Plugins - Advanced Custom Fields - Stable (latest release) - en to fa translation catalogue (542 entries)

en: Blocks
fa: بلوک‌ها

en: Options
fa: گزینه ها

en: Users
fa: کاربران

en: Menu items
fa: آیتم‌های منو

en: Widgets
fa: ابزارک‌ها

en: Attachments
fa: پیوست‌ها

en: Taxonomies
fa: طبقه‌بندی‌ها

en: Posts
fa: نوشته ها

en: Original field group
fa: گروه زمینه اصلی

en: Last updated: %s
fa: آخرین به‌روزرسانی: %s

en: Invalid field group ID.
fa: شناسه گروه زمینه نامعتبر میباشد.

en: Awaiting save
fa: در انتظار ذخیره

en: Saved
fa: ذخیره شده

en: Import
fa: درون‌ریزی

en: Review changes
fa: تغییرات مرور شد

en: Various
fa: مختلف

en: Visit website
fa: بازدید وب سایت

en: View details
fa: نمایش جزییات

en: Version %s
fa: نگارش %s

en: Information
fa: اطلاعات

en: Help & Support
fa: کمک و پشتیبانی

en: Overview
fa: مرور کلی

en: Class "%s" does not exist.
fa: کلاس "%s" وجود ندارد.

[ctx: post status]
en: Disabled
fa: غیرفعال شده

en: Invalid nonce.
fa: کلید نامعتبر است

en: Error loading field.
fa: خطا در بارگزاری زمینه

en: <strong>ERROR</strong>: %s
fa: <strong>خطا</strong>: %s

en: Widget
fa: ابزارک

en: User Role
fa: نقش کاربر

en: Comment
fa: دیدگاه

en: Post Format
fa: فرمت نوشته

en: Menu Item
fa: آیتم منو

en: Post Status
fa: وضعیت نوشته

en: Menus
fa: منوها

en: Menu Locations
fa: محل منو

en: Menu
fa: منو

en: Post Taxonomy
fa: طبقه بندی نوشته

en: Child Page (has parent)
fa: برگه زیر مجموعه (دارای مادر)

en: Parent Page (has children)
fa: برگه مادر (دارای زیر مجموعه)

en: Top Level Page (no parent)
fa: بالاترین سطح برگه(بدون والد)

en: Posts Page
fa: برگه ی نوشته ها

en: Front Page
fa: برگه نخست

en: Page Type
fa: نوع برگه

en: Viewing back end
fa: درحال نمایش back end

en: Viewing front end
fa: درحال نمایش سمت کاربر

en: Logged in
fa: وارده شده

en: Current User
fa: کاربر فعلی

en: Page Template
fa: قالب برگه

en: Register
fa: ثبت نام

en: Add / Edit
fa: اضافه کردن/ویرایش

en: User Form
fa: فرم کاربر

en: Page Parent
fa: برگه مادر

en: Super Admin
fa: مدیرکل

en: Current User Role
fa: نقش کاربرفعلی

en: Default Template
fa: پوسته پیش فرض

en: Post Template
fa: قالب نوشته

en: Post Category
fa: دسته بندی نوشته

en: All %s formats
fa: همه‌ی فرمت‌های %s

en: Attachment
fa: پیوست

en: %s value is required
fa: مقدار %s لازم است

en: Show this field if
fa: نمایش این گروه زمینه اگر

en: Conditional Logic
fa: منطق شرطی

en: and
fa: و

en: Local JSON
fa: JSON های لوکال

en: Please also check all premium add-ons (%s) are updated to the latest version.
fa: همچنین لطفا همه افزونه‌های پولی (%s) را بررسی کنید که به نسخه آخر بروز شده باشند.

en: This version contains improvements to your database and requires an upgrade.
fa: این نسخه شامل بهبودهایی در پایگاه داده است و نیاز به ارتقا دارد.

en: Thank you for updating to %s v%s!
fa: از شما برای بروزرسانی به آخرین نسخه %s v%s ممنون هستیم!

en: Database Upgrade Required
fa: به روزرسانی دیتابیس لازم است

en: Options Page
fa: برگه تنظیمات

en: Gallery
fa: گالری

en: Flexible Content
fa: محتوای انعطاف پذیر

en: Repeater
fa: زمینه تکرار کننده

en: Back to all tools
fa: بازگشت به همه ابزارها

en: If multiple field groups appear on an edit screen, the first field group's options will be used (the one with the lowest order number)
fa: اگر چندین گروه زمینه در یک صفحه ویرایش نمایش داده شود،اولین تنظیمات گروه زمینه استفاده خواهد شد. (یکی با کمترین شماره)

en: <b>Select</b> items to <b>hide</b> them from the edit screen.
fa: <b>انتخاب</b> آیتم ها برای <b>پنهان کردن</b> آن ها از صفحه ویرایش.

en: Hide on screen
fa: مخفی کردن در صفحه

en: Send Trackbacks
fa: ارسال بازتاب ها

en: Tags
fa: برچسب ها

en: Categories
fa: دسته ها

en: Page Attributes
fa: صفات برگه

en: Format
fa: فرمت

en: Author
fa: نویسنده

en: Slug
fa: نامک

en: Revisions
fa: بازنگری ها

en: Comments
fa: دیدگاه ها

en: Discussion
fa: گفتگو

en: Excerpt
fa: چکیده

en: Content Editor
fa: ویرایش گر محتوا(ادیتور اصلی)

en: Permalink
fa: پیوند یکتا

en: Shown in field group list
fa: نمایش لیست گروه زمینه

en: Field groups with a lower order will appear first
fa: گروه ها با شماره ترتیب کمتر اول دیده می شوند

en: Order No.
fa: شماره ترتیب.

en: Below fields
fa: زیر زمینه ها

en: Below labels
fa: زیر برچسب ها

en: Instruction placement
fa: مکان دستورالعمل ها

en: Label placement
fa: مکان برچسب

en: Side
fa: کنار

en: Normal (after content)
fa: معمولی (بعد از ادیتور متن)

en: High (after title)
fa: بالا (بعد از عنوان)

en: Position
fa: موقعیت

en: Seamless (no metabox)
fa: بدون متاباکس

en: Standard (WP metabox)
fa: استاندارد (دارای متاباکس)

en: Style
fa: شیوه نمایش

en: + Add Field
fa: + افزودن زمینه

en: No fields. Click the <strong>+ Add Field</strong> button to create your first field.
fa: هیچ زمینه ای وجود ندارد. روی دکمه<strong>+ افزودن زمینه</strong> کلیک کنید تا اولین زمینه خود را بسازید.

en: Type
fa: نوع زمینه

en: Key
fa: کلید

en: Order
fa: ترتیب

en: Close Field
fa: بستن زمینه

en: id
fa: شناسه

en: class
fa: کلاس

en: width
fa: عرض

en: Wrapper Attributes
fa: مشخصات پوشش فیلد

en: Required?
fa: لازم است؟

en: Instructions for authors. Shown when submitting data
fa: دستورالعمل هایی برای نویسندگان. هنگام ارسال داده ها نمایش داده می شوند

en: Instructions
fa: دستورالعمل ها

en: Field Type
fa: نوع زمینه

en: Single word, no spaces. Underscores and dashes allowed
fa: تک کلمه، بدون فاصله. خط زیرین و خط تیره ها مجازاند

en: Field Name
fa: نام زمینه

en: This is the name which will appear on the EDIT page
fa: این نامی است که در صفحه "ویرایش" نمایش داده خواهد شد

en: Field Label
fa: برچسب زمینه

en: Delete
fa: حذف

en: Delete field
fa: حذف زمینه

en: Move
fa: انتقال

en: Move field to another group
fa: انتقال زمینه ها به گروه دیگر

en: Duplicate field
fa: تکثیر زمینه

en: Edit field
fa: ویرایش زمینه

en: Drag to reorder
fa: گرفتن و کشیدن برای مرتب سازی

en: Show this field group if
fa: نمایش این گروه زمینه اگر

en: No updates available.
fa: به‌روزرسانی موجود نیست.

en: Database upgrade complete. <a href="%s">See what's new</a>
fa: ارتقای پایگاه داده کامل شد. <a href="%s"> تغییرات جدید را ببینید</a>

en: Reading upgrade tasks...
fa: در حال خواندن مراحل به روزرسانی...

en: Upgrade failed.
fa: ارتقا با خطا مواجه شد.

en: Upgrade complete.
fa: ارتقا کامل شد.

en: Upgrading data to version %s
fa: به روز رسانی داده ها به نسحه %s

en: It is strongly recommended that you backup your database before proceeding. Are you sure you wish to run the updater now?
fa: قویا توصیه می شود از بانک اطلاعاتی خود قبل از هر کاری پشتیبان تهیه کنید. آیا مایلید به روز رسانی انجام شود؟

en: Please select at least one site to upgrade.
fa: لطفا حداقل یک سایت برای ارتقا انتخاب کنید.

en: Database Upgrade complete. <a href="%s">Return to network dashboard</a>
fa: به روزرسانی دیتابیس انجام شد. <a href="%s">بازگشت به پیشخوان شبکه</a>

en: Site is up to date
fa: سایت به روز است

en: Site requires database upgrade from %s to %s
fa: سایت نیاز به به‌روزرسانی از %s به %s  دارد

en: Site
fa: سایت

en: Upgrade Sites
fa: ارتقاء سایت

en: The following sites require a DB upgrade. Check the ones you want to update and then click %s.
fa: این سایت ها نیاز به به روز رسانی دارند برای انجام %s کلیک کنید.

en: Add rule group
fa: افزودن گروه قانون

en: Create a set of rules to determine which edit screens will use these advanced custom fields
fa: مجموعه ای از قوانین را بسازید تا مشخص کنید در کدام صفحه ویرایش، این زمینه‌های سفارشی سفارشی نمایش داده شوند

en: Rules
fa: قوانین

en: Copied
fa: کپی شد

en: Copy to clipboard
fa: درج در حافظه موقت

en: The following code can be used to register a local version of the selected field group(s). A local field group can provide many benefits such as faster load times, version control & dynamic fields/settings. Simply copy and paste the following code to your theme's functions.php file or include it within an external file.
fa: این کد می تواند برای ثبت یک نسخه محلی (لوکال)از گروه زمینه‌های انتخاب شده استفاده شود. یک نسخه محلی فواید زیادی دارد، مثلا سرعت لود بالاتر، کنترل نسخه و پویاسازی زمینه ها و تنظیماتشان. به راحتی می توانید کد زیر را در فایل function.php خود کپی کنید و یا از یک فایل دیگر انرا فراخوانی نمایید.

en: Export File
fa: خروجی فایل

en: Select the field groups you would like to export and then select your export method. Use the download button to export to a .json file which you can then import to another ACF installation. Use the generate button to export to PHP code which you can place in your theme.
fa: گروه زمینه‌هایی که مایل به تهیه خروجی آنها هستید را انتخاب کنید و در ادامه روش خروجی را نیز مشخص کنید. از دکمه دانلود برای خروجی فایل .json برای وارد کردن در یک سایت دیگر که این افزونه نصب شده است استفاده کنید. از دکمه تولید می توانید برای ساخت کد PHP برای قراردادن در قالب خود استفاده کنید.

en: Select Field Groups
fa: انتخاب گروه های زمینه

en: Exported 1 field group. | Exported %s field groups.
fa[0]: %s گروه زمینه برون‌بری شد.

en: No field groups selected
fa: گروه زمینه ای انتخاب نشده است

en: Generate PHP
fa: تولید کد PHP

en: Export Field Groups
fa: برون بری گروه های زمینه

en: Imported 1 field group | Imported %s field groups
fa[0]: %s گروه زمینه درون‌ریزی شد

en: Import file empty
fa: فایل وارد شده خالی است

en: Incorrect file type
fa: نوع فایل صحیح نیست

en: Error uploading file. Please try again
fa: خطا در آپلود فایل. لطفا مجدد بررسی کنید

en: Import File
fa: وارد کردن فایل

en: Select the Advanced Custom Fields JSON file you would like to import. When you click the import button below, ACF will import the field groups.
fa: فایل JSON ای که قبلا از این افزونه خروجی گرفته اید را انتخاب کنید تا وارد شود. زمانی که دکمه وارد کردن را در زیر کلیک کنید، سیستم اقدام به ساخت گروه های زمینه خواهد نمود.

en: Import Field Groups
fa: وارد کردن گروه های زمینه

en: Sync
fa: هماهنگ

en: Select %s
fa: انتخاب %s

en: Duplicate
fa: تکثیر

en: Duplicate this item
fa: تکثیر این زمینه

en: Description
fa: توضیحات

en: Sync available
fa: هماهنگ سازی موجود است

en: Field group synchronised. | %s field groups synchronised.
fa[0]: %s گروه زمینه همگام سازی شد.

en: Field group duplicated. | %s field groups duplicated.
fa[0]: %s گروه زمینه تکثیر شدند.

en: Active <span class="count">(%s)</span> | Active <span class="count">(%s)</span>
fa[0]: فعال <span class="count">(%s)</span>

en: Review sites & upgrade
fa: بازبینی و به‌روزرسانی سایت‌ها

en: Upgrade Database
fa: به‌روزرسانی پایگاه داده

en: Custom Fields
fa: زمینه‌های سفارشی

en: Move Field
fa: جابجایی زمینه

en: Please select the destination for this field
fa: مقصد انتقال این زمینه را مشخص کنید

en: Close Window
fa: بستن زمینه

en: The %s field can now be found in the %s field group
fa: زمینه %s اکنون در گروه زمینه %s  قرار گرفته است

en: Move Complete.
fa: انتقال کامل شد.

en: Active
fa: فعال

en: Field Keys
fa: کایدهای زمینه

en: Settings
fa: تنظیمات

en: Location
fa: مکان

en: Null
fa: خالی (null)

en: copy
fa: کپی

en: (this field)
fa: (این گزینه)

en: Checked
fa: انتخاب شده

en: Move Custom Field
fa: جابجایی زمینه دلخواه

en: No toggle fields available
fa: هیچ زمینه شرط پذیری موجود نیست

en: Move to trash. Are you sure?
fa: انتقال به زباله دان، آیا شما مطمئنید؟

en: Field group title is required
fa: عنوان گروه زمینه ضروری است

en: This field cannot be moved until its changes have been saved
fa: این زمینه قبل از اینکه ذخیره شود نمی تواند جابجا شود

en: The string "field_" may not be used at the start of a field name
fa: کلمه متنی "field_" نباید در ابتدای نام فیلد استفاده شود

en: Field group draft updated.
fa: پیش نویش گروه زمینه بروز شد.

en: Field group scheduled for.
fa: گروه زمینه برنامه ریزی انتشار پیدا کرده برای.

en: Field group submitted.
fa: گروه زمینه ارسال شد.

en: Field group saved.
fa: گروه زمینه ذخیره شد.

en: Field group published.
fa: گروه زمینه انتشار یافت.

en: Field group deleted.
fa: گروه زمینه حذف شد.

en: Field group updated.
fa: گروه زمینه بروز شد.

en: Tools
fa: ابزارها

en: is not equal to
fa: برابر نشود با

en: is equal to
fa: برابر شود با

en: Forms
fa: فرم ها

en: Page
fa: برگه

en: Post
fa: نوشته

en: jQuery
fa: جی کوئری

en: Relational
fa: رابطه

en: Choice
fa: انتخاب

en: Basic
fa: پایه

en: Unknown
fa: ناشناخته

en: Field type does not exist
fa: نوع زمینه وجود ندارد

en: Spam Detected
fa: اسپم تشخیص داده شد

en: Post updated
fa: نوشته بروز شد

en: Update
fa: بروزرسانی

en: Validate Email
fa: اعتبار سنجی ایمیل

en: Content
fa: محتوا

en: Title
fa: عنوان

en: Edit field group
fa: ویرایش گروه زمینه

en: Selection is less than
fa: انتخاب کمتر از

en: Selection is greater than
fa: انتخاب بیشتر از

en: Value is less than
fa: مقدار کمتر از

en: Value is greater than
fa: مقدار بیشتر از

en: Value contains
fa: شامل می شود

en: Value matches pattern
fa: مقدار الگوی

en: Value is not equal to
fa: مقدار برابر نیست با

en: Value is equal to
fa: مقدار برابر است با

en: Has no value
fa: بدون مقدار

en: Has any value
fa: هر نوع مقدار

en: Cancel
fa: لغو

en: Are you sure?
fa: اطمینان دارید؟

en: %d fields require attention
fa: %d گزینه نیاز به بررسی دارد

en: 1 field requires attention
fa: یکی از گزینه ها نیاز به بررسی دارد

en: Validation failed
fa: مشکل در اعتبار سنجی

en: Validation successful
fa: اعتبار سنجی موفق بود

en: Restricted
fa: ممنوع

en: Collapse Details
fa: عدم نمایش جزئیات

en: Expand Details
fa: نمایش جزئیات

en: Uploaded to this post
fa: بارگذاری شده در این نوشته

[ctx: verb]
en: Update
fa: بروزرسانی

[ctx: verb]
en: Edit
fa: ویرایش

en: The changes you made will be lost if you navigate away from this page
fa: اگر از صفحه جاری خارج شوید ، تغییرات شما ذخیره نخواهند شد

en: File type must be %s.
fa: نوع فایل باید %s باشد.

en: or
fa: یا

en: File size must be at least %s.
fa: حجم فایل باید حداقل %s باشد.

en: Image height must not exceed %dpx.
fa: ارتفاع تصویر نباید از %d پیکسل بیشتر باشد.

en: Image height must be at least %dpx.
fa: ارتفاع فایل باید حداقل %d پیکسل باشد.

en: Image width must not exceed %dpx.
fa: عرض تصویر نباید از %d پیکسل بیشتر باشد.

en: Image width must be at least %dpx.
fa: عرض تصویر باید حداقل %d پیکسل باشد.

en: (no title)
fa: (بدون عنوان)

en: Full Size
fa: اندازه کامل

en: Large
fa: بزرگ

en: Medium
fa: متوسط

en: Thumbnail
fa: تصویر بندانگشتی

en: (no label)
fa: (بدون برچسب)

en: Sets the textarea height
fa: تعیین ارتفاع باکس متن

en: Rows
fa: سطرها

en: Text Area
fa: جعبه متن (متن چند خطی)

en: Prepend an extra checkbox to toggle all choices
fa: اضافه کردن چک باکس اضافی برای انتخاب همه

en: Toggle
fa: انتخاب

en: Save 'custom' values to the field's choices
fa: ذخیره مقادیر دلخواه در انتخاب های زمینه

en: Save Custom
fa: ذخیره دلخواه

en: Allow 'custom' values to be added
fa: اجازه درج مقادیر دلخواه

en: Allow Custom
fa: اجازه دلخواه

en: Add new choice
fa: درج انتخاب جدید

en: Toggle All
fa: انتخاب همه

en: Allow Archives URLs
fa: اجازه آدرس های آرشیو

en: Archives
fa: بایگانی ها

en: Page Link
fa: پیوند (لینک) برگه/نوشته

en: Add
fa: افزودن

en: Name
fa: نام

en: %s added
fa: %s اضافه شد

en: %s already exists
fa: %s هم اکنون موجود است

en: User unable to add new %s
fa: کاربر قادر به اضافه کردن%s جدید نیست

en: Term ID
fa: شناسه(ID) آیتم(ترم)

en: Term Object
fa: به صورت آبجکت

en: Load value from posts terms
fa: خواندن مقادیر از ترم های نوشته

en: Load Terms
fa: خواندن ترم ها

en: Connect selected terms to the post
fa: الصاق آیتم های انتخابی به نوشته

en: Save Terms
fa: ذخیره ترم ها

en: Allow new terms to be created whilst editing
fa: اجازه به ساخت آیتم‌ها(ترم‌ها) جدید در زمان ویرایش

en: Create Terms
fa: ساخت آیتم (ترم)

en: Radio Buttons
fa: دکمه‌های رادیویی

en: Single Value
fa: تک مقدار

en: Multi Select
fa: چندین انتخاب

en: Checkbox
fa: جعبه انتخاب (Checkbox)

en: Multiple Values
fa: چندین مقدار

en: Select the appearance of this field
fa: ظاهر این زمینه را مشخص کنید

en: Appearance
fa: ظاهر

en: Select the taxonomy to be displayed
fa: طبقه‌بندی را برای برون بری انتخاب کنید

[ctx: No terms]
en: No %s
fa: بدون  %s

en: Value must be equal to or lower than %d
fa: مقدار باید کوچکتر یا مساوی %d باشد

en: Value must be equal to or higher than %d
fa: مقدار باید مساوی یا بیشتر از %d باشد

en: Value must be a number
fa: مقدار باید عددی باشد

en: Number
fa: عدد

en: Save 'other' values to the field's choices
fa: ذخیره مقادیر دیگر در انتخاب های زمینه

en: Save Other
fa: ذخیره دیگر

en: Add 'other' choice to allow for custom values
fa: افزودن گزینه 'دیگر' برای ثبت مقادیر دلخواه

en: Other
fa: دیگر

en: Radio Button
fa: دکمه رادیویی

en: Define an endpoint for the previous accordion to stop. This accordion will not be visible.
fa: یک نقطه پایانی برای توقف آکاردئون قبلی تعریف کنید. این آکاردئون مخفی خواهد بود.

en: Allow this accordion to open without closing others.
fa: اجازه دهید این آکوردئون بدون بستن دیگر آکاردئون‌ها باز شود.

en: Multi-expand
fa: چند گسترش

en: Display this accordion as open on page load.
fa: نمایش آکوردئون این به عنوان باز در بارگذاری صفحات.

en: Open
fa: باز

en: Accordion
fa: آکاردئونی

en: Restrict which files can be uploaded
fa: محدودیت در آپلود فایل ها

en: File ID
fa: شناسه(ID) پرونده

en: File URL
fa: آدرس پرونده

en: File Array
fa: آرایه فایل

en: Add File
fa: افزودن پرونده

en: No file selected
fa: هیچ پرونده ای انتخاب نشده

en: File name
fa: نام فایل

en: Update File
fa: بروزرسانی پرونده

en: Edit File
fa: ویرایش پرونده

en: Select File
fa: انتخاب پرونده

en: File
fa: پرونده

en: Password
fa: رمزعبور

en: Specify the value returned
fa: مقدار بازگشتی را انتخاب کنید

en: Use AJAX to lazy load choices?
fa: از ایجکس برای خواندن گزینه های استفاده شود؟

en: Enter each default value on a new line
fa: هر مقدار پیش فرض را در یک خط جدید وارد کنید

[ctx: verb]
en: Select
fa: انتخاب

[ctx: Select2 JS load_fail]
en: Loading failed
fa: خطا در فراخوانی داده ها

[ctx: Select2 JS searching]
en: Searching&hellip;
fa: جستجو &hellip;

[ctx: Select2 JS load_more]
en: Loading more results&hellip;
fa: بارگذاری نتایج بیشتر&hellip;

[ctx: Select2 JS selection_too_long_n]
en: You can only select %d items
fa: شما فقط می توانید %d مورد را انتخاب کنید

[ctx: Select2 JS selection_too_long_1]
en: You can only select 1 item
fa: فقط می توانید یک آیتم را انتخاب کنید

[ctx: Select2 JS input_too_long_n]
en: Please delete %d characters
fa: لطفا %d کاراکتر را حذف کنید

[ctx: Select2 JS input_too_long_1]
en: Please delete 1 character
fa: یک  حرف را حذف کنید

[ctx: Select2 JS input_too_short_n]
en: Please enter %d or more characters
fa: لطفا %d یا چند کاراکتر دیگر وارد کنید

[ctx: Select2 JS input_too_short_1]
en: Please enter 1 or more characters
fa: یک یا چند حرف وارد کنید

[ctx: Select2 JS matches_0]
en: No matches found
fa: مشابهی یافت نشد

[ctx: Select2 JS matches_n]
en: %d results are available, use up and down arrow keys to navigate.
fa: نتایج %d در دسترس است با استفاده از کلید بالا و پایین روی آنها حرکت کنید.

[ctx: Select2 JS matches_1]
en: One result is available, press enter to select it.
fa: یک نتیجه موجود است برای انتخاب Enter را فشار دهید.

[ctx: noun]
en: Select
fa: انتخاب (Select)

en: User ID
fa: شناسه کاربر

en: User Object
fa: آبجکت کاربر

en: User Array
fa: آرایه کاربر

en: All user roles
fa: تمام نقش های کاربر

en: Filter by role
fa: تفکیک با نقش

en: User
fa: کاربر

en: Separator
fa: جداکننده

en: Select Color
fa: رنگ را انتخاب کنید

en: Default
fa: پیش فرض

en: Clear
fa: پاکسازی

en: Color Picker
fa: انتخاب کننده رنگ

[ctx: Date Time Picker JS pmTextShort]
en: P
fa: عصر

[ctx: Date Time Picker JS pmText]
en: PM
fa: عصر

[ctx: Date Time Picker JS amTextShort]
en: A
fa: صبح

[ctx: Date Time Picker JS amText]
en: AM
fa: صبح

[ctx: Date Time Picker JS selectText]
en: Select
fa: انتخاب

[ctx: Date Time Picker JS closeText]
en: Done
fa: انجام شد

[ctx: Date Time Picker JS currentText]
en: Now
fa: اکنون

[ctx: Date Time Picker JS timezoneText]
en: Time Zone
fa: منطقه زمانی

[ctx: Date Time Picker JS microsecText]
en: Microsecond
fa: میکرو ثانیه

[ctx: Date Time Picker JS millisecText]
en: Millisecond
fa: میلی ثانیه

[ctx: Date Time Picker JS secondText]
en: Second
fa: ثانیه

[ctx: Date Time Picker JS minuteText]
en: Minute
fa: دقیقه

[ctx: Date Time Picker JS hourText]
en: Hour
fa: ساعت

[ctx: Date Time Picker JS timeText]
en: Time
fa: زمان

[ctx: Date Time Picker JS timeOnlyTitle]
en: Choose Time
fa: انتخاب زمان

en: Date Time Picker
fa: انتخاب کننده زمان و تاریخ

en: Define an endpoint for the previous tabs to stop. This will start a new group of tabs.
fa: یک نقطه پایانی برای توقف زبانه قبلی تعریف کنید. این کار باعث می‌شود گروه جدیدی از زبانه‌ها ایجاد شود.

en: Endpoint
fa: نقطه پایانی

en: Left aligned
fa: سمت چپ

en: Top aligned
fa: سمت بالا

en: Placement
fa: جانمایی

en: Tab
fa: تب

en: Value must be a valid URL
fa: مقدار باید یک آدرس صحیح باشد

en: Url
fa: URL

en: Link URL
fa: آدرس لینک

en: Link Array
fa: آرایه لینک

en: Opens in a new window/tab
fa: در پنجره جدید باز شود

en: Select Link
fa: انتخاب لینک

en: Link
fa: لینک

en: Email
fa: پست الکترونیکی

en: Step Size
fa: اندازه مرحله

en: Maximum Value
fa: حداکثر مقدار

en: Minimum Value
fa: حداقل مقدار

en: Range
fa: محدوده

en: Both (Array)
fa: هر دو (آرایه)

en: Label
fa: برچسب زمینه

en: Value
fa: مقدار

en: Vertical
fa: عمودی

en: Horizontal
fa: افقی

en: red : Red
fa: red : قرمز

en: For more control, you may specify both a value and label like this:
fa: برای کنترل بیشتر، ممکن است هر دو مقدار و برچسب را مانند زیر مشخص کنید:

en: Enter each choice on a new line.
fa: هر انتخاب را در یک خط جدید وارد کنید.

en: Choices
fa: انتخاب ها

en: Button Group
fa: گروه دکمه‌ها

en: Select multiple values?
fa: آیا چندین مقدار انتخاب شوند؟

en: Allow Null?
fa: آیا Null مجاز است؟

en: Parent
fa: مادر

en: TinyMCE will not be initialized until field is clicked
fa: تا زمانی که روی فیلد کلیک نشود TinyMCE اجرا نخواهد شد

en: Delay initialization?
fa: نمایش با تاخیر؟

en: Show Media Upload Buttons?
fa: آیا دکمه‌های بارگذاری رسانه نمایش داده شوند؟

en: Toolbar
fa: نوار ابزار

en: Text Only
fa: فقط متن

en: Visual Only
fa: فقط بصری

en: Visual & Text
fa: بصری و متنی

en: Tabs
fa: تب ها

en: Click to initialize TinyMCE
fa: برای اجرای TinyMCE کلیک کنید

[ctx: Name for the Text editor tab (formerly HTML)]
en: Text
fa: متن

en: Visual
fa: بصری

en: Wysiwyg Editor
fa: ویرایشگر دیداری

en: Value must not exceed %d characters
fa: مقدار نباید از %d کاراکتر بیشتر شود

en: Leave blank for no limit
fa: برای نامحدود بودن این بخش را خالی بگذارید

en: Character Limit
fa: محدودیت کاراکتر

en: Appears after the input
fa: بعد از ورودی نمایش داده می شود

en: Append
fa: پسوند

en: Appears before the input
fa: قبل از ورودی نمایش داده می شود

en: Prepend
fa: پیشوند

en: Appears within the input
fa: در داخل ورودی نمایش داده می شود

en: Placeholder Text
fa: نگهدارنده مکان متن

en: Appears when creating a new post
fa: هنگام ایجاد یک نوشته جدید نمایش داده می شود

en: Text
fa: متن

en: %s requires at least %s selection | %s requires at least %s selections
fa[0]: %s به حداقل  %s انتخاب نیاز دارد

en: Post ID
fa: شناسه(ID) نوشته

en: Post Object
fa: آبجکت یک نوشته

en: Maximum posts
fa: حداکثر تعداد نوشته ها

en: Minimum posts
fa: حداقل تعداد نوشته‌ها

en: Featured Image
fa: تصویر شاخص

en: Selected elements will be displayed in each result
fa: عناصر انتخاب شده در هر نتیجه نمایش داده خواهند شد

en: Elements
fa: عناصر

en: Taxonomy
fa: طبقه بندی

en: Post Type
fa: نوع نوشته

en: Filters
fa: فیلترها

en: All taxonomies
fa: تمام طبقه بندی ها

en: Filter by Taxonomy
fa: فیلتر با طبقه بندی

en: All post types
fa: تمام انواع نوشته

en: Filter by Post Type
fa: فیلتر با نوع نوشته

en: Search...
fa: جستجو . . .

en: Select taxonomy
fa: انتخاب طبقه بندی

en: Select post type
fa: انتحاب نوع نوشته

en: No matches found
fa: مطابقتی یافت نشد

en: Loading
fa: درحال خواندن

en: Maximum values reached ( {max} values )
fa: مقادیر به حداکثر رسیده اند ( {max} آیتم )

en: Relationship
fa: ارتباط

en: Comma separated list. Leave blank for all types
fa: با کامای انگلیسی جدا کرده یا برای عدم محدودیت خالی بگذارید

en: Allowed file types
fa: انواع مجاز فایل

en: Maximum
fa: بیشترین

en: File size
fa: اندازه فایل

en: Restrict which images can be uploaded
fa: محدودیت در آپلود تصاویر

en: Minimum
fa: کمترین

en: Uploaded to post
fa: بارگذاری شده در نوشته

en: All
fa: همه

en: Limit the media library choice
fa: محدود کردن انتخاب کتابخانه چندرسانه ای

en: Library
fa: کتابخانه

en: Preview Size
fa: اندازه پیش نمایش

en: Image ID
fa: شناسه(ID) تصویر

en: Image URL
fa: آدرس تصویر

en: Image Array
fa: آرایه تصاویر

en: Specify the returned value on front end
fa: مقدار برگشتی در نمایش نهایی را تعیین کنید

en: Return Value
fa: مقدار بازگشت

en: Add Image
fa: افزودن تصویر

en: No image selected
fa: هیچ تصویری انتخاب نشده

en: Remove
fa: حذف

en: Edit
fa: ویرایش

en: All images
fa: تمام تصاویر

en: Update Image
fa: بروزرسانی تصویر

en: Edit Image
fa: ویرایش تصویر

en: Select Image
fa: انتخاب تصویر

en: Image
fa: تصویر

en: Allow HTML markup to display as visible text instead of rendering
fa: اجازه نمایش کدهای HTML به عنوان متن به جای اعمال آنها

en: Escape HTML
fa: حذف HTML

en: No Formatting
fa: بدون قالب بندی

en: Automatically add &lt;br&gt;
fa: اضافه کردن خودکار &lt;br&gt;

en: Automatically add paragraphs
fa: پاراگراف ها خودکار اضافه شوند

en: Controls how new lines are rendered
fa: تنظیم کنید که خطوط جدید چگونه نمایش داده شوند

en: New Lines
fa: خطوط جدید

en: Week Starts On
fa: اولین روز هفته

en: The format used when saving a value
fa: قالب استفاده در زمان ذخیره مقدار

en: Save Format
fa: ذخیره قالب

[ctx: Date Picker JS weekHeader]
en: Wk
fa: هفته

[ctx: Date Picker JS prevText]
en: Prev
fa: قبلی

[ctx: Date Picker JS nextText]
en: Next
fa: بعدی

[ctx: Date Picker JS currentText]
en: Today
fa: امروز

[ctx: Date Picker JS closeText]
en: Done
fa: انجام شد

en: Date Picker
fa: تاریخ

en: Width
fa: عرض

en: Embed Size
fa: اندازه جانمایی

en: Enter URL
fa: آدرس را وارد کنید

en: Text shown when inactive
fa: نمایش متن در زمان غیر فعال بودن

en: Off Text
fa: بدون متن

en: Text shown when active
fa: نمایش متن در زمان فعال بودن

en: On Text
fa: با متن

en: Stylised UI
fa: ظاهر بهینه شده

en: Default Value
fa: مقدار پیش فرض

en: Displays text alongside the checkbox
fa: نمایش متن همراه انتخاب

en: Message
fa: پیام

en: No
fa: خیر

en: Yes
fa: بله

en: True / False
fa: صحیح / غلط

en: Row
fa: سطر

en: Table
fa: جدول

en: Block
fa: بلوک

en: Specify the style used to render the selected fields
fa: استایل جهت نمایش فیلد انتخابی

en: Layout
fa: چیدمان

en: Sub Fields
fa: زمینه‌های زیرمجموعه

en: Group
fa: گروه

en: Customize the map height
fa: سفارشی سازی ارتفاع نقشه

en: Height
fa: ارتفاع

en: Set the initial zoom level
fa: تعین مقدار بزرگنمایی اولیه

en: Zoom
fa: بزرگنمایی

en: Center the initial map
fa: نقشه اولیه را وسط قرار بده

en: Center
fa: مرکز

en: Search for address...
fa: جستجو برای آدرس . . .

en: Find current location
fa: پیدا کردن مکان فعلی

en: Clear location
fa: حذف مکان

en: Search
fa: جستجو

en: Sorry, this browser does not support geolocation
fa: با عرض پوزش، این مرورگر از موقعیت یابی جغرافیایی پشتیبانی نمی کند

en: Google Map
fa: نقشه گوگل

en: The format returned via template functions
fa: قالب توسط توابع پوسته نمایش داده خواهد شد

en: Return Format
fa: فرمت بازگشت

en: Custom:
fa: دلخواه:

en: The format displayed when editing a post
fa: قالب در زمان نمایش نوشته دیده خواهد شد

en: Display Format
fa: فرمت نمایش

en: Time Picker
fa: انتخاب زمان

en: Disabled <span class="count">(%s)</span> | Disabled <span class="count">(%s)</span>
fa[0]: غیرفعال شده <span class="count">(%s)</span>

en: Inactive
fa: غیرفعال

en: No Fields found in Trash
fa: گروه زمینه ای در زباله دان یافت نشد

en: No Fields found
fa: گروه زمینه ای یافت نشد

en: Search Fields
fa: جستجوی گروه های زمینه

en: View Field
fa: نمایش زمینه

en: New Field
fa: زمینه جدید

en: Edit Field
fa: ویرایش زمینه

en: Add New Field
fa: زمینه جدید

en: Field
fa: زمینه

en: Fields
fa: زمینه ها

en: No Field Groups found in Trash
fa: گروه زمینه ای در زباله دان یافت نشد

en: No Field Groups found
fa: گروه زمینه ای یافت نشد

en: Search Field Groups
fa: جستجوی گروه های زمینه

en: View Field Group
fa: مشاهده گروه زمینه

en: New Field Group
fa: گروه زمینه جدید

en: Edit Field Group
fa: ویرایش گروه زمینه

en: Add New Field Group
fa: افزودن گروه زمینه جدید

en: Add New
fa: افزودن

en: Field Group
fa: گروه زمینه

en: Field Groups
fa: گروه‌های زمینه

note: Description of the plugin
en: Customize WordPress with powerful, professional and intuitive fields.
fa: وردپرس را با زمینه‌های حرفه‌ای و قدرتمند سفارشی کنید.

note: Plugin Name of the plugin
en: Advanced Custom Fields
fa: زمینه‌های سفارشی پیشرفته
