل‌های ترجمه

en: Translations
fa_IR: ترجمه‌ها

en: Type
fa_IR: نوع

[ctx: Type of essay answer]
en: Answer format
fa_IR: فرمت پاسخ

en: Type your response here
fa_IR: پاسخ خود را اینجا تایپ کنید

en: UR = unregistered user, R = registered user
fa_IR: UR = کاربر ثبت‌نام نشده، R = کاربر ثبت‌نام شده

en: USER NOTIFICATIONS
fa_IR: اعلان‌های کاربر

en: Unable to rename the update to match the existing directory.
fa_IR: امکان تغییر نام آپدیت برای مطابقت با پوشۀ موجود وجود ندارد.

en: Unable to write to UPLOADS directory. Is this directory writable by the server?
fa_IR: امکان نوشتن در پوشۀ آپلودها (uploads) وجود ندارد. آیا این پوشه در سرور قابل نوشتن است؟

en: Unable to write to directory. Is this directory writable by the server?
fa_IR: امکان نوشتن در پوشه وجود ندارد. آیا این پوشه در سرور قابل نوشتن است؟

[ctx: Undo action in the builder]
en: Undo
fa_IR: بازگشت

en: Ungraded
fa_IR: بدون نمره

en: Unique identifier for the object.
fa_IR: شناسه منحصربه‌فرد برای این موضوع.

en: Unknown error.
fa_IR: یک خطای غیرمنتظره رخ داد.

en: Untested with your version of WordPress
fa_IR: با نسخه وردپرس شما آزمایش نشده است

en: Update
fa_IR: بروزرسانی

en: Update %s now
fa_IR: بروزرسانی %s

en: Update & Approve
fa_IR: بروزرسانی و تأیید

en: Update Answer
fa_IR: بروزرسانی پاسخ

en: Update License
fa_IR: بروزرسانی مجوز

en: Update Now
fa_IR: بروزرسانی

en: Update Submitted Essay
fa_IR: بروزرسانی سوال تشریحی ثبت شده

en: Update User
fa_IR: بروزرسانی کاربر

en: Update available
fa_IR: بروزرسانی در دسترس است

en: Update translation from LearnDash
fa_IR: فایل ترجمه را از سایت لرن‌دش بروزرسانی کنید

en: Updated
fa_IR: بروزرسانی شده است

en: Upgrade
fa_IR: ارتقاء

en: Upload
fa_IR: بارگذاری

en: Upload Assignment
fa_IR: آپلود تکلیف‌ها

en: Upload Directories
fa_IR: پوشه‌های بارگذاری

en: Upload Image
fa_IR: بارگذاری تصویر

en: Upload your answer to this question.
fa_IR: پاسخ خود به این سوال را اینجا بارگذاری کنید.

en: Uploaded file size exceeds allowed limit.
fa_IR: حجم فایل بارگذاری شده بیشتر از حد مجاز است.

en: Uploading
fa_IR: در حال بارگذاری

en: Use <strong class="description-red">[ ]</strong> to mark multiple correct answers:<br /> <strong>I {<span class="description-red">[</span>love<span class="description-red">][</span>hate<span class="description-red">]</span>} soccer.</strong>
fa_IR: از <strong class="description-red">[ ]</strong>برای مشخص کردن چندین پاسخ درست استفاده کنید: <br /> <strong>من {<span class="description-red">[</span>عاشق فوتبال<span class="description-red">][</span>از فوتبال متنفر<span class="description-red">]</span>} هستم.</strong>

en: Use <strong class="description-red">[ ]</strong> to mark selectable items:<br /> <strong>Less true { <span class="description-red">[</span>A<span class="description-red">]</span> <span class="description-red">[</span>B<span class="description-red">]</span> <span class="description-red">[</span>C<span class="description-red">]</span> } More true</strong>
fa_IR: از <strong class="description-red">[ ]</strong>برای مشخص کردن گزینه‌های قابل انتخاب استفاده کنید: <br /> <strong>درستی کمتر { <span class="description-red">[</span>A<span class="description-red">]</span> <span class="description-red">[</span>B<span class="description-red">]</span> <span class="description-red">[</span>C<span class="description-red">]</span> } درستی بیشتر</strong>

en: Use <strong class="description-red">{ }</strong> to mark a gap and correct answer:<br /> <strong>I <span class="description-red">{</span>play<span class="description-red">}</span> soccer.</strong>
fa_IR: از <strong class="description-red">{ }</strong>برای ایجاد فضای خالی و پاسخ درست استفاده کنید: <br /> <strong>من <span class="description-red">{</span>فوتبال<span class="description-red">}</span> بازی می‌کنم.</strong>

en: Use <strong class="description-red">{ }</strong> to mark an assessment:<br /> <strong>Less true <span class="description-red">{</span> [1] [2] [3] [4] [5] <span class="description-red">}</span> More true</strong>
fa_IR: از <strong class="description-red">{ }</strong> برای مشخص کردن ارزیابی استفاده کنید: <br /> <strong>درستی کمتر <span class="description-red">{</span> [1] [2] [3] [4] [5] <span class="description-red">}</span> درستی بیشتر</strong>

en: Use Default
fa_IR: استفاده از حالت پیش‌فرض

en: Use PayPal Sandbox
fa_IR: استفاده از سَندباکس پی‌پال

en: Use Paypal
fa_IR: استفاده از پی‌پال

en: Use Template
fa_IR: استفاده از الگو

en: Use a cookie to restrict anonymous visitors
fa_IR: برای محدود کردن بازدیدکنندگان ناشناس از یک کوکی استفاده کنید

en: Use different message for incorrect answer
fa_IR: استفاده از پیام‌های متفاوت برای پاسخ نادرست

en: User
fa_IR: کاربر

en: User Description
fa_IR: توضیحات شخصی کاربر

en: User Display Name
fa_IR: نام نمایشی کاربر

en: User Email
fa_IR: ایمیل کاربر

[ctx: User Enrolled Courses]
en: User Enrolled %s
fa_IR: %s‌ی ثبت‌نام شده‌‌ی کاربر

[ctx: User Enrolled in Courses Label]
en: User Enrolled in %s
fa_IR: کاربر در %s ثبت‌نام کرد

en: User First Name
fa_IR: نام کاربر

en: User First and Last Name
fa_IR: نام و نام‌خانوادگی کاربر

en: User ID
fa_IR: شناسه کاربر

en: User ID to enroll user into.
fa_IR: شناسه کاربر برای ثبت‌نام.

en: User ID.
fa_IR: شناسه کاربر.

en: User IDs to enroll into Group.
fa_IR: شناسه‌های کاربران برای ثبت‌نام در گروه.

en: User IDs to remove from Course. Limit 50 per request.
fa_IR: شناسه‌های کاربری که می‌خواهید از گروه حذف شوند. به ازای هر درخواست تا سقف 50 مورد محدودیت وجود دارد.

en: User IDs to remove from Group.
fa_IR: شناسه‌های کاربران برای حذف از گروه.

en: User IDs to update in Course. Limit 50 per request.
fa_IR: شناسه‌های کاربری که می‌خواهید به گروه اضافه شوند. به ازای هر درخواست تا سقف 50 مورد محدودیت وجود دارد.

en: User Last Name
fa_IR: نام خانوادگی کاربر

en: User Login
fa_IR: ورود کاربر

en: User Nicename
fa_IR: نام مستعار کاربر

en: User Nickname
fa_IR: نام مستعار کاربر

en: User Profiles
fa_IR: پروفایل‌های کاربران

en: User Profiles [Guide]
fa_IR: [راهنمای] پروفایل کاربر

en: User Reports
fa_IR: گزارشات کاربر

en: User Status
fa_IR: وضعیت کاربر

[ctx: User Status Course Progress]
en: %s%% Complete
fa_IR: %s%% تکمیل‌شده

[ctx: User Status Course Since]
en: Since %s
fa_IR: از %s

[ctx: User Status Course Steps]
en: %1$d/%2$d Steps
fa_IR: %1$d/%2$d مرحله

en: User URL
fa_IR: آدرس کاربر

en: User can apply after:
fa_IR: کاربر می‌تواند اعمال کند بعد از:

en: User does not exist.
fa_IR: کاربر وجود ندارد.

en: User e-mail notification
fa_IR: اعلان ایمیل کاربر

en: User e-mail settings
fa_IR: تنظیمات ایمیل کاربر

en: User identification has been reset.
fa_IR: بازیابی مجدد شناسایی کاربر انجام شد.

en: User is automatically enrolled in all Courses.
fa_IR: کاربر به‌طور خودکار در تمام دوره‌ها ثبت‌نام شده است.

en: User meta
fa_IR: متای کاربر

en: User-ID
fa_IR: شناسه کاربری

en: Username
fa_IR: نام‌کاربری

en: Users
fa_IR: کاربران

en: Users can apply more than once to the leaderboard
fa_IR: کاربران می‌توانند بیش از یک بار در لیست برترین‌ها قرار بگیرند

en: Users can apply multiple times
fa_IR: کاربران می‌توانند چند بار اعمال کنند

en: Users can pause, move backward and forward within the video
fa_IR: کاربران می‌توانند در ویدئو مکث کرده، یا ویدئو را به عقب و جلو ببرند

en: Using Permalinks
fa_IR: استفاده از پیوندهای یکتا

en: V1 Endpoints
fa_IR: نقطه پایانی 1

en: V2 Endpoints (Beta)
fa_IR: نقاط پایانی نسخه 2 (بتا)

en: Valid range is 1 to 24 when the Billing Cycle is set to months.
fa_IR: وقتی چرخۀ صورت‌حساب به‌صورت ماهانه تنظیم شده باشد، اعداد 1 تا 24 معتبر هستند.

en: Valid range is 1 to 5 when the Billing Cycle is set to years.
fa_IR: وقتی چرخۀ صورت‌حساب به‌صورت سالانه تنظیم شده باشد، اعداد 1 تا 5 معتبر هستند.

en: Valid range is 1 to 52 when the Billing Cycle is set to weeks.
fa_IR: وقتی چرخۀ صورت‌حساب به‌صورت هفتگی تنظیم شده باشد، اعداد 1 تا 52 معتبر هستند.

en: Valid range is 1 to 90 when the Billing Cycle is set to days.
fa_IR: وقتی چرخۀ صورت‌حساب به‌صورت روزانه تنظیم شده باشد، اعداد 1 تا 90 معتبر هستند.

en: Value
fa_IR: مقدار

en: Value cannot be empty.
fa_IR: این مقدار نمی‌تواند خالی باشد.

en: Value should be zero or greater with up to 2 decimal places.
fa_IR: مقدار باید 0 یا بیشتر با حداکثر دو عدد اعشاری باشد.

en: Values can also be mixed up
fa_IR: مقادیر نیز می‌توانند با هم ترکیب شوند

en: Version
fa_IR: نسخه

en: Version:
fa_IR: نسخه:

en: Video Controls Display
fa_IR: نمایش کنترل‌های ویدئو

en: Video Pause on Window Unfocused
fa_IR: مکث ویدئو در پنجرۀ فوکوس نشده

en: Video Progression
fa_IR: پیشرفت ویدئو

en: Video Responsive CSS
fa_IR: کدهای css واکنشگرایی ویدئو

en: Video Resume
fa_IR: ادامه ویدئو

en: Video URL
fa_IR: آدرس ویدئو

en: Videos will automatically resize based on screen size
fa_IR: ویدئوها به طور خودکار بر اساس اندازۀ صفحه تغییر سایز می‌دهند

en: View
fa_IR: مشاهده

en: View Assignment
fa_IR: مشاهده تکلیف

en: View Assignments
fa_IR: مشاهده تکلیف‌ها

[ctx: View Certificate Label]
en: View Certificate
fa_IR: مشاهده گواهینامه

[ctx: View Certificates Label]
en: Search Certificates
fa_IR: جستجوی گواهینامه‌ها

[ctx: View Certificates Label]
en: View Certificates
fa_IR: مشاهده گواهینامه‌ها

en: View Profile Statistics
fa_IR: مشاهده آمار پروفایل

[ctx: View Questions Button Label]
en: View %s
fa_IR: مشاهده %s

en: View Submitted Essay
fa_IR: مشاهده سوال تشریحی ثبت شده

en: View Submitted Essays
fa_IR: مشاهده سوالات تشریحی ثبت شده

en: View all docs
fa_IR: مشاهده تمام اسناد

en: View more
fa_IR: مشاهده بیشتر

en: View uploaded file
fa_IR: مشاهده فایل بارگذاری شده

en: Visible After Specific Date (YYYY-MM-DD)
fa_IR: در یک تاریخ خاص قابل مشاهده خواهد بود (YYYY-MM-DD)

en: Visitor
fa_IR: بازدید کننده

en: WP Category ID
fa_IR: شناسه دسته‌بندی وردپرس

en: WP Category Selector
fa_IR: انتخاب‌کننده دسته‌بندی وردپرس

en: WP Category Slug
fa_IR: نامک دسته‌بندی وردپرس

en: WP Post Categories
fa_IR: دسته‌بندی‌های پست وردپرس

en: WP Post Tags
fa_IR: برچسب‌های پست وردپرس

en: WP Profile
fa_IR: پروفایل وردپرس

en: WP Tag ID
fa_IR: شناسه برچسب وردپرس

en: WP Tag Slug
fa_IR: نامک برچسب وردپرس

en: Waiting Review
fa_IR: در انتظار بررسی

[ctx: Warning when no question was entered]
en: The %s is empty, click here to edit it.
fa_IR: %s خالی است، برای ویرایش آن کلیک کنید.

[ctx: Warning when no question was entered]
en: The %s is empty.
fa_IR: %s خالی است.

en: Warning: This will remove ALL LearnDash data including any custom database tables.
fa_IR: هشدار: این کار باعث حذف تمام داده‌های لرن‌دش از جمله تمام جدول‌های پایگاه‌داده خواهد شد.

en: We know you are excited to get started, but before you do it is very important that you first add your license details below!
fa_IR: ما می‌دانیم که برای شروع هیجان زده هستید، اما قبل از انجام این کار بسیار مهم است که ابتدا جزئیات مجوز خود را در زیر اضافه کنید!

en: Welcome to LearnDash!
fa_IR: سلام... به لرن‌دش خوش آمدید!

[ctx: What grading options should be used after essay submission]
en: What should happen on %s submission?
fa_IR: در هنگام ارسال %s چه اتفاقی باید بیافتد؟

en: When enabled, the first message will be diplayed to ALL users. To customize the message based on earned score, add new Graduation Levels and set the 'From' field to the desired grade.
fa_IR: وقتی فعال شود، پیام اول برای همه کاربران نمایش داده خواهد شد. برای سفارشی‌سازی پیام بر اساس نمره کسب شده، سطوح فارغ‌التحصیلی جدید را اضافه کنید و فیلد "از" را روی نمره دلخواه تنظیم کنید.

en: When the LearnDash plugin or related add-ons are activated they will create the following tables. If the tables are not present try reactivating the plugin. If the table still do not show check the DB_USER defined in your wp-config.php and ensure it has the proper permissions to create tables. Check with your host for help.
fa_IR: وقتی افزونۀ لرن‌دش یا یکی از افزونه‌های وابسته به لرن‌دش فعال می‌شود، جدول‌های زیر ایجاد خواهند شد. اگر جدول‌ها موجود نیستند، افزونه را دوباره فعال کنید. اگر جدول هنوز نمایش داده نمی‌شود، DB_USER تعریف شده را در فایل wp-config.php بررسی کنید و مطمئن شوید که مجوز دسترسی لازم برای ایجاد جدول برای آن وجود داشته باشد. در غیر اینصورت با پشتیبانی‌ هاست خود تماس بگیرید.

en: Where should leaderboard be displayed:
fa_IR: لیست برترین‌ها در کجا باید نمایش داده شود:

en: Where should the fields be displayed:
fa_IR: فیلدها در کجا باید نمایش داده شوند:

en: Whether the HTML is allowed in the answer or not
fa_IR: اینکه آیا افزودن کد HTML به جواب مجاز است یا نه

en: Whether the answer can be graded or not.
fa_IR: اینکه آیا می‌توان جواب را نمره‌دار کرد یا نه.

en: Whether the answer is correct.
fa_IR: اینکه آیا جواب درست است یا نه.

en: Whether the different points modus is activated.
fa_IR: اینکه آیا مدول امتیازهای متفاوت فعال باشد یا نباشد.

en: Whether the incorrect and correct message are same.
fa_IR: اینکه آیا پیام درست یا نادرست مشابه باشند یا نباشند.

en: Whether the individual points for the answers are activated.
fa_IR: اینکه آیا امتیازهای تکی برای جواب‌ها فعال باشد یا نباشد.

en: Whether to allow HTML in sort string.
fa_IR: اینکه آیا افزودن کد HTML به متن مرتب‌سازی مجاز است یا نه.

en: Whether to bypass trash and force deletion.
fa_IR: اینکه آیا انتقال به زباله‌دان انجام نشود و مستقیماً حذف شود.

en: Whether to distinguish between correct and incorrect when the different point modus is activated.
fa_IR: اینکه آیا وقتی مدول امتیازهای متفاوت فعال است، بین درست یا نادرست تفاوت قائل شود یا نشود.

en: Whether to show points in box.
fa_IR: اینکه آیا امتیازها در جعبه نشان داده شود یا نشود.

en: Which users should be displayed:
fa_IR: کدام کاربران باید نمایش داده شوند:

en: Who can apply?
fa_IR: چه کسی می‌تواند اقدام کند؟

en: Who can sign up to the list
fa_IR: چه کسی می‌تواند به لیست اضافه شود

en: Wide (1180px)
fa_IR: عریض (1180 پیکسل)

en: WooCommerce Integration [Article]
fa_IR: [مقالۀ] ادغام ووکامرس

en: WordPress Active Plugins
fa_IR: افزونه‌های فعال وردپرس

en: WordPress Active Theme
fa_IR: قالب فعال وردپرس

en: WordPress Home URL
fa_IR: آدرس صفحه خانه وردپرس

en: WordPress Settings
fa_IR: تنظیمات وردپرس

en: WordPress Site URL
fa_IR: آدرس سایت وردپرس

en: WordPress Version
fa_IR: نسخه وردپرس

en: WordPress default
fa_IR: پیش‌فرض وردپرس

en: WordPress.org Plugin Page &#187;
fa_IR: صفحه افزونه وردپرس &#187;

en: XML could not be loaded.
fa_IR: XML نمی‌تواند بارگذاری شود.

en: Year
fa_IR: سال

en: Yes
fa_IR: بله

en: Yes (default)
fa_IR: بله (پیش‌فرض)

en: Yes/No
fa_IR: بله/خیر

en: You already register your license key. to re validate it, you can use this form.
fa_IR: شما قبلاً کلید مجوز خود را فعال کرده‌اید. می‌توانید با استفاده از این فرم، اعتبار آن را مجدداً تأیید نمائید.

en: You are not allowed to access this file.
fa_IR: شما اجازۀ دسترسی به این فایل را ندارید.

en: You are not currently logged in.
fa_IR: شما در حال حاضر وارد نشده‌اید.

en: You can assign classify category for a question. Categories are e.g. visible in statistics function.
fa_IR: شما می‌توانید برای یک سوال دسته‌بندی اختصاص دهید. دسته‌بندی‌ها به طور مثال در تابع آمار قابل مشاهده هستند.

en: You can create custom fields, e.g. to request the name or the e-mail address of the users.
fa_IR: شما می‌توانید فیلدهای سفارشی ایجاد کنید، مثلاً برای درخواست نام و یا آدرس ایمیل کاربران.

en: You can manage categories in global settings.
fa_IR: شما می‌توانید دسته‌بندی‌ها را در تنظیمات سراسری مدیریت کنید.

en: You can not enter again.
fa_IR: شما نمی‌توانید دوباره وارد شوید.

en: You can specify multiple options for a search word. Enclose the word with [ ] e.g. <span style="font-style: normal; letter-spacing: 2px;"> "I {[play][love][hate]} soccer" </span>. In this case answers play, love OR hate are correct.
fa_IR: شما می‌توانید چندین گزینه برای یک کلمه جستجو ایجاد کنید. می‌توانید کلمات جستجو را در [ ] قرار دهید، مثلاً <span style="font-style: normal; letter-spacing: 2px;"> "من {[فوتبال بازی می‌کنم][به فوتبال عشق می‌ورزم][از فوتبال متنفر هستم]}" </span>. در این مورد هر سه پاسخ "بازی می‌کنم"، "عشق می‌ورزم" و "متنفر هستم" درست هستند.

en: You do not have sufficient permissions to access this page.
fa_IR: شما مجوز کافی برای دسترسی به این صفحه ندارید.

en: You do not have sufficient permissions to change the license information.
fa_IR: شما دسترسی کافی برای تغییر اطلاعات مجوز را ندارید.

en: You don't currently have access to this content
fa_IR: شما در حال حاضر به این محتوا دسترسی ندارید

en: You entered wrong captcha code.
fa_IR: کد کپچا وارد شده اشتباه بود.

en: You have an assignment awaiting approval.
fa_IR: شما یک تکلیف در انتظار تأیید دارید.

en: You have assignments awaiting approval.
fa_IR: شما تکلیف‌هایی در انتظار تأیید دارید.

en: You have errors on the following settings
fa_IR: شما در تنظیمات زیر خطاهایی دارید

en: You have unsaved changes. If you proceed, they will be lost.
fa_IR: شما برخی از تغییرات را ذخیره نکرده‌اید. اگر ادامه دهید، آن تغییرات از بین خواهند رفت.

en: You must fill out this field.
fa_IR: این بخش را تکمیل نمایید.

en: You must first complete the following:
fa_IR: شما باید ابتدا این بخش را تکمیل کنید:

en: You must input a whole number value or leave blank to default to 0.
fa_IR: شما باید مقدار کل عدد را وارد کنید یا به‌صورت پیش‌فرض 0 خالی بگذارید.

en: You must specify a date.
fa_IR: تاریخ خواسته شده را وارد نمایید.

en: You must specify a name.
fa_IR: شما باید یک نام تعریف کنید.

en: You must specify a number.
fa_IR: عدد خواسته شده را وارد نمایید.

en: You must specify a template name.
fa_IR: شما باید یک نام الگو تعریف کنید.

en: You must specify a text.
fa_IR: متن خواسته شده را وارد نمایید.

en: You must specify an email address.
fa_IR: آدرس ایمیل را وارد نمایید.

en: You must watch the video before accessing this content
fa_IR: قبل از دسترسی به این محتوا شما باید ویدئو را تماشا کنید

en: You need to define a search term to order by relevance.
fa_IR: شما باید یک عبارت را جستجو کنید تا نتایج مربوط به آن نمایش داده شوند.

en: You need to define an include parameter to order by include.
fa_IR: شما باید پارامتر مورد نیاز را فراخوانی کنید تا نتایج بر اساس آن مرتب شوند.

en: You signed up successfully.
fa_IR: ثبت‌نام شما با موفقیت انجام شد.

en: You've earned a certificate!
fa_IR: شما موفق به دریافت یک گواهینامه شده‌اید!

en: Your active license gives you access to product support and updates that we push out.
fa_IR: مجوز فعال شما امکان دسترسی به پشتیبانی محصول و بروزرسانی‌هایی را که ما منتشر می‌کنیم، فراهم می‌کند.

en: Your current license:
fa_IR: مجوز فعلی شما:

en: Your license details were emailed to you after purchase.
fa_IR: جزئیات مجوز شما پس از خرید برای شما ایمیل شده است.

en: Your license is valid.
fa_IR: مجوز شما معتبر است. (فعال‌شده با مجوز اورجینال تیم نـاگـاتـم)

en: Your name can not exceed 15 characters.
fa_IR: نام شما نباید بیشتر از 15 کارکتر باشد.

en: Your response is awaiting for approval.
fa_IR: پاسخ شما در انتظار تأیید است.

en: Your score
fa_IR: امتیاز شما

en: Zip
fa_IR: کد پستی

en: all
fa_IR: همه

en: all users
fa_IR: همۀ کاربران

en: anonymous users only
fa_IR: فقط کاربران مهمان

en: answer
fa_IR: پاسخ

en: answers
fa_IR: پاسخ‌ها

en: approve
fa_IR: پذیرفتن

en: available point(s)
fa_IR: امتیاز(های) موجود

en: average
fa_IR: میانگین

en: back to overview
fa_IR: بازگشت به بررسی اجمالی

en: below the "result text"
fa_IR: در زیر "متن نتیجه"

en: best user
fa_IR: بهترین کاربر

en: buy
fa_IR: خریداری کنید

en: cancel
fa_IR: لغو

en: close
fa_IR: بستن

en: comments
fa_IR: دیدگاه‌ها

[ctx: comments]
en: %s Comment | %s Comments
fa_IR[0]: %s دیدگاه
fa_IR[1]: %s دیدگاه

en: correct answers (one per line) (answers will be converted to lower case)
fa_IR: جواب‌های درست (در هر خط یک جواب) (کارکترهای جواب به‌صورت خودکار به حروف کوچک تبدیل خواهند شد)

en: course_completed
fa_IR: دوره‌های تکمیل شده

en: course_completed_on
fa_IR: دوره‌های تکمیل شده در

en: course_id
fa_IR: شناسه دوره

en: course_title
fa_IR: عنوان دوره

en: date
fa_IR: تاریخ

en: day | days
fa_IR[0]: روز
fa_IR[1]: روز

en: day(s)
fa_IR: روز

en: days
fa_IR: روز

en: display captcha
fa_IR: نمایش کپچا

en: don't display
fa_IR: نمایش نده

en: e.g. "I {play} soccer, with a {ball|3}" - "play" gives 1 point and "ball" 3 points.
fa_IR: مثلاً "من با یک {توپ|3} فوتبال {بازی می‌کنم} - جواب "بازی می‌کنم" 1 امتیاز و جواب "توپ" 3 امتیاز خواهد داشت.

en: e.g. 0
fa_IR: مثلا 0

en: e.g. Domain with special characters in combination with IE
fa_IR: مثلاً دامنه‌های دارای کاراکترهای خاص در ترکیب با اینترنت اکسپلورر

en: edit
fa_IR: ویرایش

en: email
fa_IR: ایمیل

en: file(s) maximum
fa_IR: حداکثر فایل(ها)

en: filter
fa_IR: فیلتر

en: for all users
fa_IR: برای همۀ کاربران

en: for registered users only
fa_IR: فقط برای کاربران ثبت‌نام شده

en: from:
fa_IR: از :

en: here
fa_IR: اینجا

en: http://www.learndash.com
fa_IR: https://www.zhaket.com/web/learndash-lms-plugin

en: in a button
fa_IR: در یک دکمه

en: in minutes (recommended 1440 minutes = 1 day)
fa_IR: برحسب دقیقه (پیشنهاد 1440 دقیقه معادل یک روز می‌باشد)

en: in percent
fa_IR: برحسب درصد

en: insert automatically
fa_IR: افزودن خودکار

en: jQuery support cors
fa_IR: هسته‌های پشتیبانی جی‌کوئری

en: less true { [1] [2] [3] [4] [5] } more true
fa_IR: درستی کمتر { [1] [2] [3] [4] [5] } درستی بیشتر

en: less true { [a] [b] [c] } more true
fa_IR: درستی کمتر { [a] و [b] و [c] } درستی بیشتر

en: load template
fa_IR: بارگذاری الگو

en: loading
fa_IR: در حال بارگذاری

en: mini-Bootcamp
fa_IR: اردوگاه آموزشی کوچک

en: minute
fa_IR: دقیقه

en: minutes
fa_IR: دقیقه

en: month | months
fa_IR[0]: ماه
fa_IR[1]: ماه

en: month(s)
fa_IR: ماه

en: name
fa_IR: نام

en: new template name
fa_IR: نام الگوی جدید

en: newest entry
fa_IR: جدیدترین ورودی

en: next  &rsaquo;
fa_IR: بعدی  &rsaquo;

en: not ticked
fa_IR: تیک نزده

en: not to activate
fa_IR: برای فعال نشدن

en: oldest entry
fa_IR: قدیمی‌ترین ورودی

en: on your account.
fa_IR: در حساب کاربری خود.

en: only anonymous users
fa_IR: فقط کاربران مهمان

en: only registered users
fa_IR: فقط کاربران ثبت‌نام شده

en: opens in a new tab
fa_IR: در تب جدید باز می‌شود

en: or
fa_IR: یا

en: page
fa_IR: صفحه

en: passed
fa_IR: قبول شده

en: per Page
fa_IR: در هر صفحه

en: per page
fa_IR: در هر صفحه

en: percent
fa_IR: درصد

en: percentage
fa_IR: درصد

[ctx: placeholder Group]
en: %s Content Protection
fa_IR: محافظت از محتوای %s

[ctx: placeholder Quiz]
en: Start %s
fa_IR: شروع %s

[ctx: placeholder lesson]
en: Please go back and complete the previous %s.
fa_IR: لطفا به %s قبلی برگردید و آن را تکمیل کنید.

[ctx: placeholder: "Join Group" button label]
en: Redirect the "%s" button to a specific URL.
fa_IR: دکمه "%s" را به یک آدرس خاص هدایت کنید.

[ctx: placeholder: "Take This Course" button label]
en: Entering a URL in this field will enable the "%s" button. The button will not display if this field is left empty. Relative URL beginning with a slash is acceptable.
fa_IR: وارد کردن آدرس اینترنتی در این فیلد، باعث فعال شدن دکمۀ "%s" خواهد شد. اگر این فیلد خالی باشد، دکمه نشان داده نمی‌شود. اگر آدرس مربوطه با اسلش (/) نیز شروع شود، قابل قبول است.

[ctx: placeholder: "Take this Course" button label]
en: Redirect the "%s" button to a specific URL.
fa_IR: دکمه "%s" را به یک آدرس خاص هدایت کنید.

[ctx: placeholder: %1$s: Courses, %2$s: Course, %3$s: Lessons, %4$s: Topics, %5$s: Quizzes]
en: %1$s offer a convenient and organized way for you to deliver training content. Create a %2$s and include %3$s, %4$s, %5$s, Assignments, and more!
fa_IR: %1$s‌ی آنلاین روشی مناسب و سازمان یافته برای انتقال مطالب آموزشی ارائه می‌دهند. %2$s‌ای را ایجاد کنید که شامل %3$s و %4$s و %5$s و تکلیف‌ها و موارد دیگر می‌شوند!

[ctx: placeholder: %1$s: Lessons, %2$s: Course]
en: Creating %1$s for Your %2$s
fa_IR: ایجاد %1$s برای %2$s

[ctx: placeholder: %1$s: Questions, %2$s: Quiz, %3$s: Questions, %4$s: Quiz]
en: You can add %1$s when you create a %2$s, or you can choose to add %3$s at any time and add them to a %4$s later.
fa_IR: وقتی یک %2$s را ایجاد می‌کنید، می‌توانید %1$s‌یی را به آن اضافه کنید، یا می‌توانید در هر زمانی %3$s‌یی را اضافه کنید و بعداً آنها را به %4$s اضافه کنید.

[ctx: placeholder: %1$s: Quiz, %2$s: Course]
en: Certificates can be awarded based on %1$s performance or at the very end of a %2$s. Once earned, the Certificate is available for PDF download from the user’s LearnDash profile.
fa_IR: گواهینامه‌ها می‌توانند بر اساس عملکرد %1$s یا در پایان %2$s اهدا شوند. پس از دریافت، این گواهینامه به‌صورت فایل PDF برای دانلود از پروفایل لرن‌دش کاربر در دسترس است.

[ctx: placeholder: %1$s: Quizzes, %2$s: Course, %3$s: Quiz, %4$s: Course]
en: %1$s are a great way to check if your learners are understanding the %2$s content. You can have a %3$s in the middle of a %4$s, or you can put it at the end
fa_IR: %1$s روشی عالی هستند برای بررسی اینکه آیا دانشجویان شما محتوای %2$s را درک می‌کنند یا نه. می‌توانید %3$s را در وسط %4$s بگذارید، یا می‌توانید آن را در پایان دوره قرار دهید

[ctx: placeholder: , link to WP Permalins page]
en: Enables the front end archive page where all %1$s are listed. You must %2$s for the change to take effect.
fa_IR: بخشی از صفحه آرشیو که همۀ %1$s در آن لیست شده است را فعال می‌کند. برای اینکه این تغییرات انجام شوند باید %2$s.

[ctx: placeholder: 0]
en: (Will be displayed, when result-percent is >= <span class="resultProzent">%s</span>%%)
fa_IR: (وقتی‌که درصد به‌دست‌آمده >= <span class="resultProzent">%s</span>%% باشد، نمایش داده خواهد شد)

[ctx: placeholder: Access Date]
en: Since: %s
fa_IR: از تاریخ: %s

[ctx: placeholder: Admin Email]
en: This is the email address of the sender. If not provided the admin email <strong>(%s)</strong> will be used.
fa_IR: این آدرس ایمیل فرستنده می‌باشد. اگر ایمیل مدیر وارد نشده باشد، <strong>(%s)</strong> استفاده خواهد شد.

[ctx: placeholder: Assignment]
en: %s page
fa_IR: صفحه %s

[ctx: placeholder: Assignment]
en: Back to %s
fa_IR: بازگشت به %s

[ctx: placeholder: Assignment]
en: Next %s
fa_IR: %s بعدی

[ctx: placeholder: Assignment]
en: Previous %s
fa_IR: %s قبلی

[ctx: placeholder: Assignments]
en: Back to %s
fa_IR: بازگشت به %s

[ctx: placeholder: Comma separated list of file extentions]
en: Allowed file types: %s
fa_IR: انواع فایل‌های مجاز: %s

[ctx: placeholder: Completed date]
en: Completed: %s
fa_IR: تکمیل شده: %s

[ctx: placeholder: Course]
en: %s Access Expiration
fa_IR: انقضای دسترسی به %s

[ctx: placeholder: Course]
en: %s Access List
fa_IR: لیست دسترسی به %s

[ctx: placeholder: Course]
en: %s Access Settings
fa_IR: تنظیمات دسترسی به %s

[ctx: placeholder: Course]
en: %s All Complete
fa_IR: %s بطور کامل تکمیل شده است

[ctx: placeholder: Course]
en: %s Auto-enroll
fa_IR: ثبت‌نام خودکار %s

[ctx: placeholder: Course]
en: %s Auto-enrollment
fa_IR: ثبت‌نام خودکار %s

[ctx: placeholder: Course]
en: %s Builder
fa_IR: %s‌ساز

[ctx: placeholder: Course]
en: %s Builder Interface
fa_IR: رابط %s‌ساز

[ctx: placeholder: Course]
en: %s Builder [Article]
fa_IR: [مقالۀ] %s‌ساز

[ctx: placeholder: Course]
en: %s Builder [Article] (only available in English)
fa_IR: [مقاله] %s‌ساز (فقط به زبان انگلیسی در دسترس است)

[ctx: placeholder: Course]
en: %s Categories
fa_IR: دسته‌بندی‌های %s

[ctx: placeholder: Course]
en: %s Category
fa_IR: دسته‌بندی %s

[ctx: placeholder: Course]
en: %s Category ID
fa_IR: شناسه دسته‌بندی %s

[ctx: placeholder: Course]
en: %s Category Selector
fa_IR: انتخاب‌کننده دسته‌بندی %s

[ctx: placeholder: Course]
en: %s Category Slug
fa_IR: نامک دسته‌بندی %s

[ctx: placeholder: Course]
en: %s Category base
fa_IR: دسته‌بندی پایۀ %s

[ctx: placeholder: Course]
en: %s Certificate
fa_IR: گواهینامه %s

[ctx: placeholder: Course]
en: %s Complete
fa_IR: %s تکمیل‌شده

[ctx: placeholder: Course]
en: %s Completed On (date)
fa_IR: %s تکمیل‌شده در (تاریخ)

[ctx: placeholder: Course]
en: %s Content
fa_IR: محتوای %s

[ctx: placeholder: Course]
en: %s Enrolled Users Count
fa_IR: فقط نمایش %s ثبت‌نام شده

[ctx: placeholder: Course]
en: %s Expire Status
fa_IR: وضعیت انقضای %s

[ctx: placeholder: Course]
en: %s ID
fa_IR: شناسه %s

[ctx: placeholder: Course]
en: %s ID.
fa_IR: شناسه %s.

[ctx: placeholder: Course]
en: %s In Progress
fa_IR: %s در حال پیشرفت

[ctx: placeholder: Course]
en: %s Info
fa_IR: اطلاعات %s

[ctx: placeholder: Course]
en: %s Information
fa_IR: اطلاعات %s

[ctx: placeholder: Course]
en: %s List
fa_IR: لیست %s

[ctx: placeholder: Course]
en: %s Materials
fa_IR: اطلاعات تکمیلی %s

[ctx: placeholder: Course]
en: %s Not Started
fa_IR: %s شروع نشده است

[ctx: placeholder: Course]
en: %s Points
fa_IR: امتیازهای %s

[ctx: placeholder: Course]
en: %s Points Access
fa_IR: دسترسی به امتیازهای %s

[ctx: placeholder: Course]
en: %s Prerequisites
fa_IR: پیش‌نیازهای %s

[ctx: placeholder: Course]
en: %s Prerequisites Compare
fa_IR: مقایسۀ پیش‌نیازهای %s

[ctx: placeholder: Course]
en: %s Price
fa_IR: قیمت %s

[ctx: placeholder: Course]
en: %s Price Type
fa_IR: نوع قیمت %s

[ctx: placeholder: Course]
en: %s Price Type must be Free, PayNow or Subscribe.
fa_IR: نوع پرداخت %s باید "رایگان" یا "پرداخت کامل" یا "پرداخت اشتراکی" باشد.

[ctx: placeholder: Course]
en: %s Progress
fa_IR: پیشرفت %s

[ctx: placeholder: Course]
en: %s Progress Overview
fa_IR: بررسی اجمالی پیشرفت %s

[ctx: placeholder: Course]
en: %s Progress Status
fa_IR: وضعیت پیشرفت %s

[ctx: placeholder: Course]
en: %s Progression
fa_IR: پیشرفت %s

[ctx: placeholder: Course]
en: %s Progression Disabled
fa_IR: پیشرفت %s غیرفعال شد

[ctx: placeholder: Course]
en: %s Published
fa_IR: %s منتشر شد

[ctx: placeholder: Course]
en: %s Published Privately
fa_IR: %s به‌صورت خصوصی منتشر شد

[ctx: placeholder: Course]
en: %s Required
fa_IR: %s ضروری است

[ctx: placeholder: Course]
en: %s Reverted to Draft
fa_IR: %s به‌عنوان پیش‌نویس برگردانده شد

[ctx: placeholder: Course]
en: %s Scheduled
fa_IR: %s زمان‌بندی شد

[ctx: placeholder: Course]
en: %s Search
fa_IR: جستجوی %s

[ctx: placeholder: Course]
en: %s Steps
fa_IR: مراحل %s

[ctx: placeholder: Course]
en: %s Table Pagination
fa_IR: صفحه‌بندی جدول %s

[ctx: placeholder: Course]
en: %s Tag
fa_IR: برچسب %s

[ctx: placeholder: Course]
en: %s Tag ID
fa_IR: شناسه برچسب %s

[ctx: placeholder: Course]
en: %s Tag Slug
fa_IR: نامک برچسب %s

[ctx: placeholder: Course]
en: %s Tag base
fa_IR: برچسب پایۀ %s

[ctx: placeholder: Course]
en: %s Tags
fa_IR: برچسب‌های %s

[ctx: placeholder: Course]
en: %s Taxonomies
fa_IR: طبقه‌بندی‌ها %s

[ctx: placeholder: Course]
en: %s Title
fa_IR: عنوان %s

[ctx: placeholder: Course]
en: %s URL
fa_IR: آدرس اینترنتی %s

[ctx: placeholder: Course]
en: %s Updated
fa_IR: %s بروزرسانی شد

[ctx: placeholder: Course]
en: %s Users
fa_IR: کاربران %s

[ctx: placeholder: Course]
en: %s access expired on:
fa_IR: دسترسی به %s در این تاریخ منقضی شده است:

[ctx: placeholder: Course]
en: %s access will expire on:
fa_IR: دسترسی به %s در این تاریخ منقضی خواهد شد:

[ctx: placeholder: Course]
en: %s page
fa_IR: صفحه %s

[ctx: placeholder: Course]
en: %s progress details:
fa_IR: جزئیات پیشرفت %s:

[ctx: placeholder: Course]
en: %s progress per page:
fa_IR: پیشرفت %s به ازای هر صفحه:

[ctx: placeholder: Course]
en: %s switcher
fa_IR: تعویض‌کننده %s

[ctx: placeholder: Course]
en: -- No %s --
fa_IR: -- بدون %s --

[ctx: placeholder: Course]
en: -- Select a %s --
fa_IR: -- یک %s انتخاب کنید --

[ctx: placeholder: Course]
en: Add New
fa_IR: افزودن جدید

[ctx: placeholder: Course]
en: Add New %s
fa_IR: افزودن %s جدید

[ctx: placeholder: Course]
en: Add New %s Category
fa_IR: افزودن دسته‌بندی %s

[ctx: placeholder: Course]
en: Add New %s Tag
fa_IR: افزودن برچسب %s جدید

[ctx: placeholder: Course]
en: Add your first %s
fa_IR: اولین %s خود را اضافه کنید

[ctx: placeholder: Course]
en: All %s Categories
fa_IR: همۀ دسته‌بندی‌های %s

[ctx: placeholder: Course]
en: All %s Status
fa_IR: وضعیت کلی %s

[ctx: placeholder: Course]
en: All %s Tags
fa_IR: همۀ برچسب‌های %s

[ctx: placeholder: Course]
en: Allows the user to move freely through the %s without following the designated step sequence
fa_IR: به کاربر اجازه می‌دهد تا بدون دنبال کردن توالی مراحل مشخص شدۀ %s، آزادانه عمل کند

[ctx: placeholder: Course]
en: Alter %s Access List
fa_IR: لیست دسترسی %s را تغییر دهید

[ctx: placeholder: Course]
en: Any content added below is displayed on the main %s page
fa_IR: همۀ محتوای اضافه شده در زیر ، در صفحۀ %s اصلی نمایش داده می‌شود

[ctx: placeholder: Course]
en: Assigned %s
fa_IR: %s اختصاص داده شده

[ctx: placeholder: Course]
en: Associate with a %s.
fa_IR: با یک %s مرتبط کنید.

[ctx: placeholder: Course]
en: Associated %s
fa_IR: %s‌ مرتبط

[ctx: placeholder: Course]
en: Back to %s
fa_IR: بازگشت به %s

[ctx: placeholder: Course]
en: Bypass %s limits
fa_IR: لغو محدودیت‌های %s

[ctx: placeholder: Course]
en: Choose whether to display the %s content table to ALL users or only enrollees
fa_IR: انتخاب کنید که آیا می‌خواهید جدول محتوای این %s را برای همه کاربران نمایش دهید یا فقط به افرادی که ثبت‌نام کرده‌اند

[ctx: placeholder: Course]
en: Closed %s Button URL
fa_IR: آدرس دکمۀ %s بسته

[ctx: placeholder: Course]
en: Closed %s Price
fa_IR: قیمت %s بسته

[ctx: placeholder: Course]
en: Control the LearnDash %s Custom Post Type Options.
fa_IR: گزینه‌های پست تایپ سفارشی %s لرن‌دش را کنترل کنید.

[ctx: placeholder: Course]
en: Control which taxonomies can be used to better organize your LearnDash %s.
fa_IR: کنترل کنید که کدام یک از طبقه‌بندی‌ها برای سازماندهی بهتر می‌توانند در %s لرن‌دش استفاده شوند.

[ctx: placeholder: Course]
en: Convert %s Access Lists
fa_IR: تبدیل لیست‌های دسترسی %s

[ctx: placeholder: Course]
en: Creating a %s Listing
fa_IR: ایجاد یک لیست %s

[ctx: placeholder: Course]
en: Creating a Great %s Certificate
fa_IR: در حال ایجاد یک گواهینامه %s عالی

[ctx: placeholder: Course]
en: Custom %s Order
fa_IR: ترتیب سفارشی %s

[ctx: placeholder: Course]
en: Data Upgrade %s Access Lists Convert
fa_IR: تبدیل داده‌های ارتقاء لیست‌های دسترسی %s

[ctx: placeholder: Course]
en: Disable %s Content Table
fa_IR: غیرفعال کردن جدول محتوای %s

[ctx: placeholder: Course]
en: Displays a list of %s
fa_IR: لیستی از %s را نشان می‌دهد

[ctx: placeholder: Course]
en: Earned %s Points:
fa_IR: امتیازهای به‌دست‌آمده از %s:

[ctx: placeholder: Course]
en: Edit %s
fa_IR: ویرایش %s

[ctx: placeholder: Course]
en: Edit %s Category
fa_IR: ویرایش دسته‌بندی %s

[ctx: placeholder: Course]
en: Edit %s Tag
fa_IR: ویرایش برچسب %s

[ctx: placeholder: Course]
en: Enable %s Points
fa_IR: فعال کردن امتیازهای %s

[ctx: placeholder: Course]
en: Enable %s Prerequisites
fa_IR: فعال کردن پیش‌نیازهای %s

[ctx: placeholder: Course]
en: Enrolled On (date)
fa_IR: ثبت‌نام شده در (تاریخ)

[ctx: placeholder: Course]
en: Enter single %s ID
fa_IR: شناسه تک %s را وارد کنید

[ctx: placeholder: Course]
en: Enter the number of days a user has access to this %s.
fa_IR: تعداد روزهایی که یک کاربر به این %s دسترسی خواهد داشت را وارد کنید.

[ctx: placeholder: Course]
en: Enter the number of points a user must have to access this %s.
fa_IR: تعداد امتیازهایی که یک کاربر برای دسترسی به %s باید داشته باشد، را وارد کنید.

[ctx: placeholder: Course]
en: Enter the number of points a user will receive for this %s.
fa_IR: تعداد امتیازهایی که یک کاربر در این %s دریافت خواهد کرد، را وارد کنید.

[ctx: placeholder: Course]
en: Essay %s
fa_IR: %s سوال تشریحی

[ctx: placeholder: Course]
en: Expand All %s Sections
fa_IR: باز کردن همۀ قسمت‌های %s

[ctx: placeholder: Course]
en: Expand All %s sections
fa_IR: باز کردن همۀ قسمت‌های %s

[ctx: placeholder: Course]
en: Export User %s Data &raquo;
fa_IR: برون‌بری داده‌های %s کاربر &raquo;

[ctx: placeholder: Course]
en: Extra %s points
fa_IR: امتیازهای اضافی %s

[ctx: placeholder: Course]
en: Global %s Management & Display Settings
fa_IR: تنظیمات مدیریت و نمایش سراسری %s

[ctx: placeholder: Course]
en: Hide %s Content Table
fa_IR: مخفی کردن محتوای جدول %s

[ctx: placeholder: Course]
en: Hide %s Content table when user is not enrolled.
fa_IR: وقتی کاربر ثت‌نام نشده است، محتوای جدول %s را برای او مخفی کنید.

[ctx: placeholder: Course]
en: Invalid %1$s ID.
fa_IR: شناسۀ %1$s نامعتبر است.

[ctx: placeholder: Course]
en: Invalid %s ID
fa_IR: شناسه %s نامعتبر است

[ctx: placeholder: Course]
en: Invalid %s ID.
fa_IR: شناسه %s نامعتبر است.

[ctx: placeholder: Course]
en: LD %s Info
fa_IR: اطلاعات %s لرن‌دش

[ctx: placeholder: Course]
en: LearnDash %s Builder
fa_IR: %s‌ساز لرن‌دش

[ctx: placeholder: Course]
en: LearnDash %s Settings
fa_IR: تنطیمات %s

[ctx: placeholder: Course]
en: LearnDash - %s attempt and score information of users. Visible only to users logged in.
fa_IR: لرن‌دش - تلاش و اطلاعات نمرات کاربران %s می‌باشد. فقط برای کاربرانی که وارد شده‌اند قابل مشاهده است.

[ctx: placeholder: Course]
en: LearnDash LMS %s Assignments
fa_IR: تکلیف‌های %s آموزشی لرن‌دش

[ctx: placeholder: Course]
en: Manage %s Categories via the Actions dropdown
fa_IR: دسته‌بندی‌های %s‌ها را از طریق واکنش‌های کشویی مدیریت کنید

[ctx: placeholder: Course]
en: Manage %s Tags via the Actions dropdown
fa_IR: برچسب‌های %s‌ها را از طریق واکنش‌های کشویی مدیریت کنید

[ctx: placeholder: Course]
en: Missing %s ID
fa_IR: شناسه %s وجود ندارد

[ctx: placeholder: Course]
en: Missing %s IDs
fa_IR: شناسه‌های %s‌ها وجود ندارند

[ctx: placeholder: Course]
en: New %s
fa_IR: %s جدید

[ctx: placeholder: Course]
en: New %s Category Name
fa_IR: نام دسته‌بندی %s جدید

[ctx: placeholder: Course]
en: New %s Tag Name
fa_IR: نام برچسب %s جدید

[ctx: placeholder: Course]
en: Next %s
fa_IR: %s بعدی

[ctx: placeholder: Course]
en: No associated %s
fa_IR: هیچ %s مرتبطی وجود ندارد

[ctx: placeholder: Course]
en: Options for %s materials
fa_IR: گزینه‌هایی برای اطلاعات تکمیلی %s

[ctx: placeholder: Course]
en: Parent %s Category
fa_IR: دسته‌بندی مادر %s

[ctx: placeholder: Course]
en: Parent %s Category:
fa_IR: دسته‌بندی مادر %s:

[ctx: placeholder: Course]
en: Parent %s Tag
fa_IR: برچسب مادر %s

[ctx: placeholder: Course]
en: Parent %s Tag:
fa_IR: برچسب مادر %s:

[ctx: placeholder: Course]
en: Pay Now %s Price
fa_IR: همین الان هزینه %s را بپردازید

[ctx: placeholder: Course]
en: Previous %s
fa_IR: %s قبلی

[ctx: placeholder: Course]
en: Primary %s
fa_IR: %s اصلی

[ctx: placeholder: Course]
en: Require users to watch the full video as part of the %s progression. Use shortcode [ld_video] to move within the post content.
fa_IR: از کاربران بخواهید ویدئو را بطور کامل به‌عنوان بخشی از پیشرفت %s تماشا کنند. برای حرکت در محتوای نوشته از کدکوتاه [ld_video] استفاده کنید.

[ctx: placeholder: Course]
en: Requires the user to progress through the %s in the designated step sequence
fa_IR: کاربر را در توالی مراحل تعیین شدۀ %s، ملزم به پیشرفت می‌کند

[ctx: placeholder: Course]
en: Resume %s
fa_IR: ادامه دادن %s

[ctx: placeholder: Course]
en: Return to %s Overview
fa_IR: بازگشت به بررسی اجمالی %s

[ctx: placeholder: Course]
en: Search %s Categories
fa_IR: جستجو در دسته‌بندی‌های %s

[ctx: placeholder: Course]
en: Search %s Tag
fa_IR: جستجو در برچسب %s

[ctx: placeholder: Course]
en: Select a %s
fa_IR: یک %s انتخاب کنید

[ctx: placeholder: Course]
en: Select this option if you want the user's %s progress to be deleted when their access expires.
fa_IR: اگر می‌خواهید بعد از انقضای دسترسی کاربر ، میزان پیشرفت او در %s حذف شود، این گزینه را انتخاب کنید.

[ctx: placeholder: Course]
en: Set Primary %s
fa_IR: تنظیم %s اصلی

[ctx: placeholder: Course]
en: Shared %s Steps
fa_IR: مراحل %s مشترک

[ctx: placeholder: Course]
en: Show %s Content
fa_IR: نمایش محتوای %s

[ctx: placeholder: Course]
en: Show %s Thumbnail
fa_IR: نمایش تصویر بندانگشتی %s

[ctx: placeholder: Course]
en: Show Earned %s Points
fa_IR: نمایش امتیازهای به‌دست‌آمدۀ %s

[ctx: placeholder: Course]
en: Subscribe %s Price
fa_IR: قیمت اشتراک در %s

[ctx: placeholder: Course]
en: Switch to the Primary %s to edit this setting
fa_IR: برای ویرایش این گزینه به %s اصلی بروید

[ctx: placeholder: Course]
en: The %s price type is set to "open". This means ALL are automatically enrolled.
fa_IR: نوع قیمت %s به‌صورت "باز" تعیین شده است. یعنی «تمام» کاربران به طور خودکار ثبت‌نام می‌شوند.

[ctx: placeholder: Course]
en: The below video is tied to %s progression
fa_IR: برای پیشرفت %s ، ویدئوی زیر متوقف شده است

[ctx: placeholder: Course]
en: Total %s steps
fa_IR: مجموع مراحل %s

[ctx: placeholder: Course]
en: Total User %s Points
fa_IR: مجموع امتیازهای %s‌ی کاربر

[ctx: placeholder: Course]
en: Total User %s Time
fa_IR: مجموع زمان %s‌ی کاربر

[ctx: placeholder: Course]
en: Unique %s identifier for the object.
fa_IR: شناسه منحصربه‌فرد %s برای این شیء.

[ctx: placeholder: Course]
en: Update %s Category
fa_IR: بروزرسانی دسته‌بندی %s

[ctx: placeholder: Course]
en: Update %s Tag
fa_IR: بروزرسانی برچسب %s

[ctx: placeholder: Course]
en: Upgrade %s Meta
fa_IR: ارتقاء متای %s

[ctx: placeholder: Course]
en: Upgrade User %s Data
fa_IR: ارتقاء داده‌های %s کاربر

[ctx: placeholder: Course]
en: Use %s Builder
fa_IR: استفاده از %s‌ساز

[ctx: placeholder: Course]
en: User %s Points
fa_IR: امتیازهای %s‌ی کاربر

[ctx: placeholder: Course]
en: User %s Progress
fa_IR: پیشرفت کاربر در %s

[ctx: placeholder: Course]
en: View %s
fa_IR: مشاهده %s

[ctx: placeholder: Course]
en: You can change the LD-%s enrollees by user ID (Proceed with caution)
fa_IR: می‌توانید ثبت‌نام‌های %s لرن‌دش را با شناسه کاربری تغییر دهید (با احتیاط ادامه دهید)

[ctx: placeholder: Course]
en: You have unsaved %s Builder changes. Are you sure you want to leave?
fa_IR: شما هنوز تغییراتی را در %s‌ساز ذخیره نکرده‌اید. آیا مطمئن هستید که می‌خواهید خارج شوید؟

[ctx: placeholder: Course]
en: Your access to this %s has expired.
fa_IR: دسترسی شما به این %s منقضی شده است.

[ctx: placeholder: Course Access Expire Date]
en: (expires %s)
fa_IR: (در %s منقضی می‌شود)

[ctx: placeholder: Course Access Expired Date]
en: (access expired %s)
fa_IR: (دسترسی در تاریخ %s منقضی شد)

[ctx: placeholder: Course Label]
en: %s Shortcodes
fa_IR: کدهای کوتاه %s

[ctx: placeholder: Course label, URL to online documentation]
en: The documentation for %1$s Shortcodes and Blocks has moved online (only available in English). %2$s
fa_IR: در نسخه‌های جدید لرن‌دش مستندات %1$s کدهای‌کوتاه و بلوک‌ها فقط به‌صورت آنلاین (و فقط به زبان انگلیسی) منتشر شده است. %2$s

[ctx: placeholder: Course label.]
en: External link to %s Shortcodes and Blocks online documentation
fa_IR: لینک خارجی به مستندات آنلاین کدهای‌کوتاه و بلوک‌های %s

[ctx: placeholder: Course, Course]
en: %1$s ID is required when not used within a %2$s.
fa_IR: شناسۀ %1$s ضروری است وقتیکه با یک %2$s استفاده نشده است.

[ctx: placeholder: Course, Course, Certificate]
en: %1$s ID is required when not used within a %2$s or %3$s.
fa_IR: شناسۀ %1$s ضروری است وقتیکه با یک %2$s یا %3$s استفاده نشده است.

[ctx: placeholder: Course, Courses, Course]
en: Your %1$s is created and you have also configured registration/login and how you will accept payment (in the event that you are selling your %2$s). It is now time to create a %3$s Listing which is easy to do using the Course Grid Add-on.
fa_IR: %1$s شما ایجاد شده است و همچنین فرم ثبت‌نام و ورود را پیکربندی کرده‌اید و اینکه چگونه پرداخت‌ها پذیرفته شود (البته در صورتی که قصد فروش %2$s‌ی خود را داشته باشید). اکنون زمان آن رسیده است که یک لیست %3$s زیبا ایجاد کنید که انجام آن با استفاده از افزودنی Course Grid لرن‌دش بسیار آسان است.

[ctx: placeholder: Course, Group]
en: Enrolled %1$s / %2$s
fa_IR: %1$s / %2$s ثبت‌نام شده

[ctx: placeholder: Course, Groups]
en: %1$s %2$s
fa_IR: %2$sی %1$s

[ctx: placeholder: Course, QCourse]
en: %1$s ID is required when not used within a %2$s.
fa_IR: شناسۀ %1$s ضروری است وقتیکه با یک %2$s استفاده نشده است.

[ctx: placeholder: Course, Quiz, Course]
en: %1$s ID or %2$s ID is required when not used within a %3$s.
fa_IR: شناسۀ %1$s یا شناسۀ %2$s ضروری است وقتیکه با یک %3$s استفاده نشده است.

[ctx: placeholder: Course, lessons, topics, course]
en: LearnDash - %1$s Navigation. Shows %2$s and %3$s on the current %4$s.
fa_IR: لرن‌دش - پیمایش %1$s. این قابلیت %2$s و %3$s را در %4$s موردنظر نشان می‌دهد.

[ctx: placeholder: Course.]
en: %s Access Settings [Article]
fa_IR: [مقالۀ] تنظیمات دسترسی %s

[ctx: placeholder: Course.]
en: %s Builder
fa_IR: %s‌ساز

[ctx: placeholder: Courses]
en: %s / Users
fa_IR: %s / کاربران

[ctx: placeholder: Courses]
en: %s Category base
fa_IR: دسته‌بندی پایۀ %s

[ctx: placeholder: Courses]
en: %s Count
fa_IR: تعداد %s

[ctx: placeholder: Courses]
en: %s Documentation (only available in English)
fa_IR: مستندات %s (فقط به زبان انگلیسی در دسترس است)

[ctx: placeholder: Courses]
en: %s Order
fa_IR: ترتیب %s

[ctx: placeholder: Courses]
en: %s Per Page
fa_IR: %s در هر صفحه

[ctx: placeholder: Courses]
en: %s Permalink slug
fa_IR: نامک پیوند یکتای %s

[ctx: placeholder: Courses]
en: %s Tag base
fa_IR: برچسب پایۀ %s

[ctx: placeholder: Courses]
en: %s order by
fa_IR: ترتیب %s بر اساس

[ctx: placeholder: Courses]
en: %s per page
fa_IR: %s  در هر صفحه

[ctx: placeholder: Courses]
en: All %s
fa_IR: همۀ %s

[ctx: placeholder: Courses]
en: Back to %s
fa_IR: بازگشت به %s

[ctx: placeholder: Courses]
en: Data Upgrade %s
fa_IR: ارتقاء داده‌های %s

[ctx: placeholder: Courses]
en: Getting started with LearnDash %s
fa_IR: شروع کار با %s‌ی لرن‌دش

[ctx: placeholder: Courses]
en: Manage %s
fa_IR: مدیریت %s

[ctx: placeholder: Courses]
en: My %s
fa_IR: %s‌ی من

[ctx: placeholder: Courses]
en: No %s found
fa_IR: %s یافت نشد

[ctx: placeholder: Courses]
en: No %s found in Trash
fa_IR: %s در زباله‌دان یافت نشد

[ctx: placeholder: Courses]
en: Once you have finished creating your %s it is time to configure user registration so that people can access them! In this video we explain how to create an attractive login and registration form.
fa_IR: پس از اینکه مراحل ایجاد %s‌ی خود را به اتمام رساندید، زمان آن رسیده است که ثبت‌نام کاربران را پیکربندی کنید تا افراد بتوانند به آنها دسترسی پیدا کنند! در این ویدئو نحوه ایجاد یک فرم ورود و ثبت‌نام جذاب را توضیح می‌دهیم.

[ctx: placeholder: Courses]
en: Order of %s displayed
fa_IR: ترتیب %s‌ی نمایش داده شده

[ctx: placeholder: Courses]
en: Registered %s
fa_IR: %sی ثبت‌نام شده

[ctx: placeholder: Courses]
en: Search %s
fa_IR: جستجوی %s

[ctx: placeholder: Courses]
en: Sell Online %s
fa_IR: فروش آنلاین %s

[ctx: placeholder: Courses]
en: Shared %s
fa_IR: %sی مشترک

[ctx: placeholder: Courses]
en: User %s
fa_IR: %s‌ی کاربر

[ctx: placeholder: Courses]
en: View %s
fa_IR: مشاهدۀ %s

[ctx: placeholder: Courses]
en: You don't have any %s yet
fa_IR: شما هنوز %sیتان را ایجاد نکرده‌اید

[ctx: placeholder: Courses per page]
en: %s per page
fa_IR: %s  در هر صفحه

[ctx: placeholder: Courses, Course]
en: Creating %1$s with the %2$s Builder
fa_IR: ایجاد %1$s با %2$s‌ساز

[ctx: placeholder: Courses, User Nicename]
en: Filter %1$s by user "%2$s"
fa_IR: فیلتر %s برای کاربر "%2$s"

[ctx: placeholder: Courses, default per page]
en: %1$s per page. Default is %2$d. Set to zero for all.
fa_IR: %1$s در هر صفحه. پیش‌فرض %2$d می‌باشد. برای همه عدد 0 را وارد کنید.

[ctx: placeholder: Courses, filter Courses by user URL]
en: Total %1$s: %2$s
fa_IR: مجموع %1$s: %2$s

[ctx: placeholder: Courses.]
en: Selling Your %s
fa_IR: فروش %s‌ی شما

[ctx: placeholder: Date when lesson will be available]
en: Available on %s
fa_IR: این درس در تاریخ %s در دسترس خواهد بود

[ctx: placeholder: Default Order By, Order]
en: Using default sorting by %1$s in %2$s order
fa_IR: استفاده از مرتب‌سازی پیش‌فرض بر اساس %1$s به ترتیب %2$s

[ctx: placeholder: Default per page]
en: Default per page controls all shortcodes and widget. Default is %d. Set to zero for no pagination.
fa_IR: پیش‌فرض در هر صفحه همۀ کدهای‌کوتاه و ابزارک‌ها را کنترل می‌کند. پیش‌فرض %d می‌باشد. برای اینکه صفحه‌بندی نشود، عدد 0 را بگذارید.

[ctx: placeholder: Essay]
en: %s page
fa_IR: صفحه %s

[ctx: placeholder: Essay]
en: Back to %s
fa_IR: بازگشت به %s

[ctx: placeholder: Essay]
en: Next %s
fa_IR: %s بعدی

[ctx: placeholder: Essay]
en: Previous %s
fa_IR: %s قبلی

[ctx: placeholder: Essays]
en: Back to %s
fa_IR: بازگشت به %s

[ctx: placeholder: Group]
en: %s Access Settings
fa_IR: تنظیمات دسترسی به %s

[ctx: placeholder: Group]
en: %s Administration
fa_IR: مدیریت %s

[ctx: placeholder: Group]
en: %s Attributes
fa_IR: ویژگی‌های %s

[ctx: placeholder: Group]
en: %s Categories
fa_IR: دسته‌بندی‌های %s

[ctx: placeholder: Group]
en: %s Category
fa_IR: دسته‌بندی %s

[ctx: placeholder: Group]
en: %s Category ID
fa_IR: شناسه دسته‌بندی %s

[ctx: placeholder: Group]
en: %s Category Selector
fa_IR: انتخاب‌کننده دسته‌بندی %s

[ctx: placeholder: Group]
en: %s Category Slug
fa_IR: نامک دسته‌بندی %s

[ctx: placeholder: Group]
en: %s Category base
fa_IR: دسته‌بندی پایۀ %s

[ctx: placeholder: Group]
en: %s Certificate
fa_IR: گواهینامه %s

[ctx: placeholder: Group]
en: %s Completed On (date)
fa_IR: %s تکمیل‌شده در (تاریخ)

[ctx: placeholder: Group]
en: %s Completed Percentage
fa_IR: درصد تکمیل %s

[ctx: placeholder: Group]
en: %s Content
fa_IR: محتوای %s

[ctx: placeholder: Group]
en: %s Content Protection
fa_IR: محافظت از محتوای %s

[ctx: placeholder: Group]
en: %s Enrolled Users Count
fa_IR: فقط نمایش %s ثبت‌نام شده

[ctx: placeholder: Group]
en: %s Hierarchy
fa_IR: سلسله مراتب %s

[ctx: placeholder: Group]
en: %s ID
fa_IR: شناسه %s

[ctx: placeholder: Group]
en: %s Info
fa_IR: اطلاعات %s

[ctx: placeholder: Group]
en: %s Leaders
fa_IR: سرگروه‌های %s

[ctx: placeholder: Group]
en: %s List
fa_IR: لیست %s

[ctx: placeholder: Group]
en: %s Materials
fa_IR: اطلاعات تکمیلی %s

[ctx: placeholder: Group]
en: %s Parent
fa_IR: مادر %s

[ctx: placeholder: Group]
en: %s Price
fa_IR: قیمت %s

[ctx: placeholder: Group]
en: %s Price Type
fa_IR: نوع قیمت %s

[ctx: placeholder: Group]
en: %s Published
fa_IR: %s منتشر شد

[ctx: placeholder: Group]
en: %s Published Privately
fa_IR: %s به‌صورت خصوصی منتشر شد

[ctx: placeholder: Group]
en: %s Reverted to Draft
fa_IR: %s به‌عنوان پیش‌نویس برگردانده شد

[ctx: placeholder: Group]
en: %s Scheduled
fa_IR: %s زمان‌بندی شد

[ctx: placeholder: Group]
en: %s Search
fa_IR: جستجوی %s

[ctx: placeholder: Group]
en: %s Table Pagination
fa_IR: صفحه‌بندی جدول %s

[ctx: placeholder: Group]
en: %s Tag
fa_IR: برچسب %s

[ctx: placeholder: Group]
en: %s Tag ID
fa_IR: شناسه برچسب %s

[ctx: placeholder: Group]
en: %s Tag Slug
fa_IR: نامک برچسب %s

[ctx: placeholder: Group]
en: %s Tag base
fa_IR: برچسب پایۀ %s

[ctx: placeholder: Group]
en: %s Tags
fa_IR: برچسب‌های %s

[ctx: placeholder: Group]
en: %s Taxonomies
fa_IR: طبقه‌بندی‌های %s

[ctx: placeholder: Group]
en: %s Title
fa_IR: عنوان %s

[ctx: placeholder: Group]
en: %s URL
fa_IR: آدرس اینترنتی %s

[ctx: placeholder: Group]
en: %s Updated
fa_IR: %s بروزرسانی شد

[ctx: placeholder: Group]
en: %s Users
fa_IR: کاربران %s

[ctx: placeholder: Group]
en: %s page
fa_IR: صفحه %s

[ctx: placeholder: Group]
en: -- No %s --
fa_IR: -- بدون %s --

[ctx: placeholder: Group]
en: Add New %s
fa_IR: افزودن %s جدید

[ctx: placeholder: Group]
en: Add New %s Category
fa_IR: افزودن دسته‌بندی %s

[ctx: placeholder: Group]
en: Add New %s Tag
fa_IR: افزودن برچسب %s جدید

[ctx: placeholder: Group]
en: Add your first %s
fa_IR: اولین %s خود را اضافه کنید

[ctx: placeholder: Group]
en: All %s Categories
fa_IR: همۀ دسته‌بندی‌های %s

[ctx: placeholder: Group]
en: All %s Status
fa_IR: وضعیت کلی %s

[ctx: placeholder: Group]
en: All %s Tags
fa_IR: همۀ برچسب‌های %s

[ctx: placeholder: Group]
en: Any %s
fa_IR: هر %s

[ctx: placeholder: Group]
en: Any content added below is displayed on the main %s page
fa_IR: هر محتوایی که در زیر اضافه شده است، در صفحۀ اصلی %s نمایش داده می‌شود

[ctx: placeholder: Group]
en: Back to %s
fa_IR: بازگشت به %s

[ctx: placeholder: Group]
en: Choose whether to display the %s content table to ALL users or only enrollees
fa_IR: انتخاب کنید که آیا می‌خواهید جدول محتوای این %s را برای همه کاربران نمایش دهید یا فقط به افرادی که ثبت‌نام کرده‌اند

[ctx: placeholder: Group]
en: Closed %s Button URL
fa_IR: آدرس دکمۀ %s بسته

[ctx: placeholder: Group]
en: Closed %s Price
fa_IR: قیمت %s بسته

[ctx: placeholder: Group]
en: Control the LearnDash %s Custom Post Type Options.
fa_IR: گزینه‌های پست تایپ سفارشی %s لرن‌دش را کنترل کنید.

[ctx: placeholder: Group]
en: Creating a %s
fa_IR: ایجاد یک %s

[ctx: placeholder: Group]
en: Edit %s
fa_IR: ویرایش %s

[ctx: placeholder: Group]
en: Edit %s Category
fa_IR: ویرایش دسته‌بندی %s

[ctx: placeholder: Group]
en: Edit %s Tag
fa_IR: ویرایش برچسب %s

[ctx: placeholder: Group]
en: Email %s
fa_IR: %s ایمیل

[ctx: placeholder: Group]
en: Enrolled On (date)
fa_IR: ثبت‌نام شده در (تاریخ)

[ctx: placeholder: Group]
en: Global %s Management & Display Settings
fa_IR: تنظیمات سراسری مدیریت و نمایش %s

[ctx: placeholder: Group]
en: Invalid %1$s ID.
fa_IR: شناسۀ %1$s نامعتبر است.

[ctx: placeholder: Group]
en: Invalid %s ID.
fa_IR: شناسه %s نامعتبر است.

[ctx: placeholder: Group]
en: LearnDash %s Content Protection
fa_IR: محافظت از محتوای %s لرن‌دش

[ctx: placeholder: Group]
en: Manage %s Categories via the Actions dropdown
fa_IR: دسته‌بندی‌های %s را از طریق واکنش‌های کشویی مدیریت کنید

[ctx: placeholder: Group]
en: Manage %s Tags via the Actions dropdown
fa_IR: برچسب‌های %s را از طریق واکنش‌های کشویی مدیریت کنید

[ctx: placeholder: Group]
en: Missing %s IDs.
fa_IR: شناسه‌های %s‌ها وجود ندارند.

[ctx: placeholder: Group]
en: New %s
fa_IR: %s جدید

[ctx: placeholder: Group]
en: New %s Category Name
fa_IR: نام دسته‌بندی %s جدید

[ctx: placeholder: Group]
en: New %s Tag Name
fa_IR: نام برچسب %s جدید

[ctx: placeholder: Group]
en: Next %s
fa_IR: %s بعدی

[ctx: placeholder: Group]
en: Parent %s Category
fa_IR: دسته‌بندی مادر %s

[ctx: placeholder: Group]
en: Parent %s Category:
fa_IR: دسته‌بندی مادر %s:

[ctx: placeholder: Group]
en: Parent %s Tag
fa_IR: برچسب مادر %s

[ctx: placeholder: Group]
en: Parent %s Tag:
fa_IR: برچسب مادر %s:

[ctx: placeholder: Group]
en: Pay Now %s Price
fa_IR: همین الان هزینه %s را بپردازید

[ctx: placeholder: Group]
en: Please login as a %s Administrator
fa_IR: لطفاً به‌عنوان یک مدیر %s وارد شوید

[ctx: placeholder: Group]
en: Previous %s
fa_IR: %s قبلی

[ctx: placeholder: Group]
en: Search %s Categories
fa_IR: جستجوی دسته‌بندی‌های %s

[ctx: placeholder: Group]
en: Search %s Tag
fa_IR: جستجوی برچسب %s

[ctx: placeholder: Group]
en: Search All %s Leaders
fa_IR: جستجوی تمام کاربران %s

[ctx: placeholder: Group]
en: Search All %s Users
fa_IR: جستجوی تمام کاربران %s

[ctx: placeholder: Group]
en: Search Assigned %s Leaders
fa_IR: جستجوی کاربران اختصاص داده شده به %s

[ctx: placeholder: Group]
en: Search Assigned %s Users
fa_IR: جستجوی کاربران اختصاص داده شده به %s

[ctx: placeholder: Group]
en: Search or select a %s…
fa_IR: جستجو یا انتخاب یک %s…

[ctx: placeholder: Group]
en: Select %s
fa_IR: انتخاب %s

[ctx: placeholder: Group]
en: Show %s Content
fa_IR: نمایش محتوای %s

[ctx: placeholder: Group]
en: Show %s Thumbnail
fa_IR: نمایش تصویر بندانگشتی %s

[ctx: placeholder: Group]
en: Subscribe %s Price
fa_IR: قیمت اشتراک در %s

[ctx: placeholder: Group]
en: This shortcode displays the list of %s users are assigned to as users or leaders.
fa_IR: این کدکوتاه لیست تمام کاربران %s‌هایی را نمایش می‌دهد که در آن‌ها عضو هستند یا سرگروه آن‌ها هستند.

[ctx: placeholder: Group]
en: Update %s Category
fa_IR: بروزرسانی دسته‌بندی %s

[ctx: placeholder: Group]
en: Update %s Tag
fa_IR: بروزرسانی برچسب %s

[ctx: placeholder: Group]
en: User %s Status
fa_IR: وضعیت کاربر %s

[ctx: placeholder: Group]
en: User Enrolled in %s
fa_IR: کاربر در %s ثبت‌نام کرد

[ctx: placeholder: Group]
en: Users & %s Documentation (only available in English)
fa_IR: مستندات کاربران و %s‌ها (فقط به زبان انگلیسی در دسترس است)

[ctx: placeholder: Group]
en: View %s
fa_IR: مشاهده %s

[ctx: placeholder: Group Access Date]
en: Since: %1$s (%2$s Access)
fa_IR: تاریخ شروع: %1$s (دسترسی به %2$s)

[ctx: placeholder: Group Leader]
en: %s User Settings
fa_IR: تنظیمات ایمیل کاربری %s

[ctx: placeholder: Group Leader]
en: %s must follow the progression and access rules
fa_IR: %s باید قوانین پیشرفت و دسترسی را دنبال کند

[ctx: placeholder: Group Leader]
en: Controls the %s capabilities.
fa_IR: قابلیت‌های %s را کنترل می‌کند.

[ctx: placeholder: Group Leader, courses]
en: %1$s has access to all %2$s automatically
fa_IR: %1$s به همۀ %2$s بطور خودکار دسترسی دارد

[ctx: placeholder: Group Leader, courses]
en: %1$s has access to enrolled %2$s only
fa_IR: %1$s فقط به %2$sی ثبت‌نام شده دسترسی دارد

[ctx: placeholder: Group Leaders Count]
en: Leaders %d
fa_IR: سرگروه‌ها: %d

[ctx: placeholder: Group Users Count]
en: Users: %d
fa_IR: کاربران: %d

[ctx: placeholder: Group leader]
en: %s can create, manage and delete ANY users on the site.
fa_IR: %s می‌تواند همۀ کاربران سایت را ایجاد، مدیریت و حذف کند.

[ctx: placeholder: Group leader]
en: Allow %s to create and manage users.
fa_IR: به %s اجازه دهید که کاربران را ایجاد و مدیریت کند.

[ctx: placeholder: Group leader, Groups]
en: %1$s can only create, manage, and delete his / her own %2$s only.
fa_IR: %1$s فقط می‌تواند %2$sی متعلق به خودش را ایجاد، مدیریت و حذف کند.

[ctx: placeholder: Group leader, courses]
en: %1$s can create, manage and delete ANY %2$s on the site.
fa_IR: %1$s می‌تواند همۀ %2$sی سایت را ایجاد، مدیریت و حذف کند.

[ctx: placeholder: Group leader, courses]
en: %1$s can only create, manage, and delete his / her own %2$s only.
fa_IR: %1$s فقط می‌تواند %2$sی متعلق به خودش را ایجاد، مدیریت و حذف کند.

[ctx: placeholder: Group leader, courses]
en: %1$s can only manage users within his / her assigned %2$s only.
fa_IR: %1$s فقط می‌تواند کاربران %2$sیی را که با خودش مرتبط هستند ایجاد، مدیریت و حذف کند.

[ctx: placeholder: Group leader, groups]
en: %1$s can create, manage and delete ANY %2$s on the site.
fa_IR: %1$sمی‌تواند همۀ %2$sی سایت را ایجاد، مدیریت و حذف کند.

[ctx: placeholder: Group, Courses]
en: %1$s %2$s
fa_IR: %2$sی %1$s

[ctx: placeholder: Group, Courses]
en: %1$s %2$s Auto-enroll
fa_IR: ثبت‌نام خودکار %2$sی %1$s

[ctx: placeholder: Group, Courses]
en: %1$s %2$s Count
fa_IR: تعداد %2$sی %1$s

[ctx: placeholder: Group, Courses]
en: %1$s %2$s Order
fa_IR: ترتیب %2$sی %1$s

[ctx: placeholder: Group, Group]
en: %1$s ID is required when not used within a %2$s.
fa_IR: شناسۀ %1$s ضروری است وقتیکه با یک %2$s استفاده نشده است.

[ctx: placeholder: Group, Groups]
en: A %1$s can be nested within other %2$s.
fa_IR: یک %1$s می‌تواند به‌صورت تودرتو در %2$s‌ی مختلف استفاده شود.

[ctx: placeholder: Group, lesson]
en: Admin or %1$s leader approval and grading required. The %2$s cannot be completed until the assignment is approved.
fa_IR: تأیید یا نمرۀ مدیر یا سرگروه %1$s لازم است. این %2$s تکمیل نخواهد شد، تا زمانی که تکلیف‌ها تأیید شوند.

[ctx: placeholder: Group, topic]
en: Admin or %1$s leader approval and grading required. The %2$s cannot be completed until the assignment is approved.
fa_IR: تأیید یا نمرۀ مدیر یا سرگروه %1$s لازم است. این %2$s تکمیل نخواهد شد، تا زمانی که تکلیف‌ها تأیید شوند.

[ctx: placeholder: Groups]
en: %s Category base
fa_IR: دسته‌بندی پایۀ %s

[ctx: placeholder: Groups]
en: %s Count
fa_IR: تعداد %s

[ctx: placeholder: Groups]
en: %s Per Page
fa_IR: %s در هر صفحه

[ctx: placeholder: Groups]
en: %s Permalink slug
fa_IR: نامک پیوند یکتای %s

[ctx: placeholder: Groups]
en: %s Tag base
fa_IR: برچسب پایۀ %s

[ctx: placeholder: Groups]
en: %s are public on the front-end
fa_IR: %s در فرانت‌اِند عمومی هستند

[ctx: placeholder: Groups]
en: All %s
fa_IR: همۀ %s

[ctx: placeholder: Groups]
en: Associated %s
fa_IR: %s‌ی مرتبط

[ctx: placeholder: Groups]
en: Back to %s
fa_IR: بازگشت به %s

[ctx: placeholder: Groups]
en: Leader of %s
fa_IR: سرگروه %s

[ctx: placeholder: Groups]
en: Manage %s
fa_IR: مدیریت %s

[ctx: placeholder: Groups]
en: My %s
fa_IR: %s‌ی من

[ctx: placeholder: Groups]
en: No %s found
fa_IR: %s یافت نشد

[ctx: placeholder: Groups]
en: No %s found in Trash
fa_IR: %s در زباله‌دان یافت نشد

[ctx: placeholder: Groups]
en: Search %s
fa_IR: جستجوی %s

[ctx: placeholder: Groups]
en: Search All %s
fa_IR: جستجوی تمام %s

[ctx: placeholder: Groups]
en: Search Enrolled %s
fa_IR: جستجوی %sی ثبت‌نام شده

[ctx: placeholder: Groups]
en: Search Leader %s
fa_IR: جستجوی سرگروه %s

[ctx: placeholder: Groups]
en: User %s
fa_IR: کاربران %s

[ctx: placeholder: Groups]
en: Users & %s
fa_IR: کاربران و %s

[ctx: placeholder: Groups]
en: View %s
fa_IR: مشاهدۀ %s

[ctx: placeholder: Groups Compare Type, Groups Listing link]
en: %1$s of %2$s
fa_IR: %1$s از %2$s

[ctx: placeholder: Groups, Courses]
en: Enrolled %1$s / %2$s
fa_IR: %1$s / %2$s ثبت‌نام شده

[ctx: placeholder: Groups, User Nicename]
en: Filter %1$s by user "%2$s"
fa_IR: فیلتر %s برای کاربر "%2$s"

[ctx: placeholder: Groups, filter Groups by user URL]
en: Total %1$s: %2$s
fa_IR: مجموع %1$s: %2$s

[ctx: placeholder: LD Category label]
en: Select %s
fa_IR: انتخاب %s

[ctx: placeholder: Language directory]
en: All translations are stored into the directory: %s
fa_IR: تمام ترجمه‌ها در این پوشه ذخیره شده‌اند: %s

[ctx: placeholder: Lesson]
en: %s Access Settings
fa_IR: تنظیمات دسترسی به %s

[ctx: placeholder: Lesson]
en: %s Assignment Allow File Deletion.
fa_IR: اجازۀ حذف فایل تکلیف %s.

[ctx: placeholder: Lesson]
en: %s Assignment Points Amount
fa_IR: مقدار امتیازهای تکلیف‌های %s

[ctx: placeholder: Lesson]
en: %s Assignment Points Enabled
fa_IR: امتیازهای تکلیف‌های %s فعال شد

[ctx: placeholder: Lesson]
en: %s Assignment Upload Count Limit.
fa_IR: محدودیت تعداد آپلود تکلیف %s

[ctx: placeholder: Lesson]
en: %s Assignment Uploads Enabled
fa_IR: بارگذاری تکلیف‌های %s فعال شد

[ctx: placeholder: Lesson]
en: %s Categories
fa_IR: دسته‌بندی‌های %s

[ctx: placeholder: Lesson]
en: %s Category
fa_IR: دسته‌بندی %s

[ctx: placeholder: Lesson]
en: %s Category ID
fa_IR: شناسه دسته‌بندی %s

[ctx: placeholder: Lesson]
en: %s Category Selector
fa_IR: انتخاب‌کننده دسته‌بندی %s

[ctx: placeholder: Lesson]
en: %s Category Slug
fa_IR: نامک دسته‌بندی %s

[ctx: placeholder: Lesson]
en: %s Category base
fa_IR: دسته‌بندی پایۀ %s

[ctx: placeholder: Lesson]
en: %s Custom Post Type Options
fa_IR: گزینه‌های پست تایپ سفارشی %s

[ctx: placeholder: Lesson]
en: %s ID
fa_IR: شناسه %s

[ctx: placeholder: Lesson]
en: %s List
fa_IR: لیست %s

[ctx: placeholder: Lesson]
en: %s Materials
fa_IR: اطلاعات تکمیلی %s

[ctx: placeholder: Lesson]
en: %s Published
fa_IR: %s منتشر شد

[ctx: placeholder: Lesson]
en: %s Published Privately
fa_IR: %s به‌صورت خصوصی منتشر شد

[ctx: placeholder: Lesson]
en: %s Required
fa_IR: %s ضروری است

[ctx: placeholder: Lesson]
en: %s Reverted to Draft
fa_IR: %s به‌عنوان پیش‌نویس برگردانده شد

[ctx: placeholder: Lesson]
en: %s Scheduled
fa_IR: %s زمان‌بندی شد

[ctx: placeholder: Lesson]
en: %s Search
fa_IR: جستجوی %s

[ctx: placeholder: Lesson]
en: %s Tag
fa_IR: برچسب %s

[ctx: placeholder: Lesson]
en: %s Tag ID
fa_IR: شناسه برچسب %s

[ctx: placeholder: Lesson]
en: %s Tag Slug
fa_IR: نامک برچسب %s

[ctx: placeholder: Lesson]
en: %s Tag base
fa_IR: برچسب پایۀ %s

[ctx: placeholder: Lesson]
en: %s Tags
fa_IR: برچسب‌های %s

[ctx: placeholder: Lesson]
en: %s Taxonomies
fa_IR: طبقه‌بندی‌ها %s

[ctx: placeholder: Lesson]
en: %s Time Enabled
fa_IR: زمان %s فعال شد

[ctx: placeholder: Lesson]
en: %s Timer Amount.
fa_IR: مقدار زمان‌سنج %s.

[ctx: placeholder: Lesson]
en: %s Updated
fa_IR: %s بروزرسانی شد

[ctx: placeholder: Lesson]
en: %s Video Auto-complete
fa_IR: تکمیل خودکار ویدئوی %s

[ctx: placeholder: Lesson]
en: %s Video Autostart
fa_IR: شروع خودکار ویدئوی %s

[ctx: placeholder: Lesson]
en: %s Video Controls Display. YouTube and local videos only
fa_IR: کنترل‌های نمایش ویدئوی %s فقط برای ویدئوهای یوتیوبی و محلی در دسترس است

[ctx: placeholder: Lesson]
en: %s Video Progression Eabled
fa_IR: پیشرفت ویدئو %s فعال شد

[ctx: placeholder: Lesson]
en: %s Video Progression URL
fa_IR: آدرس پیشرفت ویدئو %s

[ctx: placeholder: Lesson]
en: %s Video Show Mark Complete Button
fa_IR: دکمۀ "علامت تکمیل‌شده بزنید" برای نمایش ویدئوی %s

[ctx: placeholder: Lesson]
en: %s Video Shown before or after sub-steps
fa_IR: ویدئوی %s قبل یا بعد از تکمیل زیرمرحله‌ها نمایش داده می‌شود

[ctx: placeholder: Lesson]
en: %s auto-completion
fa_IR: تکمیل خودکار %s

[ctx: placeholder: Lesson]
en: %s page
fa_IR: صفحه %s

[ctx: placeholder: Lesson]
en: -- No %s --
fa_IR: -- بدون %s --

[ctx: placeholder: Lesson]
en: -- Select a %s --
fa_IR: -- یک %s انتخاب کنید --

[ctx: placeholder: Lesson]
en: Add %1$s
fa_IR: افزودن %1$s

[ctx: placeholder: Lesson]
en: Add New
fa_IR: افزودن جدید

[ctx: placeholder: Lesson]
en: Add New %s
fa_IR: افزودن %s جدید

[ctx: placeholder: Lesson]
en: Add New %s Category
fa_IR: افزودن دسته‌بندی %s

[ctx: placeholder: Lesson]
en: Add New %s Tag
fa_IR: افزودن برچسب %s جدید

[ctx: placeholder: Lesson]
en: Add your first %s
fa_IR: اولین %s خود را اضافه کنید

[ctx: placeholder: Lesson]
en: All %s Categories
fa_IR: همۀ دسته‌بندی‌های %s

[ctx: placeholder: Lesson]
en: All %s Tags
fa_IR: همۀ برچسب‌های %s

[ctx: placeholder: Lesson]
en: Any content added below is displayed on the %s page
fa_IR: همۀ محتوای اضافه شده در زیر در صفحه %s نمایش داده می‌شود

[ctx: placeholder: Lesson]
en: Assigned %s
fa_IR: %s اختصاص داده شده

[ctx: placeholder: Lesson]
en: Associate with a %s.
fa_IR: با یک %s مرتبط کنید.

[ctx: placeholder: Lesson]
en: Associated %s
fa_IR: %s‌ مرتبط

[ctx: placeholder: Lesson]
en: Back to %s
fa_IR: بازگشت به %s

[ctx: placeholder: Lesson]
en: Cannot be enabled while %s timer or Assignments are enabled
fa_IR: در حالی که زمان‌سنج یا تکلیف‌های %s فعال هستند، امکان فعالسازی وجود ندارد

[ctx: placeholder: Lesson]
en: Cannot be enabled while %s timer or Video progression are enabled
fa_IR: در حالی که زمان‌سنج یا پیشرفت ویدئو %s فعال هستند، امکان فعالسازی وجود ندارد

[ctx: placeholder: Lesson]
en: Click the '+' to add a new %s
fa_IR: برای افزودن %s جدید، روی '+' کلیک کنید

[ctx: placeholder: Lesson]
en: Custom %s Order
fa_IR: ترتیب سفارشی %s

[ctx: placeholder: Lesson]
en: Disable %s Progression
fa_IR: غیرفعال کردن پیشرفت %s

[ctx: placeholder: Lesson]
en: Edit %s
fa_IR: ویرایش %s

[ctx: placeholder: Lesson]
en: Edit %s Category
fa_IR: ویرایش دسته‌بندی %s

[ctx: placeholder: Lesson]
en: Edit %s Settings (new window)
fa_IR: ویرایش تنظیمات %s (پنجره جدید)

[ctx: placeholder: Lesson]
en: Edit %s Tag
fa_IR: ویرایش برچسب %s

[ctx: placeholder: Lesson]
en: Enter %s per page value. Set to zero for no paging
fa_IR: تعداد %s در هر صفحه را وارد کنید. اگر می‌خواهید صفحه‌بندی نشود، مقدار 0 را وارد کنید

[ctx: placeholder: Lesson]
en: Essay %s
fa_IR: %s سوال تشریحی

[ctx: placeholder: Lesson]
en: Expand %s
fa_IR: بازکردن %s

[ctx: placeholder: Lesson]
en: Filter by %s ID
fa_IR: فیلتر بر اساس شناسه %s

[ctx: placeholder: Lesson]
en: Forced %s Timer
fa_IR: زمان‌سنج اجباری %s

[ctx: placeholder: Lesson]
en: LearnDash %s Settings
fa_IR: تنطیمات %s

[ctx: placeholder: Lesson]
en: Make %s Visible on Specific Date
fa_IR: %s در یک تاریخ خاص بعد از ثبت‌نام قابل مشاهده باشد

[ctx: placeholder: Lesson]
en: Make %s visible ____ days after sign-up
fa_IR: %s به مدت ____ روز بعد از ثبت‌نام قابل مشاهده باشد

[ctx: placeholder: Lesson]
en: Manage %s Categories via the Actions dropdown
fa_IR: دسته‌بندی‌های %s‌ها را از طریق واکنش‌های کشویی مدیریت کنید

[ctx: placeholder: Lesson]
en: Manage %s Tags via the Actions dropdown
fa_IR: برچسب‌های %s‌ها را از طریق واکنش‌های کشویی مدیریت کنید

[ctx: placeholder: Lesson]
en: Minimum time a user has to spend on %s page before it can be marked complete. Examples: 40 (for 40 seconds), 20s, 45sec, 2m 30s, 2min 30sec, 1h 5m 10s, 1hr 5min 10sec
fa_IR: حداقل زمانی که یک کاربر باید بر روی صفحه %s بماند تا بتواند علامت‌گذاری کند. مثال‌ها: 40 (برای 40 ثانیه) و نمونه‌های دیگر به این شکل‌ها 20s یا 45sec یا 2m 30s یا 2min 30sec یا 1h 5m 10s یا 1hr 5min 10sec

[ctx: placeholder: Lesson]
en: Move %s
fa_IR: انتقال %s

[ctx: placeholder: Lesson]
en: New %1$s
fa_IR: %1$s جدید

[ctx: placeholder: Lesson]
en: New %s
fa_IR: %s جدید

[ctx: placeholder: Lesson]
en: New %s Category Name
fa_IR: نام دسته‌بندی %s جدید

[ctx: placeholder: Lesson]
en: New %s Tag Name
fa_IR: نام برچسب %s جدید

[ctx: placeholder: Lesson]
en: Next %s
fa_IR: %s بعدی

[ctx: placeholder: Lesson]
en: Options for %s materials
fa_IR: گزینه‌هایی برای اطلاعات تکمیلی %s

[ctx: placeholder: Lesson]
en: Parent %s Category
fa_IR: دسته‌بندی مادر %s

[ctx: placeholder: Lesson]
en: Parent %s Category:
fa_IR: دسته‌بندی مادر %s:

[ctx: placeholder: Lesson]
en: Parent %s Tag
fa_IR: برچسب مادر %s

[ctx: placeholder: Lesson]
en: Parent %s Tag:
fa_IR: برچسب مادر %s:

[ctx: placeholder: Lesson]
en: Previous %s
fa_IR: %s قبلی

[ctx: placeholder: Lesson]
en: Sample %s
fa_IR: %s نمونه

[ctx: placeholder: Lesson]
en: Search %s Categories
fa_IR: جستجو در دسته‌بندی‌های %s

[ctx: placeholder: Lesson]
en: Search %s Tag
fa_IR: جستجو در برچسب %s

[ctx: placeholder: Lesson]
en: Search or select a %s
fa_IR: یک %s جستجو یا انتخاب کنید

[ctx: placeholder: Lesson]
en: Search or select a %s…
fa_IR: جستجو یا انتخاب یک %s…

[ctx: placeholder: Lesson]
en: Select %s
fa_IR: انتخاب %s

[ctx: placeholder: Lesson]
en: Select a %s
fa_IR: یک %s انتخاب کنید

[ctx: placeholder: Lesson]
en: Show %s Content
fa_IR: نمایش محتوای %s

[ctx: placeholder: Lesson]
en: Show %s Thumbnail
fa_IR: نمایش تصویر بندانگشتی %s

[ctx: placeholder: Lesson]
en: Sort %s By
fa_IR: مرتب‌سازی %s بر اساس

[ctx: placeholder: Lesson]
en: Sort %s Direction
fa_IR: مرتب‌سازی %s در جهت

[ctx: placeholder: Lesson]
en: Start by adding a %s.
fa_IR: با افزودن %s شروع کنید.

[ctx: placeholder: Lesson]
en: The %s cannot be marked as completed until the set time has elapsed.
fa_IR: %s به‌عنوان تکمیل‌شده علامت‌گذاری نخواهد شد، تا وقتیکه زمان تعیین شده به پایان برسد.

[ctx: placeholder: Lesson]
en: The video will be shown and must be fully watched before the user can access the %s’s associated steps.
fa_IR: قبل از اینکه کاربر بتواند به مراحل مرتبط با %s دسترسی پیدا کند، این ویدئو نمایش داده می‌شود و باید کاملاً تماشا شود.

[ctx: placeholder: Lesson]
en: Update %s Category
fa_IR: بروزرسانی دسته‌بندی %s

[ctx: placeholder: Lesson]
en: Update %s Tag
fa_IR: بروزرسانی برچسب %s

[ctx: placeholder: Lesson]
en: View %s
fa_IR: مشاهده %s

[ctx: placeholder: Lesson]
en: View %s (new window)
fa_IR: مشاهده %s (پنجره جدید)

[ctx: placeholder: Lesson URL]
en: Please go back and complete the previous %s.
fa_IR: لطفاً به %s قبلی برگردید و آن را تکمیل کنید.

[ctx: placeholder: Lesson, Lesson]
en: The video will be visible after the user has completed the %1$s’s associated steps. The full video must be watched in order to complete the %2$s.
fa_IR: بعد از اینکه کاربر مراحل مرتبط با %1$s را تکمیل کند، این ویدئو قابل مشاهده خواهد بود. برای تکمیل شدن %2$s این ویدئوی باید بطور کامل تماشا شود.

[ctx: placeholder: Lesson, Quizzes]
en: Drop %1$s %2$s Here
fa_IR: %2$s‌ی %1$s را در اینجا رها کنید

[ctx: placeholder: Lesson, Topic]
en: %1$s and %2$s Order
fa_IR: ترتیب %1$s و %2$s

[ctx: placeholder: Lesson, Topic]
en: Search or select a %1$s or %2$s…
fa_IR: یک %1$s یا %2$s جستجو یا انتخاب کنید…

[ctx: placeholder: Lesson, Topic]
en: Select a %1$s or %2$s
fa_IR: یک %1$s یا %2$s انتخاب کنید

[ctx: placeholder: Lesson, Topic, Quiz, Course.]
en: Manage all %1$s, %2$s, and %3$s associations within the %4$s Builder.
fa_IR: ارتباط %1$s و %2$s و %3$s را با %4$s‌ساز مدیریت کنید.

[ctx: placeholder: Lesson, Topics]
en: Drop %1$s %2$s Here
fa_IR: %2$s‌ی %1$s را در اینجا رها کنید

[ctx: placeholder: Lessons]
en: %s Category base
fa_IR: دسته‌بندی پایۀ %s

[ctx: placeholder: Lessons]
en: %s Count
fa_IR: تعداد %s

[ctx: placeholder: Lessons]
en: %s Documentation
fa_IR: مستندات %s

[ctx: placeholder: Lessons]
en: %s Documentation (only available in English)
fa_IR: مستندات %s (فقط به زبان انگلیسی در دسترس است)

[ctx: placeholder: Lessons]
en: %s Per Page
fa_IR: %s در هر صفحه

[ctx: placeholder: Lessons]
en: %s Permalink slug
fa_IR: نامک پیوند یکتای %s

[ctx: placeholder: Lessons]
en: %s Release Schedule
fa_IR: زمان‌بندی انتشار %s

[ctx: placeholder: Lessons]
en: %s Tag base
fa_IR: برچسب پایۀ %s

[ctx: placeholder: Lessons]
en: All %s
fa_IR: همۀ %s

[ctx: placeholder: Lessons]
en: Back to %s
fa_IR: بازگشت به %s

[ctx: placeholder: Lessons]
en: Control options specific to the %s post type
fa_IR: گزینه‌های دقیق برای پست تایپ %s را کنترل کنید

[ctx: placeholder: Lessons]
en: Control which taxonomies can be used to better organize your LearnDash %s.
fa_IR: کنترل کنید که کدام یک از طبقه‌بندی‌ها برای سازماندهی بهتر می‌توانند در %s لرن‌دش استفاده شوند.

[ctx: placeholder: Lessons]
en: Custom %s Per Page
fa_IR: تعداد سفارشی %s در هر صفحه

[ctx: placeholder: Lessons]
en: Drop %1$s here
fa_IR: %1$s را در اینجا رها کنید

[ctx: placeholder: Lessons]
en: Drop %s Here
fa_IR: %s را در اینجا رها کنید

[ctx: placeholder: Lessons]
en: Include %s only if user is enrolled.
fa_IR: فقط زمانی %s اضافه شوند که کاربر ثبت‌نام کرده باشد.

[ctx: placeholder: Lessons]
en: Include %s only if user is logged in.
fa_IR: فقط زمانی %s نمایش داده شوند که کاربر وارد شده است.

[ctx: placeholder: Lessons]
en: No %s found
fa_IR: %s یافت نشد

[ctx: placeholder: Lessons]
en: No %s found in Trash
fa_IR: %s در زباله‌دان یافت نشد

[ctx: placeholder: Lessons]
en: Search %s
fa_IR: جستجوی %s

[ctx: placeholder: Lessons]
en: View %s
fa_IR: مشاهدۀ %s

[ctx: placeholder: Lessons]
en: You don't have any %s yet
fa_IR: شما هنوز %sیتان را ایجاد نکرده‌اید

[ctx: placeholder: Lessons per page]
en: %s per page
fa_IR: %s  در هر صفحه

[ctx: placeholder: Link to Bootcamp page]
en: Go to the LearnDash %s
fa_IR: به %s لرن‌دش بروید

[ctx: placeholder: Link to Data Upgrade page]
en: The Data Upgrade %s must be run to enable the following settings.
fa_IR: ارتقاء داده‌های %s باید اجرا شود تا تنظیمات زیر فعال شوند.

[ctx: placeholder: Link to Registration article.]
en: When active the LearnDash templates will be used for user login and %s pages.
fa_IR: وقتی لرن‌دش را فعال می‌کنید، الگوهای لرن‌دش برای ورود کاربر و صفحات %s به‌کار گرفته خواهند شد.

[ctx: placeholder: PHP file upload size]
en: Default maximum file size supported is: %s
fa_IR: حداکثر اندازه پیش‌فرض پشتیبانی شده %s است

[ctx: placeholder: PHP file upload size]
en: Enter maximim file upload size. Example: 100KB, 2M, 2MB, 1G. Maximum upload file size: %s
fa_IR: حداکثر حجم فایل آپلودری را وارد کنید به طور مثال: 100KB یا 2M یا 2MB یا 1G - حداکثر حجم فایل آپلودی: %s

[ctx: placeholder: PHP file upload size]
en: Maximum upload file size: %s
fa_IR: حداکثر حجم فایل آپلودی: %s

[ctx: placeholder: Page X of Y]
en: Page %1$s of %2$s
fa_IR: صفحۀ %1$s از %2$s

[ctx: placeholder: PayPal Purchase price, Stripe Currency]
en: PayPal: %1$s %2$s
fa_IR: پی‌پال: %1$s %2$s

[ctx: placeholder: Points label]
en: %s: Not Enabled
fa_IR: %s: فعال نشده

[ctx: placeholder: Post Name]
en: %s Published
fa_IR: %s منتشر شد

[ctx: placeholder: Post Name]
en: %s Published Privately
fa_IR: %s به‌صورت خصوصی منتشر شد

[ctx: placeholder: Post Name]
en: %s Reverted to Draft
fa_IR: %s  به‌عنوان پیش‌نویس برگردانده شد

[ctx: placeholder: Post Name]
en: %s Scheduled
fa_IR: %s زمان‌بندی شد

[ctx: placeholder: Post Name]
en: %s Updated
fa_IR: %s  بروزرسانی شد

[ctx: placeholder: Post Name]
en: Add New %s
fa_IR: افزودن %s جدید

[ctx: placeholder: Post Name]
en: Edit %s
fa_IR: ویرایش %s

[ctx: placeholder: Post Name]
en: New %s
fa_IR: %s جدید

[ctx: placeholder: Post Name]
en: No %s found
fa_IR: %s یافت نشد

[ctx: placeholder: Post Name]
en: No %s found in Trash
fa_IR: %s در زباله‌دان یافت نشد

[ctx: placeholder: Post Name]
en: Parent %s
fa_IR: %s مادر

[ctx: placeholder: Post Name]
en: Search %s
fa_IR: جستجوی %s

[ctx: placeholder: Post Name]
en: View %s
fa_IR: مشاهده %s

[ctx: placeholder: Post Type Plural label]
en: Back to %s
fa_IR: بازگشت به %s

[ctx: placeholder: Post Type Singlular Label]
en: %s draft updated.
fa_IR: %s پیش‌نویس بروزرسانی شد.

[ctx: placeholder: Post Type Singlular Label]
en: %s published.
fa_IR: %s منتشر شد.

[ctx: placeholder: Post Type Singlular Label]
en: %s saved.
fa_IR: %s ذخیره شد.

[ctx: placeholder: Post Type Singlular Label]
en: %s submitted.
fa_IR: %s ثبت شد.

[ctx: placeholder: Post Type Singlular Label]
en: %s updated.
fa_IR: %s بروزرسانی شد.

[ctx: placeholder: Post Type Singlular Label, scheduled date]
en: %1$s scheduled for: %2$s.
fa_IR: %1$s برای %2$s زمان‌بندی‌شد.

[ctx: placeholder: Post Type Singular Label, Revision Title]
en: %1$s restored to revision from %2$s.
fa_IR: %1$s برای بازبینی %2$s بازگردانده شد.

[ctx: placeholder: Post Type Singular label]
en: %s page
fa_IR: صفحه %s

[ctx: placeholder: Post Type Singular label]
en: Back to %s
fa_IR: بازگشت به %s

[ctx: placeholder: Post Type Singular label]
en: Next %s
fa_IR: %s بعدی

[ctx: placeholder: Post Type Singular label]
en: Previous %s
fa_IR: %s قبلی

[ctx: placeholder: Post Type singular name]
en: Filter by %s
fa_IR: فیلتر بر اساس %s

[ctx: placeholder: Post Type slug]
en: %s page
fa_IR: صفحه %s

[ctx: placeholder: Post Type slug]
en: Back to %s
fa_IR: بازگشت به %s

[ctx: placeholder: Post Type slug]
en: Next %s
fa_IR: %s بعدی

[ctx: placeholder: Post Type slug]
en: Previous %s
fa_IR: %s قبلی

[ctx: placeholder: Post title]
en: Edit "%s"
fa_IR: ویرایش "%s"

[ctx: placeholder: Post title]
en: Filter listing by "%s"
fa_IR: فیلتر لیست بر اساس "%s"

[ctx: placeholder: Post title]
en: View "%s"
fa_IR: مشاهدۀ "%s"

[ctx: placeholder: Post type plural label]
en: Apply to sub-%s
fa_IR: اعمال بر روی زیر-%s

[ctx: placeholder: Post type plural label]
en: Do not apply to sub-%s
fa_IR: بر روی زیر%s اعمال نکن

[ctx: placeholder: Post type plural label]
en: Sub-%s
fa_IR: زیر%s

[ctx: placeholder: ProQuiz Question ID]
en: ProQuestion ID [%d] Model not found.
fa_IR: مدل شناسه [%d] سوال پیشرفته یافت نشد.

[ctx: placeholder: ProQuiz Question ID, ProQuiz Quiz ID]
en: ProQuestion ID [%1$d] ProQuiz ID Model not found [%2$d].
fa_IR: سوال پیشرفته با شناسۀ [%1$d] از مدل آزمون پیشرفته با شناسه [%2$d] یافت نشد.

[ctx: placeholder: ProQuiz Question ID, ProQuiz Quiz ID]
en: ProQuestion ID [%1$d] ProQuiz ID empty [%2$d].
fa_IR: سوال پیشرفته با شناسۀ [%1$d] از آزمون پیشرفته با شناسه [%2$d] خالی است.

[ctx: placeholder: Profile Search Prompt Label]
en: Show %s Search Field
fa_IR: نمایش فیلد جستجوی %s

[ctx: placeholder: Progress percentage]
en: %s%% Complete
fa_IR: %s%% تکمیل‌شده

[ctx: placeholder: Question]
en: %s Categories
fa_IR: دسته‌بندی‌های %s

[ctx: placeholder: Question]
en: %s Category
fa_IR: دسته‌بندی %s

[ctx: placeholder: Question]
en: %s Completion
fa_IR: تکمیل %s

[ctx: placeholder: Question]
en: %s Custom Post Type Options
fa_IR: گزینه‌های پست تایپ سفارشی %s

[ctx: placeholder: Question]
en: %s Display
fa_IR: نمایش %s

[ctx: placeholder: Question]
en: %s ID
fa_IR: شناسه %s

[ctx: placeholder: Question]
en: %s Numbering
fa_IR: شماره گذاری %s

[ctx: placeholder: Question]
en: %s Overview Table
fa_IR: جدول کلی %s

[ctx: placeholder: Question]
en: %s Position
fa_IR: موقعیت %s

[ctx: placeholder: Question]
en: %s Published
fa_IR: %s منتشر شد

[ctx: placeholder: Question]
en: %s Published Privately
fa_IR: %s به‌صورت خصوصی منتشر شد

[ctx: placeholder: Question]
en: %s Reverted to Draft
fa_IR: %s به‌عنوان پیش‌نویس برگردانده شد

[ctx: placeholder: Question]
en: %s Scheduled
fa_IR: %s زمان‌بندی شد

[ctx: placeholder: Question]
en: %s Tag
fa_IR: برچسب %s

[ctx: placeholder: Question]
en: %s Tags
fa_IR: برچسب‌های %s

[ctx: placeholder: Question]
en: %s Taxonomies
fa_IR: طبقه‌بندی‌ها %s

[ctx: placeholder: Question]
en: %s Type
fa_IR: انواع %s‌ها

[ctx: placeholder: Question]
en: %s Types
fa_IR: انواع %s‌ها

[ctx: placeholder: Question]
en: %s Updated
fa_IR: %s بروزرسانی شد

[ctx: placeholder: Question]
en: %s categories cannot be disabled.
fa_IR: دسته‌بندی‌های %s نمی‌توانند غیرفعال شوند.

[ctx: placeholder: Question]
en: %s not found
fa_IR: %s یافت نشد

[ctx: placeholder: Question]
en: %s page
fa_IR: صفحه %s

[ctx: placeholder: Question]
en: %s templates
fa_IR: الگوهای %s

[ctx: placeholder: Question]
en: Add %1$s
fa_IR: افزودن %1$s

[ctx: placeholder: Question]
en: Add %s
fa_IR: افزودن %s

[ctx: placeholder: Question]
en: Add New
fa_IR: افزودن جدید

[ctx: placeholder: Question]
en: Add New %s
fa_IR: افزودن %s جدید

[ctx: placeholder: Question]
en: Add New %s Category
fa_IR: افزودن دسته‌بندی %s

[ctx: placeholder: Question]
en: Add New %s Tag
fa_IR: افزودن برچسب %s جدید

[ctx: placeholder: Question]
en: Add your first %s
fa_IR: اولین %s خود را اضافه کنید

[ctx: placeholder: Question]
en: Additional %s Options
fa_IR: گزینه‌های %s اضافی

[ctx: placeholder: Question]
en: All %s Categories
fa_IR: همۀ دسته‌بندی‌های %s

[ctx: placeholder: Question]
en: All %s Tags
fa_IR: همۀ برچسب‌های %s

[ctx: placeholder: Question]
en: All %s Types
fa_IR: همۀ انواع %s‌ها

[ctx: placeholder: Question]
en: Any enabled elements below will be displayed in each %s
fa_IR: هر المان فعال زیر در هر %s نمایش داده خواهد شد

[ctx: placeholder: Question]
en: Back to %s
fa_IR: بازگشت به %s

[ctx: placeholder: Question]
en: Backend %s Widget
fa_IR: ابزارک %s بک‌اِند

[ctx: placeholder: Question]
en: Click the '+' to add a new %s
fa_IR: برای افزودن %s جدید، روی '+' کلیک کنید

[ctx: placeholder: Question]
en: Could not update the %s.
fa_IR: این %s را نمی‌توانید بروزرسانی نمایید.

[ctx: placeholder: Question]
en: Custom %s Ordering
fa_IR: ترتیب سفارشی %s

[ctx: placeholder: Question]
en: Display the score achieved for each %s Category
fa_IR: نمایش نمرۀ به‌دست‌آمده برای هر دسته‌بندی %s

[ctx: placeholder: Question]
en: Drop %1$s here
fa_IR: %1$s را در اینجا رها کنید

[ctx: placeholder: Question]
en: Edit %s
fa_IR: ویرایش %s

[ctx: placeholder: Question]
en: Edit %s Category
fa_IR: ویرایش دسته‌بندی %s

[ctx: placeholder: Question]
en: Edit %s Tag
fa_IR: ویرایش برچسب %s

[ctx: placeholder: Question]
en: Global %s Management & Display Settings
fa_IR: تنظیمات مدیریت و نمایش سراسری %s

[ctx: placeholder: Question]
en: Invalid %s Type.
fa_IR: نوع %s نامعتبر است.

[ctx: placeholder: Question]
en: LearnDash %s Settings
fa_IR: تنطیمات %s

[ctx: placeholder: Question]
en: Manage %s templates. Select a template then update the title or delete.
fa_IR: الگوهای %s را مدیریت کنید. یک الگو انتخاب کنید سپس عنوان را آپدیت یا حذف کنید.

[ctx: placeholder: Question]
en: New %1$s
fa_IR: %1$s جدید

[ctx: placeholder: Question]
en: New %s
fa_IR: %s جدید

[ctx: placeholder: Question]
en: New %s Category Name
fa_IR: نام دسته‌بندی %s جدید

[ctx: placeholder: Question]
en: New %s Tag Name
fa_IR: نام برچسب %s جدید

[ctx: placeholder: Question]
en: Next %s
fa_IR: %s بعدی

[ctx: placeholder: Question]
en: Parent %s Category
fa_IR: دسته‌بندی مادر %s

[ctx: placeholder: Question]
en: Parent %s Category:
fa_IR: دسته‌بندی مادر %s:

[ctx: placeholder: Question]
en: Parent %s Tag
fa_IR: برچسب مادر %s

[ctx: placeholder: Question]
en: Parent %s Tag:
fa_IR: برچسب مادر %s:

[ctx: placeholder: Question]
en: Previous %s
fa_IR: %s قبلی

[ctx: placeholder: Question]
en: Search %s Categories
fa_IR: جستجو در دسته‌بندی‌های %s

[ctx: placeholder: Question]
en: Search %s Tag
fa_IR: جستجو در برچسب %s

[ctx: placeholder: Question]
en: Skip %s
fa_IR: رد کردن %s

[ctx: placeholder: Question]
en: The collection of %s answers.
fa_IR: مجموعه پاسخ‌های %s‌ها.

[ctx: placeholder: Question]
en: Update %s Category
fa_IR: بروزرسانی دسته‌بندی %s

[ctx: placeholder: Question]
en: Update %s Tag
fa_IR: بروزرسانی برچسب %s

[ctx: placeholder: Question]
en: View %s
fa_IR: مشاهده %s

[ctx: placeholder: Question Category Deleted]
en: %s Category Deleted
fa_IR: دسته‌بندی %s حذف شد

[ctx: placeholder: Question Title]
en: Revert: %s
fa_IR: برگشت: %s

[ctx: placeholder: Question Type]
en: Filter listing by %s type
fa_IR: فیلتر لیست بر اساس نوع %s

[ctx: placeholder: Question label]
en: Could not delete the %s.
fa_IR: این %s را نمی‌توانید حذف کنید.

[ctx: placeholder: Question, Quiz]
en: Associate this %1$s with a %2$s.
fa_IR: این %1$s را با یک %2$s مرتبط کنید.

[ctx: placeholder: Questions]
en: %s  Documentation (only available in English)
fa_IR: مستندات %s (فقط به زبان انگلیسی در دسترس است)

[ctx: placeholder: Questions]
en: %s displayed
fa_IR: %s‌ نمایش داده شده

[ctx: placeholder: Questions]
en: %s sorted
fa_IR: %s مرتب شده

[ctx: placeholder: Questions]
en: Add %1$s
fa_IR: افزودن %1$s

[ctx: placeholder: Questions]
en: All %s
fa_IR: همۀ %s

[ctx: placeholder: Questions]
en: All %s required to complete
fa_IR: همۀ %s باید تکمیل شوند

[ctx: placeholder: Questions]
en: An overview table will be shown for all %s.
fa_IR: یک جدول بررسی اجمالی برای همه %s نمایش داده خواهد شد.

[ctx: placeholder: Questions]
en: Back to %s
fa_IR: بازگشت به %s

[ctx: placeholder: Questions]
en: Control the LearnDash %s Custom Post Type Options.
fa_IR: گزینه‌های پست تایپ سفارشی %s لرن‌دش را کنترل کنید.

[ctx: placeholder: Questions]
en: Data Upgrade ProQuiz %s
fa_IR: داده‌های ارتقای %s آزمون‌ها

[ctx: placeholder: Questions]
en: Drop %s Here
fa_IR: %s را در اینجا رها کنید

[ctx: placeholder: Questions]
en: Manage %s in builder
fa_IR: مدیریت %s در دوره‌ساز

[ctx: placeholder: Questions]
en: No %s found
fa_IR: %s یافت نشد

[ctx: placeholder: Questions]
en: No %s found in Trash
fa_IR: %s در زباله‌دان یافت نشد

[ctx: placeholder: Questions]
en: No associated %s
fa_IR: هیچ %s مرتبطی وجود ندارد

[ctx: placeholder: Questions]
en: Search %s
fa_IR: جستجوی %s

[ctx: placeholder: Questions]
en: The number of correctly answered %s is NOT displayed on the Results page.
fa_IR: تعداد %sیی که درست پاسخ داده شده‌اند، در صفحه نتایج نمایش داده نمی‌شود.

[ctx: placeholder: Questions]
en: View %s
fa_IR: مشاهدۀ %s

[ctx: placeholder: Questions]
en: View %s Button
fa_IR: دکمه مشاهده %s

[ctx: placeholder: Questions]
en: You don't have any %s yet
fa_IR: شما هنوز %sیتان را ایجاد نکرده‌اید

[ctx: placeholder: Questions label, number of questions]
en: Total %1$s: %2$s
fa_IR: مجموع %1$s: %2$s

[ctx: placeholder: Quiz]
en: %s Access Settings
fa_IR: تنظیمات دسترسی به %s

[ctx: placeholder: Quiz]
en: %s Attempts
fa_IR: تلاش‌های %s

[ctx: placeholder: Quiz]
en: %s Builder
fa_IR: %s‌ساز

[ctx: placeholder: Quiz]
en: %s Builder Interface
fa_IR: رابط %s‌ساز

[ctx: placeholder: Quiz]
en: %s Categories
fa_IR: دسته‌بندی‌های %s

[ctx: placeholder: Quiz]
en: %s Category
fa_IR: دسته‌بندی %s

[ctx: placeholder: Quiz]
en: %s Category ID
fa_IR: شناسه دسته‌بندی %s

[ctx: placeholder: Quiz]
en: %s Category Selector
fa_IR: انتخاب‌کننده دسته‌بندی %s

[ctx: placeholder: Quiz]
en: %s Category Slug
fa_IR: نامک دسته‌بندی %s

[ctx: placeholder: Quiz]
en: %s Category base
fa_IR: دسته‌بندی پایۀ %s

[ctx: placeholder: Quiz]
en: %s Certificate
fa_IR: گواهینامه %s

[ctx: placeholder: Quiz]
en: %s Complete
fa_IR: %s تکمیل‌شده

[ctx: placeholder: Quiz]
en: %s Custom Post Type Options
fa_IR: گزینه‌های پست تایپ سفارشی %s

[ctx: placeholder: Quiz]
en: %s Email Settings
fa_IR: تنظیمات ایمیل %s

[ctx: placeholder: Quiz]
en: %s ID
fa_IR: شناسه %s

[ctx: placeholder: Quiz]
en: %s ID.
fa_IR: شناسه %s.

[ctx: placeholder: Quiz]
en: %s Import/Export
fa_IR: درون‌ریزی/برون‌بری %s

[ctx: placeholder: Quiz]
en: %s Info
fa_IR: اطلاعات %s

[ctx: placeholder: Quiz]
en: %s List
fa_IR: لیست %s

[ctx: placeholder: Quiz]
en: %s Materials
fa_IR: اطلاعات تکمیلی %s

[ctx: placeholder: Quiz]
en: %s Options
fa_IR: گزینه‌های %s

[ctx: placeholder: Quiz]
en: %s Prerequisites
fa_IR: پیش‌نیازهای %s

[ctx: placeholder: Quiz]
en: %s Published
fa_IR: %s منتشر شد

[ctx: placeholder: Quiz]
en: %s Published Privately
fa_IR: %s به‌صورت خصوصی منتشر شد

[ctx: placeholder: Quiz]
en: %s Required
fa_IR: %s ضروری است

[ctx: placeholder: Quiz]
en: %s Reverted to Draft
fa_IR: %s به‌عنوان پیش‌نویس برگردانده شد

[ctx: placeholder: Quiz]
en: %s Scheduled
fa_IR: %s زمان‌بندی شد

[ctx: placeholder: Quiz]
en: %s Search
fa_IR: جستجوی %s

[ctx: placeholder: Quiz]
en: %s Statistics
fa_IR: آمار %s

[ctx: placeholder: Quiz]
en: %s Summary
fa_IR: خلاصه %s

[ctx: placeholder: Quiz]
en: %s Tag
fa_IR: برچسب %s

[ctx: placeholder: Quiz]
en: %s Tag Slug
fa_IR: نامک برچسب %s

[ctx: placeholder: Quiz]
en: %s Tag base
fa_IR: برچسب پایۀ %s

[ctx: placeholder: Quiz]
en: %s Tags
fa_IR: برچسب‌های %s

[ctx: placeholder: Quiz]
en: %s Taxonomies
fa_IR: طبقه‌بندی‌ها %s

[ctx: placeholder: Quiz]
en: %s Template Management
fa_IR: مدیریت الگوی %s

[ctx: placeholder: Quiz]
en: %s Templates
fa_IR: الگوهای %s

[ctx: placeholder: Quiz]
en: %s Title
fa_IR: عنوان %s

[ctx: placeholder: Quiz]
en: %s Updated
fa_IR: %s بروزرسانی شد

[ctx: placeholder: Quiz]
en: %s complete. Results are being recorded.
fa_IR: %s تکمیل شد. نتایج در حال ذخیره‌سازی هستند.

[ctx: placeholder: Quiz]
en: %s name
fa_IR: نام %s

[ctx: placeholder: Quiz]
en: %s not found
fa_IR: %s یافت نشد

[ctx: placeholder: Quiz]
en: %s page
fa_IR: صفحه %s

[ctx: placeholder: Quiz]
en: %s switcher
fa_IR: تعویض‌کننده %s

[ctx: placeholder: Quiz]
en: %s template Deleted
fa_IR: الگوی %s حذف شد

[ctx: placeholder: Quiz]
en: %s template Saved
fa_IR: الگوی %s ذخیره شد

[ctx: placeholder: Quiz]
en: %s template management
fa_IR: مدیریت الگوی %s

[ctx: placeholder: Quiz]
en: %s-summary
fa_IR: خلاصۀ %s

[ctx: placeholder: Quiz]
en: -- No %s --
fa_IR: -- بدون %s --

[ctx: placeholder: Quiz]
en: -- Select a %s --
fa_IR: -- یک %s انتخاب کنید --

[ctx: placeholder: Quiz]
en: 0 = Don't save answers. This option will save the user's answers into a browser cookie until the %s is submitted.
fa_IR: 0 = جواب‌ها را ذخیره نکن. این گزینه تمام جواب‌ها را در کوکی مرورگر ذخیره می‌کند تا زمانی که کاربر %s را ارسال کند.

[ctx: placeholder: Quiz]
en: Add %1$s
fa_IR: افزودن %1$s

[ctx: placeholder: Quiz]
en: Add New %s
fa_IR: افزودن %s جدید

[ctx: placeholder: Quiz]
en: Add New %s Category
fa_IR: افزودن دسته‌بندی %s

[ctx: placeholder: Quiz]
en: Add New %s Tag
fa_IR: افزودن برچسب %s جدید

[ctx: placeholder: Quiz]
en: Add your first %s
fa_IR: اولین %s خود را اضافه کنید

[ctx: placeholder: Quiz]
en: Advanced %s
fa_IR: %s پیشرفته

[ctx: placeholder: Quiz]
en: All %s Categories
fa_IR: همۀ دسته‌بندی‌های %s

[ctx: placeholder: Quiz]
en: All %s Tags
fa_IR: همۀ برچسب‌های %s

[ctx: placeholder: Quiz]
en: Any content added below is displayed on the %s page
fa_IR: همۀ محتوای اضافه شده در زیر در صفحه %s نمایش داده می‌شود

[ctx: placeholder: Quiz]
en: Assigned %s
fa_IR: %s اختصاص داده شده

[ctx: placeholder: Quiz]
en: Associated %s
fa_IR: %s‌ مرتبط

[ctx: placeholder: Quiz]
en: Back to %s
fa_IR: بازگشت به %s

[ctx: placeholder: Quiz]
en: Click the '+' to add a new %s
fa_IR: برای افزودن %s جدید، روی '+' کلیک کنید

[ctx: placeholder: Quiz]
en: Control settings for %s creation, and visual organization
fa_IR: تنظیمات مربوط به ایجاد %s و سازماندهی دیداری را کنترل کنید

[ctx: placeholder: Quiz]
en: Control the %s email notification options
fa_IR: گزینه‌های اعلان ایمیل %s را کنترل کنید

[ctx: placeholder: Quiz]
en: Creating a %s
fa_IR: در حال ایجاد کردن یک %s

[ctx: placeholder: Quiz]
en: Custom %s Time Formats
fa_IR: فرمت‌های زمانی %s سفارشی

[ctx: placeholder: Quiz]
en: Delete selected %s template
fa_IR: الگوی %s انتخاب شده را حذف کنید

[ctx: placeholder: Quiz]
en: Displays a list of %s
fa_IR: لیستی از %s را نشان می‌دهد

[ctx: placeholder: Quiz]
en: Edit %s
fa_IR: ویرایش %s

[ctx: placeholder: Quiz]
en: Edit %s Category
fa_IR: ویرایش دسته‌بندی %s

[ctx: placeholder: Quiz]
en: Edit %s Settings
fa_IR: ویرایش تنطیمات %s

[ctx: placeholder: Quiz]
en: Edit %s Settings (new window)
fa_IR: ویرایش تنظیمات %s (پنجره جدید)

[ctx: placeholder: Quiz]
en: Edit %s Tag
fa_IR: ویرایش برچسب %s

[ctx: placeholder: Quiz]
en: Enter single %s ID
fa_IR: شناسه تک %s را وارد کنید

[ctx: placeholder: Quiz]
en: Enter single %s attempt timestamp
fa_IR: زمان تلاش تک %s را وارد کنید

[ctx: placeholder: Quiz]
en: Essay %s
fa_IR: %s سوال تشریحی

[ctx: placeholder: Quiz]
en: Export %s
fa_IR: برون‌بری %s

[ctx: placeholder: Quiz]
en: Export %s Data &raquo;
fa_IR: برون‌بری داده‌های %s &raquo;

[ctx: placeholder: Quiz]
en: Filter by %s ID
fa_IR: فیلتر بر اساس شناسه %s

[ctx: placeholder: Quiz]
en: Finish %s
fa_IR: پایان %s

[ctx: placeholder: Quiz]
en: Invalid %1$s ID.
fa_IR: شناسه %1$s نامعتبر است.

[ctx: placeholder: Quiz]
en: Invalid %s ID
fa_IR: شناسه %s نامعتبر است

[ctx: placeholder: Quiz]
en: LearnDash %s Advanced Settings
fa_IR: تنظیمات پیشرفته %s لرن‌دش

[ctx: placeholder: Quiz]
en: LearnDash %s Builder
fa_IR: %s‌ساز لرن‌دش

[ctx: placeholder: Quiz]
en: LearnDash %s Custom Fields Settings
fa_IR: تنطیمات زمینه‌های سفارشی %s لرن‌دش

[ctx: placeholder: Quiz]
en: LearnDash %s Leaderboard Settings
fa_IR: تنطیمات لیست برترین‌های %s لرن‌دش

[ctx: placeholder: Quiz]
en: LearnDash %s Mode Settings
fa_IR: تنظیمات حالت %s لرن‌دش

[ctx: placeholder: Quiz]
en: LearnDash %s Result Settings
fa_IR: تنظیمات نتیجۀ %s لرن‌دش

[ctx: placeholder: Quiz]
en: LearnDash %s Result Text Settings
fa_IR: تنطمیات متن نتیجۀ %s لرن‌دش

[ctx: placeholder: Quiz]
en: LearnDash %s Settings
fa_IR: تنطیمات %s

[ctx: placeholder: Quiz]
en: LearnDash %s Template Settings
fa_IR: تنطیمات الگوی %s لرن‌دش

[ctx: placeholder: Quiz]
en: LearnDash LMS %s Essays
fa_IR: سوال‌های تشریحی %s آموزشی لرن‌دش

[ctx: placeholder: Quiz]
en: Manage %s Categories via the Actions dropdown
fa_IR: دسته‌بندی‌های %s‌ها را از طریق واکنش‌های کشویی مدیریت کنید

[ctx: placeholder: Quiz]
en: Manage %s Tags via the Actions dropdown
fa_IR: برچسب‌های %s‌ها را از طریق واکنش‌های کشویی مدیریت کنید

[ctx: placeholder: Quiz]
en: New %1$s
fa_IR: %1$s جدید

[ctx: placeholder: Quiz]
en: New %s
fa_IR: %s جدید

[ctx: placeholder: Quiz]
en: New %s Category Name
fa_IR: نام دسته‌بندی %s جدید

[ctx: placeholder: Quiz]
en: New %s Tag Name
fa_IR: نام برچسب %s جدید

[ctx: placeholder: Quiz]
en: Next %s
fa_IR: %s بعدی

[ctx: placeholder: Quiz]
en: No %s
fa_IR: بدون %s

[ctx: placeholder: Quiz]
en: Only the %s Post title is shown
fa_IR: فقط عنوان نوشتۀ %s نشان داده می‌شود

[ctx: placeholder: Quiz]
en: Options for %s materials
fa_IR: گزینه‌هایی برای اطلاعات تکمیلی %s

[ctx: placeholder: Quiz]
en: Parent %s Category
fa_IR: دسته‌بندی مادر %s

[ctx: placeholder: Quiz]
en: Parent %s Category:
fa_IR: دسته‌بندی مادر %s:

[ctx: placeholder: Quiz]
en: Parent %s Tag
fa_IR: برچسب مادر %s

[ctx: placeholder: Quiz]
en: Parent %s Tag:
fa_IR: برچسب مادر %s:

[ctx: placeholder: Quiz]
en: Previous %s
fa_IR: %s قبلی

[ctx: placeholder: Quiz]
en: Primary %s
fa_IR: %s اصلی

[ctx: placeholder: Quiz]
en: Protect %s Answers in Browser Cookie
fa_IR: محافظت از پاسخ‌های %s در کوکی مرورگر

[ctx: placeholder: Quiz]
en: Restart %s button
fa_IR: دکمۀ شروع مجدد %s

[ctx: placeholder: Quiz]
en: Restrict %s Retakes
fa_IR: برگذاری‌های مجدد %s را محدود کنید

[ctx: placeholder: Quiz]
en: Save changed to selected %s template
fa_IR: تغییرات الگوی %s انتخاب شده را ذخیره کنید

[ctx: placeholder: Quiz]
en: Save the user’s answers into a browser cookie until the %s is submitted
fa_IR: تا زمانیکه %s توسط کاربر ارسال شود، پاسخ‌های کاربر را در یک کوکی مرورگر ذخیره کنید

[ctx: placeholder: Quiz]
en: Search %s
fa_IR: جستجوی %s

[ctx: placeholder: Quiz]
en: Search %s Categories
fa_IR: جستجو در دسته‌بندی‌های %s

[ctx: placeholder: Quiz]
en: Search %s Tag
fa_IR: جستجو در برچسب %s

[ctx: placeholder: Quiz]
en: Select %s template
fa_IR: انتخاب الگوی %s

[ctx: placeholder: Quiz]
en: Select a %s
fa_IR: یک %s انتخاب کنید

[ctx: placeholder: Quiz]
en: Show %s Content
fa_IR: نمایش محتوای %s

[ctx: placeholder: Quiz]
en: Show %s Leaderboard
fa_IR: نمایش لیست برترین‌های %s

[ctx: placeholder: Quiz]
en: Show %s Statistics
fa_IR: مشاهده آمار و اطلاعات %s

[ctx: placeholder: Quiz]
en: Show %s Thumbnail
fa_IR: نمایش تصویر بندانگشتی %s

[ctx: placeholder: Quiz]
en: Show User %s Attempts
fa_IR: تلاش‌های کاربر در %s

[ctx: placeholder: Quiz]
en: Standalone %s
fa_IR: %s مستقل

[ctx: placeholder: Quiz]
en: Start automatically, without the "Start %s" button
fa_IR: به طور خودکار و بدون دکمه "شروع %s" شروع کنید

[ctx: placeholder: Quiz]
en: The achieved %s score is NOT be displayed on the Results page
fa_IR: نمرۀ %s به‌دست‌آمده در صفحه نتایج نمایش داده نمی‌شود

[ctx: placeholder: Quiz]
en: The message below is displayed on the %s results page.
fa_IR: پیام زیر در صفحه نتایج %s نمایش داده می‌شود.

[ctx: placeholder: Quiz]
en: Unique %s Statistic identifier for the object.
fa_IR: شناسه منحصربه‌فرد آمار %s برای این شیء.

[ctx: placeholder: Quiz]
en: Unique %s identifier for the object.
fa_IR: شناسه منحصربه‌فرد %s برای این شیء.

[ctx: placeholder: Quiz]
en: Update %s Category
fa_IR: بروزرسانی دسته‌بندی %s

[ctx: placeholder: Quiz]
en: Update %s Tag
fa_IR: بروزرسانی برچسب %s

[ctx: placeholder: Quiz]
en: Upgrade User %s Data
fa_IR: ارتقاء داده‌های %s کاربر

[ctx: placeholder: Quiz]
en: Use %s Builder
fa_IR: استفاده از %s‌ساز

[ctx: placeholder: Quiz]
en: Use cookies for %s Answers
fa_IR: استفاده از کوکی‌ها برای پاسخ‌های %s

[ctx: placeholder: Quiz]
en: User %s Attempts
fa_IR: تلاش‌های کاربر در %s

[ctx: placeholder: Quiz]
en: View %s
fa_IR: مشاهده %s

[ctx: placeholder: Quiz]
en: View %s (new window)
fa_IR: مشاهده %s (پنجره جدید)

[ctx: placeholder: Quiz]
en: View %s Statistics
fa_IR: مشاهده آمار %s

[ctx: placeholder: Quiz]
en: You have unsaved %s Builder changes. Are you sure you want to leave?
fa_IR: شما هنوز تغییراتی را در %s‌ساز ذخیره نکرده‌اید. آیا مطمئن هستید که می‌خواهید خارج شوید؟

[ctx: placeholder: Quiz Category]
en: Category: %s
fa_IR: دسته‌بندی: %s

[ctx: placeholder: Quiz Max Points]
en: maximum of %s points
fa_IR: حداکثر امتیاز %s

[ctx: placeholder: Quiz Title]
en: Revert: %s
fa_IR: برگشت: %s

[ctx: placeholder: Quiz URL]
en: Please go back and complete the previous %s.
fa_IR: لطفاً به %s قبلی برگردید و آن را تکمیل کنید.

[ctx: placeholder: Quiz label]
en: %s is loading...
fa_IR: %s در حال بارگذاری است...

[ctx: placeholder: Quiz label.]
en: You have already completed the %s before. Hence you can not start it again.
fa_IR: شما قبلاً این %s را تکمیل کرده‌اید. به همین خاطر نمی‌توانید این آزمون را دوباره شروع کنید.

[ctx: placeholder: Quiz sequence]
en: Question: %d
fa_IR: سوال: %d

[ctx: placeholder: Quiz, Question]
en: %1$s %2$s Types [Article] (only available in English)
fa_IR: [مقاله] پست تایپ %2$s %1$s (فقط به زبان انگلیسی در دسترس است)

[ctx: placeholder: Quiz, Questions]
en: %1$s Shared %2$s
fa_IR: %1$s با %2$s مشترک

[ctx: placeholder: Quiz, Questions]
en: %1$s Statistics %2$s
fa_IR: آمار %2$sی %1$s

[ctx: placeholder: Quiz, Questions]
en: Control which taxonomies can be used with the LearnDash %1$s %2$s.
fa_IR: کنترل کنید که کدام یک از طبقه‌بندی‌ها می‌تواند با %2$s‌ی %1$s لرن‌دش قرار بگیرد.

[ctx: placeholder: Quiz, Questions]
en: Shared %1$s %2$s
fa_IR: %2$s %1$s اشتراکی

[ctx: placeholder: Quiz, Questions]
en: Show %1$s %2$s
fa_IR: نمایش %2$sی %1$s

[ctx: placeholder: Quiz, Quiz]
en: %1$s ID is required when not used within a %2$s.
fa_IR: شناسۀ %1$s ضروری است وقتیکه با یک %2$s استفاده نشده است.

[ctx: placeholder: Quiz, Quiz]
en: Customize the default time format for the %1$s Leaderboard and %2$s Statistics.
fa_IR: فرمت زمانی پیش‌فرض را برای لیست برترین‌های %1$s و آمار %2$s سفارشی‌سازی کنید.

[ctx: placeholder: Quiz, Quiz, Certificate]
en: %1$s ID is required when not used within a %2$s or %3$s.
fa_IR: شناسۀ %1$s ضروری است وقتیکه با یک %2$s یا %3$s استفاده نشده است.

[ctx: placeholder: Quiz, Quiz, quiz]
en: The %1$s Title is displayed in addition to the %2$s Post title. Recommended for %3$s shortcode usage.
fa_IR: عنوان %1$s نیز در عنوان نوشتۀ %2$s نمایش داده می‌شود. در صورت نمایش %3$s از طریق کدکوتاه، این گزینه توصیه می‌شود.

[ctx: placeholder: Quiz, quiz]
en: LearnDash %1$s: One user completed a %2$s
fa_IR: %1$s لرن‌دش: یک کاربر یک %2$s را تکمیل کرده است

[ctx: placeholder: Quiz.]
en: %s Statistics
fa_IR: آمار %s

[ctx: placeholder: Quiz.]
en: Display on %s results page
fa_IR: نمایش در صفحه نتایج %s

[ctx: placeholder: Quiz.]
en: Essay %s
fa_IR: %s سوال تشریحی

[ctx: placeholder: Quiz.]
en: No previous %s required
fa_IR: %s قبلی ضروری نیست

[ctx: placeholder: Quizzes]
en: %s Category base
fa_IR: دسته‌بندی پایۀ %s

[ctx: placeholder: Quizzes]
en: %s Count
fa_IR: تعداد %s

[ctx: placeholder: Quizzes]
en: %s Documentation (only available in English)
fa_IR: مستندات %s (فقط به زبان انگلیسی در دسترس است)

[ctx: placeholder: Quizzes]
en: %s Order
fa_IR: ترتیب %s

[ctx: placeholder: Quizzes]
en: %s Permalink slug
fa_IR: نامک پیوند یکتای %s

[ctx: placeholder: Quizzes]
en: %s Tag ID
fa_IR: شناسه برچسب %s

[ctx: placeholder: Quizzes]
en: %s Tag base
fa_IR: برچسب پایۀ %s

[ctx: placeholder: Quizzes]
en: %s order by
fa_IR: ترتیب %s بر اساس

[ctx: placeholder: Quizzes]
en: %s order by:
fa_IR: ترتیب %s بر اساس:

[ctx: placeholder: Quizzes]
en: %s order:
fa_IR: ترتیب %s:

[ctx: placeholder: Quizzes]
en: %s per page
fa_IR: %s  در هر صفحه

[ctx: placeholder: Quizzes]
en: %s per page:
fa_IR: %s در هر صفحه:

[ctx: placeholder: Quizzes]
en: Aggregate %s Percentage
fa_IR: درصد کل %s

[ctx: placeholder: Quizzes]
en: Aggregate %s Points
fa_IR: امتیازهای کل %s

[ctx: placeholder: Quizzes]
en: Aggregate %s Score
fa_IR: نمره کل %s

[ctx: placeholder: Quizzes]
en: Aggregate %s Time Spent
fa_IR: زمان سپری‌شده کل %s

[ctx: placeholder: Quizzes]
en: All %s
fa_IR: همۀ %s

[ctx: placeholder: Quizzes]
en: Back to %s
fa_IR: بازگشت به %s

[ctx: placeholder: Quizzes]
en: Control the LearnDash %s Custom Post Type Options.
fa_IR: گزینه‌های پست تایپ سفارشی %s لرن‌دش را کنترل کنید.

[ctx: placeholder: Quizzes]
en: Creating %s
fa_IR: ایجاد کردن %s

[ctx: placeholder: Quizzes]
en: Cumulative %s Percentage
fa_IR: درصد تجمعی %s

[ctx: placeholder: Quizzes]
en: Cumulative %s Points
fa_IR: امتیازهای تجمعی %s

[ctx: placeholder: Quizzes]
en: Cumulative %s Score
fa_IR: نمره تجمعی %s

[ctx: placeholder: Quizzes]
en: Cumulative %s Time Spent
fa_IR: زمان سپری‌شده تجمعی %s

[ctx: placeholder: Quizzes]
en: Data Upgrade %s
fa_IR: ارتقاء داده‌های %s

[ctx: placeholder: Quizzes]
en: Drop %1$s here
fa_IR: %1$s را در اینجا رها کنید

[ctx: placeholder: Quizzes]
en: Drop Global %s Here
fa_IR: %s‌ی سراسری را در اینجا رها کنید

[ctx: placeholder: Quizzes]
en: Include %s only if user is enrolled.
fa_IR: فقط زمانی %s اضافه شوند که کاربر ثبت‌نام کرده باشد.

[ctx: placeholder: Quizzes]
en: Include %s only if user is logged in.
fa_IR: فقط زمانی %s نمایش داده شوند که کاربر وارد شده است.

[ctx: placeholder: Quizzes]
en: No %s found
fa_IR: %s یافت نشد

[ctx: placeholder: Quizzes]
en: No %s found in Trash
fa_IR: %s در زباله‌دان یافت نشد

[ctx: placeholder: Quizzes]
en: Order of %s displayed.
fa_IR: ترتیب %s‌ی نمایش داده شده.

[ctx: placeholder: Quizzes]
en: Other %s
fa_IR: %s‌ی دیگر

[ctx: placeholder: Quizzes]
en: Possible %s Aggregate Total Points
fa_IR: مجموع امتیازهای کل ممکن %s

[ctx: placeholder: Quizzes]
en: Possible Cumulative %s Total Points
fa_IR: مجموع امتیازهای تجمعی ممکن %s

[ctx: placeholder: Quizzes]
en: Search %s
fa_IR: جستجوی %s

[ctx: placeholder: Quizzes]
en: View %s
fa_IR: مشاهدۀ %s

[ctx: placeholder: Quizzes]
en: You don't have any %s yet
fa_IR: شما هنوز %sیتان را ایجاد نکرده‌اید

[ctx: placeholder: Quizzes, course, quizzes, course, Quiz, Questions]
en: %1$s are a great way to check if your learners are understanding the %2$s content. You can have one or more %3$s throughout a %4$s, or you can put it at the end. In this video we demonstrate how to create a %5$s and how to add %6$s.
fa_IR: %1$s یک روش عالی برای بررسی اینکه آیا دانشجویان شما محتوای %2$s را درک می‌کنند یا نه. شما می‌توانید یک یا چند %3$s را در سرتاسر %4$s داشته باشید، یا می‌توانید یک آزمون نهایی در پایان دوره قرار دهید. در این ویدئو نحوه ایجاد %5$s و چگونگی افزودن %6$s  را نشان می‌دهیم..

[ctx: placeholder: Quizzes.]
en: %s Documentation
fa_IR: مستندات %s

[ctx: placeholder: Result Text]
en: (Will be displayed, when result-percent is >= <span class="resultProzent">%s</span>%%)
fa_IR: (وقتی‌که درصد به‌دست‌آمده >= <span class="resultProzent">%s</span>%% باشد، نمایش داده خواهد شد)

[ctx: placeholder: Started Group date, Group]
en: Started: %1$s (%2$s Access)
fa_IR: تاریخ شروع: %1$s (دسترسی به %2$s)

[ctx: placeholder: Started date]
en: Started: %s
fa_IR: شروع شده: %s

[ctx: placeholder: Status]
en: Status: %s
fa_IR: وضعیت: %s

[ctx: placeholder: Stripe Purchase price, Stripe Currency]
en: Stripe: %1$s %2$s
fa_IR: استرایپ: %1$s %2$s

[ctx: placeholder: Taxonomy singular name]
en: Filter by %s
fa_IR: فیلتر بر اساس %s

[ctx: placeholder: Topic]
en: %s Access Settings
fa_IR: تنظیمات دسترسی به %s

[ctx: placeholder: Topic]
en: %s Assignment Allow File Deletion.
fa_IR: اجازۀ حذف فایل تکلیف %s.

[ctx: placeholder: Topic]
en: %s Assignment Points Amount
fa_IR: مقدار امتیازهای تکلیف‌های %s

[ctx: placeholder: Topic]
en: %s Assignment Points Enabled
fa_IR: امتیازهای تکلیف‌های %s فعال شد

[ctx: placeholder: Topic]
en: %s Assignment Upload Count Limit.
fa_IR: محدودیت تعداد آپلود تکلیف %s

[ctx: placeholder: Topic]
en: %s Assignment Uploads Enabled
fa_IR: بارگذاری تکلیف‌های %s فعال شد

[ctx: placeholder: Topic]
en: %s Categories
fa_IR: دسته‌بندی‌های %s

[ctx: placeholder: Topic]
en: %s Category
fa_IR: دسته‌بندی %s

[ctx: placeholder: Topic]
en: %s Category Selector
fa_IR: انتخاب‌کننده دسته‌بندی %s

[ctx: placeholder: Topic]
en: %s Category Slug
fa_IR: نامک دسته‌بندی %s

[ctx: placeholder: Topic]
en: %s Category base
fa_IR: دسته‌بندی پایۀ %s

[ctx: placeholder: Topic]
en: %s ID
fa_IR: شناسه %s

[ctx: placeholder: Topic]
en: %s List
fa_IR: لیست %s

[ctx: placeholder: Topic]
en: %s Materials
fa_IR: اطلاعات تکمیلی %s

[ctx: placeholder: Topic]
en: %s Progress:
fa_IR: پیشرفت %s:

[ctx: placeholder: Topic]
en: %s Published
fa_IR: %s منتشر شد

[ctx: placeholder: Topic]
en: %s Published Privately
fa_IR: %s به‌صورت خصوصی منتشر شد

[ctx: placeholder: Topic]
en: %s Required
fa_IR: %s ضروری است

[ctx: placeholder: Topic]
en: %s Reverted to Draft
fa_IR: %s به‌عنوان پیش‌نویس برگردانده شد

[ctx: placeholder: Topic]
en: %s Scheduled
fa_IR: %s زمان‌بندی شد

[ctx: placeholder: Topic]
en: %s Search
fa_IR: جستجوی %s

[ctx: placeholder: Topic]
en: %s Tag
fa_IR: برچسب %s

[ctx: placeholder: Topic]
en: %s Tag ID
fa_IR: شناسه برچسب %s

[ctx: placeholder: Topic]
en: %s Tag Slug
fa_IR: نامک برچسب %s

[ctx: placeholder: Topic]
en: %s Tag base
fa_IR: برچسب پایۀ %s

[ctx: placeholder: Topic]
en: %s Tags
fa_IR: برچسب‌های %s

[ctx: placeholder: Topic]
en: %s Taxonomies
fa_IR: طبقه‌بندی‌ها %s

[ctx: placeholder: Topic]
en: %s Time Enabled
fa_IR: زمان %s فعال شد

[ctx: placeholder: Topic]
en: %s Timer
fa_IR: زمان‌سنج %s

[ctx: placeholder: Topic]
en: %s Timer Amount.
fa_IR: مقدار زمان‌سنج %s.

[ctx: placeholder: Topic]
en: %s Updated
fa_IR: %s بروزرسانی شد

[ctx: placeholder: Topic]
en: %s Video Auto-complete
fa_IR: تکمیل خودکار ویدئوی %s

[ctx: placeholder: Topic]
en: %s Video Autostart
fa_IR: شروع خودکار ویدئوی %s

[ctx: placeholder: Topic]
en: %s Video Controls Display. YouTube and local videos only
fa_IR: کنترل‌های نمایش ویدئوی %s فقط برای ویدئوهای یوتیوبی و محلی در دسترس است

[ctx: placeholder: Topic]
en: %s Video Progression Eabled
fa_IR: پیشرفت ویدئو %s فعال شد

[ctx: placeholder: Topic]
en: %s Video Progression URL
fa_IR: آدرس پیشرفت ویدئو %s

[ctx: placeholder: Topic]
en: %s Video Show Mark Complete Button
fa_IR: دکمۀ "علامت تکمیل‌شده بزنید" برای نمایش ویدئوی %s

[ctx: placeholder: Topic]
en: %s Video Shown before or after sub-steps
fa_IR: ویدئوی %s قبل یا بعد از تکمیل زیرمرحله‌ها نمایش داده می‌شود

[ctx: placeholder: Topic]
en: %s auto-completion
fa_IR: تکمیل خودکار %s

[ctx: placeholder: Topic]
en: %s page
fa_IR: صفحه %s

[ctx: placeholder: Topic]
en: Add %1$s
fa_IR: افزودن %1$s

[ctx: placeholder: Topic]
en: Add New %s
fa_IR: افزودن %s جدید

[ctx: placeholder: Topic]
en: Add New %s Category
fa_IR: افزودن دسته‌بندی %s

[ctx: placeholder: Topic]
en: Add New %s Tag
fa_IR: افزودن برچسب %s جدید

[ctx: placeholder: Topic]
en: Add your first %s
fa_IR: اولین %s خود را اضافه کنید

[ctx: placeholder: Topic]
en: All %s Categories
fa_IR: همۀ دسته‌بندی‌های %s

[ctx: placeholder: Topic]
en: All %s Tags
fa_IR: همۀ برچسب‌های %s

[ctx: placeholder: Topic]
en: Back to %s
fa_IR: بازگشت به %s

[ctx: placeholder: Topic]
en: Cannot be enabled while %s timer or Assignments are enabled
fa_IR: در حالی که زمان‌سنج یا تکلیف‌های %s فعال هستند، امکان فعالسازی وجود ندارد

[ctx: placeholder: Topic]
en: Click the '+' to add a new %s
fa_IR: برای افزودن %s جدید، روی '+' کلیک کنید

[ctx: placeholder: Topic]
en: Edit %s
fa_IR: ویرایش %s

[ctx: placeholder: Topic]
en: Edit %s Category
fa_IR: ویرایش دسته‌بندی %s

[ctx: placeholder: Topic]
en: Edit %s Settings (new window)
fa_IR: ویرایش تنظیمات %s (پنجره جدید)

[ctx: placeholder: Topic]
en: Edit %s Tag
fa_IR: ویرایش برچسب %s

[ctx: placeholder: Topic]
en: Filter by %s ID
fa_IR: فیلتر بر اساس شناسه %s

[ctx: placeholder: Topic]
en: Forced %s Timer
fa_IR: زمان‌سنج اجباری %s

[ctx: placeholder: Topic]
en: LearnDash %s Settings
fa_IR: تنطیمات %s

[ctx: placeholder: Topic]
en: Manage %s Categories via the Actions dropdown
fa_IR: دسته‌بندی‌های %s‌ها را از طریق واکنش‌های کشویی مدیریت کنید

[ctx: placeholder: Topic]
en: Manage %s Tags via the Actions dropdown
fa_IR: برچسب‌های %s‌ها را از طریق واکنش‌های کشویی مدیریت کنید

[ctx: placeholder: Topic]
en: Minimum time a user has to spend on %s page before it can be marked complete. Examples: 40 (for 40 seconds), 20s, 45sec, 2m 30s, 2min 30sec, 1h 5m 10s, 1hr 5min 10sec
fa_IR: حداقل زمانی که یک کاربر باید بر روی صفحه %s بماند تا بتواند آن را به‌عنوان تکمیل شده علامت‌گذاری کند. مثال‌ها: 40 (برای 40 ثانیه) و نمونه‌های دیگر به این شکل‌ها 20s یا 45sec یا 2m 30s یا 2min 30sec یا 1h 5m 10s یا 1hr 5min 10sec

[ctx: placeholder: Topic]
en: New %1$s
fa_IR: %1$s جدید

[ctx: placeholder: Topic]
en: New %s
fa_IR: %s جدید

[ctx: placeholder: Topic]
en: New %s Category Name
fa_IR: نام دسته‌بندی %s جدید

[ctx: placeholder: Topic]
en: New %s Tag Name
fa_IR: نام برچسب %s جدید

[ctx: placeholder: Topic]
en: Next %s
fa_IR: %s بعدی

[ctx: placeholder: Topic]
en: No %s found in Trash
fa_IR: %s در زباله‌دان یافت نشد

[ctx: placeholder: Topic]
en: Options for %s materials
fa_IR: گزینه‌هایی برای اطلاعات تکمیلی %s

[ctx: placeholder: Topic]
en: Parent %s Category
fa_IR: دسته‌بندی مادر %s

[ctx: placeholder: Topic]
en: Parent %s Category:
fa_IR: دسته‌بندی مادر %s:

[ctx: placeholder: Topic]
en: Parent %s Tag
fa_IR: برچسب مادر %s

[ctx: placeholder: Topic]
en: Parent %s Tag:
fa_IR: برچسب مادر %s:

[ctx: placeholder: Topic]
en: Previous %s
fa_IR: %s قبلی

[ctx: placeholder: Topic]
en: Search %s Categories
fa_IR: جستجو در دسته‌بندی‌های %s

[ctx: placeholder: Topic]
en: Search %s Tag
fa_IR: جستجو در برچسب %s

[ctx: placeholder: Topic]
en: Show %s Content
fa_IR: نمایش محتوای %s

[ctx: placeholder: Topic]
en: Show %s Thumbnail
fa_IR: نمایش تصویر بندانگشتی %s

[ctx: placeholder: Topic]
en: Update %s Category
fa_IR: بروزرسانی دسته‌بندی %s

[ctx: placeholder: Topic]
en: Update %s Tag
fa_IR: بروزرسانی برچسب %s

[ctx: placeholder: Topic]
en: View %s
fa_IR: مشاهده %s

[ctx: placeholder: Topic]
en: View %s (new window)
fa_IR: مشاهده %s (پنجره جدید)

[ctx: placeholder: Topic URL]
en: Please go back and complete the previous %s.
fa_IR: لطفاً به %s قبلی برگردید و آن را تکمیل کنید.

[ctx: placeholder: Topic, Course.]
en: Associate this %1$s with a %2$s.
fa_IR: این %1$s را با یک %2$s مرتبط کنید.

[ctx: placeholder: Topic, Quizzes]
en: Drop %1$s %2$s Here
fa_IR: %2$s‌ی %1$s را در اینجا رها کنید

[ctx: placeholder: Topics]
en: %s Category ID
fa_IR: شناسه دسته‌بندی %s

[ctx: placeholder: Topics]
en: %s Category base
fa_IR: دسته‌بندی پایۀ %s

[ctx: placeholder: Topics]
en: %s Count
fa_IR: تعداد %s

[ctx: placeholder: Topics]
en: %s Documentation
fa_IR: مستندات %s

[ctx: placeholder: Topics]
en: %s Documentation (only available in English)
fa_IR: مستندات %s (فقط به زبان انگلیسی در دسترس است)

[ctx: placeholder: Topics]
en: %s Per Page
fa_IR: %s در هر صفحه

[ctx: placeholder: Topics]
en: %s Permalink slug
fa_IR: نامک پیوند یکتای %s

[ctx: placeholder: Topics]
en: All %s
fa_IR: همۀ %s

[ctx: placeholder: Topics]
en: Back to %s
fa_IR: بازگشت به %s

[ctx: placeholder: Topics]
en: Control the LearnDash %s Custom Post Type Options.
fa_IR: گزینه‌های پست تایپ سفارشی %s لرن‌دش را کنترل کنید.

[ctx: placeholder: Topics]
en: Creating %s
fa_IR: در حال ایجاد کردن %s

[ctx: placeholder: Topics]
en: Include %s only if user is enrolled.
fa_IR: وقتی کاربر ثت‌نام نشده است، محتوای جدول %s را مخفی کنید.

[ctx: placeholder: Topics]
en: Include %s only if user is logged in.
fa_IR: فقط زمانی %s نمایش داده شوند که کاربر وارد شده است.

[ctx: placeholder: Topics]
en: No %s found
fa_IR: %s یافت نشد

[ctx: placeholder: Topics]
en: Search %s
fa_IR: جستجوی %s

[ctx: placeholder: Topics]
en: View %s
fa_IR: مشاهدۀ %s

[ctx: placeholder: Topics]
en: You don't have any %s yet
fa_IR: شما هنوز %sیتان را ایجاد نکرده‌اید

[ctx: placeholder: Topics per page]
en: %s per page
fa_IR: %s  در هر صفحه

[ctx: placeholder: Topics, Quizzes]
en: Drop %1$s or %2$s here
fa_IR: %1$s یا %2$s را در اینجا رها کنید

[ctx: placeholder: Total of question points]
en: Total Points: %s
fa_IR: مجموع امتیازها: %s

[ctx: placeholder: Transaction]
en: %s page
fa_IR: صفحه %s

[ctx: placeholder: Transaction]
en: Back to %s
fa_IR: بازگشت به %s

[ctx: placeholder: Transaction]
en: Next %s
fa_IR: %s بعدی

[ctx: placeholder: Transaction]
en: Previous %s
fa_IR: %s قبلی

[ctx: placeholder: Transactions]
en: Back to %s
fa_IR: بازگشت به %s

[ctx: placeholder: Transactions]
en: Displays a list of %s
fa_IR: لیستی از %s را نشان می‌دهد

[ctx: placeholder: URL for CPT Archive]
en: Archive URL: %s
fa_IR: آدرس URL آرشیو: %s

[ctx: placeholder: URL for RSS Feed]
en: RSS Feed URL: %s
fa_IR: آدرس URL فید RSS: %s

[ctx: placeholder: URL to PayPal Country Codes.]
en: Enter your country code here. See PayPal %s Documentation
fa_IR: کد کشور خود را اینجا وارد کنید. برای اطلاعات بیشتر مستندات %s پی‌پال را ببینید

[ctx: placeholder: URL to PayPal Currency Codes]
en: Enter the currency code for transactions. See PayPal %s Documentation
fa_IR: کد واحد پول مورد استفاده برای تراکنش‌ها را وارد کنید. برای اطلاعات بیشتر مستندات %s پی‌پال را ببینید

[ctx: placeholder: URL to online documentation]
en: The documentation for Certificate Shortcodes has moved online (only available in English). %s
fa_IR: در نسخه‌های جدید لرن‌دش مستندات مربوط به کدهای‌کوتاه گواهینامه‌ها فقط به‌صورت آنلاین (و فقط به زبان انگلیسی) منتشر شده است. %s

[ctx: placeholder: Upload Mb]
en: Maximal %d MiB
fa_IR: حداکثر %d مگابایت

[ctx: placeholder: admin email]
en: This is the email address of the sender. If not provided the admin email %s will be used.
fa_IR: این آدرس ایمیل فرستنده می باشد . اگر ایمیل مدیر وارد نشده باشد، %s استفاده خواهد شد.

[ctx: placeholder: admin email]
en: This is the email address of the sender. If not provided the admin email <strong>(%s)</strong> will be used.
fa_IR: این آدرس ایمیل فرستنده می باشد . اگر ایمیل مدیر وارد نشده باشد، <strong>(%s)</strong> استفاده خواهد شد.

[ctx: placeholder: anchor to support page and label]
en: Activating these options can interfere with customized user roles. If you have customized user roles, please review our support %s before proceeding.
fa_IR: اگر این گزینه‌ها را فعال نمائید، ممکن است نقش‌های کاربری سفارشی با خطا مواجه شوند. اگر نقش‌های کاربری سفارشی دارید، لطفاً قبل از اقدام، %s پشتیبانی ما را بررسی کنید.

[ctx: placeholder: comma list of file extentions]
en: Allowed file types: %s
fa_IR: انواع فایل‌های مجاز: %s

[ctx: placeholder: comment count]
en: %d Comments
fa_IR: %d دیدگاه

[ctx: placeholder: commentd count]
en: %d Comments
fa_IR: %d دیدگاه

[ctx: placeholder: commentd count]
en: Comments (%d)
fa_IR: دیدگاه‌ها (%d)

[ctx: placeholder: completed steps, total steps, Courses]
en: %1$d/%2$d %3$s
fa_IR: %3$sی تکمیل‌شده: %1$d از %2$d

[ctx: placeholder: correct answer, question count, questions]
en: %1$s of %2$s %3$s answered correctly
fa_IR: %1$s از %2$s %3$s به درستی پاسخ داده شده‌اند

[ctx: placeholder: count of questions, questions label.]
en: out of %1$d %2$s.
fa_IR: از %1$d %2$s.

[ctx: placeholder: course]
en: %s IDs to add to User.
fa_IR: شناسه‌های %s‌هایی که می‌خواهید به کاربر اضافه شوند.

[ctx: placeholder: course]
en: %s IDs to remove from User.
fa_IR: شناسه‌های %s‌هایی که می‌خواهید برای کاربر حذف شوند.

[ctx: placeholder: course]
en: %s Navigation Settings
fa_IR: تنظیمات پیمایش %s

[ctx: placeholder: course]
en: Accessing this %s requires a login. Please enter your credentials below!
fa_IR: برای دسترسی به این %s باید وارد حساب کاربری خود شوید. لطفاً اطلاعات خود را در زیر وارد کنید!

[ctx: placeholder: course]
en: Add a comma-list of user IDs to grant access to this %s
fa_IR: برای دسترسی به این %s یک لیست از شناسه‌های کاربری (که با کاما انگلیسی جدا شده‌اند) را اضافه کنید

[ctx: placeholder: course]
en: Admin can access %s content in any order
fa_IR: مدیر می‌تواند به هر ترتیبی به محتوای %s دسترسی داشته باشد

[ctx: placeholder: course]
en: Allow %1$s users to access %2$s content in any order bypassing progression and access limitations
fa_IR: به کاربران %1$s اجازه دهید به هر ترتیبی با دور زدن محدودیت‌های پیشرفت و دسترسی، به محتوای %2$s دسترسی داشته باشند

[ctx: placeholder: course]
en: Allow admin users to access %s content in any order bypassing progression and access limitations
fa_IR: به کاربران مدیر اجازه دهید به هر ترتیبی با دور زدن محدودیت‌های پیشرفت و دسترسی، به محتوای %s دسترسی داشته باشند

[ctx: placeholder: course]
en: Control settings for %s creation, and visual organization
fa_IR: تنظیمات مربوط به ایجاد %s و سازماندهی دیداری را کنترل کنید

[ctx: placeholder: course]
en: Controls how users will gain access to the %s
fa_IR: نحوه دسترسی کاربران به %s را کنترل می‌کند

[ctx: placeholder: course]
en: Controls the look and feel of the %s and optional content settings
fa_IR: ظاهر و حالت %s و تنظیمات محتوای اختیاری را کنترل می‌کند

[ctx: placeholder: course]
en: Distraction-free %s experience
fa_IR: تجربه کاربری %s بدون حواس‌پرتی

[ctx: placeholder: course]
en: Enables an RSS feed for all %1$s posts.
fa_IR: یک فید RSS را برای همۀ پست‌های %1$s‌ها فعال می‌کند.

[ctx: placeholder: course]
en: Enroll in this %s to get access
fa_IR: برای دسترسی به این %s ثبت‌نام کنید

[ctx: placeholder: course]
en: Filter by %s ID
fa_IR: فیلتر بر اساس شناسه %s

[ctx: placeholder: course]
en: If you enable this option, an email is sent with his %s result to the user. (only registered users)
fa_IR: اگر این گزینه را فعال کنید، یک ایمیل حاوی نتیجۀ %s کاربر ، به او ارسال می‌شود. (فقط کاربران ثبت‌نام شده)

[ctx: placeholder: course]
en: Includes the %s post type in front end search results
fa_IR: پست تایپ %s را در نتایج جستجوی فرانت‌اِند شامل می‌شود

[ctx: placeholder: course]
en: Limit results to be within a specific %s.
fa_IR: نتایج را به یک %s خاص محدود کنید.

[ctx: placeholder: course]
en: Limit results to be within a specific %s. Required for non-admin users.
fa_IR: نتایج را به یک %s خاص محدود کنید. برای کاربران غیر مدیر ضروری است.

[ctx: placeholder: course]
en: List and display support materials for the %s. This is visible to all users (including non-enrollees) by default.
fa_IR: اطلاعات تکمیلی پشتیبانی را برای %s لیست کنید و نمایش دهید. این به طور پیش‌فرض برای همه کاربران (از جمله افرادی که ثبت‌نام نکرده‌اند) قابل مشاهده است.

[ctx: placeholder: course]
en: No %s ID supplied
fa_IR: هیچ شناسۀ %s‌ای تولید نشده است

[ctx: placeholder: course]
en: Order by %s. (default)
fa_IR: ترتیب بر اساس %s. (پیش‌فرض)

[ctx: placeholder: course]
en: Order per %s (default)
fa_IR: ترتیب هر %s (پیش‌فرض)

[ctx: placeholder: course]
en: Search or select a %s…
fa_IR: جستجو یا انتخاب یک %s…

[ctx: placeholder: course]
en: Select %s
fa_IR: انتخاب %s

[ctx: placeholder: course]
en: Select a certificate to be awarded upon %s completion (optional).
fa_IR: یک گواهینامه انتخاب کنید تا زمانیکه %s تکمیل شد اهدا گردد (اختیاری).

[ctx: placeholder: course]
en: The %1$s can only be accessed through admin enrollment (manual), %2$s enrollment, or integration (shopping cart or membership) enrollment. No enrollment button will be displayed, unless a URL is set (optional).
fa_IR: دسترسی به %1$s فقط از طریق ثبت‌نام توسط مدیر (دستی)، ثبت‌نام %2$sی، یا ثبت‌نام ادغامی (سبد خرید یا عضویت) امکان پذیر است. هیچ دکمه ثبت‌نامی نمایش داده نمی‌شود، مگر اینکه یک آدرس اینترنتی تنظیم شود (اختیاری).

[ctx: placeholder: course]
en: The %s is not protected. Any user can access its content without the need to be logged-in or enrolled.
fa_IR: %s محافظت نمی‌شود. هر کاربر می‌تواند بدون نیاز به ورود به سیستم یا ثبت‌نام، به محتوای آن دسترسی داشته باشد.

[ctx: placeholder: course]
en: The %s is protected. Registration and enrollment are required in order to access the content.
fa_IR: %s محافظت می‌شود. ثبت‌نام و ورود کاربر ، برای دسترسی به محتوا ضروری است.

[ctx: placeholder: course]
en: The %s step type.
fa_IR: این نوع مرحله %s می‌باشد.

[ctx: placeholder: course]
en: This %s is currently closed
fa_IR: این %s در حال حاضر بسته است

[ctx: placeholder: course]
en: This convert the %s access list setting to user meta where it can be managed more efficiently. (Optional)
fa_IR: این گزینه تنظیمات لیست دسترسی %s را به متای کاربر تبدیل می‌کند، که می‌تواند بطور کارآمدتری مدیریت شود. (اختیاری)

[ctx: placeholder: course]
en: This shortcode shows the content if the user is enrolled in the %s. The shortcode can be used on <strong>any</strong> page or widget area.
fa_IR: اگر کاربر در %s ثبت‌نام شده باشد، این کدکوتاه محتوا را نشان می‌دهد. این کدکوتاه می‌تواند در <strong>هر</strong> صفحه یا ناحیۀ ابزارکی استفاده شود.

[ctx: placeholder: course]
en: This shortcode shows the content if the user is not enrolled in the %s. The shortcode can be used on <strong>any</strong> page or widget area.
fa_IR: اگر کاربر در %s ثبت‌نام نکرده باشد، این کدکوتاه محتوا را نشان می‌دهد. این کدکوتاه می‌تواند در <strong>هر</strong> صفحه یا ناحیۀ ابزارکی استفاده شود.

[ctx: placeholder: course]
en: This upgrade will sync your existing user data for %s into a new database table for better reporting. (Required)
fa_IR: این ارتقاء ، داده‌های کاربر موجود شما برای %s را با یک جدول جدید پایگاه‌داده برای گزارش‌گیری بهتر ، هماهنگ می‌کند. (ضروری)

[ctx: placeholder: course]
en: This upgrade will upgrade the %s meta elements. (Optional)
fa_IR: این ارتقاء باعث ارتقاء متای المان‌های %s می‌شود. (اختیاری)

[ctx: placeholder: course]
en: User ID to show %s progress.
fa_IR: این شناسه کاربر برای نمایش پیشرفت %s می‌باشد.

[ctx: placeholder: course]
en: number of columns to show when using %s grid addon
fa_IR: تعداد ستون‌ها برای نمایش زمانی که از افزدونی شبکه‌سازی %s استفاده می‌شود

[ctx: placeholder: course]
en: shows %s content.
fa_IR: محتوای %s را نمایش می‌دهد.

[ctx: placeholder: course]
en: shows a %s category dropdown.
fa_IR: دسته‌بندی یک %s را به‌صورت بازشونده نمایش می‌دهد.

[ctx: placeholder: course]
en: shows a %s thumbnail.
fa_IR: تصویر بندانگشتی یک %s را نمایش می‌دهد.

[ctx: placeholder: course, course]
en: Customize the pagination options for ALL %1$s content tables and %2$s navigation widgets.
fa_IR: گزینه‌های صفحه‌بندی را برای همه جدول‌های محتوای %1$s‌ها و ابزارک‌های پیمایش %2$s سفارشی کنید.

[ctx: placeholder: course, course]
en: Customize the pagination options for ALL %s content tables.
fa_IR: گزینه‌های صفحه‌بندی را برای همه جدول‌های محتوایی %s سفارشی‌سازی کنید.

[ctx: placeholder: course, course]
en: The %1$s is protected via the LearnDash built-in PayPal and/or Stripe. Users need to purchase the %2$s (one-time fee) in order to gain access.
fa_IR: این %1$s با درگاه‌های "پی‌پال" داخلی لرن‌دش و "استرایپ" و "زرین‌پال لرن‌دش ژاکت" محافظت می‌شود. کاربران باید %2$s را (بصورت پرداخت کامل یک مرحله‌ای) خریداری کرده تا دسترسی آن‌ها به دوره باز شود.

[ctx: placeholder: course, course]
en: The %1$s is protected via the LearnDash built-in PayPal and/or Stripe. Users need to purchase the %2$s (recurring fee) in order to gain access.
fa_IR: این %1$s با درگاه‌های "پی‌پال" داخلی لرن‌دش و "استرایپ" و "زرین‌پال لرن‌دش ژاکت" محافظت می‌شود. کاربران باید %2$s را (بصورت پرداخت اشتراکی) خریداری کرده تا دسترسی آن‌ها به دوره باز شود.

[ctx: placeholder: course, course]
en: The user must complete all selected %1$s in order to access this %2$s
fa_IR: کاربر برای دستیابی به این %2$s باید همۀ %1$s‌های انتخاب شده را تکمیل کند

[ctx: placeholder: course, course]
en: The user must complete any one of the selected %1$s in order to access this %2$s
fa_IR: کاربر برای دستیابی به این %2$s باید یکی از %1$s‌های انتخاب شده را تکمیل کند

[ctx: placeholder: course, courses.]
en: Provide a distraction-free %1$s experience allowing users to focus on the content. This applies to ALL %2$s.
fa_IR: یک %1$s با تجربه کاربری خالی از لینک‌های اضافه (بدون حواس‌پرتی) فراهم می‌کند، که به کاربران اجازه می‌دهد که بر روی محتوا متمرکز شوند. این قابلیت برای همۀ %2$s اعمال می‌شود.

[ctx: placeholder: course, quiz, course.]
en: Delete the user's %1$s and %2$s data when the %3$s access expires.
fa_IR: وقتی دسترسی به %3$s پایان یافت، داده‌های %1$s و %2$s کاربر را حذف کنید.

[ctx: placeholder: course, quizzes, course]
en: This shortcode displays %1$s related information on the certificate. <strong>Unless specified otherwise, all points, scores and percentages relate to the %2$s associated with the %3$s.</strong>
fa_IR: این کدکوتاه اطلاعات مربوط به گواهینامۀ %1$s را نشان می‌دهد. <strong> مگر در حالت خاصی که، همه امتیازها و نمره‌ها و درصدها مربوط به %2$s مرتبط با %3$s باشند.</strong>

[ctx: placeholder: course.]
en: All user %s data will be deleted upon access expiration
fa_IR: تمام داده‌های %s کاربر پس از انقضای دسترسی اش حذف خواهند شد

[ctx: placeholder: course.]
en: Displays a list of %s enrollees by user ID. Note that not all enrollees may be reflected. We do not recommend editing this field.
fa_IR: لیستی از ثبت‌نام‌های %s را با شناسه کاربری نشان می‌دهد. توجه داشته باشید که همه ثبت‌نام کنندگان ممکن است منعکس نشده باشند. ما ویرایش این قسمت را توصیه نمی‌کنیم.

[ctx: placeholder: course.]
en: Number of points awarded for completing this %s.
fa_IR: تعداد امتیازها اهدا شده برای تکمیل این %s.

[ctx: placeholder: course.]
en: Number of points required in order to gain access to this %s.
fa_IR: تعداد امتیازهای لازم برای دستیابی به این %s.

[ctx: placeholder: course.]
en: Set the number of days a user will have access to the %s from enrollment date.
fa_IR: تعیین کنید که کاربر پس از ثبت‌نام چند روز به %s دسترسی داشته باشد.

[ctx: placeholder: courses]
en: %s per page
fa_IR: %s  در هر صفحه

[ctx: placeholder: courses]
en: %s to Complete
fa_IR: %s برای تکمیل

[ctx: placeholder: courses]
en: Admin has access to all %s automatically
fa_IR: مدیر به همۀ %sها بطور خودکار دسترسی دارد

[ctx: placeholder: courses]
en: Admin has access to enrolled %s only
fa_IR: مدیر فقط به %s‌ی ثبت‌نام شده دسترسی دارد

[ctx: placeholder: courses]
en: Controls the admin user-experience navigating %s.
fa_IR: تجربه کاربری %s‌ی پیمایشی مدیر را کنترل می‌کند.

[ctx: placeholder: courses]
en: Customize the display order of %s.
fa_IR: ترتیب نمایش %s را سفارشی‌سازی کنید.

[ctx: placeholder: courses]
en: Customized registration enabled for LearnDash %s
fa_IR: ثبت‌نام سفارشی برای %s‌ی لرن‌دش فعال شد

[ctx: placeholder: courses]
en: Setting up a learning site is no small task – but you are not alone! Below are some resources available to you so that you can get the most out of your LearnDash powered %s!
fa_IR: راه اندازی یک سایت آموزشی آنلاین کار کوچکی نیست - اما شما تنها نیستید! در زیر برخی از منابع در دسترس شما قرار گرفته است تا بتوانید از %s‌ی آماده شده توسط لرن‌دش استفاده کنید!

[ctx: placeholder: courses]
en: The final step is to create a User Profile so that your users can instantly see which %s they have access to, their progress, performance, and earned certificates!
fa_IR: مرحله آخر ایجاد یک پروفایل کاربری است به طوری که کاربران شما بتوانند فوراً ببینند به کدام %s دسترسی دارند و پیشرفت‌هایشان ، عملکردشان و گواهینامه‌های به‌دست‌آمده خود را ببینند!

[ctx: placeholder: courses]
en: This shortcode shows the %s and progress for the user.
fa_IR: این کدکوتاه %s و روند پیشرفت کاربر را نمایش می‌دهد.

[ctx: placeholder: courses]
en: You are registered for the following %s
fa_IR: شما برای این %s ثبت‌نام کرده‌اید

[ctx: placeholder: courses]
en: shows %s with mentioned WP category id.
fa_IR: %s را با شناسه دسته‌بندی وردپرس مذکور نمایش می‌دهد.

[ctx: placeholder: courses]
en: shows %s with mentioned WP category slug.
fa_IR: %s را با نامک دسته‌بندی وردپرس مذکور نمایش می‌دهد.

[ctx: placeholder: courses]
en: shows %s with mentioned WP tag id.
fa_IR: %s را با شناسه برچسب وردپرس مذکور نمایش می‌دهد.

[ctx: placeholder: courses]
en: shows %s with mentioned WP tag slug.
fa_IR: %s را با نامک برچسب وردپرس مذکور نمایش می‌دهد.

[ctx: placeholder: courses]
en: shows %s with mentioned category id.
fa_IR: %s را با شناسه دسته‌بندی مذکور نمایش می‌دهد.

[ctx: placeholder: courses]
en: shows %s with mentioned category slug.
fa_IR: %s را با نامک دسته‌بندی مذکور نمایش می‌دهد.

[ctx: placeholder: courses]
en: shows %s with mentioned tag id.
fa_IR: %s را با شناسه برچسب مذکور نمایش می‌دهد.

[ctx: placeholder: courses]
en: shows %s with mentioned tag slug.
fa_IR: %s را با نامک برچسب مذکور نمایش می‌دهد.

[ctx: placeholder: courses, course]
en: Allow admin users to have access to %1$s automatically without requiring %2$s enrollment.
fa_IR: به کاربران مدیر اجازه دهید بدون نیاز به ثبت‌نام در %2$s بطور خودکار به %1$s دسترسی داشته باشند.

[ctx: placeholder: courses, course, quiz]
en: Displays user's enrolled %1$s, %2$s progress, %3$s scores, and achieved certificates.
fa_IR: %1$sی ثبت‌نام شدۀ کاربر و پیشرفت %2$s و نمره‌های %3$s و گواهینامه‌هایی را که کاربر بدست آورده است را نمایش می‌دهد.

[ctx: placeholder: current page numer of total pages]
en: %1$d of %2$d
fa_IR: %1$d از %2$d

[ctx: placeholder: date]
en: last check: %s
fa_IR: آخرین بررسی: %s

[ctx: placeholder: datetime]
en: last run %s
fa_IR: آخرین اجرا %s

[ctx: placeholder: default per page]
en: Default is %d. Set to zero for no pagination.
fa_IR: پیش‌فرض %d است. برای اینکه صفحه‌بندی نشود، عدد 0 را انتخاب کنید.

[ctx: placeholder: default per page number]
en: Currently showing default pagination %d
fa_IR: در حال حاضر صفحه‌بندی پیش‌فرض %d در حال نمایش است

[ctx: placeholder: default per page number]
en: Pagination defaults to %d
fa_IR: صفحه‌بندی به‌صورت پیش‌فرض در %d انجام می‌شود

[ctx: placeholder: group]
en: %s ID
fa_IR: شناسه %s

[ctx: placeholder: group]
en: Access to certain post types can be controlled via the associated %s enrollment.
fa_IR: دسترسی به پست‌تایپ‌های خاص را می‌توان از طریق ثبت‌نام %s مرتبط کنترل کرد.

[ctx: placeholder: group]
en: Allow specific user roles to bypass the %s membership protection.
fa_IR: به نقش‌های کاربری خاص اجازه دهید تا محدودیت عضویت %s را دور بزنند.

[ctx: placeholder: group]
en: Assigned %s(s)
fa_IR: %s(های) اختصاص داده شده

[ctx: placeholder: group]
en: Assigned %s(s) :
fa_IR: %s(های) اختصاص داده شده:

[ctx: placeholder: group]
en: Control settings for %s creation, and visual organization
fa_IR: تنظیمات مربوط به ایجاد %s و سازماندهی دیداری را کنترل کنید

[ctx: placeholder: group]
en: Control which taxonomies can be used to better organize your LearnDash %s.
fa_IR: کنترل کنید که کدام یک از طبقه‌بندی‌ها برای سازماندهی بهتر می‌توانند در %s لرن‌دش استفاده شوند.

[ctx: placeholder: group]
en: Controls how users will gain access to the %s
fa_IR: نحوه دسترسی کاربران به %s را کنترل می‌کند

[ctx: placeholder: group]
en: Controls the look and feel of the %s and optional content settings
fa_IR: ظاهر و حالت %s و تنظیمات محتوای اختیاری را کنترل می‌کند

[ctx: placeholder: group]
en: Enables an RSS feed for all %s posts.
fa_IR: یک فید RSS را برای همۀ پست‌های %s‌ها فعال می‌کند.

[ctx: placeholder: group]
en: Enroll in this %s to get access
fa_IR: برای دسترسی به این %s ثبت‌نام کنید

[ctx: placeholder: group]
en: Enter single %s ID.
fa_IR: شناسه تک %s را وارد کنید.

[ctx: placeholder: group]
en: Includes the %s post type in front end search results
fa_IR: پست تایپ %s را در نتایج جستجوی فرانت‌اِند شامل می‌شود

[ctx: placeholder: group]
en: List and display support materials for the %s. This is visible to all users (including non-enrollees) by default.
fa_IR: اطلاعات تکمیلی پشتیبانی را برای این %s لیست کنید و نمایش دهید. این اطلاعات به طور پیش‌فرض برای همه کاربران (از جمله افرادی که ثبت‌نام نکرده‌اند) قابل مشاهده است.

[ctx: placeholder: group]
en: Specify which post types can allow for %s membership protection.
fa_IR: مشخص کنید که چه پست تایپی می‌تواند برای محافظت از عضویت %s مجاز باشد.

[ctx: placeholder: group]
en: The %s is protected. Registration and enrollment are required in order to access the content.
fa_IR: %s محافظت می‌شود. برای دسترسی به محتوا ، ثبت‌نام و ورود کاربر ضروری است.

[ctx: placeholder: group]
en: This %s is currently closed
fa_IR: این %s در حال حاضر بسته است

[ctx: placeholder: group]
en: This page is protected and requires %s access
fa_IR: این صفحه محافظت شده است و دسترسی به %s ضروری است

[ctx: placeholder: group]
en: This shortcode displays %1$s related information.
fa_IR: این کدکوتاه تاریخ انقضای دسترسی کاربر به %1$s را نمایش می‌دهد.

[ctx: placeholder: group]
en: This shortcode shows the content if the user is enrolled in a specific %s.
fa_IR: این کدکوتاه محتوا را زمانی‌که کاربر در یک %s خاص ثبت‌نام شده باشد نمایش می‌دهد.

[ctx: placeholder: group]
en: User can be a member of ANY %s to view content.
fa_IR: کاربر برای دیدن محتوا می‌تواند جزء اعضای هر %sی باشد.

[ctx: placeholder: group]
en: number of columns to show when using %s grid addon
fa_IR: تعداد ستون‌ها برای نمایش زمانی که از افزدونی شبکه‌سازی %s استفاده می‌شود

[ctx: placeholder: group]
en: shows %s content.
fa_IR: محتوای %s را نمایش می‌دهد.

[ctx: placeholder: group]
en: shows a %s category dropdown.
fa_IR: دسته‌بندی یک %s را به‌صورت بازشونده نمایش می‌دهد.

[ctx: placeholder: group]
en: shows a %s thumbnail.
fa_IR: تصویر بندانگشتی یک %s را نمایش می‌دهد.

[ctx: placeholder: group course order by, group course order direction labels.]
en: Using default sorting by %1$s in %2$s order
fa_IR: استفاده از مرتب‌سازی پیش‌فرض بر اساس %1$s به ترتیب %2$s

[ctx: placeholder: group leader, course]
en: %1$s can access %2$s content in any order
fa_IR: %1$s می‌تواند به هر ترتیبی به محتوای %2$s دسترسی داشته باشد

[ctx: placeholder: group leader, courses]
en: Allow %1$s to create and manage %2$s.
fa_IR: به %1$s اجازه دهید تا %2$s را ایجاد و مدیریت کند.

[ctx: placeholder: group leader, courses, course]
en: Allow %1$s users to have access to %2$s automatically without requiring %3$s enrollment.
fa_IR: به کاربران %1$s اجازه دهید بدون نیاز به ثبت‌نام در %3$s بطور خودکار به %2$s دسترسی داشته باشند.

[ctx: placeholder: group leader, groups]
en: Allow %1$s to create and manage %2$s.
fa_IR: به %1$s اجازه دهید تا %2$s را ایجاد و مدیریت کند.

[ctx: placeholder: group leader, quiz, quiz]
en: Manage the email content that will be sent out to the admin, %1$s or other supervisors when a user completes a %2$s. You must enable "Admin Notification" on a per %3$s basis.
fa_IR: وقتیکه یک کاربر یک %2$s را کامل می‌کند، محتوای ایمیلی را که برای مدیر یا %1$s یا مدیرهای دیگر ارسال می‌شود، را مدیریت کنید. شما باید "اعلان مدیر" را بر اساس هر %3$s فعال کنید.

[ctx: placeholder: group, group]
en: Enter single %1$s ID. Leave blank for any %2$s.
fa_IR: شناسه تک %1$s را وارد کنید . اگر همۀ %2$s‌ها را مد نظر دارید، این مقدار را خالی بگذارید.

[ctx: placeholder: group, group]
en: The %1$s is protected via the LearnDash built-in PayPal and/or Stripe. Users need to purchase the %2$s (one-time fee) in order to gain access.
fa_IR: این %1$s با درگاه‌های "پی‌پال" داخلی لرن‌دش و "استرایپ" و "زرین‌پال لرن‌دش ژاکت" محافظت می‌شود. کاربران باید %2$s را (بصورت پرداخت کامل یک مرحله‌ای) خریداری کرده تا دسترسی آن‌ها به دوره باز شود.

[ctx: placeholder: group, group]
en: The %1$s is protected via the built-in LearnDash PayPal/Stripe functionality. Users need to purchase the %2$s to gain access and will be charged on a recurring basis.
fa_IR: این %1$s با درگاه‌های "پی‌پال" داخلی لرن‌دش و "استرایپ" و "زرین‌پال لرن‌دش ژاکت" محافظت می‌شود. کاربران باید %2$s را خریداری کرده تا دسترسی آن‌ها باز شود و بر اساس یک پلن اشتراکی، دسترسی آن‌ها تمدید خواهد شد.

[ctx: placeholder: group, group, course]
en: Enable automatic %1$s enrollment when a user enrolls into any associated %2$s %3$s
fa_IR: ثبت‌نام خودکار %1$s را برای وقتیکه کاربری در یکی از %2$s‌های مربوط به %3$s ثبت‌نام می‌کند، فعال کنید

[ctx: placeholder: groups]
en: User must be a member of ALL %s to view content.
fa_IR: کاربر برای دیدن محتوا باید عضو همۀ %s باشد.

[ctx: placeholder: groups]
en: shows %s with mentioned WP category id.
fa_IR: %s را با شناسه دسته‌بندی وردپرس مذکور نمایش می‌دهد.

[ctx: placeholder: groups]
en: shows %s with mentioned WP category slug.
fa_IR: %s را با نامک دسته‌بندی وردپرس مذکور نمایش می‌دهد.

[ctx: placeholder: groups]
en: shows %s with mentioned WP tag id.
fa_IR: %s را با شناسه برچسب وردپرس مذکور نمایش می‌دهد.

[ctx: placeholder: groups]
en: shows %s with mentioned WP tag slug.
fa_IR: %s را با نامک برچسب وردپرس مذکور نمایش می‌دهد.

[ctx: placeholder: groups]
en: shows %s with mentioned category id.
fa_IR: %s را با شناسه دسته‌بندی مذکور نمایش می‌دهد.

[ctx: placeholder: groups]
en: shows %s with mentioned category slug.
fa_IR: %s را با نامک دسته‌بندی مذکور نمایش می‌دهد.

[ctx: placeholder: groups]
en: shows %s with mentioned tag id.
fa_IR: %s را با شناسه برچسب مذکور نمایش می‌دهد.

[ctx: placeholder: groups]
en: shows %s with mentioned tag slug.
fa_IR: %s را با نامک برچسب مذکور نمایش می‌دهد.

[ctx: placeholder: human relative date time]
en: %s ago
fa_IR: %s قبل

[ctx: placeholder: input form field]
en: From %s %% score, display this message:
fa_IR: از نمره %s%%، این پیام را نمایش دهید:

[ctx: placeholder: lesson]
en:  Automatically mark the %s as completed once the user has watched the full video.
fa_IR:  هنگامی که کاربر ویدئو را بطور کامل مشاهده کرد، %s را به طور خودکار بعنوان تکمیل شده علامت‌گذاری کن.

[ctx: placeholder: lesson]
en: %s Video
fa_IR: ویدئو %s

[ctx: placeholder: lesson]
en: Controls the look and feel of the %s and optional content settings
fa_IR: ظاهر و حالت %s و تنظیمات محتوای اختیاری را کنترل می‌کند

[ctx: placeholder: lesson]
en: Display the Mark Complete button on a %s even if not yet clickable.
fa_IR: دکمۀ "علامت تکمیل‌شده بزنید" را بر روی یک %s نمایش دهید حتی اگر هنوز قابل کلیک نباشد.

[ctx: placeholder: lesson]
en: Enables an RSS feed for all %1$s posts.
fa_IR: یک فید RSS را برای همۀ پست‌های %1$s‌ها فعال می‌کند.

[ctx: placeholder: lesson]
en: Includes the %s post type in front end search results
fa_IR: پست تایپ %s را در نتایج جستجوی فرانت‌اِند شامل می‌شود

[ctx: placeholder: lesson]
en: Limit results to be within a specific %s.
fa_IR: نتایج را به یک %s خاص محدود کنید.

[ctx: placeholder: lesson]
en: Please go back and complete the previous %s.
fa_IR: لطفاً به %s قبلی برگردید و آن را تکمیل کنید.

[ctx: placeholder: lesson]
en: Set the date that you would like this %s to become available.
fa_IR: تاریخی که می‌خواهید این %s قابل دسترس باشد را تنظیم کنید.

[ctx: placeholder: lesson]
en: Specify a delay between video completion and %s completion.
fa_IR: یک تأخیر بین تکمیل ویدئو و تکمیل %s مشخص کنید.

[ctx: placeholder: lesson]
en: The %s will be available on a specific date.
fa_IR: این %s در یک تاریخ خاص پس از ثبت‌نام، قابل مشاهده خواهد بود.

[ctx: placeholder: lesson]
en: shows a %s category dropdown.
fa_IR: دسته‌بندی یک %s را به‌صورت بازشونده نمایش می‌دهد.

[ctx: placeholder: lesson URL]
en: Please go back and complete the previous %s.
fa_IR: لطفاً به %s قبلی برگردید و آن را تکمیل کنید.

[ctx: placeholder: lesson order by, lesson order direction labels]
en: Using default sorting by %1$s in %2$s order
fa_IR: استفاده از مرتب‌سازی پیش‌فرض بر اساس %1$s به ترتیب %2$s

[ctx: placeholder: lesson, course]
en: The %1$s is made available on %2$s enrollment.
fa_IR: این %1$s با ثبت‌نام در %2$s در دسترس است.

[ctx: placeholder: lesson, course]
en: This %1$s is accessible to all visitors regardless of %2$s enrollment
fa_IR: این %1$s صرف نظر از ثبت‌نام‌کنندگان %2$s برای همۀ بازدیدکنندگان قابل دسترسی است

[ctx: placeholder: lesson, course.]
en: The %1$s will be available X days after %2$s enrollment.
fa_IR: این %1$s تا x روز پس از ثبت‌نام در %2$s در دسترس خواهد بود.

[ctx: placeholder: lesson, lesson]
en: List and display support materials for the %1$s. This is visible to any user having access to the %2$s.
fa_IR: اطلاعات تکمیلی پشتیبانی را برای %1$s لیست کنید و نمایش دهید. این برای همه کاربرانی که به %2$s دسترسی دارند، قابل مشاهده است.

[ctx: placeholder: lessons]
en: Controls the timing and way %s can be accessed.
fa_IR: زمان‌بندی و نحوه دستیابی به %s را کنترل می‌کند.

[ctx: placeholder: lessons]
en: Disable the feature that allows attempting %s only in allowed order.
fa_IR: غیرفعال کردن قابلیتی که اجازۀ استفاده از %s را فقط به سفارش مجاز می‌دهد.

[ctx: placeholder: lessons]
en: shows %s with mentioned WP category id.
fa_IR: %s را با شناسه دسته‌بندی وردپرس مذکور نمایش می‌دهد.

[ctx: placeholder: lessons]
en: shows %s with mentioned WP category slug.
fa_IR: %s را با نامک دسته‌بندی وردپرس مذکور نمایش می‌دهد.

[ctx: placeholder: lessons]
en: shows %s with mentioned WP tag id.
fa_IR: %s را با شناسه برچسب وردپرس مذکور نمایش می‌دهد.

[ctx: placeholder: lessons]
en: shows %s with mentioned WP tag slug.
fa_IR: %s را با نامک برچسب وردپرس مذکور نمایش می‌دهد.

[ctx: placeholder: lessons]
en: shows %s with mentioned category id.
fa_IR: %s را با شناسه دسته‌بندی مذکور نمایش می‌دهد.

[ctx: placeholder: lessons]
en: shows %s with mentioned tag slug.
fa_IR: %s را با نامک برچسب مذکور نمایش می‌دهد.

[ctx: placeholder: lessons, topics]
en: Customize the display order of %1$s and %2$s.
fa_IR: ترتیب نمایش %1$s و %2$s را سفارشی کنید.

[ctx: placeholder: lessons, topics, quizzes, courses, course, URL to admin Permalinks.]
en: Share steps (%1$s, %2$s, %3$s) across multiple %4$s. Progress is maintained on a per-%5$s basis.<br /><br />Note: Enabling this option will also enable the <a href="%6$s">nested permalinks</a> setting.
fa_IR: مراحل (%1$s و %2$s و %3$s) را سرتاسر %4$sی چندگانه به اشتراک بگذارید. پیشرفت بر پایۀ هر %5$s ذکر می‌شود.<br /><br /> نکته: فعال‌سازی این گزینه همچنین باعث فعال‌شدن تنظیمات <a href="%6$s">پیوندهای‌یکتای تودرتو</a> می‌شود.

[ctx: placeholder: link to Imported Quiz.]
en: Import completed successfully: %s
fa_IR: درون‌ریزی با موفقیت انجام شد: %s

[ctx: placeholder: link to LearnDash Data Upgrade admin page]
en: LearnDash Notice: Please perform a %s. This is a required step to ensure accurate reporting.
fa_IR: اعلان لرن‌دش: لطفا یک %s انجام دهید. این یک گام ضروری برای تهیۀ یک گزارش دقیق است.

[ctx: placeholder: link to purchase LearnDash]
en: Please enter your email and a valid license or %s a license now.
fa_IR: لطفا ایمیل خود و یک مجوز معتبر را وارد کنید یا هم اکنون یک مجوز %s.

[ctx: placeholder: links to Real Simple CAPTCHA]
en: This option requires additional plugin: %s
fa_IR: این گزینه نیاز به نصب افزونه اضافی دارد: %s

[ctx: placeholder: list of active LMS plugins]
en: <strong>LearnDash LMS</strong> has detected other active LMS plugins which may cause conflicts: <strong>%s</strong>
fa_IR: <strong>افزونه لرن‌دش</strong> سایر افزونه‌های آموزشی فعال را شناسایی کرده است که ممکن است باعث تداخل شوند: <strong>%s</strong>

[ctx: placeholder: max points]
en: Awarded Points (Out of %d):
fa_IR: امتیازهای اهدا شده (از %d):

[ctx: placeholder: method name]
en: Method %s doesn't exist
fa_IR: روش %s وجود ندارد

[ctx: placeholder: number of essays, possible points]
en: %1$s Essay(s) Pending (Possible Point(s): %2$s)
fa_IR: %1$s سوال تشریحی معلق (امتیاز(های) ممکن: %2$s)

[ctx: placeholder: number of steps]
en: Total Steps: %s
fa_IR: مجموع مراحل: %s

[ctx: placeholder: percent complete]
en: %s%% Complete
fa_IR: %s%% تکمیل‌شده

[ctx: placeholder: placeholder: questions, quizzes, quiz]
en: Share %1$s across multiple %2$s. Progress and statistics are maintained on a per-%3$s basis.
fa_IR: %1$s را در بین %2$s‌ی مختلف به اشتراک بگذارید. پیشرفت و آمار بر اساس هر %3$s ادامه می‌یابد.

[ctx: placeholder: plugin title]
en: %s: Translations
fa_IR: %s: ترجمه‌ها

[ctx: placeholder: points awarded values (30/100) 30%]
en: Points Awarded: %s
fa_IR: امتیازهای اهدا شده: %s

[ctx: placeholder: points earned, points total]
en: You have reached %1$s of %2$s point(s), (%3$s)
fa_IR: شما %1$s از %2$s امتیاز را به دست آوردید، (%3$s)

[ctx: placeholder: points earned, points total, points percentage]
en: Earned Point(s): %1$s of %2$s, (%3$s)
fa_IR: امتیازهای کسب شده: %1$s از %2$s، (%3$s)

[ctx: placeholder: qizzes, link to WP Permalins page]
en: Enables the front end archive page where all %1$s are listed. You must %2$s for the change to take effect.
fa_IR: بخشی از صفحه آرشیو که همۀ %1$s در آن لیست شده است را فعال می‌کند. برای اینکه این تغییرات انجام شوند باید %2$s.

[ctx: placeholder: question]
en: %s answer sets.
fa_IR: مجموعه پاسخ %s.

[ctx: placeholder: question]
en: %s type.
fa_IR: نوع %s.

[ctx: placeholder: question]
en: Activate hint for this %s.
fa_IR: راهنما را برای این %s فعال کنید.

[ctx: placeholder: question]
en: An alphanumeric identifier for the %s type
fa_IR: یک شناسه الفبایی برای این نوع %s

[ctx: placeholder: question]
en: Click here to add another %s.
fa_IR: برای افزودن یک %s دیگر اینجا کلیک کنید.

[ctx: placeholder: question]
en: Click here to edit the %s
fa_IR: برای ویرایش %s اینجا کلیک کنید

[ctx: placeholder: question]
en: If you enable this option, the user is forced to answer each %s
fa_IR: اگر این گزینه را فعال کنید، کاربر مجبور خواهد بود که به تمام %s جواب دهد

[ctx: placeholder: question]
en: Invalid %s type supplied
fa_IR: نوع %s ارائه شده نامعتبر است

[ctx: placeholder: question]
en: Message shown when %s is correct.
fa_IR: پیامی که برای جواب درست به %s نمایش داده می‌شود.

[ctx: placeholder: question]
en: One %s at a time
fa_IR: یک %s در یک زمان

[ctx: placeholder: question]
en: Review %s
fa_IR: بررسی %s

[ctx: placeholder: question]
en: The %s content
fa_IR: این محتوای %s می‌باشد

[ctx: placeholder: question]
en: The description for the %s type.
fa_IR: توضیحات برای این نوع %s.

[ctx: placeholder: question]
en: The title for the %s type
fa_IR: عنوان برای این نوع %s

[ctx: placeholder: question]
en: These points will be rewarded, only if the user chooses the %s correctly
fa_IR: فقط درصورتی‌که کاربر بتواند %s را به درستی جواب دهد، این امتیازها به او پاداش داده می‌شوند

[ctx: placeholder: question, question number, questions total]
en: %1$s %2$s of %3$s
fa_IR: %1$s %2$s از %3$s

[ctx: placeholder: question, quiz]
en: If the option "%1$s overview" is activated, this notification will appear after the end of the %2$s, otherwise after each %2$s
fa_IR: اگر گزینه "بررسی اجمالی %1$s" فعال باشد، این اعلان در انتهای %2$s نمایش داده خواهد شد، در غیر این‌صورت در پایان هر %2$s نمایش داده می‌شود

[ctx: placeholder: question, quiz]
en: The order of the %1$s in the %2$s
fa_IR: این ترتیب %1$s‌ها در %2$s می‌باشد

[ctx: placeholder: question.]
en: Answer display will be randomized within any given %s.
fa_IR: نمایش پاسخ در هر %s مشخص شده تصادفی خواهد بود.

[ctx: placeholder: questions]
en: %s per page (0 = all)
fa_IR: %s به ازای هر صفحه (0 = همه)

[ctx: placeholder: questions]
en: All %s at once (or paginated)
fa_IR: همه %s به طور همزمان (یا صفحه‌بندی شده)

[ctx: placeholder: questions]
en: Certificate Pending - %s still need to be graded, please check your profile for the status
fa_IR: گواهینامه در انتظار اهدا می‌باشد - هنوز لازم است که به %s نمره داده شود، لطفاً پروفال خود را برای مشاهده وضعیت خودتان بررسی کنید.

[ctx: placeholder: questions]
en: Control which templates can be used to better organize your LearnDash %s.
fa_IR: کنترل کنید که کدام الگوها برای سازماندهی بهتر %s‌ی لرن‌دش شما می‌توانند استفاده شوند.

[ctx: placeholder: questions]
en: Display all %s
fa_IR: نمایش همه %s

[ctx: placeholder: questions]
en: Display subset of %s
fa_IR: نمایش زیرمجموعه‌ایی از %s

[ctx: placeholder: questions]
en: How many %s to be displayed on a page.
fa_IR: چه تعداد از %s در هر صفحه نمایش داده شود.

[ctx: placeholder: questions]
en: Select which data users should be able to view when reviewing their submitted %s.
fa_IR: انتخاب کنید که کاربران هنگام بررسی %sی ارسال شده خود، چه داده‌هایی را می‌توانند مشاهده کنند.

[ctx: placeholder: questions, Quiz]
en: Number of additional %1$s displayed in the %2$s Builder sidebar when clicking the "Load More" link.
fa_IR: تعداد %1$s‌ اضافی که در سایدبار %2$s‌ساز ، هنگام کلیک روی لینک "بارگذاری بیشتر" نمایش داده می‌شوند.

[ctx: placeholder: questions, quizzes]
en: All %1$s can be used across multiple %2$s
fa_IR: همۀ %1$s می‌توانند در بین %2$s‌ی مختلف استفاده شوند

[ctx: placeholder: quiz]
en: A powerful and beautiful %s plugin for WordPress.
fa_IR: یک افزونۀ %s قدرتمند و زیبا برای وردپرس.

[ctx: placeholder: quiz]
en: Are you sure that you want to remove this %s item?
fa_IR: آیا شما مطمئن هستید که می‌خواهید این %s را حذف کنید؟

[ctx: placeholder: quiz]
en: Automatically display leaderboard in %s result
fa_IR: به طور خودکار لیست برترین‌ها را در نتایج %s نمایش بده

[ctx: placeholder: quiz]
en: Controls how the %s will look and what will be displayed
fa_IR: اینکه ظاهر %s چگونه باشد و چه چیزهایی نمایش داده شود را کنترل می‌کند

[ctx: placeholder: quiz]
en: Controls the requirement for accessing and completing the %s
fa_IR: ضرورت دسترسی و تکمیل %s را کنترل می‌کند

[ctx: placeholder: quiz]
en: Controls the requirements for accessing the %s
fa_IR: الزامات دسترسی به %s را کنترل می‌کند

[ctx: placeholder: quiz]
en: Create %s
fa_IR: ایجاد %s

[ctx: placeholder: quiz]
en: Deactivated in %s settings.
fa_IR: در تنظیمات %s غیرفعال شد.

[ctx: placeholder: quiz]
en: Display the average score of all users who took the %s
fa_IR: نمایش نمره میانگین همه کاربرانی که در %s شرکت کرده‌اند

[ctx: placeholder: quiz]
en: Edit %s
fa_IR: ویرایش %s

[ctx: placeholder: quiz]
en: Enable user to view statistics for this %s on their profile.
fa_IR: امکان مشاهده آمار %s را برای کاربران در پروفایل‌شان فعال کنید.

[ctx: placeholder: quiz]
en: Enables an RSS feed for all %1$s posts.
fa_IR: یک فید RSS را برای همۀ پست‌های %1$s‌ها فعال می‌کند.

[ctx: placeholder: quiz]
en: Execute %s only once
fa_IR: فقط یک بار %s اجرا شود

[ctx: placeholder: quiz]
en: Hide "Restart %s" button
fa_IR: دکمه "شروع مجدد %s" مخفی کنید

[ctx: placeholder: quiz]
en: Hide %s time - display
fa_IR: مخفی‌کردن زمان %s - نمایش

[ctx: placeholder: quiz]
en: Hide %s title
fa_IR: مخفی‌کردن عنوان %s

[ctx: placeholder: quiz]
en: Hide the "Restart %s" button in the Frontend.
fa_IR: دکمه "شروع مجدد %s" را در فرانت‌اِند مخفی کنید.

[ctx: placeholder: quiz]
en: If you enable this option, only registered users allowed start the %s.
fa_IR: اگر این گزینه را فعال کنید، فقط کاربران ثبت‌نام شده اجازه دارند که این %s را شروع کنند.

[ctx: placeholder: quiz]
en: If you enable this option, the %s will start automatically after the page is loaded.
fa_IR: اگر این گزینه را فعال کنید، %s به‌صورت خودکار پس از بارگذاری صفحه شروع خواهد شد.

[ctx: placeholder: quiz]
en: If you enable this option, the time for finishing the %s won't be displayed on the results page anymore.
fa_IR: اگر این گزینه را فعال کنید، زمانی که برای به پایان رساندن %s صرف شده است، در صفحه نتایج نمایش داده نخواهد شد.

[ctx: placeholder: quiz]
en: If you enable this option, you will be informed if a user completes this %s.
fa_IR: اگر این گزینه را فعال کنید، وقتی کاربری این %s را تکمیل کرده باشد، شما مطلع خواهید شد.

[ctx: placeholder: quiz]
en: If you imported a %s, use this field to select it. Otherwise, create new settings below. After saving or publishing, you will be able to add questions.
fa_IR: اگر یک %s را درون‌ریزی کردید، از این فیلد برای انتخاب آن استفاده کنید. در غیر این صورت، تنظیمات جدیدی را از زیر ایجاد کنید. پس از ذخیره یا انتشار ، شما می‌توانید سوالات را اضافه کنید.

[ctx: placeholder: quiz]
en: Includes the %s post type in front end search results
fa_IR: پست تایپ %s را در نتایج جستجوی فرانت‌اِند شامل می‌شود

[ctx: placeholder: quiz]
en: Limit results to be within a specific %s.
fa_IR: نتایج را به یک %s خاص محدود کنید.

[ctx: placeholder: quiz]
en: Limit results to be within a specific %s. Required for non-admin users.
fa_IR: نتایج را به یک %s خاص محدود کنید. برای کاربران غیر مدیر ضروری است.

[ctx: placeholder: quiz]
en: No %s description filled!
fa_IR: هیچ توضیحاتی برای %s وارد نشد!

[ctx: placeholder: quiz]
en: No %s selected
fa_IR: هیچ %s انتخاب نشده است

[ctx: placeholder: quiz]
en: Number of repeats allowed for %s. Blank = unlimited attempts. 0 = 1 attempt, 1 = 2 attempts, etc.
fa_IR: تعداد تکرارهایی که برای %s مجاز است. خالی = تلاش‌های نامحدود. 0 = 1 تلاش، 1 = 2 تلاش و...

[ctx: placeholder: quiz]
en: On the %s startpage
fa_IR: در صفحۀ شروع %s

[ctx: placeholder: quiz]
en: Only registered users are allowed to start the %s
fa_IR: تنها کاربران ثبت‌نام شده اجازه دارند که این %s را شروع کنند

[ctx: placeholder: quiz]
en: Optionally associate a %s with a certificate.
fa_IR: به‌صورت اختیاری یک %s را با یک گواهینامه مرتبط کنید.

[ctx: placeholder: quiz]
en: Passing percentage required to pass the %s (number only). e.g. 80 for 80%%.
fa_IR: درصد قبولی فقط لازم است از (مقدار عددی) %s بیشتر باشد. مثلاً 80 برای 80%%.

[ctx: placeholder: quiz]
en: Prerequisites (This %s has to be finished)
fa_IR: پیش‌نیازها (این %s باید تکمیل شود)

[ctx: placeholder: quiz]
en: Show only users, who solved the %s:
fa_IR: فقط کاربرانی را نمایش بده، که این %s را حل کرده‌اند:

[ctx: placeholder: quiz]
en: Shows in %s, how many points are reachable for respective question.
fa_IR: در %s نمایش می‌دهد، که چه تعداد امتیاز در سوال مربوطه وجود دارد.

[ctx: placeholder: quiz]
en: Statistics about right or wrong answers. Statistics will be saved by completed %s, not after every question. The statistics is only visible over administration menu. (internal statistics)
fa_IR: آمار جواب‌های درست و نادرست می‌باشد. آمارها با تکمیل شدن %s ذخیره می‌شوند، نه پس از هر سوال. این آمارها فقط از طریق منوی مدیریت قابل مشاهده هستند (آمار داخلی)

[ctx: placeholder: quiz]
en: The Field ID is show on the %s Custom Fields table.
fa_IR: شناسه فیلد در جدول فیلدهای سفارشی %s نشان داده می‌شود.

[ctx: placeholder: quiz]
en: The admin will receive an email notification when the following users have taken the %s.
fa_IR: وقتی کاربران مورد نظر در %s شرکت کردند، مدیر یک اعلان ایمیلی دریافت خواهد کرد.

[ctx: placeholder: quiz]
en: The title is used for overview, it is not visible in %s. If you leave the title field empty, a title will be generated.
fa_IR: عنوان استفاده شده برای بررسی اجمالی، در %s قابل مشاهده نیست. اگر فیلد عنوان را خالی بگذارید، یک عنوان به‌صورت خودکار ساخته خواهد شد.

[ctx: placeholder: quiz]
en: The title serves as %s heading.
fa_IR: عنوان برای هدینگ %s استفاده می‌شود.

[ctx: placeholder: quiz]
en: The user completed a %s with 100 percent.
fa_IR: کاربر یک %s را 100درصد تکمیل کرده است.

[ctx: placeholder: quiz]
en: The user completed a %s.
fa_IR: کاربر یک %s را تکمیل کرده است.

[ctx: placeholder: quiz]
en: This shortcode displays information regarding %s attempts on the certificate. This shortcode can use the following parameters:
fa_IR: این کدکوتاه اطلاعاتی مربوط به تلاش‌های شرکت در %s برای گرفتن گواهینامه را نمایش می‌دهد. این کدکوتاه می‌تواند از پارامترهای زیر استفاده کند:

[ctx: placeholder: quiz]
en: This text will be displayed at the end of the %s (in results). (this text is optional)
fa_IR: این متن در نتایج پایان %s نمایش داده خواهد شد. (این متن اختیاری است)

[ctx: placeholder: quiz]
en: This upgrade will sync your existing user data for %s into a new database table for better reporting. (Required)
fa_IR: این ارتقاء ، داده‌های کاربر موجود شما برای %s را با یک جدول جدید پایگاه‌داده برای گزارش‌گیری بهتر ، هماهنگ می‌کند. (ضروری)

[ctx: placeholder: quiz]
en: Would you like to submit your %s result to the leaderboard?
fa_IR: آیا می‌خواهید نتیجۀ %s خود را در لیست برترین‌ها ثبت کنید؟

[ctx: placeholder: quiz]
en: You must sign in or sign up to start the %s.
fa_IR: برای شروع این %s باید ثبت‌نام کنید یا وارد شوید.

[ctx: placeholder: quiz]
en: remove this %s item
fa_IR: حذف آیتم %s

[ctx: placeholder: quiz]
en: shows %s content.
fa_IR: محتوای %s را نمایش می‌دهد.

[ctx: placeholder: quiz]
en: shows a %s category dropdown.
fa_IR: دسته‌بندی یک %s را به‌صورت بازشونده نمایش می‌دهد.

[ctx: placeholder: quiz]
en: shows a %s thumbnail.
fa_IR: تصویر بندانگشتی یک %s را نمایش می‌دهد.

[ctx: placeholder: quiz URL]
en: Please go back and complete the previous %s.
fa_IR: لطفاً به %s قبلی برگردید و آن را تکمیل کنید.

[ctx: placeholder: quiz time.]
en: Your time: %s
fa_IR: زمان شما: %s

[ctx: placeholder: quiz, Quiz]
en: Enable this option to gather data from your users before or after the %1$s. All data is stored in the %2$s Statistics.
fa_IR: برای جمع‌آوری داده‌ها از کاربران خود قبل یا بعد از %1$s این گزینه را فعال کنید. همه داده‌ها در آمار %2$s ذخیره می‌شوند.

[ctx: placeholder: quiz, Quiz, Quizzes.]
en: A second %1$s title will be displayed on the %2$s Post. This option is recommended if displaying %3$s via Shortcode.
fa_IR: یک عنوان %1$s دوم در نوشته %2$s نمایش داده خواهد شد. در صورت نمایش %3$s از طریق کدکوتاه، این گزینه توصیه می‌شود.

[ctx: placeholder: quiz, quiz]
en: At the end of the %1$s (before the %2$s result)
fa_IR: در انتهای %1$s (قبل از نتیجه %2$s)

[ctx: placeholder: quiz, quiz]
en: List and display support materials for the %1$s. This is visible to any user having access to the %2$s.
fa_IR: اطلاعات تکمیلی پشتیبانی را برای %1$s لیست کنید و نمایش دهید. این برای همه کاربرانی که به %2$s دسترسی دارند، قابل مشاهده است.

[ctx: placeholder: quiz, quiz]
en: Manage the email content that will be sent out to the user when a %1$s is completed. You must enable "User Notification" on a per %2$s basis.
fa_IR: وقتیکه یک %1$s تکمیل می‌شود، محتوای ایمیلی را که برای کاربر ارسال خواهد شد را مدیریت کنید. شما باید "اعلان کاربر" را بر اساس هر %2$s فعال کنید.

[ctx: placeholder: quiz.]
en: Do you really want to delete the %s/question?
fa_IR: آیا واقعاً می‌خواهید %s/سوال را حذف کنید؟

[ctx: placeholder: quiz.]
en: On the %s startpage
fa_IR: در صفحه شروع %s

[ctx: placeholder: quizzes]
en: %s Per Page
fa_IR: %s در هر صفحه

[ctx: placeholder: quizzes]
en: %s per page
fa_IR: %s  در هر صفحه

[ctx: placeholder: quizzes]
en: Browser cookies have limited memory. This may not work with large %s.
fa_IR: کوکی‌های مرورگر حافظۀ محدودی دارند. این ممکن است برای %sی بزرگ کار نکند.

[ctx: placeholder: quizzes]
en: Control which Taxonomies can be used with the LearnDash %s.
fa_IR: کنترل کنید که کدام یک از طبقه‌بندی‌ها با %s‌ی لرن‌دش قابل استفاده هستند.

[ctx: placeholder: quizzes]
en: You have taken the following %s:
fa_IR: شما در این %s شرکت کرده‌اید:

[ctx: placeholder: quizzes]
en: shows %s with mentioned WP category id.
fa_IR: %s را با شناسه دسته‌بندی وردپرس مذکور نمایش می‌دهد.

[ctx: placeholder: quizzes]
en: shows %s with mentioned WP category slug.
fa_IR: %s را با نامک دسته‌بندی وردپرس مذکور نمایش می‌دهد.

[ctx: placeholder: quizzes]
en: shows %s with mentioned WP tag id.
fa_IR: %s را با شناسه برچسب وردپرس مذکور نمایش می‌دهد.

[ctx: placeholder: quizzes]
en: shows %s with mentioned WP tag slug.
fa_IR: %s را با نامک برچسب وردپرس مذکور نمایش می‌دهد.

[ctx: placeholder: quizzes]
en: shows %s with mentioned category id.
fa_IR: %s را با شناسه دسته‌بندی مذکور نمایش می‌دهد.

[ctx: placeholder: quizzes]
en: shows %s with mentioned category slug.
fa_IR: %s را با نامک دسته‌بندی مذکور نمایش می‌دهد.

[ctx: placeholder: quizzes]
en: shows %s with mentioned tag id.
fa_IR: %s را با شناسه برچسب مذکور نمایش می‌دهد.

[ctx: placeholder: quizzes]
en: shows %s with mentioned tag slug.
fa_IR: %s را با نامک برچسب مذکور نمایش می‌دهد.

[ctx: placeholder: quizzes, Quiz]
en: Manage and create full %1$s within the %2$s Builder.
fa_IR: %1$s‌ی کامل را در %2$s‌ساز مدیریت و ایجاد کنید.

[ctx: placeholder: search term]
en: You searched for "%s"
fa_IR: شما عبارت "%s" را جستجو کرده‌اید

[ctx: placeholder: secret generated code]
en: Enter %s in the above field and click the submit button
fa_IR: %s را در فیلد بالا وارد کنید و روی دکمه ثبت کلیک کنید

[ctx: placeholder: toic]
en: Cannot be enabled while %s timer or Video progression are enabled
fa_IR: در حالی که زمان‌سنج یا پیشرفت ویدئو %s فعال هستند، امکان فعالسازی وجود ندارد

[ctx: placeholder: topic]
en:  Automatically mark the %s as completed once the user has watched the full video.
fa_IR:  هنگامی که کاربر ویدئو را بطور کامل مشاهده کرد، %s را به طور خودکار بعنوان تکمیل شده علامت‌گذاری کن.

[ctx: placeholder: topic]
en: %s Video
fa_IR: ویدئو %s

[ctx: placeholder: topic]
en: Any content added below is displayed on the %s page
fa_IR: همۀ محتوای اضافه شده در زیر در صفحه %s نمایش داده می‌شود

[ctx: placeholder: topic]
en: Controls how, where, and when the %s can be accessed.
fa_IR: نحوه، مکان، و هنگامی که %s قابل دسترسی است را کنترل می‌کند.

[ctx: placeholder: topic]
en: Controls the look and feel of the %s and optional content settings
fa_IR: ظاهر و حالت %s و تنظیمات محتوای اختیاری را کنترل می‌کند

[ctx: placeholder: topic]
en: Enables an RSS feed for all %1$s posts.
fa_IR: یک فید RSS را برای همۀ پست‌های %1$s‌ها فعال می‌کند.

[ctx: placeholder: topic]
en: Includes the %s post type in front end search results
fa_IR: پست تایپ %s را در نتایج جستجوی فرانت‌اِند شامل می‌شود

[ctx: placeholder: topic]
en: Limit results to be within a specific %s.
fa_IR: نتایج را به یک %s خاص محدود کنید.

[ctx: placeholder: topic]
en: Specify a delay between video completion and %s completion.
fa_IR: یک تأخیر بین تکمیل ویدئو و تکمیل %s مشخص کنید.

[ctx: placeholder: topic]
en: The %s cannot be marked as completed until the set time has elapsed.
fa_IR: %s به‌عنوان تکمیل‌شده علامت‌گذاری نخواهد شد، تا وقتیکه زمان تعیین شده به پایان برسد.

[ctx: placeholder: topic]
en: The video will be shown and must be fully watched before the user can access the %s’s associated steps.
fa_IR: قبل از اینکه کاربر بتواند به مراحل مرتبط با %s دسترسی پیدا کند، این ویدئو نمایش داده می‌شود و باید کاملاً تماشا شود.

[ctx: placeholder: topic]
en: shows %s content.
fa_IR: محتوای %s را نمایش می‌دهد.

[ctx: placeholder: topic]
en: shows a %s category dropdown.
fa_IR: دسته‌بندی یک %s را به‌صورت بازشونده نمایش می‌دهد.

[ctx: placeholder: topic]
en: shows a %s thumbnail.
fa_IR: تصویر بندانگشتی یک %s را نمایش می‌دهد.

[ctx: placeholder: topic URL]
en: Please go back and complete the previous %s.
fa_IR: لطفاً به %s قبلی برگردید و آن را تکمیل کنید.

[ctx: placeholder: topic, topic]
en: List and display support materials for the %1$s. This is visible to any user having access to the %2$s.
fa_IR: اطلاعات تکمیلی پشتیبانی را برای %1$s لیست کنید و نمایش دهید. این برای همه کاربرانی که به %2$s دسترسی دارند، قابل مشاهده است.

[ctx: placeholder: topic, topic]
en: The video will be visible after the user has completed the %1$s’s associated steps. The full video must be watched in order to complete the %2$s.
fa_IR: بعد از اینکه کاربر مراحل مرتبط با %1$s را تکمیل کند، این ویدئو قابل مشاهده خواهد بود. برای تکمیل شدن %2$s این ویدئوی باید بطور کامل تماشا شود.

[ctx: placeholder: topics]
en: Control which Taxonomies can be used with the LearnDash %s.
fa_IR: کنترل کنید که کدام یک از طبقه‌بندی‌ها با %s‌ی لرن‌دش قابل استفاده هستند.

[ctx: placeholder: topics]
en: shows %s with mentioned WP category id.
fa_IR: %s را با شناسه دسته‌بندی وردپرس مذکور نمایش می‌دهد.

[ctx: placeholder: topics]
en: shows %s with mentioned WP category slug.
fa_IR: %s را با نامک دسته‌بندی وردپرس مذکور نمایش می‌دهد.

[ctx: placeholder: topics]
en: shows %s with mentioned WP tag id.
fa_IR: %s را با شناسه برچسب وردپرس مذکور نمایش می‌دهد.

[ctx: placeholder: topics]
en: shows %s with mentioned WP tag slug.
fa_IR: %s را با نامک برچسب وردپرس مذکور نمایش می‌دهد.

[ctx: placeholder: topics]
en: shows %s with mentioned category id.
fa_IR: %s را با شناسه دسته‌بندی مذکور نمایش می‌دهد.

[ctx: placeholder: topics]
en: shows %s with mentioned category slug.
fa_IR: %s را با نامک دسته‌بندی مذکور نمایش می‌دهد.

[ctx: placeholder: topics]
en: shows %s with mentioned tag id.
fa_IR: %s را با شناسه برچسب مذکور نمایش می‌دهد.

[ctx: placeholder: topics]
en: shows %s with mentioned tag slug.
fa_IR: %s را با نامک برچسب مذکور نمایش می‌دهد.

[ctx: placeholder: topics, link to WP Permalins page]
en: Enables the front end archive page where all %1$s are listed. You must %2$s for the change to take effect.
fa_IR: بخشی از صفحه آرشیو که همۀ %1$s در آن لیست شده است را فعال می‌کند. برای اینکه این تغییرات انجام شوند باید %2$s.

[ctx: placeholder: total quiz points]
en: %s point(s)
fa_IR: %s امتیاز

[ctx: placeholder: user name]
en: User statistics: %s
fa_IR: آمارهای کاربر: %s

[ctx: placeholder: version number]
en: Installed version does not match latest (%s).
fa_IR: نسخه نصب شده با نسخه نهایی مطابقت ندارد (%s).

[ctx: placeholder: will be post type label like Course, Lesson, Topic]
en: Are you sure you want to move this %s to Trash?
fa_IR: آیا مطمئن هستید که می‌خواهید %s را به زباله‌دان انتقال دهید؟

[ctx: placeholder: will contain post type label]
en: Edit %s Settings (new window)
fa_IR: ویرایش تنظیمات %s (پنجره جدید)

[ctx: placeholder: will contain post type label]
en: Move %s
fa_IR: انتقال %s

[ctx: placeholder: will contain post type label]
en: Move %s to Trash
fa_IR: انتقال %s به زباله‌دان

[ctx: placeholder: will contain post type label]
en: View %s (new window)
fa_IR: مشاهده %s (پنجره جدید)

[ctx: placeholders lesson]
en: Please go back and complete the previous %s.
fa_IR: لطفا به %s قبلی برگردید و آن را تکمیل کنید.

[ctx: placeholders, course, group, Group, course, group.]
en: This %1$s is a part of a %2$s. %3$s settings will override %4$s settings for any user enrolled in the %5$s.
fa_IR: این %1$s بخشی از یک %2$s است. تنظیمات %3$s بر روی تنظیمات %4$s برای هر کاربری که در %5$s ثبت‌نام کرده است جایگزین خواهد شد.

[ctx: placeholders, course, groups, Group, course, groups.]
en: This %1$s is a part of multiple %2$s. %3$s settings will override %4$s settings for any user enrolled in the %5$s.
fa_IR: این %1$s بخشی از چند %2$s است. تنظیمات %3$s بر روی تنظیمات %4$s برای هر کاربری که در %5$s ثبت‌نام کرده است جایگزین خواهد شد.

[ctx: placeholders: (1) course singular, (2) course or courses]
en: To take this %1$s, you need to complete the following %2$s first:
fa_IR: برای شرکت در این %1$s، شما باید ابتدا این %2$s را تکمیل کرده باشید:

[ctx: placeholders: (1) will be Course. (2) course_access_points. (3) user_course_points]
en: To take this %1$s you need at least %2$.01f total points. You currently have %3$.01f points.
fa_IR: برای شرکت در این %1$s، باید مجموع امتیازهای شما حداقل %2$.01f باشد. شما در حال حاضر %3$.01f امتیاز کسب کرده‌اید.

[ctx: placeholders: (1) will be Course. (2) course_access_points. (3) user_course_points]
en: To take this %1$s you need at least %2$.01f total points. You currently have %3$.01f points.
fa_IR: برای شرکت در این %1$s ، مجموع امتیازهای شما باید حداقل %2$.01f باشد. شما در حال حاضر %3$.01f امتیاز کسب کرده‌اید.

[ctx: placeholders: 1. Lesson or Topic label, 2. span for counter]
en: <p class="ld-video-delay-message">%1$s will auto complete in %2$s seconds</p>
fa_IR: <p class="ld-video-delay-message">این %1$s پس از %2$s ثانیۀ دیگر بطور خودکار تکمیل می‌شود</p>

[ctx: placeholders: Course]
en: %s Resume
fa_IR: ادامه %s

[ctx: placeholders: Course]
en: Enter single %s ID
fa_IR: شناسه تک %s را وارد کنید

[ctx: placeholders: Course]
en: Enter single %s ID.
fa_IR: شناسه تک %s را وارد کنید.

[ctx: placeholders: Course]
en: Return to %s link/button.
fa_IR: لینک/دکمه بازگشت به %s.

[ctx: placeholders: Course steps completed, Course steps total]
en: Completed <strong>%1$d</strong> out of <strong>%2$d</strong> steps
fa_IR: <strong>%1$d</strong> از <strong>%2$d</strong> مرحله تکمیل شده است

[ctx: placeholders: Course, Course]
en: Enter %1$s price here. Leave empty if the %2$s is free.
fa_IR: قیمت %1$s را اینجا وارد کنید. اگر %2$s رایگان است این قسمت را خالی بگذارید.

[ctx: placeholders: Course, Course]
en: Enter single %1$s ID. Leave blank for current %2$s.
fa_IR: شناسه تک %1$s را وارد کنید. برای %2$s فعلی، این مقدار را خالی بگذارید.

[ctx: placeholders: Course, Courses]
en: Enter single %1$s ID. Leave blank for all %2$s.
fa_IR: شناسه تک %1$s را وارد کنید . اگر همۀ %2$s را مد نظر دارید، این مقدار را خالی بگذارید.

[ctx: placeholders: Course, Groups]
en: Search %1$s %2$s
fa_IR: جستجوی %2$sی %1$s

[ctx: placeholders: Course, Lessons, Topics]
en: Now that you have your %1$s created, it is time to start adding content via %2$s and %3$s. In this video we will show how to do this and explain the various settings.
fa_IR: اکنون که %1$s خود را ایجاد کرده‌اید، وقت آن است که با %2$s و %3$s ، محتوای خود را اضافه کنید. در این ویدئو نحوه انجام این کار و توضیح تنظیمات مختلف را نشان خواهیم داد.

[ctx: placeholders: Course, Quiz]
en: Delete %1$s and %2$s Data After Expiration
fa_IR: اطلاعات %1$s و %2$s بعد از منقضی شدن دسترسی حذف شود

[ctx: placeholders: Course, Quizzes]
en: Show %1$s %2$s?
fa_IR: نمایش %2$s‌ی %1$s؟

[ctx: placeholders: Course, lesson, topics, quizzes]
en: This shortcode displays the %1$s Content table (%2$s, %3$s, and %4$s) when inserted on a page or post.
fa_IR: وقتیکه این کدکوتاه به یک صفحه یا یک نوشته اضافه شود، جدول محتوای %1$s (شامل %2$s و %3$s و %4$s)  را نشان می‌دهد.

[ctx: placeholders: Courses, courses]
en: If you are selling your %1$s then you have many options available to you! In the first video we demonstrate how you can quickly start accepting payments with PayPal and Stripe. In the second video we will show you how to sell %2$s using the popular WordPress shopping cart WooCommerce.
fa_IR: اگر قصد دارید %1$s‌ی خود را بفروشید، گزینه‌های بسیاری در دسترس شماست! در اولین ویدئو ما نشان می‌دهیم که چگونه می‌توانید سریعاً با PayPal و Stripe پذیرش پرداخت را شروع کنید. در ویدیوی دوم نحوه فروش %2$s با استفاده از سبد خرید محبوب ووکامرس را به شما نشان خواهیم داد.

[ctx: placeholders: Courses, default per page]
en: %1$s per page. Default is %2$d. Set to zero for all.
fa_IR: %1$s در هر صفحه. پیش‌فرض %2$d می‌باشد. برای همه عدد 0 را وارد کنید.

[ctx: placeholders: Date From, Date To]
en: Search to date limit from %1$s to %2$s
fa_IR: جستجو در محدود تاریخ از %1$s تا %2$s

[ctx: placeholders: FAQ update link.]
en: LearnDash update and license calls are temporarily disabled. Click %s for more information.
fa_IR: بروزرسانی و هشدارهای مجوز لرن‌دش به طور موقت غیرفعال می‌شوند. برای اطلاعات بیشتر بر روی %s کلیک کنید.

[ctx: placeholders: Group]
en: Enter single %s ID.
fa_IR: شناسه تک %s را وارد کنید.

[ctx: placeholders: Group, Courses]
en: %1$s %2$s
fa_IR: %2$sی %1$s

[ctx: placeholders: Group, Courses]
en: Search All %1$s %2$s
fa_IR: جستجوی تمام %2$sی %1$s

[ctx: placeholders: Group, Courses]
en: Search Assigned %1$s %2$s
fa_IR: جستجوی کاربران اختصاص داده شده به %2$sی %1$s

[ctx: placeholders: Groups, Course]
en: %1$s Using %2$s
fa_IR: %1$sیی که از %2$s استفاده می‌کنند

[ctx: placeholders: Language Name, Language code]
en: Translation installed: %1$s (%2$s)
fa_IR: ترجمه نصب شد: %1$s (%2$s)

[ctx: placeholders: Language Name, Language code]
en: Translation removed: %1$s (%2$s)
fa_IR: ترجمه حذف شد: %1$s (%2$s)

[ctx: placeholders: Language Name, Language code]
en: Translation updated: %1$s (%2$s)
fa_IR: ترجمه بروزرسانی شد: %1$s (%2$s)

[ctx: placeholders: Lesson]
en: Start adding your first %1$s
fa_IR: اولین %1$s خود را اضافه کنید

[ctx: placeholders: Lesson, Course]
en: Associate this %1$s with a %2$s.
fa_IR: این %1$s را با یک %2$s مرتبط کنید.

[ctx: placeholders: Lesson, Course]
en: Remove %1$s from %2$s
fa_IR: حذف %1$s از %2$s

[ctx: placeholders: Lesson, Lessons, Course]
en: Must be used with course_id. Enter single %1$s ID. Leave blank for all %2$s within %3$s.
fa_IR: باید با course_id استفاده شود. شناسه تک %1$s را وارد کنید . اگر همۀ %2$s‌ی همراه با این %3$s را مد نظر دارید، این مقدار را خالی بگذارید.

[ctx: placeholders: Lesson, Quizzes]
en: Show %1$s %2$s?
fa_IR: نمایش %2$s‌ی %1$s؟

[ctx: placeholders: Lesson, Topic]
en: %1$s %2$s
fa_IR: %2$s %1$s

[ctx: placeholders: Lesson, Topic]
en: -- Select a %1$s or %2$s --
fa_IR: -- یک %1$s یا %2$s انتخاب کنید --

[ctx: placeholders: Lesson, Topic]
en: Search or select a %1$s or %2$s…
fa_IR: یک %1$s یا %2$s جستجو یا انتخاب کنید…

[ctx: placeholders: Lesson, Topic Labels]
en: Select a %1$s or %2$s
fa_IR: یک %1$s یا %2$s انتخاب کنید

[ctx: placeholders: Lesson, Topic, Course]
en: Must be used with course_id. Enter single %1$s or %2$s ID. Leave blank for all step within %3$s. Set zero for global.
fa_IR: باید با course_id استفاده شود. شناسه تک %1$s یا %2$s را وارد کنید. اگر همۀ مراحل این %3$s را مد نظر دارید، این مقدار را خالی بگذارید. برای حالت سراسری، مقدار صفر را تنظیم کنید.

[ctx: placeholders: Lesson, Topic, Quiz, Course, topic, Site Home URL, URL to Course Builder Settings]
en: This option will restructure %1$s, %2$s and %3$s URLs so they are nested hierarchically within the %4$s URL.<br />For example instead of the default %5$s URL <code>%6$s</code> the nested URL would be <code>%7$s</code>. If <a href="%7$s">Course Builder Share Steps</a> has been enabled this setting is also automatically enabled.
fa_IR: این گزینه لینک‌های %1$s و %2$s و %3$s که به‌صورت تودرتو و سلسله مراتب با لینک‌های %4$s هستند را بازسازی می‌کند.<br /> مثلا به جای لینک پیش‌فرض %5$s یعنی (<code>%6$s</code>)، لینک‌های تودرتو به این شکل خواهند بود (<code>%7$s</code>). اگر <a href="%7$s">اشتراک مراحل دوره‌ساز </a> فعال شده باشد این گزینه به‌صورت خودکار فعال می‌شود.

[ctx: placeholders: Lesson, Topics]
en: %1$s %2$s
fa_IR: %2$sی %1$s

[ctx: placeholders: Lesson, topics and quizzes, courses]
en: %1$s, %2$s and %3$s can be shared across multiple %4$s
fa_IR: %1$s و %2$s و %3$s می‌توانند در سرتاسر %4$s به اشتراک گذاشته شوند

[ctx: placeholders: Lessons]
en: All available %1$s have been added.
fa_IR: همۀ %1$s موجود اضافه شده‌اند.

[ctx: placeholders: Lessons, Course, Lesson]
en: Displays a list of %1$s for a %2$s and tracks %3$s progress.
fa_IR: لیستی از %1$sی یک %2$s را نشان می‌دهد و میزان پیشرفت %3$s را پیگیری می‌کند.

[ctx: placeholders: Lessons, Topics]
en: Adding Content Using %1$s & %2$s
fa_IR: افزودن محتوا با استفاده از %1$s و %2$s

[ctx: placeholders: Lessons, Topics]
en: This shortcode is used on %1$s and %2$s where Video Progression is enabled. The video player will be added above the content. This shortcode allows positioning the player elsewhere within the content. This shortcode does not take any parameters.
fa_IR: این کدکوتاه در %1$s و %2$s زمانی استفاده می‌شود که پیشرفت ویدئو فعال باشد. پخش کنندۀ ویدئو به بالای محتوا اضافه خواهد شد. این کدکوتاه اجازه می‌دهد که ویدئو را به هر جای دلخواهی از صفحه اضافه کنیم. این کدکوتاه هیچ پارامتری را نمی‌پذیرد.

[ctx: placeholders: Lessons, default per page]
en: %1$s per page. Default is %2$d. Set to zero for all.
fa_IR: %1$s در هر صفحه. پیش‌فرض %2$d می‌باشد. برای همه عدد 0 را وارد کنید.

[ctx: placeholders: Plugin name. Plugin update link.]
en: License of your plugin %1$s is invalid or incomplete. Please click %2$s and update your license.
fa_IR: مجوز افزونۀ %1$s شما نامعتبر یا ناقص است. لطفاً بر روی %2$s کلیک کنید و لایسنس خود را بروزرسانی کنید.

[ctx: placeholders: Post Type singular label]
en: Add %s content.
fa_IR: محتوای %s را اضافه کنید.

[ctx: placeholders: Post Type singular label]
en: Add %s title
fa_IR: عنوان %s را اضافه کنید

[ctx: placeholders: Post Type singular label, Parent post edit link]
en: The membership configiration for this %1$s is managed by the parent %2$s. You may override the parent by enabling the settings below.
fa_IR: پیکربندی عضویت برای این %1$s توسط %2$s مادر مدیریت می‌شود. می‌توانید با فعال‌سازی تنظیمات زیر آن‌ها را بر روی تنظیمات مادر جایگزین کنید.

[ctx: placeholders: Question]
en: %s Category
fa_IR: دسته‌بندی %s

[ctx: placeholders: Question]
en: Start adding your first %1$s
fa_IR: اولین %1$s خود را اضافه کنید

[ctx: placeholders: Question, Quiz]
en: Remove %1$s from %2$s
fa_IR: حذف %1$s از %2$s

[ctx: placeholders: Questions]
en: All available %1$s have been added.
fa_IR: همۀ %1$s موجود اضافه شده‌اند.

[ctx: placeholders: Questions]
en: Process Mismatched %s only?
fa_IR: آیا فقط %s ناسازگار را پردازش می‌کنید؟

[ctx: placeholders: Questions, Quiz, Quiz Title]
en: Reprocess %1$s for %2$s: "%3$s"
fa_IR: پردازش مجدد %1$s برای  %2$s: "%3$s"

[ctx: placeholders: Quiz]
en: Enter single %s ID.
fa_IR: شناسه تک %s را وارد کنید.

[ctx: placeholders: Quiz]
en: Invalid %s ID
fa_IR: شناسه %s نامعتبر است

[ctx: placeholders: Quiz]
en: Start adding your first %1$s
fa_IR: اولین %1$s خود را اضافه کنید

[ctx: placeholders: Quiz label]
en: Please go back and complete the previous %s.
fa_IR: لطفاً به %s قبلی برگردید و آن را تکمیل کنید.

[ctx: placeholders: Quiz questions, Quiz]
en: This upgrade will convert the %1$s %2$s to WordPress custom post type. <strong>This is required before enabling %3$s Builder.</strong> (Optional)
fa_IR: این ارتقاء %2$s %1$s را به پست تایپ سفارشی تبدیل می‌کند. <strong>قبل از فعالسازی %3$s‌ساز ، این کار ضروری است.</strong> (اختیاری)

[ctx: placeholders: Quiz, Course]
en: Associate this %1$s with a %2$s.
fa_IR: این %1$s را با یک %2$s مرتبط کنید.

[ctx: placeholders: Quiz, Lesson]
en: Associate this %1$s with a %2$s.
fa_IR: این %1$s را با یک %2$s مرتبط کنید.

[ctx: placeholders: Quiz, Questions]
en: Reprocess %1$s %2$s
fa_IR: پردازش مجدد %1$s %2$s

[ctx: placeholders: Quiz, Questions]
en: This %1$s has no %2$s yet
fa_IR: این %1$s هنوز هیچ سوالی ندارد. %2$s را اضافه کنید

[ctx: placeholders: Quiz, Questions]
en: Upgrade %1$s %2$s
fa_IR: ارتقاء %1$s %2$s

[ctx: placeholders: Quiz, Quiz]
en: Enter single %1$s ID. Leave blank for current %2$s.
fa_IR: شناسه تک %1$s را وارد کنید. برای %2$s فعلی، این مقدار را خالی بگذارید.

[ctx: placeholders: Quiz, Quiz Name/Title]
en: %1$s: %2$s - Statistics
fa_IR: %1$s: %2$s - آمارها

[ctx: placeholders: Quiz, quiz]
en: LearnDash %1$s
    
    The user "$username" has completed "$quizname" the %2$s.
    
    Points: $points
    Result: $result
fa_IR: %1$s لرن‌دش
    
    کاربر "$username" %2$s "$quizname" را تکمیل کرده است.
    
    امتیازها: $points
    نتیجه: $result

[ctx: placeholders: Quiz, quiz]
en: LearnDash %1$s
    
    You have completed the %2$s "$quizname".
    
    Points: $points
    Result: $result
fa_IR: %1$s لرن‌دش
    
    شما آزمون %2$s "$quizname" را تکمیل کرده‌اید.
    
    امتیاز: $points
    نتیجه: $result

[ctx: placeholders: Quiz.]
en: Loading a template into this %s will replace ALL existing settings.
fa_IR: اگر یک الگو به این %s بارگذاری کنید، جایگزین تمام تنظیمات فعلی می‌شود.

[ctx: placeholders: Quizzes]
en: All available %1$s have been added.
fa_IR: همۀ %1$s موجود اضافه شده‌اند.

[ctx: placeholders: Quizzes, default per page]
en: %1$s per page. Default is %1$d. Set to zero for all.
fa_IR: %1$s در هر صفحه. پیش‌فرض %2$d می‌باشد. برای همه عدد 0 را وارد کنید.

[ctx: placeholders: Quizzes, default per page]
en: %1$s per page. Default is %2$d. Set to zero for all.
fa_IR: %1$s در هر صفحه. پیش‌فرض %2$d می‌باشد. برای همه عدد 0 را وارد کنید.

[ctx: placeholders: Topic]
en: Start adding your first %1$s
fa_IR: اولین %1$s خود را اضافه کنید

[ctx: placeholders: Topic, Lesson]
en: Associate this %1$s with a %2$s.
fa_IR: این %1$s را با یک %2$s مرتبط کنید.

[ctx: placeholders: Topic, Quizzes]
en: Show %1$s %2$s?
fa_IR: نمایش %2$s‌ی %1$s؟

[ctx: placeholders: Topics]
en: All available %1$s have been added.
fa_IR: همۀ %1$s موجود اضافه شده‌اند.

[ctx: placeholders: Topics, default per page]
en: %1$s per page. Default is %2$d. Set to zero for all.
fa_IR: %1$s در هر صفحه. پیش‌فرض %2$d می‌باشد. برای همه عدد 0 را وارد کنید.

[ctx: placeholders: Translation Name, Translation Locale]
en: <h2>Updating translations for %1$s (%2$s)...</h2>
fa_IR: <h2>بروزرسانی ترجمه‌ها برای  %1$s (%2$s)...</h2>

[ctx: placeholders: User, Date]
en: Manual Edit by: %1$s on %2$s
fa_IR: ویرایش دستی توسط: %1$s در %2$s

[ctx: placeholders: assignment count approved, assignment count total]
en: %1$d/%2$d Approved
fa_IR: %1$d/%2$d تأیید شده

[ctx: placeholders: comment date, comment time]
en: %1$s at %2$s
fa_IR: %1$s در %2$s

[ctx: placeholders: completed steps, total steps]
en: %1$d out of %2$d steps completed
fa_IR: %1$d مرحله از %2$d مرحله کامل شد

[ctx: placeholders: completed steps, total steps]
en: %1$d/%2$d Steps
fa_IR: %1$d/%2$d مرحله

[ctx: placeholders: course]
en: LearnDash %s progress bar
fa_IR: نوار پیشرفت %s لرن‌دش

[ctx: placeholders: course]
en: This shortcode displays the user %s access expire date.
fa_IR: این کدکوتاه تاریخ انقضای دسترسی کاربر به %s را نمایش می‌دهد.

[ctx: placeholders: course]
en: This shortcode shows the content if the user has access to the %s but not yet started. The shortcode can be used on <strong>any</strong> page or widget area.
fa_IR: اگر کاربر به %s دسترسی دارد اما هنوز آن را شروع نکرده است، این کدکوتاه محتوا را نشان می‌دهد. این کدکوتاه می‌تواند در <strong>هر</strong> صفحه یا ناحیۀ ابزارکی استفاده شود.

[ctx: placeholders: course]
en: This shortcode shows the content if the user has completed the %s. The shortcode can be used on any page or widget area.
fa_IR: وقتی کاربری %s را تکمیل کرده باشد، این کدکوتاه محتوا را نشان می‌دهد. این کدکوتاه در هر صفحه یا ناحیه ابزارکی قابل استفاده است.

[ctx: placeholders: course]
en: This shortcode shows the content if the user has started but not completed the %s. The shortcode can be used on <strong>any</strong> page or widget area.
fa_IR: اگر کاربر %s را شروع کرده اما هنوز آن را تکمیل نکرده است، این کدکوتاه محتوا را نشان می‌دهد. این کدکوتاه می‌تواند در <strong>هر</strong> صفحه یا ناحیۀ ابزارکی استفاده شود.

[ctx: placeholders: course]
en: number of columns to show when using %s grid addon
fa_IR: تعداد ستون‌ها برای نمایش زمانی که از افزدونی شبکه‌سازی %s استفاده می‌شود

[ctx: placeholders: course, course]
en: Customize the pagination options for this %1$s content table and %2$s navigation widget.
fa_IR: گزینه‌های صفحه‌بندی برای این جدول محتوای %1$s و ابزارک پیمایش %2$s را سفارشی کنید.

[ctx: placeholders: course, course]
en: Select one or more %1$s as prerequisites to view this %2$s
fa_IR: برای نمایش این %2$s، یک یا چند %1$s را به‌عنوان پیش‌نیاز انتخاب کنید

[ctx: placeholders: course, course]
en: This shortcode shows the earned %s points for the user.
fa_IR: این کدکوتاه امتیازهای به‌دست‌آمدۀ %s‌ی کاربر را نمایش می‌دهد.

[ctx: placeholders: course, course, lesson, quiz]
en: This shortcode displays users progress bar for the %1$s in any %2$s/%3$s/%4$s pages.
fa_IR: این کدکوتاه نوار پیشرفت کاربران %1$s را در هر یک از صفحه‌های %2$s یا %3$s یا %4$s نشان می‌دهد.

[ctx: placeholders: course, courses]
en: To take this %1$s, you need to complete any of the following %2$s first:
fa_IR: برای شرکت در این %1$s، شما باید ابتدا این %2$s را تکمیل کرده باشید:

[ctx: placeholders: course, lessons, topics.]
en: Replace associated steps (%1$s, %2$s, or %3$s) with values from template.
fa_IR: مراحل مرتبط (%1$s، %2$s یا %3$s) توسط مقادیری از الگو جایگزین می‌شوند.

[ctx: placeholders: courses]
en: Customize the display order of %s.
fa_IR: ترتیب نمایش %s را سفارشی کنید.

[ctx: placeholders: courses]
en: LearnDash - Registered %s and progress information of users. Visible only to users logged in.
fa_IR: لرن‌دش - %s‌ی ثبت‌نام شده و اطلاعات مربوط به پیشرفت کاربران. فقط برای کاربرانی که وارد شده‌اند قابل مشاهده است.

[ctx: placeholders: courses]
en: Show All %s (default)
fa_IR: نمایش همۀ %s (پیش‌فرض)

[ctx: placeholders: courses]
en: Show Enrolled %s only
fa_IR: فقط نمایش همۀ %s‌ی ثبت‌نام شده

[ctx: placeholders: courses]
en: Show not-Enrolled %s only
fa_IR: فقط نمایش همۀ %s‌ی ثبت‌نام نشده

[ctx: placeholders: courses]
en: filter %s by status.
fa_IR: %s را بر اساس وضعیت فیلتر کنید.

[ctx: placeholders: courses]
en: show current user's %s.
fa_IR: %s‌ی کاربر فعلی نمایش دهید.

[ctx: placeholders: courses, courses (URL slug)]
en: This shortcode shows list of %1$s. You can use this shortcode on any page if you do not want to use the default <code>/%2$s/</code> page.
fa_IR: این کدکوتاه لیست %1$s را نمایش می‌دهد. اگر نمی‌خواهید از صفحه پیش‌فرض <code>/%2$s/</code> استفاده کنید، می‌توانید این کدکوتاه را در هر صفحه‌ای استفاده کنید.

[ctx: placeholders: courses, default per page]
en: %1$s per page. Default is %2$d. Set to zero for all.
fa_IR: %1$s در هر صفحه. پیش‌فرض %2$d می‌باشد. برای همه عدد 0 را وارد کنید.

[ctx: placeholders: courses, default per page]
en: Registered %1$s per page. Default is %2$d. Set to zero for all.
fa_IR: %1$s‌ی ثبت‌نام‌شده در هر صفحه. پیش‌فرض %2$d می‌باشد. برای همه عدد 0 را وارد کنید.

[ctx: placeholders: courses, link to WP Permalins page]
en: Enables the front end archive page where all %1$s are listed. You must %2$s for the change to take effect.
fa_IR: بخشی از صفحه آرشیو که همۀ %1$s در آن لیست شده است را فعال می‌کند. برای اینکه این تغییرات انجام شوند باید %2$s.

[ctx: placeholders: date/time, user name]
en: Last run: %1$s by %2$s
fa_IR: آخرین اجرا: %1$s  بوسیله  %2$s

[ctx: placeholders: default per page]
en: Default %d. Set to zero for all.
fa_IR: پیش‌فرض %d است. برای همه مقدار را صفر قرار دهید.

[ctx: placeholders: default per page]
en: Default is %d. Set to zero for no pagination.
fa_IR: پیش‌فرض %d است. برای اینکه صفحه‌بندی نشود، عدد 0 را انتخاب کنید.

[ctx: placeholders: default prefix, example table name]
en: %1$s - Legacy ProQuiz table prefix. Ex. %2$s
fa_IR: %1$s - پیشوند جدول آزمون پیشرفته بازمانده. مثال: %2$s

[ctx: placeholders: group]
en: Customize the pagination options for this %s content table.
fa_IR: گزینه‌های صفحه‌بندی برای جدول محتوای این %s را سفارشی‌سازی کنید.

[ctx: placeholders: group leader, group]
en: %1$s User IDs to enroll into %2$s
fa_IR: این شناسه کاربری %1$s برای ثبت‌نام در %2$s می‌باشد

[ctx: placeholders: group leader, group]
en: %1$s User IDs to remove from %2$s
fa_IR: این شناسه کاربری %1$s برای حذف از %2$s می‌باشد

[ctx: placeholders: groups]
en: Show All %s (default)
fa_IR: نمایش همۀ %s (پیش‌فرض)

[ctx: placeholders: groups]
en: Show Enrolled %s only
fa_IR: فقط نمایش %s‌ی ثبت‌نام شده

[ctx: placeholders: groups]
en: Show not-Enrolled %s only
fa_IR: فقط نمایش %s‌ی ثبت‌نام نشده

[ctx: placeholders: groups]
en: filter %s by status.
fa_IR: %s را بر اساس وضعیت فیلتر کنید.

[ctx: placeholders: groups]
en: show current user's %s.
fa_IR: %s‌ی کاربری فعلی را نمایش دهید.

[ctx: placeholders: groups, default per page]
en: %1$s per page. Default is %2$d. Set to zero for all.
fa_IR: %1$s در هر صفحه. پیش‌فرض %2$d می‌باشد. برای همه عدد 0 را وارد کنید.

[ctx: placeholders: groups, groups (URL slug)]
en: This shortcode shows list of %1$s. You can use this shortcode on any page if you do not want to use the default <code>/%2$s/</code> page.
fa_IR: این کدکوتاه لیست %1$s را نمایش می‌دهد. اگر نمی‌خواهید از صفحه پیش‌فرض <code>/%2$s/</code> استفاده کنید، می‌توانید این کدکوتاه را در هر صفحه‌ای استفاده کنید.

[ctx: placeholders: groups, link to WP Permalins page]
en: Enables the front end archive page where all %1$s are listed. You must %2$s for the change to take effect.
fa_IR: بخشی از صفحه آرشیو فرانت‌اِند که همۀ %1$s در آن لیست شده است را فعال می‌کند. برای اینکه این تغییرات انجام شوند باید %2$s.

[ctx: placeholders: learndash prefix, example table name]
en: %1$s - LearnDash ProQuiz table prefix. Ex. %2$s
fa_IR: %1$s - پیشوند جدول آزمون پیشرفته لرن‌دش. مثال: %2$s

[ctx: placeholders: lesson]
en: show %s content.
fa_IR: محتوای %s را نمایش دهید.

[ctx: placeholders: lesson]
en: shows a %s thumbnail.
fa_IR: تصویر بندانگشتی یک %s را نمایش می‌دهد.

[ctx: placeholders: lesson label]
en: Please go back and complete the previous %s.
fa_IR: لطفا به %s قبلی برگردید و آن را تکمیل کنید.

[ctx: placeholders: lesson label]
en: Please go back and watch the video for the previous %s.
fa_IR: لطفاً به %s قبلی برگردید و ویدئوی آن را مشاهده کنید.

[ctx: placeholders: lesson, topics]
en: Check this if you want this %1$s and all its %2$s to be available for free.
fa_IR: اگر می‌خواهید این %1$s و همه %2$sی آن به‌صورت رایگان در دسترس باشند، این گزینه را تیک بزنید.

[ctx: placeholders: lessons]
en: Search %1$s
fa_IR: جستجوی %1$s

[ctx: placeholders: lessons]
en: shows %s with mentioned category slug.
fa_IR: %s را با نامک دسته‌بندی مذکور نمایش می‌دهد.

[ctx: placeholders: lessons]
en: shows %s with mentioned tag id.
fa_IR: %s را با شناسه برچسب مذکور نمایش می‌دهد.

[ctx: placeholders: lessons, course]
en: Choose the per page of %1$s in this %2$s.
fa_IR: تعداد %1$s در هر صفحه از این %2$s را انتخاب کنید.

[ctx: placeholders: lessons, course]
en: Choose the sort order of %1$s in this %2$s.
fa_IR: ترتیب مرتب‌سازی %1$s را در این %2$s انتخاب کنید.

[ctx: placeholders: lessons, lessons (URL slug)]
en: This shortcode shows list of %1$s. You can use this shortcode on any page if you do not want to use the default <code>/%2$s/</code> page.
fa_IR: این کدکوتاه لیست %1$s را نمایش می‌دهد. اگر نمی‌خواهید از صفحه پیش‌فرض <code>/%2$s/</code> استفاده کنید، می‌توانید این کدکوتاه را در هر صفحه‌ای استفاده کنید.

[ctx: placeholders: lessons, topics]
en: Customize the display order of %1$s and %2$s.
fa_IR: ترتیب نمایش %1$s و %2$s را سفارشی کنید.

[ctx: placeholders: points current, points max]
en: %1$s/%2$s Points Awarded
fa_IR: امتیازهای به‌دست‌آمده %1$s/%2$s

[ctx: placeholders: post type labels like Question]
en: Are you sure you want to move this %s to Trash?
fa_IR: آیا مطمئن هستید که می‌خواهید %s را به زباله‌دان انتقال دهید؟

[ctx: placeholders: post type labels like Question, second Quiz]
en: Are you sure you want to remove this %1$s from the %2$s?
fa_IR: آیا مطمئن هستید که می‌خواهید %1$s را از %2$s حذف کنید؟

[ctx: placeholders: progress status, result count, total count]
en: %1$s: %2$d of %3$d ProQuiz Table
fa_IR: %1$s: %2$d از %3$d جدول آزمون پیشرفته

[ctx: placeholders: progress status, result count, total count]
en: %1$s: %2$d of %3$d Users
fa_IR: %1$s: %2$d از %3$d کاربر

[ctx: placeholders: progress status, result count, total count, Questions label]
en: %1$s: %2$d of %3$d %4$s
fa_IR: %1$s: %2$d از %3$d %4$s

[ctx: placeholders: questions]
en: Search %1$s
fa_IR: جستجوی %1$s

[ctx: placeholders: quiz]
en: This shortcode shows the content if the user has completed the %s. The shortcode can be used on any page or widget area.
fa_IR: وقتی کاربری %s را تکمیل کرده باشد، این کدکوتاه محتوا را نشان می‌دهد. این کدکوتاه در هر صفحه یا ناحیه ابزارکی قابل استفاده است.

[ctx: placeholders: quiz count completed, quiz count total, questions]
en: %1$s of %2$s %3$s completed
fa_IR: %1$s از %2$s %3$s تکمیل شد

[ctx: placeholders: quiz, attempts count]
en: You have already taken this %1$s %2$d time(s) and may not take it again.
fa_IR: شما قبلا %2$d بار این %1$s را گذرانده‌اید و دیگر نمی‌توانید در آن شرکت کنید.

[ctx: placeholders: quiz, question points, question count]
en: Percentages refer to the total score of the %1$s. (Current total %2$d points in %3$d questions.)
fa_IR: درصدهایی که به نمرۀ نهایی %1$s ارجاع می‌شوند. (مجموع امتیازهای فعلی %2$d در %3$d سوال می‌باشد.)

[ctx: placeholders: quiz, quiz]
en: Additional %1$s overview will be displayed, before %2$s is finished.
fa_IR: قبل از اینکه %2$s به اتمام برسد، بررسی اجمالی %1$s اضافی نمایش داده می‌شود.

[ctx: placeholders: quiz, quiz]
en: If you activate this option, the user can complete the %1$s only once. Afterwards the %2$s is blocked for this user.
fa_IR: اگر این گزینه را فعال کنید، کاربر فقط یک بار می‌تواند %1$s را تکمیل کند. سپس این %2$s برای این کاربر مسدود می‌شود.

[ctx: placeholders: quiz, quiz]
en: If you enable this option, no %1$s overview will be displayed, before finishing %2$s.
fa_IR: اگر این گزینه را فعال کنید، قبل از اینکه %2$s به اتمام برسد، هیچ بررسی اجمالی برای %1$s نمایش داده نمی‌شود.

[ctx: placeholders: quiz, quiz]
en: If you enable this option, you can choose %1$s, which user have to finish before he can start this %2$s.
fa_IR: اگر این گزینه را فعال کنید، می‌توانید یک %1$s را انتخاب کنید، که کاربر مجبور باشد آن را تمام کند قبل از اینکه بتواند این %2$s را شروع کند.

[ctx: placeholders: quizzes]
en: In all selected %s statistic function have to be active. If it is not it will be activated automatically.
fa_IR: در همه %s‌ی انتخابی تابع آماری باید فعال باشد. اگر فعال نیست، بطور خودکار فعال خواهد شد.

[ctx: placeholders: quizzes]
en: Search %1$s
fa_IR: جستجوی %1$s

[ctx: placeholders: quizzes, course, quizzes, course]
en: This parameter determines the information to be shown by the shortcode.<br />cumulative - average for all %1$s of the %2$s.<br />aggregate - sum for all %3$s of the %4$s.
fa_IR: این پارامتر اطلاعاتی که توسط کدکوتاه نمایش می‌شوند، را تعیین می‌کند.<br />تجمعی - میانگین همۀ %1$s‌ی %2$s.<br />جمع‌کل- جمع همۀ %3$s‌ی %4$s.

[ctx: placeholders: quizzes, quizzes (URL slug)]
en: This shortcode shows list of %1$s. You can use this shortcode on any page if you don't want to use the default <code>/%2$s/</code> page.
fa_IR: این کدکوتاه لیست %s را نمایش می‌دهد. اگر نمی‌خواهید از صفحه پیش‌فرض <code>/%2$s/</code> استفاده کنید، می‌توانید این کدکوتاه را در هر صفحه‌ای استفاده کنید.

[ctx: placeholders: result count, total count]
en: %1$d of %2$s Users
fa_IR: %1$d از %2$s کاربران

[ctx: placeholders: topic label]
en: Please go back and complete the previous %s.
fa_IR: لطفا به %s قبلی برگردید و آن را تکمیل کنید.

[ctx: placeholders: topic label]
en: Please go back and watch the video for the previous %s.
fa_IR: لطفاً به %s قبلی برگردید و ویدئوی آن را مشاهده کنید.

[ctx: placeholders: topic, course]
en: Associate this %1$s with a %2$s.
fa_IR: این %1$s را با یک %2$s مرتبط کنید.

[ctx: placeholders: topics]
en: Search %1$s
fa_IR: جستجوی %1$s

[ctx: placeholders: topics, topics (URL slug)]
en: This shortcode shows list of %1$s. You can use this shortcode on any page if you do not want to use the default <code>/%2$s/</code> page.
fa_IR: این کدکوتاه لیست %1$s را نمایش می‌دهد. اگر نمی‌خواهید از صفحه پیش‌فرض <code>/%2$s/</code> استفاده کنید، می‌توانید این کدکوتاه را در هر صفحه‌ای استفاده کنید.

[ctx: placeholders: will be post type labels like Course, Lesson, Topic]
en: Are you sure you want to remove this %1$s from the %2$s? (This will also remove all sub-items)
fa_IR: آیا مطمئن هستید که می‌خواهید %1$s را از %2$s حذف کنید؟ (زیرمجموعه‌ها هم حذف خواهند شد)

[ctx: placeholders: will contain post type label, Course]
en: Remove %1$s from %2$s
fa_IR: حذف %1$s از %2$s

[ctx: placeholderss: Quizzes Quiz]
en: Select one or more %1$s that must be completed prior to taking this %2$s.
fa_IR: آزمون یا %1$sیی که ابتدا باید تکمیل شده باشند (آزمون‌های پیش‌نیاز) را انتخاب کنید، تا این %2$s برگذار شود.

[ctx: plaeholder: Post Date]
en: Certificate scheduled for: <strong>%s</strong>.
fa_IR: گواهینامه برای تاریخ <strong>%1$s</strong> زمان‌بندی شد.

[ctx: plaeholder: span HTML element]
en: It is recommended %s this option on your system.
fa_IR: این گزینه %s برای سیستم شما پیشنهاد می‌شود.

[ctx: pleaceholder: Course]
en: Select how to compare the selected prerequisite %s.
fa_IR: انتخاب کنید که پیش‌نیازهای %s چگونه مقایسه شوند.

[ctx: plugin]
en: Activate %s
fa_IR: فعال کردن %s

[ctx: plugin]
en: Active
fa_IR: فعال

[ctx: plugin]
en: Installed
fa_IR: نصب شد

[ctx: plugin]
en: Network Activate %s
fa_IR: فعالسازی شبکه %s

[ctx: plural - Amount of steps in a course or quiz]
en: steps
fa_IR: مراحل

en: point
fa_IR: امتیاز

en: point(s)
fa_IR: امتیاز(ها)

en: points
fa_IR: امتیازها

en: points_total
fa_IR: مجموع امتیازها

[ctx: profile edit course link label]
en: (edit)
fa_IR: (ویرایش)

[ctx: profile edit quiz link label]
en: (edit)
fa_IR: (ویرایش)

[ctx: profile remove quiz link label]
en: (remove)
fa_IR: (حذف)

en: quiz_id
fa_IR: شناسه آزمون

en: quiz_title
fa_IR: عنوان آزمون

en: re-save your permalinks
fa_IR: مجدداً پیوندهای یکتای خود را ذخیره کنید

en: registered useres only
fa_IR: فقط کاربران ثبت‌نام شده

en: registered users only
fa_IR: فقط کاربران ثبت‌نام شده

en: registration
fa_IR: ثبت‌نام

en: remove image
fa_IR: حذف تصویر

en: reset
fa_IR: بازنشانی

en: save
fa_IR: ذخیره

en: score
fa_IR: نمره

en: seconds
fa_IR: ثانیه

en: select
fa_IR: انتخاب

en: sfwd-essays
fa_IR: سوال‌های تشریحی لرن‌دش

en: show tables
fa_IR: نمایش جدول‌ها

en: shows a WP category dropdown.
fa_IR: یک دسته‌بندی وردپرس را به‌صورت بازشونده نمایش می‌دهد.

en: shows as button content.
fa_IR: به‌عنوان محتوای دکمه نشان داده می شود.

[ctx: singular - Amount of steps in a course or quiz]
en: step
fa_IR: مرحله

en: special filter
fa_IR: فیلتر خاص

en: steps_completed
fa_IR: مراحل تکمیل شده

en: steps_total
fa_IR: مجموع مراحل

en: template name
fa_IR: نام الگو

en: ticked
fa_IR: تیک زده

en: time_spent
fa_IR: زمان سپری شده

en: to activate
fa_IR: برای فعال شدن

en: total
fa_IR: مجموع

en: user identification by cookie
fa_IR: شناسایی کاربر با کوکی

en: user_id
fa_IR: شناسه کاربری

en: verify failed
fa_IR: تأیید اعتبار انجام نشد

en: view
fa_IR: مشاهده

en: week | weeks
fa_IR[0]: هفته
fa_IR[1]: هفته

en: week(s)
fa_IR: هفته

en: year | years
fa_IR[0]: سال
fa_IR[1]: سال

en: year(s)
fa_IR: سال
